رفتن به مطلب

آیا نزاشتن اسپلیتر باعث سوختن مودم فیبرنوری میشود؟ ❓ ⚠️

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱۴۰۳/۱/۲۱ در 08:40، سپهر گفته است:

[IMG ]https://imgurl.ir/uploads/t071529_Screenshot_2024-04-09-13-13-57-030_com.android.chrome-edit.jpg[/IMG]

[IMG]https://imgurl.ir/uploads/i61378_Screenshot_2024-04-09-13-12-22-399_com.android.chrome-edit.jpg[/IMG]

دوستانی که فیبرنوری مخابرات دارن ، به نظر شما آیا میتونیم از این امکانات استفاده کنیم؟

دو عکس ، یکیشون واسه DDNS و دیگری واسه static dns هست . 

اساتید اهل فن فقط جواب بدن :»:»:»:»

سپاسگزارم :»:»

static dns داخل مودم ، و static dhcp به کارت نمیان . 

اگر بخای از مخابرات آی پی ثابت بگیری پیمان کار دارن باید کارت به کارت کنی یه آی پی بهت میدن نیازی به تنظیمات داخل مودم نیست . باهاش میتونی گیم سرور راه بندازی و کلی کارای باحال دیگه 

570 هزار تومن یک سال 

DDNS هم باید به شرکت های خارجی کلی پول بدی با نرخ دلار امروز .... دردسرش هم بیشتره سرویس های مجانی ش هم اصلا کار نمیکنه یا محدودیت داره . 

یوتوب میخوای ببینی از آخرین ورژن کانال قناری ویندوز 11 استفاده کن حتی بدون کرمیوم با اج مایکروسافت هم باز میکنه . من حتی رو گوشی م اینستاگرام دارم. و کلی سایت های علمی باحال دیگه ... 

Untitled223344.thumb.jpg.d4e98f719bda80d36948044c9ccc711a.jpg

این Egde خود مایکروسافت که یوتوب را باز میکنه .

به جای این کارا یه جوری صدای ایرانی ها را به مایکروسافت برسانید که ، این امکانات را بیشتر کنه دیگه به استارلینک احتیاجی نباشه . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سپاسگزارم . ورژن کانال قناری ویندوز 11 جریانش چیه؟ گوگل کردم اما متوجه نشدم چطور میتونم روی دستگاه اندرویدی یوتیوب رو همیشه راحت باز کنم

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، سپهر گفته است:

سپاسگزارم . ورژن کانال قناری ویندوز 11 جریانش چیه؟ گوگل کردم اما متوجه نشدم چطور میتونم روی دستگاه اندرویدی یوتیوب رو همیشه راحت باز کنم

windows insider عضو میشی . 

canary channel را انتخاب میکنی .

آپدیت میکنی به آخرین ورژن 24h2 

edge هم باز میکنه به علاوه کرمیوم . حتی بهتر از کرمیوم . 

یوتیوب را 24 ساعته نداری بگیر نگیر داره و بستگی به نوع اندروید داره . ولی اینستاگرام را من با همین 24 ساعته دایمی دارم. 

الان عکسشو میزارم . 

.... 

Screenshot_20240413-102633.thumb.png.80796cc37d7b08a06c8c3d28386cb92e.png

این اینستاگرام با آی پی ایران . 

یوبیوب بستگی به نوع اندروید ت داره مثلا huwaei باز میکنه بعضی گوشی ها نه . 

ویرایش شده توسط FreddyMercury
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۲۳ در 22:38، FreddyMercury گفته است:

گوشی م اینستاگرام دارم

سپاس فراوان . عذرخواهی میکنم اینکه میگید رو چطور میتونم داشته باشم؟ روی گوشی فقط یوتیوب جواب بده کافیه و اگر اینستاگرام هم شد که بهتر

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، سپهر گفته است:

سپاس فراوان . عذرخواهی میکنم اینکه میگید رو چطور میتونم داشته باشم؟ روی گوشی فقط یوتیوب جواب بده کافیه و اگر اینستاگرام هم شد که بهتر

Untitled224421.thumb.jpg.8cdb02194039f83b2c4ff9c271a3f567.jpg

OpenWRT

لینک به دیدگاه

درود

کسی میدونه OLT «کارا» مال چه شرکتیه؟

الان شهرستان ما دو عدد OLT در مرکز داره که یکی فایبرهوم هست و گفتن دیگری کارا هست ! و مودم هوآوی من که الان از فایبرهوم سرویس میگیره رو باید در مرکز جدا کنن و از سالن مرکز مخابرات ، کلا اون فیبر که به سمت FAT خونه ی ما اومده رو به OLT کارا وصل کنن

