رفتن به مطلب

مرجع آموزش و پرسش و پاسخ درباره ریکاوری و بازیابی فایل‌های حذف شده (فایل، فولدر، درایو، رم گوشی، هارد و ...) + تجربیات کاربران

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان لیون

میخواستم ویندوز سیستمم رو عوض کنم ، که در حین حذف پارتیشن C کیس هنگ کرد و بعد چند دقیقه آیکون همه درایو های هارد نموند و هارد غیرفعال شد و بعد ریستارت هارد خیلی کند شد و دیگه داخل نصب ویندوز شناسنایی نمیشد و با باکس به یه سیستم دیگه وصل کردم اونم بالا نیومد و کلا هنگ میکرد ولی داخل بوت ، هارد شناسنایی میشه و با نرم افزار بوتیبل Acronic تست کردم هارد بالا اومد ولی از چهار درایو قبلی فقط یکی از درایو ها مونده و بقیه پارتیشن ش پریده ولی داخل ویندوز اون یکی هم یالا نمیاد و درکل پارتیشن MBR آسیب دیده و دیتا روی هارد خیلی واسم مهم هست الان موندم با چه نرم افزار پارتیشن رو تعمیر یا ریکاوری کنم ؟

با استفاده از Acronic درایو C رو دوباره پارتیشن بندی کردم که شاید داخل ویندوز بالا بیاد ولی متاسفانه نیومد

لطفاٌ دوستان لیون راهنمایی کنید 

Capture.JPG

DSC_0020.JPG

لینک به دیدگاه

• ارسال 450
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

نباید پارتیشن‌بندی می‌کردید.

این برنامه را بیازمایید:

easeus data recovery wizard

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
سلام دوستان
یه هارد دو ترای wd اکسترنال دارم، چن روز پیش یه دفعه وسط کار خاموش شد و چراغش ثابت می مونه و دور بر نمی داره. رفتم با دو تا شارژر عین خودش تست کردم، فایده ای نداشت و مشکل از شارژر نبود. بازش کردم و به شکل اینترنال زدم به کامپیوتر. سلامتش 100 هست و بدسکتوری نشون نمیده، فقط unlocated شده و تو دیسک منجمنت که میری پیغام میده فرمتشو چی بذارم gpt/ mbr. من فرمتشو تو اون پیغام مشخص نکردم و به احتمال زیاد قبلا mbr بوده. کلی نرم افزارای مختلف تست کردم از هیچ کدوم جواب نگرفتم. هنوز هارد رو فرمت نکردم.
بنظرتون بخوام بازیابی کنم از چه روشی و نرم افزاری استفاده کنم؟ از پارتیشن ریکاوری ها استفاده کنم که رو همون هارد بر می گردونن یا اینکه فرمت کنم و به شکل معمول ریکاوری کنم؟
تا حالا که پارتیشن رو نشناختن هیچ کدومشون ( فقط یه پارتیشن داشته هارد)
نرم افزارای ریکاوری هم که فایل های حدود یک گیگ به بالا میاره و با فرمت swf که یادم نمیاد همچین فایلایی داشته باشم.
میخوام پوشه ای و با اسم خودشون بر گردونه ممنون میشم.
تا به حال minitool رو تست کردم جواب نداد. active file recovery هم 4 ساعت بود شده بود یه درصد اونم چیزی پیدا نکرد.
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

یه فایل زیپ از دسکتاپ حذف شده میخوام بازیابی کنم 2-3 مورد امتحان کردم که نتیجه ای نداشت

ممنون میشم یه برنامه خوب معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

سلام

این گزینه رو هم امتحان کنید :

https://soft98.ir/software/recovery-data/600-icare-data-recovery-software.html

لینک به دیدگاه

Recover My Files واقعا برنامه خوبی هستش به شرط اینکه کرک اصلش رو پیداکنید . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۱ ساعت قبل، Blueman۶ گفته است :

سلام

این گزینه رو هم امتحان کنید :

https://soft98.ir/software/recovery-data/600-icare-data-recovery-software.html

در ۵۵ دقیقه قبل، babak_۱۱ گفته است :

Recover My Files واقعا برنامه خوبی هستش به شرط اینکه کرک اصلش رو پیداکنید . 

