رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب خوشحالم بالاخره تاپیکی که سال 93 زده شده بوده بالاخره به نتیجه رسید و پست سفارشی حذف شد.

لینک به دیدگاه

برای شهر ما چندین سال پیش گفتن حذف شده و باجه سفارشی رو هم جمع کردن (حدود 5 سال سفارشی کلا تو شهر ما جمع شده بود)

با پیگیری‌های بیش از حد بنده، از اون موقع به بعد پست سفارشی برقرار هست.

حداقل یک ماهه گذرم برای پست سفارشی به پست نیفتاده تا ببینم تو کل کشور قطع شده این سرویس یا نه...

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در واقع پست پیشتاز حذف شده و فقط سفارشی هست ، چند روز پیش یه قطعه رو از تهران به ساوه فرستادم گفتن سفارشی وجود نداره فقط پیشتاز هست 20 تومان گرفتن 5 روز طول کشید برسه به دستش در حالی که چند سال پیش یه قطعه رو از زاهدان با پست پیشتاز فرستادن ، تو کمتر از 24 ساعت به دستم رسید 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

امروز اصفهان پست بهم‌ گفت سفارشی کلا برداشته شده و کم کم همه فقط پیشتاز ارسال دارن

بعصی جاها و دفاتر حذف میکنن ول پست های مرکزی احتمالا دارن . باید به متصدی بگین تیک های توی سیستم رو برداره تا کمتر بشه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

بعصی جاها و دفاتر حذف میکنن ول پست های مرکزی احتمالا دارن . باید به متصدی بگین تیک های توی سیستم رو برداره تا کمتر بشه

پست مرکزی بود

لینک به دیدگاه

دوستان کاملا شایعه هست

چهارشنبه هم بنده ارسال سفارشی داشتم و هم کلی افراد دیگه...

زیر بار نرین...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام
آقا من یه اشتباهی کردم ، از شیراز سه شنبه هفته ی پیش ، 1 سی پی یو سفارش دادم 3 میلیون . بعد برام پست شد ، هی چک کردم خبری نشد ، الان هم تو سایت پیگیری میکنی ، مثل 4 روز گذشته زده  : ارسال به پست مقصد تهران
شکایت هم میکنی جوابای مسخره میدن ! واقعا نمیدونم چیکار کنم ، با هزار بدبختی خریدمش ، ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم 

لینک به دیدگاه

حالا این چند روزه همه از شیراز سفارش گرفتن !

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

سلام
آقا من یه اشتباهی کردم ، از شیراز سه شنبه هفته ی پیش ، 1 سی پی یو سفارش دادم 3 میلیون . بعد برام پست شد ، هی چک کردم خبری نشد ، الان هم تو سایت پیگیری میکنی ، مثل 4 روز گذشته زده  : ارسال به پست مقصد تهران
شکایت هم میکنی جوابای مسخره میدن ! واقعا نمیدونم چیکار کنم ، با هزار بدبختی خریدمش ، ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم 

عزیزم شیراز میدون جنگه، اگر بسته تو راه گم نشده باشه حتما تو آتیش سوخته. دغدغه های بزرگتری نداری؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

عزیزم شیراز میدون جنگه، اگر بسته تو راه گم نشده باشه حتما تو آتیش سوخته. دغدغه های بزرگتری نداری؟

دغدغه که ، زحمت کشیده بودم برا اون پول ، پول دزدی نبوده که 2 ماه حقوقم بود

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، arshiixx گفته است :

دغدغه که ، زحمت کشیده بودم برا اون پول ، پول دزدی نبوده که 2 ماه حقوقم بود

ممکنه پست نگه داشته باشه تو انبار که بعدا بفرسته الان نمیتونند بفرستند امن نیست.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mrp7 گفته است :

ممکنه پست نگه داشته باشه تو انبار که بعدا بفرسته الان نمیتونند بفرستند امن نیست.

خداکنه ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

خداکنه ...

دوست عزیز مرسوله پست بیمه هست خیلی نگران نباشین یا به قطعه یا پولتون میرسین فقط معطلی داره وضعیت کشور مثل همیشه نیست

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

سلام

چهارشنبه هفته قبل منم خریدی انجام دادم به مبلغ 400 هزار تومن که تا امروز نرسیده دستم و هیچ خبری ازش ندارم تلگرام هم دسترسی ندارم که پیگیری کنم...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالا این چند روزه همه از شیراز سفارش گرفتن !

سلام خوبی؟ والا من 14 ساله تلویزیون ایران نگاه نمیکنم ولی حکایتهای کمال یه جورایی جذبم کرد.

توی این وضع مملکت و اینترانت اگرهمین کاروهم نکنیم که باید بریم تو خیابون بمیریم.

حالا یه چندتا سایت دانلود فیلم داری بدی ؟ ممنون

لینک به دیدگاه

برای منم یه بسته دیروز صبح تو تهران تحویل پست شده،شب ساعت هشت راه افتاده ، هنوز به زنجان (فاصله 300 کیلومتر) نرسیده

تو شرایط عادی امروز صبح باید تحویلم میشد.

