رفتن به مطلب

با این سی پی یو چه کارتی ببندم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در حال حاضر کارت گرافیک کامپیوترم R5 240 OEM 1 GB که دیگه جواب کار رو نمیده قدیمیه و ضعیف

سی پی یو ام : intel Core i5 3570 3.40ghz turbo 3.8 ghz

رم : هاینکس و کینگستون دو تا 4 گیگ جمع رم 8 گیگ

پاور : 550 وات گرین

خوب ایا میشه با این سی پی یو و این سیستم کارت گرافیگ rx 580 8 gb رو بست؟

اگه نمیشه شما پیشنهادتون چه کارتیه چون بودجه ام کمه همین 4 تومن؟

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Deutschland_LIVE گفته است:

در حال حاضر کارت گرافیک کامپیوترم R5 240 OEM 1 GB که دیگه جواب کار رو نمیده قدیمیه و ضعیف

اگه بتونی سالمش رو گیر بیاری مشکلی نداره 
اگه با کارت های ماین شده مشکل داری 1650 هم هست که قیمتش همون دور و بر هاست.
اگه پاورت قدیمیه ، اونم عوض کن.

ویرایش شده توسط _Shayan_
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پردازنده مشکلی نداره

سعی کنید مورد مناسبی تهیه کرد اکثر کارتهای 580 خسته هستن

اگه میتونی یکی دو تومن بزاری رو بودجه 1660 یا مدل سوپر گزینه خیلی بهتری هستن

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Deutschland_LIVE گفته است:

درود

به نظرم اصلا سراغ RX 580 نرو چون با اینکه قیمتش خوب و وسوسه کننده بنظر میاد اما مدل سالم و مناسب داخل بازار کم گیر میاد و اکثرا کمرشون در جریان ماینینگ شکسته!!

همچنین با هزینه یکم بیشتر میشه کارت های به نسبت جدیدتر و با ارزش تری رو پیدا کرد مثل GTX 1650 یا حتی GTX 1660 معمولی و سوپر. پاورتون هم براشون کافیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت استارتر عزیز

دوست من گرافیک اگه تست کامل بشه و سالم باشه هیچ موردی نداره و با خیال راحت میشه استفاده کرد و هیچ ربطی نداره که ماین شده باشه یا نه

سلامتی حال حاضر کالا مهم هستش

مثله این میمونه که یه شخصی دزدی میکرده

بعدا توبه کرده و انسان خوبی شده

حالا آیا باید اون شخص رو همه طرد کنن؟

بنده خودم گرافیک ماین شده رو سیستم هست بی عیب و نقص کار میکنه

و به شما پیشنهاد میکنم از این موج ارزونی بهره مند شید

و اینکه تاکید می‌کنم چه گرافیک ماینی چه گرافیکی که گیم باهاش زدن هیچ فرقی نمیکنه باید تست بشه

و سلامتی حال حاضر کالا مهم هست.

باز اگه سوالی دارین من در خدمتتون هستم

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 4
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

اگه کارت انویدیا استفاده می‌کنید، بهترین گزینه همونه دوستان گفتن، یعنی 1660S

اگه یه مرحله بالاتر هم بخواید برید، 2060 یا 3050 هم خوبه ولی سیستم قطعا گلوگاه می‌شه

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، M-Amin گفته است:

درود

به نظرم اصلا سراغ RX 580 نرو چون با اینکه قیمتش خوب و وسوسه کننده بنظر میاد اما مدل سالم و مناسب داخل بازار کم گیر میاد و اکثرا کمرشون در جریان ماینینگ شکسته!!

همچنین با هزینه یکم بیشتر میشه کارت های به نسبت جدیدتر و با ارزش تری رو پیدا کرد مثل GTX 1650 یا حتی GTX 1660 معمولی و سوپر. پاورتون هم براشون کافیه.

درسته . الان شما 580 بخری صاحب اخرش خودتی . یعنی اگر خیلیم بهت وفا کنه و ترکت نکنه دیگه واقعا هیچکس حاصر نمیشه ازت بخره. 

