رفتن به مطلب

اور کارت گرافیک GTX480AMP EDITION

Mohammad shojae
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به تمامی اساتید این هنر دوست داشتنی

بالاخره بعد از کلی چرخش تو نت تونستم کارتمو توسط برنامه MSI Afterburner اور کنم خداییش خیلی دل و جرات به خرج دادم که این کارو انجام دادم :whew: در حالت لود کامل دماش به 100هم میرسه اما من ریسک نکردمو وقتی به 90 میرسه قطعش میکنم که یموقع نپوکه اخه حیفه تو این گرونی %-( بازم جا داشت که فرکانسارو افزایش بدم ولی دلم نیومد یه نیم نگاهی به عکسای پایین بندازین و اگه لطف کنین نظر بدین ممنون میشم :wub:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک موقع نذارید اینطوری بمونه چون 100 درجه بسیار زیاد هست و کلاً کارت های رفرنس خیلی اورکلاک نمیشن. این هم که می فرمایید قطعش می کنید اگر موقع بازی دماش بالا بره و ... چکار می کنید!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

480 و 470 اصلا بدرد اور نمیخورن

چونکه دماشون خیلی بالاست

مخصوصا اگر فن رفرنس داشته باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

480 AMP که کولر Zalman VF3000F روشه! اصلا نباید دماش اینقدر بالا باشه

مطمئنید AMP هستش؟ یه مسئاله دیگه هم این که شما توی Afterburner فرکانس هسته رو روی 850 قرار دادید چرا تو GPU-Z فرکانس 944 رو نشون میده؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان گلم ببخشید نتونستم زودتر بیام من قصد بازی کردن نداشتم چون تاحالا تو هیچ بازی کم نیوورده فقط میخواستم یه تست 3dmarkازش بگیرم ببینم امتیازش چقدر بالاتر میره اونم به لطف دمای بالاش منصرفم کرد کارتم رفرنس نیست لینک مشخصات+عکسش در لینک زیر موجوده کارتم اون وسطیه ;)   راسیتش بهمن جان خودمم موندم که چرا تو برنامه رو850 گذاشتم تو GPU-Z فرکانس 944 نشون میده :wacko:

http://www.zotac.com/en/products/graphic-cards/geforce-400-series/gtx-480/product/gtx-480/category/geforce-400-series/main-category/graphic-cards.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمای این کارت با این کولر به هیچ وجه نباید اینقدر باشه! اگه میتونید بازش کنید و خمیر سیلیکونش رو عوض کنید. احتمالا خشک شده. بدون اورکلاک و توی بازی دماش حداکثر چند درجه هستش؟

لینک به دیدگاه

راسیتش یه بار میخواستم بازش کنم ولی نشد یعنی نتونستم اگه تجربه این کارو داشتی ممنون میشم راهنماییم کنی

راستی یه خمیر سیلیکونی مرغوب سراغ نداری ازین 1000تومنیا نه ها :D  یه چیز کار درست میخوام بگیرم

یه تست RENDER توسط GPUZ ازش گرفتم یه25دقیقه گذاشتم موند دماش بالاس نه

ویرایش شده توسط amir25
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تست GPU-Z خیلی سبکه و مناسب نیست. بهتره با یه بازی سنگین یا 3DMark11 تست بکنی

ولی با توجه به سبک بودن این تست، دما بالاست و به احتمال خیلی زیاد خمیرش خشک شده. خمیر خوب هم اگر میخوای زیاده. مثلا Tuniq TX4 یا Thermalright CF3 

اگر میتونی ببین وقتی دمای GPU رو بالا نشون میده خود هیت سینک هم داغه یا نه ( با دست لمسش کن ) اگر خیلی داغ نبود یعنی خمیر خشک شده و حرارت رو به هیت سینک خوب منتقل نمیکنه

لینک به دیدگاه

هیت سینگش کم مونده سرخ بشه :D اینم تست با بازی Need for Speed™ Most Wanted

ویرایش:الان شد93

ویرایش شده توسط amir25
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اقا رفتیم بازار کامپیوتر یه خمیر سیلیکون Z9گرفتم 30 تومن.طرف میگفت سرطانزاست مواظب باش به نظرتون این حرفش درسته

ولی خداییش دماش تو لود کامل به زور به 66 میرسه و در حالت بیکاری رو 34 :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب برو حالشو ببر دیگه...

البته خیلی پایین اومده که آدمو مشکوک میکنه!!!

من هم یه 470 دارم که فن رفرنس روش هستش, شاید همین کار رو کردم....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اقا رفتیم بازار کامپیوتر یه خمیر سیلیکون Z9گرفتم 30 تومن.طرف میگفت سرطانزاست مواظب باش به نظرتون این حرفش درسته

ولی خداییش دماش تو لود کامل به زور به 66 میرسه و در حالت بیکاری رو 34 :blink:

خوشحالم که مشکل حل شد. دمای این کارت اصلا نباید اونقدر میبود و درستش همینه  ;)

لینک به دیدگاه

خوب برو حالشو ببر دیگه...

البته خیلی پایین اومده که آدمو مشکوک میکنه!!!

من هم یه 470 دارم که فن رفرنس روش هستش, شاید همین کار رو کردم....

فقط مواظب باش سرطان نگیری :D

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
فقط مواظب باش سرطان نگیری :D

نه دوست عزیز سرطان نمیگیره فقط باید حواست باشه به دهنت نزنی یا به عبارتی نخوری چون ماده کاملا سمی هست و باید موقعه استفاده حواست باشه :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...