لینک به دیدگاه

منم یه کتاب خریدم هفته پیش  معلوم نیست کجا شده :/

لینک به دیدگاه

من هم یه بسته داده بودم به پست پیشتاز قرار بوده شنبه ارسال بشه ولی دوشنبه ارسالش کردن!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من از فافا جنس خریدم کلا دیگه منتظرش نیستم دستم برسه. :D

لینک به دیدگاه

خداکنه برا هممون برسه، تو این وضعیت و گرونی میخریم ،تهشم این میشه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

خداکنه برا هممون برسه، تو این وضعیت و گرونی میخریم ،تهشم این میشه

من دو تومن جنس خریدم. علاوه بر قیمت جنس،ربهش نیاز شدید دارم. اما خوب انقدر مردم استان فارس مشکل دارن زیاد بهش فکر نمی کنم. 

لینک به دیدگاه

منم برای اولین بارتو زندگیم خواستم SSD بگیرم  چند روز پیش از فافا خرید کردم که تو شیرازه فروشگاهش 🤣

لینک به دیدگاه

من ساکن شیرازم.....اوضاع یکشنبه بد جور بود......شده بود میدون جنگ...رفتیم بیمارستان پیش اقوامممون کلا جاده ها رو بسته بودن.....تیر اندازی هم میشد.

وایساتدن تا اروم شه......ادم جرات نمیکنه بره بیرون!

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، arshiixx گفته است :

سلام

سلام
سامانه رهگیری پست و اصلا خود  سیستم پست و توزیعش  کلا  امسال اوضاعش داغونه و این مشکلات  به کرات داره پیش میاد و مخصوصا وقتی یک طرف مسیر شیراز باشه معمولا احتمال به وجود اومدن این داستان ها  بیشتره و ربطی هم به فروشگاه نداره.
توی خرید اخیری که خودم داشتم چهارشنبه هفته گذشته شهر فافا برام ارسال کرد و یکشنبه دست من رسید! با وجود اینکه خود پست این رو به صورت پیشتاز فرستاده بود! (جدیدا دو بار متوالی در دو مسیر  متفاوت    دیدیم  با اینکه  ارسال کننده   به صورات سفارشی  ارسال می کنه اما هزینه پیشتاز رو پست ازش می گیره و پیشتاز  می کنه!)
البته شنبه به خاطر تجمعات شهرمون نتونسته بود بیاره و یکشنبه اول وقت کاری آورد

جالبه که  برای من  هم آپدیت نمیخورد یا حتی  توی سایت رهگیری پست زده بود که بسته روز پنج شنبه شب دوباره به شیراز برگشته!
در این مواقع حتما  با سامانه گویای خود پست به شماره 84470000  تماس بگیرید  و  از اونجا رهگیری کنید بعد از اینکه  به صورت  گویا  گفت مثلا بسته شما در فلان نقطه دیده شده کاری به حرف اون نداشته باشید . در ادامه خودش میگه برای  اطلاع از جزییات بیشتر عدد 1 رو بزنید.  1 رو میزنید و ظرف 24 ساعت براتون نتیجه sms میشه. دقیق ترین جواب، همین جوابی هست که از طریق sms  ارسال میشه. چون اون پاسخی که از طریق تلفن گویا میده،  به  سامانه رهگیری  لینک هست. ولی اون پیامی که sms میشه جدا از اون سیستمه.  دوبار این حرکت رو تست زدیم و نتیجه داده.

ویرایش شده توسط eshraghi2012
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، eshraghi2012 گفته است :

سلام
سامانه رهگیری پست و اصلا خود  سیستم پست و توزیعش  کلا  امسال اوضاعش داغونه و این مشکلات  به کرات داره پیش میاد و مخصوصا وقتی یک طرف مسیر شیراز باشه معمولا احتمال به وجود اومدن این داستان ها  بیشتره و ربطی هم به فروشگاه نداره.
توی خرید اخیری که خودم داشتم چهارشنبه هفته گذشته فافا برام ارسال کرد و یکشنبه دست من رسید! با وجود اینکه خود پست این رو به صورت پیشتاز فرستاده بود! (جدیدا دو بار متوالی در دو مسیر  متفاوت    دیدیم  با اینکه  ارسال کننده   به صورات سفارشی  ارسال می کنه اما هزینه پیشتاز رو پست ازش می گیره و پیشتاز  می کنه!)
البته شنبه به خاطر تجمعات شهرمون نتونسته بود بیاره و یکشنبه اول وقت کاری آورد

جالبه که  برای من  هم آپدیت نمیخورد یا حتی  توی سایت رهگیری پست زده بود که بسته روز پنج شنبه شب دوباره به شیراز برگشته!
در این مواقع حتما  با سامانه گویای خود پست به شماره 84470000  تماس بگیرید  و  از اونجا رهگیری کنید بعد از اینکه  به صورت  گویا  گفت مثلا بسته شما در فلان نقطه دیده شده کاری به حرف اون نداشته باشید . در ادامه خودش میگه برای  اطلاع از جزییات بیشتر عدد 1 رو بزنید.  1 رو میزنید و ظرف 24 ساعت براتون نتیجه sms میشه. دقیق ترین جواب، همین جوابی هست که از طریق sms  ارسال میشه. چون اون پاسخی که از طریق تلفن گویا میده،  به  سامانه رهگیری  لینک هست. ولی اون پیامی که sms میشه جدا از اون سیستمه.  دوبار این حرکت رو تست زدیم و نتیجه داده.

داداش دمت گرم، فقط الان من زنگ زدم ، 1 هم زدم ، اس ام اس به من میاد یا فروشنده؟ چون شماره ای نگرفت ازم این شماره گویاعه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...