لینک به دیدگاه

با 2600k گرافیک 1070 دارم و تو اکثر بازی Cpu گلوگاه نیست ، گرافیک ماینی ریسک خودش رو داره خیلی ها خریدن راضین خیلی ها هم ناراضین این بستگی به شانست داره

لینک به دیدگاه

به نام خدایی که هرچه دارم از اوست 

کارت ماینی نخر عزیزم 

وسوسه قیمت قشنگ و دلرباش نشو 

کارتی که 24 ساعت مدار تغذیش + چیپ مموری + فنهاش زیر لود بالای 70 درصد بوده کما حتی 100 درصد بود 

کارتی که احتمال بالا بایوسش مودشده تا بخاطر یه نمه هشریت بیشتر رسش کشیده شده 

مثل یک تله ای می مونه که تا وقتی توش نیفتی نمیفهمی ایراد کار از چیه ولی وقتی توش افتادی همه برات متخصص میشن و نظر کارشناسی میدن که اشتباه از خودت بوده که خریدی 

پس عزیز دلم سری که درد نمیکنه دستمال نبند 

با یکم هزینه بیشتر یک کارت انویدا 1660 بخر و بخودت این لطف بکن که توی حادثه پیش رو گرفتار نشی 

یا علی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان بهترین گزینه برای شما کارت ۱۶۵۰ از پلیت هست بگردی با این مبلغ شما راحت گیر میاد 

اگر میخوای کارتت ۸ گیگ باشه ۵۵۰۰xt تو محدوده ۵ تا ۶ میلیون حتی گارانتی دارش گیر میاد 

کارتهای سری ۵۰۰ اصلا سمتشون نرو 

لینک به دیدگاه

نهایت rx 580 gtx 970 gtx 980 1650 1650super

1660 کم میاره

5 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

درسته . الان شما 580 بخری صاحب اخرش خودتی . یعنی اگر خیلیم بهت وفا کنه و ترکت نکنه دیگه واقعا هیچکس حاصر نمیشه ازت بخره. 

عزیز این حرفتون خنده داره . یعنی چی میمونه دستتون الان ملت افتادن به جون rx 580 تا خرخره دارن میخرن چون پول یه ۱۰۳۰ هم نیست باور کن تا چند سال دگه هم کار میدن . ماین هم مموری فقط لود میکنه فشارش از گیم کمتره چون گیم چیپ هم لود میشه . شما یه سال ۲۴ ساعته ماین کنی انگار دو سال گیم زدی صب تا شب تازه چیپ هم‌ دست نخورده . نمیدونم چی بهتون فروختن اینقدر تبلیغ منفی دارین تو فروم میکنین الان من روزی بالای ۵ تا میفروشم اونا هم همین فکرو میکنن ؟ طرف نداره ۱۰ ۱۵ تومن بده ۱۶۵۰ نو بخره ۲.۵ ۳ میده قوی ترشو میخره ۲ ۳ سالم کار بده بسه 

اینا رو نمیگم چون تو فروم میفروشم اینا رو میگم که بقیه گمراه نشن من اصن تو فروم کارت نمیفروشم چون اکثرا کوچ کردن تو شبکه های اجتماعی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

1660 کم میاره

عزیز این حرفتون خنده داره . یعنی چی میمونه دستتون الان ملت افتادن به جون rx 580 تا خرخره دارن میخرن چون پول یه ۱۰۳۰ هم نیست باور کن تا چند سال دگه هم کار میدن . ماین هم مموری فقط لود میکنه فشارش از گیم کمتره چون گیم چیپ هم لود میشه . شما یه سال ۲۴ ساعته ماین کنی انگار دو سال گیم زدی صب تا شب تازه چیپ هم‌ دست نخورده . نمیدونم چی بهتون فروختن اینقدر تبلیغ منفی دارین تو فروم میکنین الان من روزی بالای ۵ تا میفروشم اونا هم همین فکرو میکنن ؟ طرف نداره ۱۰ ۱۵ تومن بده ۱۶۵۰ نو بخره ۲.۵ ۳ میده قوی ترشو میخره ۲ ۳ سالم کار بده بسه 

اینا رو نمیگم چون تو فروم میفروشم اینا رو میگم که بقیه گمراه نشن من اصن تو فروم کارت نمیفروشم چون اکثرا کوچ کردن تو شبکه های اجتماعی

به خدا قسم که تمام حرفات جز حقیقت چیزی نبود همینطوره که میگی

فقط فقط اهل معرفت می‌فهمن چی میگی شما میلاد جان و کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد عزیز

بعضی از دوستان فکر نمی‌کنن و نظرات عجیبی میدن

اولا که کی گفته با 1660 یا 2060 کسی ماین نکرده!!!

