رفتن به مطلب

مشکل برای d11کردن بازی crysis 2

**pouya**
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من نمیدونم چطوری باید این بازی رو directx 11 کنم کسی میتونه کمک کنه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

اینا رو باید دانلود کنید :

Crysis_2_final_1.9_Patch

Crysis_2_DX11_Pack

Crysis_2_HiResTexture_Pack

ک..ر..ک skidrow

قبل از همه ی این کار ها اگر کرایسیستون قبلا کرک شده باشه یا باید یک بار دیگه نسخه یی رو که اصلا کرک نشده باشه پیدا کندی و آپدیت کنید و ک.رک کنید یا فایل اجرایی رو که مشکلی نداره کسی براتون آپلود کنه. حدود 40 مگ هست اون هم.

لینک به دیدگاه

مرسی از پاسخ دوستان این فایلها رو خودم دانلود کردم اما موقعی که میزنم نصب بشه جایی که بازی ریخته شده رو پیدا نمیکنه! شایدم ایراد از کرایسیس منه که خودش کرک شدس.

ماله من کرایسیس ماله شرکت مدرن هست. ماله چه شرکتی رو بگیرم که کرک شده نباشه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

نسخه globe رو اگه نصب کردید مشکل داره و آپدیت نمیشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کر.ک شده هم باشه شناخته نمیشه.

اول بازی بدون کر.ک رو نصب کنید و بعد آپدیت ها رو بزنید به ترتیبی که دوستمون گفت.خودش مسیربازی و اون فایلی اصلی بازی رو پیدا میکنه.در آخر از اون کر.ک اسکیدروف استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

متوجه شدم که چی کار باید بکنم من میگم الان این کرایسیس 2 رو که دارم خودش کرک شدس یعنی نیازی به کپی پیست نداره و مستقیم بعد نصب بازی وارد میشه.

من میگم ماله چه شرکتی رو بگیرم که اینطوری از قبل کرک شده نباشه که اون پچ هارو بشناسه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متوجه شدم که چی کار باید بکنم من میگم الان این کرایسیس 2 رو که دارم خودش کرک شدس یعنی نیازی به کپی پیست نداره و مستقیم بعد نصب بازی وارد میشه.

من میگم ماله چه شرکتی رو بگیرم که اینطوری از قبل کرک شده نباشه که اون پچ هارو بشناسه!

ماله شرکتی چیه همش یکیه اسم خودشون رو روش میزنن :D

شما جستجو کن "crysis2.exe orginal" و فایل اصلی رو دانلود و جایگزین کنه حل میشه مشکل .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم که با داشتن Exe اوریجینال مشکلشون حل بشه...

چون patch بازی باید مسیر نصب شدش رو از توی رجیستری و ورژن اون رو پیدا کنه...

شما یا باید بشینید نسخه اوریجینال رو دانلود کنید یا فایل رجیستری رو پیدا کنید که اطلاعات مورد نیاز رو وارد رجیستریتون کنه...

البته بعضی وقتها توی نت میتونید setup تقلبی بازی رو هم پیدا کنید...

اگه میخواید دانلود کنید برید برای Crysis 2 maximum edition سرچ کنید که نسخه پچ شده رو واستون میتونید دانلود کنید...

البته بعضی شرکتها فایل رجیستری رو در حال نصب میزارن که کار خودش رو انجام بده که در اونصورت شما باید بفهمید نسخه بازیتون چه ورژنی هستش و پچ بعدی رو واسش دانلود کنید...

جهت اطلاعتون کلا پچها ورژن 1.1 و 1.2 و 1.4 و 1.8 و 1.9 بودن...

که شما برای نصب DX11 باید ورژنهای 1.1 و 1.2 و 1.4 و 1.9 رو داشته و نصب داشته باشید...

و بعداز اون HD Pack و DX11 patch رو نصب کنید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم که با داشتن Exe اوریجینال مشکلشون حل بشه...

چون patch بازی باید مسیر نصب شدش رو از توی رجیستری و ورژن اون رو پیدا کنه...

شما یا باید بشینید نسخه اوریجینال رو دانلود کنید یا فایل رجیستری رو پیدا کنید که اطلاعات مورد نیاز رو وارد رجیستریتون کنه...

البته بعضی وقتها توی نت میتونید setup تقلبی بازی رو هم پیدا کنید...

اگه میخواید دانلود کنید برید برای Crysis 2 maximum edition سرچ کنید که نسخه پچ شده رو واستون میتونید دانلود کنید...

تست کردم فایل کرک رو نمیشناسه باید حتما اورجینالش باشه و اگر نه پیدا نمیکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نهایت اگر نتونستید یکی از دوستام آرشیو دوسال گذشته تمام بازی ها رو داره و کرایسیس 2 رو هم بدون ک.رک باید داشته باشه اگر خواستید براتون ازش سوال کنم.

لینک به دیدگاه

اقا قربونت همینجا اپ کن من هم ازش استفاده کنم، کسی دیگه ای هم خواست بتونه استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

دوستان این بازی برای منم مشکل ساز شده.موقع اجرا بازی پنجره CryEngine میاد بالا و ارورCryEngine Crash Handler رو میده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...