رفتن به مطلب
  • 0

وضعیت بازار پرداخت های درون برنامه ای(خرید و فروش واحد های پولی بازی ها),لطفا باتجربه ها راهنمایی کنند

sajad564
 اشتراک گذاری

سوال

درود
مستقیم میرم سر اصل مطلب
بنده برنامه نویس هستم درآمد فعلیم هم بد نیست ولی خب بخاطر همین موضوع یه تایم زیادی از روزم خالیه و خب به فکر یه شغل دوم در کنارش بودم ک مثل برنامه نویسی فیزیکی نباشه ,موضوعی که به ذهنم رسید بازار مرتبط با بازی های کامپیوتری و البته بخش خرید های درون برنامه ای(مثل cp کال آف و واحد های پولی بازی ها) بودش
از طرفی باتوجه به اینکه برنامه نویس هم هستم  مشکلی در توسعه ربات/سایت/اپلیکیشن ندارم(البته ترجیح میدم در ابتدای امر خرید و فروش به صورت دستی از طریق پشتیبانی صورت بگیره)
ولی خب اطلاعی از وسعت این بازار ندارم
مشکلی هم در زمینه تبلیغات ندارم
ممنون میشم دوستانی که تجربه ای در این مورد داشتن راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
4 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

درود
مستقیم میرم سر اصل مطلب
بنده برنامه نویس هستم درآمد فعلیم هم بد نیست ولی خب بخاطر همین موضوع یه تایم زیادی از روزم خالیه و خب به فکر یه شغل دوم در کنارش بودم ک مثل برنامه نویسی فیزیکی نباشه ,موضوعی که به ذهنم رسید بازار مرتبط با بازی های کامپیوتری و البته بخش خرید های درون برنامه ای(مثل cp کال آف و واحد های پولی بازی ها) بودش
از طرفی باتوجه به اینکه برنامه نویس هم هستم  مشکلی در توسعه ربات/سایت/اپلیکیشن ندارم(البته ترجیح میدم در ابتدای امر خرید و فروش به صورت دستی از طریق پشتیبانی صورت بگیره)
ولی خب اطلاعی از وسعت این بازار ندارم
مشکلی هم در زمینه تبلیغات ندارم
ممنون میشم دوستانی که تجربه ای در این مورد داشتن راهنمایی کنن

سلام خدمت دوست عزیزم، بنده تجربه زیادی در خرید و فروش ارز بازی ها داشتم خصوصا سی پی کاد وارزون سال 2020، میتونم بگم که خیلی کار پر سودی هستش ولی مشکلش اینه که نوسان داره و احتمالا بعد یه مدت بازارش بخوابه (کرکر ها همیشه اذیت میکنن همش یه نفر ارزون تر میده و بازار بقیه نابود میشه) و همچنین اگه سمت بازی هایی برید که پلیر ثابت دارن مثل Cs ارزش بیشتری داره، گیم های جدید معمولا افت و خیز زیاد دارن ولی قدیمی ها همیشه ثابت میمونن.

در آخر به شما وبلاگ/مقاله نویسی رو هم پیشنهاد میکنم اگر که تجربه مقاله وزارت علوم یا حتی مقاله معمولی REVEIW داشته باشید قطعا میتونید تو بازار های وزارت بسیار تمیز آموزش و پرورش از مسئولان سود خوبی بکشید بیرون!

لینک به دیدگاه

• 0
16 ساعت قبل، Alphex گفته است:

سلام خدمت دوست عزیزم، بنده تجربه زیادی در خرید و فروش ارز بازی ها داشتم خصوصا سی پی کاد وارزون سال 2020، میتونم بگم که خیلی کار پر سودی هستش ولی مشکلش اینه که نوسان داره و احتمالا بعد یه مدت بازارش بخوابه (کرکر ها همیشه اذیت میکنن همش یه نفر ارزون تر میده و بازار بقیه نابود میشه) و همچنین اگه سمت بازی هایی برید که پلیر ثابت دارن مثل Cs ارزش بیشتری داره، گیم های جدید معمولا افت و خیز زیاد دارن ولی قدیمی ها همیشه ثابت میمونن.