آخه مجبورین استارتر رو گمراه کنین!

الان فقط با RX580 ماین کردن فقط!!

و اینکه آخه کدوم آدمه عاقلی میره 10 تا 15 میلیون پوله یه 1660 آکبند میده  تازه یه گرافیک از رده خارج

من بعید میدونم بعضی از دوستان با  معنی  تست کردن کالا آشنایی داشته باشن!

اتفاقا گرافیکی که باهاش گیم زدن چند برابر مستهلک تر از گرافیک ماینی هست

عمر چیپ وی رم خیلی بیشتر از چیپ اصلی گرافیک هست اینا دیگه من نمیگم سرچ کنین متوجه میشین

حالا گیم بیشتر فشار میاره به گرافیک یا ماین!

دوست عزیز استارتر هر موقع هر گرافیکی خاستی بخری از هرکی بنده با کمال میل راهنماییت میکنم که چه جوری تست کنی

چه 3090 چه RX 580

هر گرافیکی تست کامل بشه و سالم باشه حتی از مریخ بیاد به هیچ عنوان به هیچ عنوان کسی رو اذیت نمیکنه

سلامتی حال حاضر کالا مهم هستش.

والسلام.

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

به نام خدایی که هرچه دارم از اوست 

کارت ماینی نخر عزیزم 

وسوسه قیمت قشنگ و دلرباش نشو 

کارتی که 24 ساعت مدار تغذیش + چیپ مموری + فنهاش زیر لود بالای 70 درصد بوده کما حتی 100 درصد بود 

کارتی که احتمال بالا بایوسش مودشده تا بخاطر یه نمه هشریت بیشتر رسش کشیده شده 

مثل یک تله ای می مونه که تا وقتی توش نیفتی نمیفهمی ایراد کار از چیه ولی وقتی توش افتادی همه برات متخصص میشن و نظر کارشناسی میدن که اشتباه از خودت بوده که خریدی 

پس عزیز دلم سری که درد نمیکنه دستمال نبند 

با یکم هزینه بیشتر یک کارت انویدا 1660 بخر و بخودت این لطف بکن که توی حادثه پیش رو گرفتار نشی 

یا علی !

اخه چرا باید هزینه پنج برابر کنم rx 580 هر چی باشه دو سال کار میکنه که قیمت یه gt 730 والا گرافیک ماین شده عملکرد اش اومده پایین ولی نه در اون حد که دیگه نتونه کار کنه و گیم بیاره منم هر دو سه سال قطعات عوض میکنم رو یه چیز ثابت نمیمونم تا چند سال دیگه 1660 رفته زیر قبر و همینطور کل کارتهای زیر 1660 و همین 580 در ضمن 580 8 گیگ وی رم داره ولی 1660 سوپر با اون قیمت فضایی اش 6 گیگ وی رم داره 580 ارزش خرید داره قطعا ولی نه برای کسی که از یه کارت  دو تومنی انتظار کارت نو داشته باشه

ویرایش شده توسط Deutschland_LIVE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
28 دقیقه قبل، Deutschland_LIVE گفته است:

اخه چرا باید هزینه پنج برابر کنم rx 580 هر چی باشه دو سال کار میکنه که قیمت یه gt 730 والا گرافیک ماین شده عملکرد اش اومده پایین ولی نه در اون حد که دیگه نتونه کار کنه و گیم بیاره منم هر دو سه سال قطعات عوض میکنم رو یه چیز ثابت نمیمونم تا چند سال دیگه 1660 رفته زیر قبر و همینطور کل کارتهای زیر 1660 و همین 580 در ضمن 580 8 گیگ وی رم داره ولی 1660 سوپر با اون قیمت فضایی اش 6 گیگ وی رم داره 580 ارزش خرید داره قطعا ولی نه برای کسی که از یه کارت  دو تومنی انتظار کارت نو داشته باشه

به خدایه قسم که سخنی شیرین تر از این نشنیده بودم❤️❤️❤️❤️❤️

ماشالا ماشالا🙏

ایولا🙏

زنده باشی برادر🙏

😍

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، Deutschland_LIVE گفته است:

در ضمن اضافه کنم کارتای ماین شده افت فریم ندارن . کورکلاکشون همون ۱۳۶۶ تو گیم سنگینه حالا یکم بالا پایین . مدلای اور شدشون با ۵۹۰ معمولی دقیقا یکیه . کارتاییم که کورکلاکشون افت میکنه ( و قاعدتا افت فریم پیدا میکنن ) به خاطر وجود خاک روی برد هست که با تمیز کاری رفع میشه . بیشتر توی سافایر و ایسوز دیدم

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

1660 کم میاره

1 ساعت قبل، behy گفته است:

به خدا قسم که تمام حرفات جز حقیقت چیزی نبود همینطوره که میگی

فقط فقط اهل معرفت می‌فهمن چی میگی شما میلاد جان و کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد عزیز

بعضی از دوستان فکر نمی‌کنن و نظرات عجیبی میدن

اولا که کی گفته با 1660 یا 2060 کسی ماین نکرده!!!

آخه مجبورین استارتر رو گمراه کنین!

الان فقط با RX580 ماین کردن فقط!!

و اینکه آخه کدوم آدمه عاقلی میره 10 تا 15 میلیون پوله یه 1660 آکبند میده  تازه یه گرافیک از رده خارج

من بعید میدونم بعضی از دوستان با  معنی  تست کردن کالا آشنایی داشته باشن!

عمر چیپ وی رم خیلی بیشتر از چیپ اصلی گرافیک هست اینا دیگه من نمیگم سرچ کنین متوجه میشین

حالا گیم بیشتر فشار میاره به گرافیک یا ماین!

دوست عزیز استارتر هر موقع هر گرافیکی خاستی بخری از هرکی بنده با کمال میل راهنماییت میکنم که چه جوری تست کنی

چه 3090 چه RX 580

هر گرافیکی تست کامل بشه و سالم باشه حتی از مریخ بیاد به هیچ عنوان به هیچ عنوان کسی رو اذیت نمیکنه

سلامتی حال حاضر کالا مهم هستش.

والسلام.

والا جز شما 2 نفر هیچکس تبلیغ کارت ماین شده نمیکنه. شما میگی ماین بی ضرر بی فشاره؟ میای کارت ماین شده رو 1660 نو  مقایسه میکنی؟ شما داری580 رو  2 میلیون 3 میلیون میفروشی  عاشق چش و ابروی مشتری که نیستی . بیشتر این قیمت نمیخرن. دلیلشش مشخصه چرا. وگرنه شمایی که 1030 مشتری بیاره نمیتونی کنار همون 580 به همون قیمت بفروشی.

بله با همه کارتی ماین میشه. ولی اون ماینر میاد 580 میخره با 100 وات 30 مگاهش بگیره نه بره بلفرض کارت انویدیا بگیریه گرون تر بخره مگاهش کمتر بده. بله همشون ماین شده نمیگیم ماین نشده ولی سالم تر مونده اختمال پیدا شدن کارت خونگی بیشتره.

تمیزی کارت هم به ماینرش بستگی داره که تو چه شرایطی ماین کرده فن گذاشته تویک کرده یا فقط زده تو برق. تو همون دوره ای که 580 دو تومن بود یه کارت از همین فروم گرفتم دمای 84. حالا اون کارت یک عمر با این دما کار کرده الان شما میای خمیرشو عوض میکنی میگی سلامتی حال حاضر مهمه !!!!!! 

منی که مثلا گیمر هم هستم روزی دوساعت گیم میزنم.شما مقایسه میکنی با ماینی ک 24 ساعته هست. بله فشار کمتره .  ماشینی که 500 هزار تا کار کرده کسی نمیگه سالمه یا چجور کارکرده.

همین که سن کارت کمتر از 580 هست. دلیل کمی نیست برای خرید و انتخاب کارت دیگه.

این پست و احتیاط های مشاوره دادن روشش متقاوت از تبلیغ جنس تو تاپیک مشاورس. دو نفر که تو هر تاپیک ضد 580 پشت هم درمیان و اتفاقی دوست و همکار و به قولی دم روباه هم نیستن. 

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

والا جز شما 2 نفر هیچکس تبلیغ کارت ماین شده نمیکنه. شما میگی ماین بی ضرر بی فشاره؟ میای کارت ماین شده رو 1660 نو  مقایسه میکنی؟ شما داری580 رو  2 میلیون 3 میلیون میفروشی  عاشق چش و ابروی مشتری که نیستی . بیشتر این قیمت نمیخرن. دلیلشش مشخصه چرا. وگرنه شمایی که 1030 مشتری بیاره نمیتونی کنار همون 580 به همون قیمت بفروشی.