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

دوستان کسی تجربه ی تلفیق سرویس ddns کمپانی no-ip با سرویس گذر از تحریم ipvanish رو داشته؟

در سایت no-ip دیدم که این قابلیت وجود داره

اینکه خیلی خوبه اگر واقعا بشه! اصلا نیازی به openwrt و غیره نیست

لینک به دیدگاه

درود

بچه ها وقتی warp+ روی pc کارمیکنه اما در دستگاه های اندرویدی کانکت نمیشه ، راه حلی واسش وجود داره؟

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی تونسته با کمک وایرگارد، به کانفیگ استخراج شده ی وارپ وصل بشه؟

واسه من در مرحله ی handshake ارور میده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

لول/پاور/هرچی که دوستان اهل فن بهش میگن ، با یکم تمیزکاری از سمت خودم به کمک دستمال عینک و الکل اتانول ، از 25.5 رسید به 20 که واقعا واسم عجیب بود !!!!

سرعتم هم الان تا 945.17 مگابیت بر ثانیه هست که فکرمیکنم تاثیر همین تمیزکردن ساده است

به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم اگر RX بالاتر از 25 دارن یکبار با ملاحضه این کار رو انجام بدن

البته باید خیلی مواظب باشید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۱۰ در 11:37، سپهر گفته است:

لول/پاور/هرچی که دوستان اهل فن بهش میگن ، با یکم تمیزکاری از سمت خودم به کمک دستمال عینک و الکل اتانول ، از 25.5 رسید به 20 که واقعا واسم عجیب بود !!!!

سرعتم هم الان تا 945.17 مگابیت بر ثانیه هست که فکرمیکنم تاثیر همین تمیزکردن ساده است

به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم اگر RX بالاتر از 25 دارن یکبار با ملاحضه این کار رو انجام بدن

ببخشید کجا را تمیزکاری کردید دقیقا؟
چون تو متن هیچ اشاره ای نکردید به محلش

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۱۰ در 11:37، سپهر گفته است:

داداش من rx power ام 15 هست اما سرعت قفله روی 400. کلا سرعت شما ارتباطی به این نداره تا زمانی که پاور در بازه قابل قبول باشه.

البته فردا قراره از شرکت شاتل بیان و یه فیبر اختصاصی جدید برام بکشن و سرویس بدن که به گفته خودشون سرعتش قفل نیست و تا 1 گیگابیت بازه. حالا نتیجه اش را بعدا میگم. قیمتش هم 6300 برای یکسال شد که شامل مودم و فیبر کشی رایگان هم بود.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در ضمن اگر کس دیگه ای هم خواست سرویس فیبر بگیره، اول از سایت iranfttx پوشش دهی آدرستون را چک کنید. در صورت داشتن پوشش، شرکتی که مشخص شده موظفه که طی ۳۰ روز بهتون سرویس بده. اگه سرویس نداد یا بهانه های مختلف آوردن از جمله عدم بهره برداری و... ، توی ۱۹۵ ازشون شکایت کنید. برای من با شکایت کردن جواب داد و شاتل قبول کرد که بیاد نصب کنه.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

1067078614_16244980451(1).thumb.png.48ffc1b345d7d702017224d5891fb844.png
image.png.81717e213ec53fb071e761e3363be52f.png

اینم از نتیجه سرویس فیبر نوری یا FFTH شاتل، بدون فیوژن هم انجام دادن.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۲۴ در 14:43، mrp7 گفته است:

1067078614_16244980451(1).thumb.png.48ffc1b345d7d702017224d5891fb844.png
image.png.81717e213ec53fb071e761e3363be52f.png

اینم از نتیجه سرویس فیبر نوری یا FFTH شاتل، بدون فیوژن هم انجام دادن.

سلام. تعرفه فیبر نوری شاتل به چه صورتی هست؟

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام. تعرفه فیبر نوری شاتل به چه صورتی هست؟

https://www.shatel.ir/internet-services/shatel-fiber-optic-internet/

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

سرعت در سایت های داخلی و خارجی برابر هست؟ موقع دریافت فایل همچنین سرعتی رو دریافت میکنید یا سرعت خیلی پایین تر از سرعت اعلامی توسط سایت اسپید تست هست؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سرعت در سایت های داخلی و خارجی برابر هست؟ موقع دریافت فایل همچنین سرعتی رو دریافت میکنید یا سرعت خیلی پایین تر از سرعت اعلامی توسط سایت اسپید تست هست؟

سرعت دقیقا همین هست خارجی و داخلی فرقی نداره. مثلا این دانلود هم زمان چند تا فایل از کروم، idm ندارم ولی نیازی بهش نیست..

image.thumb.png.459480d95c539e70bb085126dabe7150.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...