در آخر به شما وبلاگ/مقاله نویسی رو هم پیشنهاد میکنم اگر که تجربه مقاله وزارت علوم یا حتی مقاله معمولی REVEIW داشته باشید قطعا میتونید تو بازار های وزارت بسیار تمیز آموزش و پرورش از مسئولان سود خوبی بکشید بیرون!

درود
وقتتون بخیر
ممنون بابت پاسختون
میشه در مورد درآمد یه خورده بیشتر توضیح بدید ؟
چه مدت فعالیت داشتید و به صورت ماهانه چه مبلغ رو به عنوان "سود خوب" در نظر میگیرید ؟
آیا در تلگرام فعالیت داشتید ؟

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

درود
وقتتون بخیر
ممنون بابت پاسختون
میشه در مورد درآمد یه خورده بیشتر توضیح بدید ؟
چه مدت فعالیت داشتید و به صورت ماهانه چه مبلغ رو به عنوان "سود خوب" در نظر میگیرید ؟
آیا در تلگرام فعالیت داشتید ؟

سلامت باشید، حوزه گیم حدود 3 سال و مقاله نویسی هم 4 سال، الان دیگه به کنکور برخورد کردم و نمیرسم کاری کنم تا چند ماه دیگه ولی درآمدش بستگی به کاری داره که انجام میدید، گیم نرخ ثابتی نداره هر چقدر که خودتون کار کنید در میارید و کمی بازار کارش بگیر نگیر داره، ولی مقاله به ازای هر کدومش میشه حداقل 400 گرفت و برای مقاله خوب در حد وزارت علوم قیمت ها تا 12 میلیون تومن هم میرسه، البته باید به درس آمار و احتمال در حد دبیرستان یه ذره بیشتر (ساده هست) و نرم افزار ورد مسلط باشید که فکر میکنم هستید.

تلگرام هم برای گیم بله ولی برای مقاله بیشتر به صورت محلی کار میکنم.

اگه دست زمان رونقمان بده حتما بعد از کنکور خرداد توضیح میدم که چطور مقاله بنویسید کار سختی نیست

لینک به دیدگاه

• 0
35 دقیقه قبل، Alphex گفته است:

سلامت باشید، حوزه گیم حدود 3 سال و مقاله نویسی هم 4 سال، الان دیگه به کنکور برخورد کردم و نمیرسم کاری کنم تا چند ماه دیگه ولی درآمدش بستگی به کاری داره که انجام میدید، گیم نرخ ثابتی نداره هر چقدر که خودتون کار کنید در میارید و کمی بازار کارش بگیر نگیر داره، ولی مقاله به ازای هر کدومش میشه حداقل 400 گرفت و برای مقاله خوب در حد وزارت علوم قیمت ها تا 12 میلیون تومن هم میرسه، البته باید به درس آمار و احتمال در حد دبیرستان یه ذره بیشتر (ساده هست) و نرم افزار ورد مسلط باشید که فکر میکنم هستید.

تلگرام هم برای گیم بله ولی برای مقاله بیشتر به صورت محلی کار میکنم.

اگه دست زمان رونقمان بده حتما بعد از کنکور خرداد توضیح میدم که چطور مقاله بنویسید کار سختی نیست

ممنون
مقاله نویسی که نه
دنبال اینم ک یه کسبُ کاری راه بندازم قابل گسترش باشه
به مرور مشتری هارو افزایش بدم از طریق تبلیغات

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۱/۱۸ در 15:30، Alphex گفته است:

میگم کنکور امسال که اردیبهشت هست و تیر ماه. کنکور خرداد نیست. مراقب باش اشتباه نری!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...