بله با همه کارتی ماین میشه. ولی اون ماینر میاد 580 میخره با 100 وات 30 مگاهش بگیره نه بره بلفرض کارت انویدیا بگیریه گرون تر بخره مگاهش کمتر بده. بله همشون ماین شده نمیگیم ماین نشده ولی سالم تر مونده اختمال پیدا شدن کارت خونگی بیشتره.

تمیزی کارت هم به ماینرش بستگی داره که تو چه شرایطی ماین کرده فن گذاشته تویک کرده یا فقط زده تو برق. تو همون دوره ای که 580 دو تومن بود یه کارت از همین فروم گرفتم دمای 84. حالا اون کارت یک عمر با این دما کار کرده الان شما میای خمیرشو عوض میکنی میگی سلامتی حال حاضر مهمه !!!!!! 

منی که مثلا گیمر هم هستم روزی دوساعت گیم میزنم.شما مقایسه میکنی با ماینی ک 24 ساعته هست. بله فشار کمتره .  ماشینی که 500 هزار تا کار کرده کسی نمیگه سالمه یا چجور کارکرده.

این فروم و احتیاط های مشاوره دادن روشش متقاوت از تبلیغ جنس تو تاپیک مشاورس. 

اخه همه ی کارتای بازار یه میزان که کار نکردن کارت هست ۶ ماه کار کرده کارت هست ۳ ۴ سال . از تمیزی کارت کاملا مشخصه . کارت ۶ ماه ماین شده چیزیش نمیشه اصن ساخته شده برا ماین

منم نمیگم با نو یکیه من میگم شما نسبت به پولی که میدی آش میخوری 

الان ۵۸۰ با کارت ۱۶۵۰ سوپر قدرتش یکیه ولی قیمتش نصف اونه چون مدت بیشتری ماین شده خوب پس منطقیه که اندازه پولی که میدی آش میخوری اینجوری نیستن که بخری ۲ ماه بعد خراب شه . بعد کارتایی که من تا حالا خریدم بالای ۹۰ درصدشون پلمپ و دما ۷۵ ۷۶ درجه تو گیم بودن که تو ماین دست کم ۱۰ ۱۵ درجه پایین تر هستن . ما تبلیغ بد نمیکنیم عزیز شما دارین از کارت ماین شده یه هیولا میسازین . استارتر خودش نگا به بودجش میکنه و خرید میکنه میتونه ۵ ۶ تومن بده ۱۶۶۰ بگیره که سیپیوش کم میاد و یا میتونه ۵۸۰ بگیره یا هر کارت دگه ای

منم اینجا به ندرت کارت میفروشم الانم چیزی برای فروش ندارم که بخوام روش حرص بزنم . دیگه اونی که پولش کمه نمیتونه ۵ ۶ تومت هزینه کنه ناچارا میره مابن شده میخره چون حداقل چند سال کار میده بعدش میفروشدش بهتر از این که بره یه کارت با یک پنجم قدرت همون کارت بخره بلکم گرون تر

ما دوتا حرص میخوریم چون بیشتر ما کار میکنیم تا بقیه و میدونیم اون چیزی که میگین نیست

این همه کارت تو مغازه دادم مشتری حتی اون ایسوزای زیاد کارکرده یکیشون نیومده بگه کارتم خراب شده !!!

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
26 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

این پست و احتیاط های مشاوره دادن روشش متقاوت از تبلیغ جنس تو تاپیک مشاورس. دو نفر که تو هر تاپیک ضد 580 پشت هم درمیان و اتفاقی دوست و همکار و به قولی دم روباه هم نیستن. 

ما دو نفر فقط تبلیغ میکنیم؟!

همین الان استارتر جوابتون رو داد!

میخای تمام مشتریهام که اتفاقا در همین تالار هستن رو بگم بیان اینجارو گل باران کنن؟

شما داری مقایسه میکنی 1660 رو با rx580

خب معلومه جنس آکبند همیشه بهتر از دست دوم هست ولی آیا مشتری میتونه چندین برابر تو این وضعیت اقتصادی هزینه کنه؟

و چون نمیتونه هزینه کنه به قول شما نباید بخره چیزه ارزونتر و سالم!