تست کردم متاسفانه هیچ کدوم نتونستن

لینک به دیدگاه

Testdisk هم خوبه 

شاید بهتر باشه تا او فایلی که حذفش کردید بازیابیش نکردید خیلی روی هارتون اطلاعات اضافه و کم نکنید 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

یه فایل زیپ از دسکتاپ حذف شده میخوام بازیابی کنم 2-3 مورد امتحان کردم که نتیجه ای نداشت

ممنون میشم یه برنامه خوب معرفی کنید 

اگر ssd داریر بیخیال فایل بشید

لینک به دیدگاه

POWER DATA RECOVERY  قدرتمند ترین نرم افزار ریکاوری دیتاس ، البته من رو SSD زدم وسطاش بیخیال شدم تا صدمه ای به SSD وارد نشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۵۷ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

POWER DATA RECOVERY  قدرتمند ترین نرم افزار ریکاوری دیتاس ، البته من رو SSD زدم وسطاش بیخیال شدم تا صدمه ای به SSD وارد نشه

مگه مشکلی برای اس اس دی پیش میاره ؟

لینک به دیدگاه

EaseUS Data Recovery

این برنامه شدیدا توصیه میشه

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 14.2 Win/Mac + WinPE بازیابی اطلاعات - دانلود رایگان (soft98.ir)

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rfadayi گفته است :

این برنامه رو من تست کردم

مشکل از ذات سواله! فایلی که روی دسکتاپ پاک میشه تا ما بخوایم اپ ریکاوری رو نصب کنیم کلی فایل روی درایو سی نوشته و پاک میشه در نتیجه ریکاوریش خیلی سخت میشه! خودم تاحالا موفق نشدم از روی دسکتاپ چیزی رو ریکاوری کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۶ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

فایل زیپ مدنظرم پیدا نکرد ولی عکسی که داخل فایل زیپ بود پیدا کرد

لینک به دیدگاه

در ۱۳ ساعت قبل، rfadayi گفته است :

کاملا تایید میشه , چندین ساله باهاش آشنا شدم بعید میدونم بهتر از این پیدا بشه...

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام دوستان به نرم افزاری نیاز دارم که بتونه اطلاعات پاک شده از فلش رو برام برگردونه بدون اینکه به همون فایل ها آسیبی برسه   چه نرم افزاری پیشنهاد میدین؟

10 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است:

سلام دوستان به نرم افزاری نیاز دارم که بتونه اطلاعات پاک شده از فلش رو برام برگردونه بدون اینکه به همون فایل ها آسیبی برسه   چه نرم افزاری پیشنهاد میدین؟

با EaseUS Data Recovery هم تست شد فایل به صورت آسیب دیده بازگردانی شد

با Recover My Files فایل هارو دیدم ولی دیدم حجم همشون شده صفر بایت فکر کنم بخاطر این هست که بعد از پاک شدن فایل ها من رو فلش چیز دیگه ای انتقال دادم این مشکلی ایجاد کرده

ویرایش شده توسط Mahdi ZMS
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان

یکی از دوستام متاسفانه دیشب به اشتباه گوشیش رو ریست فکتوری کرده و حدودا" 55 گیگ از فایل هاش پاک شده !

بنده خدا معلم خصوصی هست و تمام اون فایل ها واسش واجبه / ممنون میشم اگه راهی میدونین واسه برگردوندن این فایل ها معرفی کنین...

گوشی هم اگه اشتباه نکنم شیائومی mi 9 64G هستش.

لینک به دیدگاه

سلام فعلا روش چیزی نریزه که جایگزین فایل های پاک شده بشن

نرم افزار testdisk رومی شناسم یه بار باهاش یه سری فایلای لپتاپ و یک بار دیگه هم چیزای داخل یه گوشی دکمه ای رو برگردوندم, شاید کمک کنه

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، smhk گفته است:

سلام فعلا روش چیزی نریزه که جایگزین فایل های پاک شده بشن

نرم افزار testdisk رومی شناسم یه بار باهاش یه سری فایلای لپتاپ و یک بار دیگه هم چیزای داخل یه گوشی دکمه ای رو برگردوندم, شاید کمک کنه

ممنون تستش میکنم

قبلش با EaseUS Data Recovery Wizard تست کردم به کل حافظه گوشی رو نمیشناسه !

( تو this pc میشناسه ولیتو برنامه نه )

لینک به دیدگاه

۲۱ ساعت قبل، invoker گفته است:

درود دوستان

یکی از دوستام متاسفانه دیشب به اشتباه گوشیش رو ریست فکتوری کرده و حدودا" 55 گیگ از فایل هاش پاک شده !

بنده خدا معلم خصوصی هست و تمام اون فایل ها واسش واجبه / ممنون میشم اگه راهی میدونین واسه برگردوندن این فایل ها معرفی کنین...

گوشی هم اگه اشتباه نکنم شیائومی mi 9 64G هستش.

