رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باز خوبه من دیروز فرستادم هنوز خارج نشده. جمعه هم هستن شنبه هم هستن. سه روز پیش یه گراف فرستادم امروز رسید.

اینجا چک کن اگه رسیده شهرتون برو بگیرش چون سرشون شلوغه نمیرسن توضیع کنن.

http://itemtracking.post.ir/searchPage.aspx

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک رو دیدم حدس زدم همشهری باشیم :D

فکر کنم بدترین پست کشور رو اهواز داره....فوق العاده بی نظمه و بسته ها رو با تاخیر چند روزه تحویل میده

یادمه آخرین بار یه بسته داشتم که از شیراز تا اهواز رو 12 ساعته اومده بود و نزدیک به 4 روز توی اهواز تاب خورده بود تا رسیده بود به دسته من!

قبل از اون هم یه SSD از همین لیون گرفتم که اونم 3 روز بعد از اینکه رسید اهواز اومد در خونه

موارد دیگه هم همینطور بوده...و کلا تجربه خوبی با پست (توی اهواز) ندارم

تیپاکس خیلی سریع تر بسته ها رو تحویل میده

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

-پست کلا سرش شلوغه

دیجی کالا هم که بدتر

به نظرم پست رو میشه ی حرکتی زد و رفت گرفت و یا با پست چی آشنا شد که هر وقت بسته داری سریع بیاره لی دیجی کالا که تحویل حضوری هم نداره چی

موفق باشی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56178&page=1

لینک به دیدگاه

من امروز ۲ تا بسته از پست گرفتم فردا هم یکی دیگه میاد

رهگیری مرسوله از داخل سایت اصلا بروز نیست ولی مثل قبل عادی بود من امروز بسته رو از پست گرفتم ولی داخل سایت هنوز از مکان اول خارج نشده

خودتون برید پست و پیگیر باشید چون این روزا نمیارن در خونه تحویل بدن

ویرایش شده توسط mmdreza
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت همه

بچه ها باور کنید این سایت پست داره رو اعصابم راه آخه الان همه سایت های پست رو چک کردم همشون خرابه و وارد نمیشه می خوام چیزی که خریدمو پیگیری کنم نمی تونم برای همه همینطوریه یا فقط برای منه؟؟؟

http://tntsearch.post.ir/

post-18126-0-25394800-1458969655_thumb.jpg

تشکز @};- @};-

لینک به دیدگاه

مشکل منم هست الان شدیدا لازمه یه بسته ای رو چک کنم

برا اینکه مطمئن بشم کدش درسته.ولی باز نمیشه

پس جز صبر کردن و حرس خوردن کار دیگه ای نمیشه کرد

سلام

پس برای همه اینطوریه نمی دونم چرا همش به سایت ها اصلی دست میزنند

ممنون :x

لینک به دیدگاه

بچه ها امروز بسته ای ارسال میشه من الان چیزی که خریدمو پیگیری کردم چیزی تازه ای ثبت نشده بود یا تا بعدظهر ثبت میشه؟ممنون

لینک به دیدگاه

سایت درست شد

سلام اره فقط امروز بسته ها باید ارسال میشه یا نه؟

هنوز برای من چیزی ثبت نشده بود

موفق باشی

به سایتی که ازش چیزی خریدم زنگ بزنم درسته؟

لینک به دیدگاه

اگه صب تحویل پست شده باشه اره 100 درصد حرکت میکنه مگه اینکه پست سفارشی باشه که بعضی وقتا با یک روز تاخیر به حرکتش میندازن.

ولی پیشتاز 99 درصد مواقع همون روز راه می افته

ممنون داداش من پنج شنبه شب سفارش داده بودم.موفق باشی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این چه ادرسی هست شما ها میرید ؟؟؟ :wacko:

ادرس پست اینه 

itemtracking.post.ir

لینک به دیدگاه

این چه ادرسی هست شما ها میرید ؟؟؟ :wacko:

ادرس پست اینه 

itemtracking.post.ir

رو این لینک هم بزنید منتقل میشه رو همون که شما گفتید.

http://tntsearch.post.ir/

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

http://tntsearch.post.ir

من نیم ساعت پیش چک کردم درست بود!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام دوستان.

خواهش میکنم کمک کنید.

دیگه نمیدونم چیکار کنم.

یک بسته ای رو واسه تهران پست ویژه فرستادم چون عجله داشتم، که زودتر برسه.

اما به جای اینکه فرداش برسه، دو روز بعد رسید.

اون همه پول هم بدی!!!!

رفتم اداره پست درخواست غرامت کردم و از این طور چیزی.