گرافیک 1030 به لعنت خدا نمیارزه نه میخرم  حتی هزار تومن

نه میفروشم!

یه شخصی ماشینه 500 تا کارکرده می‌خره مسافر کشی میکنه نون زن بچش رو در میاره

و همون کارش رو راه میندازه

همه که پول ندارن ماشین صفر کیلومتر بخرن

شما معتقدی هرکسی پول ماشین صفر نداره پس نخره هیچ ماشین دیگه ای!!!!😲

سن کارت کمتر از RX 580  هست!؟

این مثالتون دیگه نوبرشه!!! 😐

همین بارها گرافیک های جدید دیدم که از شدت خرابی اسقاط شدن

ماشین مدل 98 داریم 200 تا کارکرده

ماشین بنده مدل 87 هستش 130 تا کار کرده

حالا عقل سالم کودوم رو ترجیح میده

مگه به سن و تاریخه ساخته!!!

به کارکرده

من و میلاد دارین از حق دفاع میکنیم

و چون شما خوشتون نمیاد حکایت دم خروس روباهو وسط میکشین😲

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

اخه همه ی کارتای بازار یه میزان که کار نکردن کارت هست ۶ ماه کار کرده کارت هست ۳ ۴ سال . از تمیزی کارت کاملا مشخصه . کارت ۶ ماه ماین شده چیزیش نمیشه اصن ساخته شده برا ماین

منم نمیگم با نو یکیه من میگم شما نسبت به پولی که میدی آش میخوری 

الان ۵۸۰ با کارت ۱۶۵۰ سوپر قدرتش یکیه ولی قیمتش نصف اونه چون مدت بیشتری ماین شده خوب پس منطقیه که اندازه پولی که میدی آش میخوری اینجوری نیستن که بخری ۲ ماه بعد خراب شه . بعد کارتایی که من تا حالا خریدم بالای ۹۰ درصدشون پلمپ و دما ۷۵ ۷۶ درجه تو گیم بودن که تو ماین دست کم ۱۰ ۱۵ درجه پایین تر هستن . ما تبلیغ بد نمیکنیم عزیز شما دارین از کارت ماین شده یه هیولا میسازین . استارتر خودش نگا به بودجش میکنه و خرید میکنه میتونه ۵ ۶ تومن بده ۱۶۶۰ بگیره که سیپیوش کم میاد و یا میتونه ۵۸۰ بگیره یا هر کارت دگه ای

منم اینجا به ندرت کارت میفروشم الانم چیزی برای فروش ندارم که بخوام روش حرص بزنم . دیگه اونی که پولش کمه نمیتونه ۵ ۶ تومت هزینه کنه ناچارا میره مابن شده میخره چون حداقل چند سال کار میده بعدش میفروشدش بهتر از این که بره یه کارت با یک پنجم قدرت همون کارت بخره بلکم گرون تر

ما دوتا حرص میخوریم چون بیشتر ما کار میکنیم تا بقیه و میدونیم اون چیزی که میگین نیست

این همه کارت تو مغازه دادم مشتری حتی اون ایسوزای زیاد کارکرده یکیشون نیومده بگه کارتم خراب شده !!!

ببینید کارت ماین شده ریسکش بیشتره. کارت اکبند هم ریسک داره  ولی کمتر. خیلی دوستان میگن هیچ فروشنده ای نمیاد بگه ماست من ترشه. ولی حداقل قبول داشته باشید ریسک خرید بیشتره.

قدرت اون کارت با 1650سوپر بلفرض یکی قیمت کمتر.. اگر گلوگاه باشه خب  دوستان میگن گلوگاه. ازین جهت هردوکارت یکی هستن.  منم نه انویدیا نه amd سهامدارشون نیستم. ولی همونطور که خودتم میگی هرچی پول بدی اش میخوری. اگر استارتر تاپیک بره بلفرض 1660 بخره یه چیز دیگه ای در اضاف بدست اورده به اسم خیال اسوده.