درود وقت بخیر

تا اونجاییکه قبلا تست کردم چون اون حافظه ی گوشی رو سیستم مثل فلش شناسایی نمیکنه امکان بازیابی وجود نداره و یه سری برنامه مخصوص ریکاوری دستگاه های اندرویدی هست که اونام تضمینی نیستن

این برنامه رو بگین دانلود کنن و تست کنن ان شاءا.. مشکلشون حل بشه :

super scan recovery disk deep digger

و اینکه اگر بتونن حافظه ی داخلی گوشیشونو به صورت Mtp فعال کنن اونوقت سیستم اونو مثل فلش میشناسه و میتونن ریکاوری کنن

بهترین برنامه ی ریکاوری هم Active file recovery هست

موفق باشی

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

درود وقت بخیر

تا اونجاییکه قبلا تست کردم چون اون حافظه ی گوشی رو سیستم مثل فلش شناسایی نمیکنه امکان بازیابی وجود نداره و یه سری برنامه مخصوص ریکاوری دستگاه های اندرویدی هست که اونام تضمینی نیستن

این برنامه رو بگین دانلود کنن و تست کنن ان شاءا.. مشکلشون حل بشه :

super scan recovery disk deep digger

و اینکه اگر بتونن حافظه ی داخلی گوشیشونو به صورت Mtp فعال کنن اونوقت سیستم اونو مثل فلش میشناسه و میتونن ریکاوری کنن

بهترین برنامه ی ریکاوری هم Active file recovery هست

موفق باشی

یعنی به جرعت میتونم بگم تو عمرم اینقد با گوشی کلنجار رفته بود واسه یه چیز پیش پا افتاده اونم فعال کردن همین قابلیت MTP هستش . هر درایو که بوده و نصب کردم هر تنظیماتی که تو گوشی بود رو انجام دادم بازم لعنتی نمیشناسه !

گوشی خودم که P30 Lite هستش تا وصل کردم سریعا خودش درایوش رو نصب کردم و خیلی سریع با برنامه Gihosoft Free Android Data Recovery تو نستم اسکنش کنم و ریکاوری بشه ! ولی این گوشی شخمی شایومی انگار نه انگار ... گاه به گهی هم تو اسکن الکی اررور قطع کابل usb میده

خداوکیلی هواوی صد شرف به گوشی های سامسونگ و صدالبته شخمی شایومی داره !!!

دوستان راهکار دیگه ای ندارین

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، invoker گفته است:

یعنی به جرعت میتونم بگم تو عمرم اینقد با گوشی کلنجار رفته بود واسه یه چیز پیش پا افتاده اونم فعال کردن همین قابلیت MTP هستش . هر درایو که بوده و نصب کردم هر تنظیماتی که تو گوشی بود رو انجام دادم بازم لعنتی نمیشناسه !

گوشی خودم که P30 Lite هستش تا وصل کردم سریعا خودش درایوش رو نصب کردم و خیلی سریع با برنامه Gihosoft Free Android Data Recovery تو نستم اسکنش کنم و ریکاوری بشه ! ولی این گوشی شخمی شایومی انگار نه انگار ... گاه به گهی هم تو اسکن الکی اررور قطع کابل usb میده

خداوکیلی هواوی صد شرف به گوشی های سامسونگ و صدالبته شخمی شایومی داره !!!

دوستان راهکار دیگه ای ندارین

برای اینکه اون اروره usb نیاد باید بری از بخش devoloper opition قابلیت usb debugging رو فعال کنی

برای فعال کردنشم باید اموزششو توی گوگل ببینی چون شیائومی یکم متفاوته

اون گزینه ی mtp هم توی اون بخش devoloper opition هست و میتونی اونجا درستش کنی

تست کن ان شاءا.. درست میشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام فقط بخیر

یک هارد اینترنال سیگت دارم که یکدفعه صفحه ویندوز سیاه شد و ارور فرمت کردن هارد رو داد از یک سری اهل فن سوال کردم گفتن اگر اطلاعات برات مهم هست فقط باید بدی برات جراحی کنن دوستان جایی رو سراغ دارید یا شخصی در اینجا هست که این کار رو انجام بده و توی یک ساعت 15 گیگ اطلاعات داخلش رو بکشه بیرون و تحویلم بده ؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان 

برنامه دانلود منیجر  وقتی باهاش فایلی میزارم برای دانلود   دیگه هیچ کاره دیگ اینترنتی نمیشه انجام بدم  : نه صفحه باز میشه نه میشه سرچ گرفت  تا زمانی که یا دانلود تمام بشه یا دانلود رو stop  کنم . نمیدونم دلیلش چیه ؟؟ تا بحال اینجوری ندیده بودم . حتی پاک کردم از سایت دیگه ای دانلو کردم  بازم مشکل بطرف نشد . دلیلش چیه ؟؟ 

ورژن برنامه :6.41 

ویندوز : 8.1 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...