الان سه چهار ماه هست که میگن به نامه ها جواب نمیدن و....

دیگه خسته شدم از این همه بهونه.

اگه دوستان تجربه دارند، لطفا راهنمایی کنند.

منتظرم.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.
بنده هم همین مشکل رو با پست تجربه کردم
وقتی که هم بهشون میگی باورشون نمیشه و الاماشاالله برات حرف در میارن
بهترین راه استفاده از تیپاکسه
هم سریعه و هم ارزان

لینک به دیدگاه

همين كه جنست سالم رسيده برو خدا رو شكر كن غرامت كدومه؟؟؟

لینک به دیدگاه

خود کرده را تدبیر نیست ...
به قول علی همین که سالم رسیده خودش خیلیه!
مورد داشتیم گرافیک ارسال کردن ssd رسیده دست طرف!

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

خود کرده را تدبیر نیست ...
به قول علی همین که سالم رسیده خودش خیلیه!
مورد داشتیم گرافیک ارسال کردن ssd رسیده دست طرف!

همین طرز تفکر بعضی از دوستانه که وضعمون اینه!!!!

شرکت غذایی به خاطر محصولاتش میزنه یکی رو میکشه یا مصموم میکنه هر جا بری شکایت کنی اینقدر دنگ و فنگ و... داره که کلا بی خیال میشی!!!

حالا همین شرکت اگه تو یه کشور دیگه بود جوری پدرشو در میاوردن که به حال خودش گریه کنه!!!!!

مسئول لگن سازیمون میاد میگه که تو هیچ کجای دنیا هیچ ماشینی نسبت به قیمتش و کیفیتش مثه پراید نیست!!!!!!!!!!

تو کشور جنگ زده و بحران زده عراق چند ماه طول میکشه تا محموله وارداتی لبنیات از گمرکشون ترخیص بشه تمامشونو نابود کردن و گفتن چون تاریخ انقضاشون زیر 3 ماه یا یک ماهه به مردمم نمیدم اگه تو ایران بود....

از نظر من باید پدرشونو در آورد بایددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد.

و یه نکته خیلی خیلی مهم میزان کار مفید تو حداقل 90 درصد ادارات دولتی هفته ای به 10 ساعتم نمیرسه.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

همین طرز تفکر بعضی از دوستانه که وضعمون اینه!!!!

شرکت غذایی به خاطر محصولاتش میزنه یکی رو میکشه یا مصموم میکنه هر جا بری شکایت کنی اینقدر دنگ و فنگ و... داره که کلا بی خیال میشی!!!

حالا همین شرکت اگه تو یه کشور دیگه بود جوری پدرشو در میاوردن که به حال خودش گریه کنه!!!!!

مسئول لگن سازیمون میاد میگه که تو هیچ کجای دنیا هیچ ماشینی نسبت به قیمتش و کیفیتش مثه پراید نیست!!!!!!!!!!

تو کشور جنگ زده و بحران زده عراق چند ماه طول میکشه تا محموله وارداتی لبنیات از گمرکشون ترخیص بشه تمامشونو نابود کردن و گفتن چون تاریخ انقضاشون زیر 3 ماه یا یک ماهه به مردمم نمیدم اگه تو ایران بود....

از نظر من باید پدرشونو در آورد بایددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد.

دوست عزيز خود شما پدر كدومشونو دراوردي تا اين لحظه؟

طرز تفكر من يا امثال من اين نيست شرايط كشوري كه توش زندگي ميكنيم اينه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

بنده سه شنبه پیش  بسته ارسال کردم مشهد از تهران   یکشنبه این هفته رسیده یعنی 5 روز بصورت پیشتاز!!!!!!

شکایت،  پیگیری حضوری ،   تلفنی  هم کردم  ولی   هیچ اثری نداشت   ! جوابشونم نهایت اینه که میرسه  بالاخره !!!!!

البته  کم پیش میاد از حق نگذریم اینطوری    ولی بشه  کاریش نمیشه کرد  وکسی پاسخگو نیست  مناسفانه!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

دوست عزيز خود شما پدر كدومشونو دراوردي تا اين لحظه؟

طرز تفكر من يا امثال من اين نيست شرايط كشوري كه توش زندگي ميكنيم اينه!

در آوردم یا نیاوردم همچین کامنتی هیچ جا نمیزارم، گرچه تا به حال پیش نیومده!!!

میگن پراید لگنه نخرین جون خانوادتونو و خودتونو به خطر نندازین سه سوت یه وام میدن ماشینی که 5 میلیمون ارزش نداره رو 30 تومن میخرن لذتشم میبرن.