لینک به دیدگاه

باباش با کارگری و زدن از شیکم زن و بچش پول جور میکنه بچش جداقل ها رو داشته باشه گول میخوره 1 ماه بعد خودشه و خودش

واقعا فکر کردید خریدار بعد 1ماه اتفاقی بیفته میاد سراغ فرووشنده!؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، behy گفته است:

یه شخصی ماشینه 500 تا کارکرده می‌خره مسافر کشی میکنه نون زن بچش رو در میاره

بله کار راه میندازه ولی ریسک خرید داره نداره؟ ماشین نو نمیشه درسته ؟ صرف سالم بودن اون لحظه ملاک کارکردش نیست درسته ؟

ماشین بنده مدل 87 هستش 130 تا کار کرده

کارت ماین شده هم خشک خشکه خداروشکر اصلا کار نکرده. من و شمام هیچ کدوم نمیتونیم ساعت کارکردش رو دربیاریم. 580 ها بنظرتون مثل ماشین شماست یا اون یکی؟؟؟

مگه به سن و تاریخه ساخته!!!

کارتی که نه گارانتی داره نه مشخصه چقدر کارکرده بله نسل جدید کارکرد کمتر خیلی سادست. اگر هردو سالم  باشه اونی که کمتر کارکرده روی کاغذ سالم تره.

همین بارها گرافیک های جدید دیدم که از شدت خرابی اسقاط شدن

خوبه که همه کارت ها خراب و اوراقیش رو دیدید بجز 580. 

همین الان استارتر جوابتون رو داد!

میخای تمام مشتریهام که اتفاقا در همین تالار هستن رو بگم بیان اینجارو گل باران کنن؟

ببینید من اینجا فروشنده نیستم نه 580 نه هیچ کارت دیگه که بخوام بازار طرفی رو گرم کنم.  .  تاپیک مشاورست من هفته پیش کارتی گرفتم که خود فروشنده تو تاپیک نوشته 9 ماه ماین سر همینم خریدم اتفاقا . الان اینجا بودجه خریدار مشخصه. اگر بتونه 6 تومن بده 1660 چرا بره 580 بگیره. اگر عاشق چش و ابروی 580 هست بگیره ولی من میام میگم نصف 580 ها اگه ترش هم نباشن هر لحظه ممکنه کار دستت بدن .  حالا ایشون که بودجه اش  رو هم داره. این که شما n میلیون تا کارت فروختی سالم بوده دلیل نمیشه همشون سالم باشن . عمری هم کارکنن.

580 واقعا الان مفته . قیمتی نزدیک به دوران قبل ماین . ولی کی تضمین میکنه کارکردش رو ؟؟؟؟ شما اگه 48 ساعت مهلت تست بدی ساعت 49 ام هم اگر موردی پیدا شه نمیای بگی کارت کارکردست با این پول انتظار داری چه اشغالی بهت بدن؟؟؟؟

اتفاقا اون کارتی که میگید  به لعنت خدا نمیارزه همین 580 هست منتها متاسفانه ما فقط مجبوریم بخریم . فقط از بدبختیمونه.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

با سلام

نزدیک به 2 سال هست گرافیک xfx rx580  ماینی خریده دارم  هنوز ک هنوزه داره مثل ساعت کار میکنه warzone 1 و 2  باهاش بازی کردم گیمای دیگه ام زدم ولی بیشتر تو وارزون با اودیسه میرفت روی لود 100 درصد  تو این دو سال هنوز یبارم اذیتم نکرده تایم پلی ام البته متفاوت هست ولی راحت شبی 2 ساعت تا 4 ساعت گیم رو باهاش میزدم الانا کمتر من ک ندیدم مشکلی داشته باشه

حالا بعضیا چون با ماین مشکل دارن میان نظر میدن درباره ی گرافیک های ماینی ک همه داغونن ولی اکثر ادمایی ک میگن گرافیکای ماینی اینطوری ان خرابن  اصن گرافیک ماینی استفاده نکردن و فقط از راه دور نظر میدن نمیدونم رو چه حساب .

پیشنهاد من همین rx580 هست از فروشنده معتبر و مهلت تست بگیرین . با این اوضاع بنظرم هزینه کمتر بهتره

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، behy گفته است:

دوست خوبم حالا چون فروشنده هستید چه کاریه که اطلاعات اشتباه به این بنده خدا بدید . 

