رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

عجب بد زده له کرده ... انشاله چیزای داخلش سالم باشند...!  :-?

اینکه خوبه برام لباس زمستونیامو فرستاده بودن چندین سال پیش زمان دانشجویی، اقا کلا تو پلاستیک مشکیای زباله تحویل دادن بعد چندماه... نمیدونم طرف سردش بوده پوشیده بوده زمستونی بعدش تحویل داده بود !

منم همونجا تا نگاهم بهش خورد تو پست گرفتم رفتم انداختم تو سطل اشغالی اومدم بیرون ترسیدم ایدزم بگیریم...    :laughing:  *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهترین گزینه باربری و اتوبوس هست

تجربه ثابت کرده بی در و پیکرترین سیستم حمل ونقل در ایران پست هست

بسته پست سفارشی فرستادم دو روزه رسیده پیشتاز فرستادم 8 روز تو راه بوده

اجازه بسته بندی به خودمون نمیدن بسته بندی و متریال کارتن های خودشون هم یه چیزی تو مایه های آشغاله

لینک به دیدگاه

من که یه بسته پیشتازم به ارزش 300 تومن رو گم کردن بعد هشت ماه هنوز خسارت ندادن

واقعا صاحب نداره اونجا

لینک به دیدگاه

چی بوده توش ؟ :eek:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

من دو روز پیش یه پاور به درخواست کسی سفارشی فرستادم برای اصفهان 21 تومن شد که کاش نمیکردم اینکارو. با تیپاکس میزدم هم همه چیزش عالی بود, 48 ساعته می رسید هم 15 تومن بیشتر نمیشد.

لینک به دیدگاه

البته اين قضيه ارسال كردن كالا و پست هم براى خودش دغدغه ايه راستشو بخوايد براى ما هم داستانها پيش اومده ولى ميشه گفت هر نوع ارسالى تو هر شهر متفاوته و نميشه به كلى نتيجه گيرى كرد چون بوده با تيباكس به مشكل خوردم كلا يه كيس x6 آكبند رو هاپولى كردن و يا با پيشتاز كه يكى از كاربرا بهم ميگفت اجازه ارسال هارد و اين چيزا رو ندارن بخاطر مسائل امنيتى! يا اينكه با پيشتاز خواستم رم بفرستم كلى ازم قول گرفتن كه كالاى الكترونيكى رو تضمين نميكنيم ولى پول بيمه تو قبض هميشه ميخوره اين حرفا وجود داره در كل اميدوارم كالاتون جون سالم به در برده باشه موفق باشى...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

جناب کریمی متاسفانه شرکتهای بی دروپیکر زیاده و به نظرم مطلب جدیدی نیست ولی واقعا جای تاسف داره

ماها چه گناهی کردیم که داریم تاوانش رو پس میدیم ؟؟ مردمی خوب و ساده و صبور / کشوری ثروتمد وغنی ، ولی م/س/ئ/و/ل/ی/ن/  بی لیاقت و دزد 

که فقط و فقط حرف میزنند و جیب ملت رو خالی میکنن / خیلی متاسفم 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

عجیبه اینجا اداره ی پست کارشو بهتر بلده

تیپاکس چالوس که خیلی کثیف کار میکنند کارتون Ps4رو کلا نابود کردن هزینشونو خیلی بالاست دیر میرسونند خونه

باربری هم که وحشیانه عمل میکنه چند بار گیم برام فرستاده شده کلا پشیمونم

اداره پست معمولا با پست پیشتاز کمتر از 24میرسونه درب منزل و حداکثر48ساعت خیلی هم تمیز کار میکنند فقط برای ارسال مرسوله خیلی اذیت میکنند طرف یک ساعت با تلفن سر کار حرف میزد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان عزیز

شخصاً فقط از اتوبوس برای قطعات کامپیوتر استفاده می کنم و هیچ مشکلی نداشتم تا حالا، این مورد هم چون ضروری نبود پست رو انتخاب کردم که نیاز به تحویل حضوری نباشه چون وقت ندارم

سلام 

جناب کریمی متاسفانه شرکتهای بی دروپیکر زیاده و به نظرم مطلب جدیدی نیست ولی واقعا جای تاسف داره

ماها چه گناهی کردیم که داریم تاوانش رو پس میدیم ؟؟ مردمی خوب و ساده و صبور / کشوری ثروتمد وغنی ، ولی م/س/ئ/و/ل/ی/ن/  بی لیاقت و دزد 

که فقط و فقط حرف میزنند و جیب ملت رو خالی میکنن / خیلی متاسفم 

درود بر جناب محمودی عزیز

والاً ما هرچی سعی میکنیم چیزی نگیم اما دیگه داریم ذوب میشیم، یعنی اگه تو یه گاوداری هم این مشکلات باشه یه کاری می کردن...(البته به هیچ عنوان قصد بی احترامی به کسی رو ندارم و خودم رو هم جدای از دیگران نمی دونم) ~x(

لینک به دیدگاه

به به . خبات جان. ما 5 ساله داریم دست و پنجه نرم میکنیم با این دوستان. تاپیک ها زده شده با تصویر از تخلیه جعبه ها و ...