من به شخصه حاضرم پیاده ای برم این و رو اونور اما پراید نخرم نسل ما که داره میسوزه حداقل نسلهای بعدی بهتر زندگی کنن

لینک به دیدگاه

درود

بنده تابحال شاید بیش از 200 مورد ارسال و دریافت از سمت پست داشتم

و باید بگم متاسفانه هر روز کیفیت کار پایین تر و هزینه ها بالاتر میره

آخرین دفعه ی که یک بسته ی پستی ارسال کردم اعلام کردن افزایش تعرفه داشته و برای یک بسته زیر 500 گرمی و پست سفارشی 8.000 تومان گرفتن+اینکه باید حتما از بسته بندی حبابی خود اداره پست استفاده بشه و نمیزارن خودم بسته بندی رو انجام بده و خدا بده برکت به صورت عشقی بین 1500-2000 تومان هم برای بسته بندی اجباری دریافت میکنن

خب واقعا نمیدونم چرا باید اینجوری باشه،تازه اگر بسته پستی شما شکستنی باشه تعهد میگیرن که اگر همکاران عزیزشون علاقه به فوتبال بازی کردن پیدا کردن اون ها متضرر نشن و شما مقصر باشین!

جای گله زیاده واقعا اما تا زمانی که رسیدگی نباشه نمیشه کاریش کرد 

نمیدونم ما چی از بقیه ی دنیا کم داریم که طرف از آمازون سفارش میده و با خیال راحت درب منزل تحویل میگیره،حالا اوضاع ما اینه که برای بسته های پستی با ختم صلوات بگیریم و پول هنگفت هم پرداخت کنیم تا بلکه سالم و درست به دست گیرنده برسه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

بنده تابحال شاید بیش از 200 مورد ارسال و دریافت از سمت پست داشتم

و باید بگم متاسفانه هر روز کیفیت کار پایین تر و هزینه ها بالاتر میره

آخرین دفعه ی که یک بسته ی پستی ارسال کردم اعلام کردن افزایش تعرفه داشته و برای یک بسته زیر 500 گرمی و پست سفارشی 8.000 تومان گرفتن+اینکه باید حتما از بسته بندی حبابی خود اداره پست استفاده بشه و نمیزارن خودم بسته بندی رو انجام بده و خدا بده برکت به صورت عشقی بین 1500-2000 تومان هم برای بسته بندی اجباری دریافت میکنن

خب واقعا نمیدونم چرا باید اینجوری باشه،تازه اگر بسته پستی شما شکستنی باشه تعهد میگیرن که اگر همکاران عزیزشون علاقه به فوتبال بازی کردن پیدا کردن اون ها متضرر نشن و شما مقصر باشین!

جای گله زیاده واقعا اما تا زمانی که رسیدگی نباشه نمیشه کاریش کرد 

نمیدونم ما چی از بقیه ی دنیا کم داریم که طرف از آمازون سفارش میده و با خیال راحت درب منزل تحویل میگیره،حالا اوضاع ما اینه که برای بسته های پستی با ختم صلوات بگیریم و پول هنگفت هم پرداخت کنیم تا بلکه سالم و درست به دست گیرنده برسه

همین جزیره کیش جز همین ایرانه، برو ببین چون حساب کتاب توش هست واقعا همه چیز عالیه از رانندگی گرفته تا فرهنگ مردم ... یه دونه آشغال نمیبینی تو ساحل و سطح شهر

من خودم سرباز بودم ناظر ساعت 1 تا 4صبح اومده بود نظارت میکرد که یه قسمتیو بتن ریزی کنن...

اکثرا مینالن این چه وضعه مملکته کار نیست فلان نیست، برو تلاش کن میرسی به همون کارشم تا تو نخوای با ناله کردن چیزی حل نمیشهف همین سعید حسینی زندگینامشو بخونین

خودشم که بارها گفته تو همین مملکت با این اوضاع  واسه یه عده جوون اشتغال زایی کرده دارن سر سفرش نون میخورن، تازه یاد اون مشکلات میفته ازشون به نیکی یاد میکنه

Untitled.png.223e215ee29e0dc85346b50ea127e46c.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

همین جزیره کیش جز همین ایرانه، برو ببین چون حساب کتاب توش هست واقعا همه چیز عالیه از رانندگی گرفته تا فرهنگ مردم ... یه دونه آشغال نمیبینی تو ساحل و سطح شهر

من خودم سرباز بودم ناظر ساعت 1 تا 4صبح اومده بود نظارت میکرد که یه قسمتیو بتن ریزی کنن... 

از قدیم گفتن از ماست که بر ماست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...