در ۱۴۰۲/۱/۱۸ در 10:36، Deutschland_LIVE گفته است:

دوست من اطلاعات آقا بهزاد در این زمینه اشتباه است اتفاقا گیم کمترین فشار رو در مقایسه با ماین به گرافیک میاره چرا ؟ چون شما اگه خیلی گیمر خوره ای هم باشی و کار و زندگی به غیر گیم زدن نداشته باشی  روزی 5 ساعت بیشتر عملا گیم نمیزنی و داخل گیم هم کارت گرافیک همیشه زیر لود کامل نیست بخش هایی از بازی دمو ها پخش میشه که از قبل رندر شده مثل فیلم میمونه بخش هایی هم از بازی تکستچر ها و شادو های کمتری هست و گرافیک کمتر زیر لود میره این مورد رو با برنامه های مانیتورینگ میتونید خودتون با چشم ببینید که گرافیک توی گیم همیشه زیر لود کامل نمیره فقط بخش های سنگین بازی که تکسچر ها و جزئیات بازی زیاد باشه . یه کسی هم که گیمر باشه کارتش رو مثل چشم ازش مراقبت میکنه دماش بالا نره صدای فن هاش اوکی باشه ، گرد و خاک نگیره و... که شاهد این مدعا تاپیک کاربران توی این انجمن هست مثلا میپرسن دما 70 درجه برای کارت گرافیکم مضره ؟ چرا صدای فن هاش کمی زیاد ؟ و غیره ... 

اما برای ماین قضیه فرق میکنه طرف ماینر بوده به دید اقتصادی به قضیه نگاه کرده به تعداد زیاد یک سری کارت خریده توی بهترین شرایط هم که ماینش کرده یه پنکه یا کولر بالا سر کارتها گذاشته بایوسش رو مود کرده و 24 ساعته زیر لود کامل شیره کارتهای گرافیکش رو کشیده تا بلکه بتونه از استخر ماین ارز بیشتری استخراج کنه .

اما !! در نهایت قضیه بر میگرده به مقدار بودجه شما و اینکه ریسکش رو بپذیری یا نه؟! اگه پولت در حد 2 تا 3 تومنه خب فکر نکم گرافیک غیر ماینی گیرت بیاد یا اصلا بتونی بخری نهایت یه 1030 اما اگه میتونی بودجه رو افزایش بدی خب گرافیک های گیم هم میتونی بخری که البته اونم مشخص نیست به اسم گیمی بهت همون ماینی رو نندازن پس باید از آدم مطمئن خرید کنی  مثلا آشنا یا دوستت باشه .

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، saman5949 گفته است:

حالا بعضیا چون با ماین مشکل دارن میان نظر میدن درباره ی گرافیک های ماینی ک همه داغونن ولی اکثر ادمایی ک میگن گرافیکای ماینی اینطوری ان خرابن  اصن گرافیک ماینی استفاده نکردن و فقط از راه دور نظر میدن نمیدونم رو چه حساب .

عزیز منم 8 ساله هرکارتی خریدم ماین شده بوده .حداقل 10 تا کارت هم خریدم . کارت فعلیم هم ماین شده هست. با علم برماین شده هم خریدم. ریسک خریدش رو هم پذیرفتم. 

بین این همه گرافیکی که همه میدونن ماین شده چرا همه پی 580 رو میگیرن ؟ مگه الان 3080 تو بازار ماین نشده؟ منم 10 تا کارت خریدم همشم سالم بوده. شما هم خریدی سالم بوده. مبارکت باشه. من خودم ریگ ماین هم داشتم .میدونم ماین چیه گیم هم میدونم چیه. هرکارتی برحسب استفاده و سلامت و ریسکش قیمتی داره . بیشتر بدی هم نمیخرن. 99 درصد کارت ها حتی همین 580 های ترکیده هم حداقل یکسال کار میکنن . یکسال دیگم با قیمتای نجومی ک ببینیم 3 تومن اصلا به چشممون نمیاد .

چیزی که همه توی این فروم علیه 580 میگن ریسک خرید هست نه خراب بودن درهمون لحظه. یجوری شکم سیری صحبت میکنید انگار 3 تومن پول خرد هست.  اگر کمه چرا 580 میخرید پس؟؟؟؟

این کارت ها خوبی اگر هزارتا داره ده تا هم بدی داره .  اگر قیمت کارت مفته بگید که ریسک خرید هم داره.  اگر مشاوره میدید میگید مفته  ریسک هاشم بگید شاید اون طرف علمشو نداره بدونه ماین چیه. 

درنهایت چه استارتر این تاپیک  چه هرکسی که به چشم مشاوره خرید به این تاپیک مراجعه کنه ریسک خریداین کارت ها رو گردن بگیره بعدا نگه فروشنده کارت بهم انداخته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...