رفتن به مطلب

ریستارت شدن سیستم با گرافیک جدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

27 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

بله

Capture.thumb.PNG.7a96c5da0ab46c9104d3a9823d569d1e.PNG

خب این نشون میده دست کم دما باعث نشده که به محض اجرای تست استرس یا بازی سیستم ریست بشه.

بنظر منم ببرید کیس رو بیرون با یه پاور دیگه تست کنن و یا کارتو بدید رو سیستم دیگه بصورت افقی تست کنن ( یعنی در همون حالتی که داخل کیس میذارید)

نتیجه رو هم همینجا اشتراک بذارید.

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Royal گفته است:

بازی که نصب کردی مشکلی نداره یا ویندوز اول از اونجا باید چک کنی نه از سخت افزار بعد میشه SSD یا HDD بعد RAM و CPU ,GFX

مرحله به مرحله جلو بری بهتر هست

سیستم در حالت عادی یا در بازی دیگری مشکل داره یا خیر

ویندوزی را که عوض کردی خودش را هم عوض کن چون اگر مشکل داشته باشه 100 بار هم نصبش کنی باز هم مشکل داره برای مثال من ویندوزی داشتم که بعد از نصب هیج درایوری را قبول نمیکرد اول تست نرم افزارها را بگیر بعد میرسی به سخت افزار

فکر نمیکنم مشکل از ویندوز یا بازی باشه 
در حالت عادی که مشکلی نداره ، در بازی هم باید تستش کنم ( قبل از تعویض ویندوز مشکل داشت )

ویرایش شده توسط _Shayan_
لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

در حالت عادی که مشکلی نداره ، در بازی هم باید تستش کنم ( قبل از تعویض ویندوز مشکل داشت )

داداش یه driver booster هم بریز هرچی داری رو اپدیت کن

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

داداش یه driver booster هم بریز هرچی داری رو اپدیت کن

آپدیته ، دیروز آپدیت شدن

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

من رم خراب داشتم و با همون رم هرکاری میشد انجام داد بجز بازی البته گاهی Bluscreen هم میداد ولی خیلی کم باید همه جوره تست بشه ولی اول از نرم افزار شروع میشه ویندوز شاید فایلهاش در قسمت اجرای بازی مشکل داشته باشه

بهتر هست یک ویندوز دیگری پیدا کنه و با اون تست کنه و فقط بعد از نصب ویندوز درایور تصویر و صدا را نصب کنه بعد بازی را نصب و اجرا کنه و اگر نشد بازی را عوض کنه یا بازی دیگری نصب و اجرا کنه

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

دوستان امروز سیستم رو با یه پاور دیگه تست کردم ، مشکل از پاوره 

از همه دوستانی که در تاپیک شرکت کردن ممنونم . 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

دوستان امروز سیستم رو با یه پاور دیگه تست کردم ، مشکل از پاوره 

از همه دوستانی که در تاپیک شرکت کردن ممنونم . 

منم همین مشکل داشتم از پاور بود

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۲ در 12:06، _Shayan_ گفته است:

7B65C144-AC03-47E8-B1E9-99E32659E53D.thumb.jpeg.6fc7e9c22f6df921be860ccdfb7f7a72.jpeg

توی اغلب کارتهای گرافیک وقتی ولتاژ مشکل داشته باشه یعنی کانکتور خراب باشه (وصل نباشه) یا پاور نتونه ولتاژ کافی رو تامین کنه چراغ سفید بالای کانکتور ورودی برق گرافیک روشن می شه 

به نظر میرسه مشکل شما از عدم اتصال صحیح دو تا هشت پین برق گرافیک هست یا خرابی کابل و یا در کل خرابی پاور .

و در کل به نظرم مشکل ریست شدن سیستم شما نه در اثر دمای بالا بلکه مشکل پاور به وجود میاد 

بنابراین به جهت اطمینان خاطر با یک پاور دیگه که سالم باشه تست کنید 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کارت که داری احتمالا مدل XFX Radeon RX 5700 XT Ultra THICC II باشه و یک تست برای اون ( Review ) انجام شده و در آن تست Furmark کارت تا 300 وات میکشه.حالا TPU اومد یک تست جدید معرفی کرد به اسم Spikes 20ms و اولین کارتی که با روش جدید تست شد همین ریو است

https://www.techpowerup.com/review/msi-radeon-rx-6800-xt-gaming-x-trio/35.html

اگر به آخر پایین صفحه وب سایت نگاه کنید می بینید که کارت رفرنس 5700XT تا 298 وات برای مدت 20 میلی ثانیه کشید.در حالیکه مصرف حداکثری موقع بازی 213 وات است( یعنی اختلاف تا 40 درصد ) .وقتی کارت XFX 5700XT یا همون کارت خودتان برای زمان بارگذاری ممتد  ( Sustained load ) تا 300 وات میکشه ( اینجا https://www.techpowerup.com/review/xfx-radeon-rx-5700-xt-thicc-iii-ultra/32.html )

یعنی برای حالت Spikes 20ms تا حدود 419 وات میکشه ( البته میتونه خیلی کمتر باشه مثلا تا 350 وات ) پس پاورت حوابگو نیست.باید حداقل یک پاور 750 خوب یا مدل گرین 800 وات گلد / برنز.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام دوستان من سیستم جدید بستم گرافیک rx580 و سی پی یو i5 6500 پاور هم 500وات وقتی میرم تو بازی های سنگین یا تست فورمارک علامت شکلک ناراحت انگار میاد و سیستم ریست میشه بنظرتون می‌تونه مشکل از کجا باشه دمای گرافیک بالای 50نرفته تا الان 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۲۷ در 19:47، محمد بلوچ گفته است:

سلام دوستان من سیستم جدید بستم گرافیک rx580 و سی پی یو i5 6500 پاور هم 500وات وقتی میرم تو بازی های سنگین یا تست فورمارک علامت شکلک ناراحت انگار میاد و سیستم ریست میشه بنظرتون می‌تونه مشکل از کجا باشه دمای گرافیک بالای 50نرفته تا الان 

سلام دوست عزیز

این علامت که میگید میاد میتونید یه اسکرین شات ازش بزارید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...