من معمولا از باربری تهران یا تیپاکس استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به . خبات جان. ما 5 ساله داریم دست و پنجه نرم میکنیم با این دوستان. تاپیک ها زده شده با تصویر از تخلیه جعبه ها و ...

من معمولا از باربری تهران یا تیپاکس استفاده می کنم.

سلام سعید جان؛ ندیده بودم اگه لینکش هست ممنون میشم @};-

لینک به دیدگاه

درود وسلام

من تا الان با پست مشکلی نداشتم. (البته خودم جوری بسته بندی میکنم که کاملا ضد ضربه باشه ؛ از فاصله 5 متر هم که بیفته خراب نشه) :)

شما هایی که میگید پست بده !!! خوب خودتون درست بسته بندی کنید هیچیش نمیشه. بعد با سفارشی ارسال کنید هزینش هم یک سوم میشه.

فقط هم  بسته رو تحویل باجه مرکزی پست بدید ...........ن خدمات ارتباطی و ..... غیره

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان؛ ندیده بودم اگه لینکش هست ممنون میشم @};-

حوصله ندارم. @};- =))

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش یه 8350 با پست پیشتاز برام فرستادن چشتون روز بد نبینه باکس له و لورده شده بود . هر 8تا گوشه ی باکس کاملا له شده بود طوری که باکس تقریبا دایره شده بود. در حد المپیک دقیقا مثل همین عکسی که استارتر گزاشته یه خرده فجیع تر

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو سال پیش دو تا فن رو با پست سفارشی فرستادم 10 روز بعد, خریدار اطلاع دادند که بسته پستی در باغچه مجتمع مسکونی توسط یکی از همسایه ها از گِل گرفته شده! مامور محترم پست بدون اینکه به کسی تحویلش بده از بالای دیوار پرتش کرده و بسته هم افتاده توی باغچه و چون فصل بارندگی بود , باران و خاک باغچه به خوبی از بسته پستی پذیرایی کرده بودن...هرچند خوشبختانه فن ها سالم بودند 

به همین دلیل سعی می کنم نه با پست چیزی بخرم نه بفروشم. سعی کنید در سطح شهر اولویت رو در خرید حضوری یا با پیکی که می شناسید و باهاش کار کردید بگذارید و برون شهری تیپاکس از همه بهتره. البته این انتخاب بین بد و بدتر هست

لینک به دیدگاه

دکل نفتی با جاش گم میشه از پست چه انتظارات و توقعات بالایی دارید همین که ناقص به ددستتون میرسه خیلیه 

کلی بسته پستی هست توی انبار اداره پست که همین جور رو هم تلنبار کردن و بی صاحبه  .یک مشت مفت خور ریختن توی اداره پست 

خودشونم نمیدونند کجای کارند و برای چی استخدام پست شدند 

لینک به دیدگاه

درود بر خبات عزیز و همه دوستان.

متأسفم برای خودم . . . . . متأسفم برای تو . . . . . متأسفم برای همه!

حالا خبات جان محموله شما چی بوده؟

بسته که انگاری موشک سجیل سه بهش برخرد کرده!

امیدوارم خسارتی ندیده باشی.

لینک به دیدگاه

من که حتی با پست سفارشی هم فرستادن این طوری نشده چی برسه به پیشتاز و ویژه از همه بهتره حداکثر 1 روزه میرسه

ویرایش شده توسط Ali0010
لینک به دیدگاه

یاد فیلم Ace Ventura افتادم جیم کری بسته رو مثل توپ شوت میکرد تو در و دیوار! =)) =)) =)) =)) :|

لینک به دیدگاه

من که حتی با پست سفارشی هم فرستادن این طوری نشده چی برسه به پیشتاز و ویژه از همه بهتره حداکثر 1 روزه میرسه

من با شما موافقم برای منم همچین اتفاقی نیوفتاده

لینک به دیدگاه

البته همیشه باید یه طرف بسته حتما 2 سانت بره تو ولی به خود جنس آسیبی نزده بخاطر ضربه گیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست چون دولتیه هر کاری دوست دارن میکنن.

لینک به دیدگاه

پست چون دولتیه هر کاری دوست دارن میکنن.

اتفاقا از وقتی خصوصی سازی شده قیمت و کیفیتشون بدتر شده.اصل قضیه انحصار و نبود رقیب هم سطحه.مثل خودروسازها و یا اینترنت که حتی شرکتها هم یجورایی زیر مجموعه مخابراتن یا....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...