رفتن به مطلب

دلیل انتخاب نام کاربریتون + عکس آواتار شما چیست؟؟

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان لیونی - در مورد نام کاربریم بگم که اسمم که علیرضا هست در مورد 6345 هم باید بگم که روز و ماه و سال تولدمه 63/4/5 - دلیل انتخاب آواتارم علاقه به بازی Need For Speed هست که انتخابش کردم

لینک به دیدگاه

دلیل انتخاب این اسم بر میگرده ب علاقه من ب کرایسیس 2.  اواتارمم ک مشخصه ی cbr  ک استوپی زده :D

ویرایش شده توسط ALCATRAZ
لینک به دیدگاه

من aminش که اسممه
بقیش هم  قبلا کوچیک تر بودم میدیدم پشت مزداها نوشته5speed منم گفتم منم 8speed =)) 
عکس اوتارم هم مرغ پرنده نجیبی است اسبم حیوان نجیبی است :laughing:

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

farshid که اسم کوچیک بنده هست

و اون شماره 0018 یک جورایی در بین خلبانان جنگی غربی به شماره رجیستری خوش شانسی معروف هست مثل سال 1963 یک b-52 با شماره رجیستری 57-0018 با دو موتور از دست رفته تونست به سلامت به زمین بشینه و در سال 1972 هم یک f-111 برای نیروی هوایی انگلستان بعد از برخورد با زمین های پوشیده از برف در کوهستان خلبان و کمک خلبان زنده موندن :D ودر عین حال وقتی می خاستم عضو بشم 18 سال هم داشتم :D فک کنم جوان ترینم تو فرم :-?
و به غیر از اون به خلبانی و هواپیما علاقه خاصی دارم
:x

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نام کاربریم که مشخصه؛ اسم کوچیکم+مخفف نام خانوادگی

آواتارم هم به دلیل علاق هی شدید به برنانه نویسی و خصوصا زبان ++C انتخاب کردم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان گلم

نام کاربریم رو چند سال پیش وقتی من به دنیا اومد برام انتخاب کردن ;) عکس اواتارم رو چند سال پیش وقتی اسم لایون رو انتخاب کردم به دلیل علاقه خاص بنده به این حیوان عکسش رو میشه تلفیقی بین شیر و ربات ( کامپیوتر ) دونست انتخاب کردم .

لینک به دیدگاه

خب من نام کاربریم که نمیدون از کجا اومد ولی خیلی وقته ازش استفاده می کنم و توی هر فرومی که Vill یا Vill gore دیدین ،بدون شک خودمم

هرکسی میدونه Vill gore یعنی چی به منم بگه !

عکس هم که دیگه خیلی واضح و خوشگل و پرابهت و خوش استیل و .....

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

منم کوچیک همتون مهدی هستم و علاقه شدیدی به سریال خاطرات خون آشام VAMPIRE DIARIES دارم و اسم من هم تلفیقی از این دو هست ...توی همه ی فروم ها و صفحات اجتماعی و سایت ها اسمم همیشه دو چیزه :

MAHDI_VAMPIRE یا MAHDIBOLEINI که اسم کاملم محمد مهدی هست که مهدی صدا میکنن ...

آواتارم هم که معلومه خودمم ...خخخخخخخ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) شوخی کردم این ENRIQUE IGLESIAS پسر خولیو ایگلسیاسه که خواننده ی بزرگ پاپ و لاتین جهانه ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

منم کوچیک همتون مهدی هستم و علاقه شدیدی به سریال خاطرات خون آشام VAMPIRE DIARIES دارم و اسم من هم تلفیقی از این دو هست ...توی همه ی فروم ها و صفحات اجتماعی و سایت ها اسمم همیشه دو چیزه :

MAHDI_VAMPIRE یا MAHDIBOLEINI که اسم کاملم محمد مهدی هست که مهدی صدا میکنن ...

آواتارم هم که معلومه خودمم ...خخخخخخخ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) شوخی کردم این ENRIQUE IGLESIAS پسر خولیو ایگلسیاسه که خواننده ی بزرگ پاپ و لاتین جهانه ... :D :D :D

این قسمت آخر رو نمی گفتی فک می کردم اون عکسه خودتی =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

این قسمت آخر رو نمی گفتی فک می کردم اون عکسه خودتی =))  =))  =))  =))  =))  =))

مگه من چیم از این کمتره ؟؟؟ :mad: :mad: :mad:

لینک به دیدگاه

این قسمت آخر رو نمی گفتی فک می کردم اون عکسه خودتی =)) =)) =)) =)) =)) =))

مگه من چیم از این کمتره ؟؟؟ :mad: :mad: :mad:
هیچ کدوم از ما چیزیمون ازش کمتر نیست....شاید قیافه ی اون رو نداشته باشیم ولی حداقل مثل اون آدم کثیفی نیستیم.:unsure:
لینک به دیدگاه

خب هرکسی فرهنگش با دیگری متفاوته ...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درضمن در مورد هیچ کسی ما حق نداریم زود قضاوت کنیم شاید اونم یه روزی آدم بشه ... خدا رو چه دیدی ؟؟؟

کسی واسه آواتارش دیگه دلیلی نداره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

به به  تا حالا کجا بود این تاپیک

نام کاربری بخاطر دست به آچار بودنم تو همه کارهاست

از بچگی تا الان   کشاورزی  صافکاری  کارهای ساختمونی  برقکشی  شیشه بری  تعمیرات لوازم خانگی  مهندسی و نقشه خونی پایپینگ  تو منطقه عسلویه    و در آخر  از سیستم بستن عیب یابی و تعمیرات  کامپیوتر تا الان که تکنسین  پسیو شبکه هستم

چرا تکنسین غلط املایی داره ؟  اولش بخاطر راحت نوشته شدن  بعدش فهمیدم تو هیچ سایت خارجی و ایرانی این نام وجود نداره و راحت ثبت نام میشه کرد  پس تمام ایمیل جیمیل و هر سایتی که باید اسم نویسی بشه نام کاربری من همینه

فقط میل های من  یه کامپبوتر آخرش داره

واما اواتار    علاقه شدید به فیلم ماتریکس   لامسب تو مخه فیلمش   و اون 2تا بردرا تو شماره 2 منو بدجوری تحت تاثیر گذاشتن که عکس یکیشونو انتخاب کردم

پشت صفحه مانیتور و گوشی  2نفرشون با هم هستش  اینجا یکیشونو کراپ کردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اقای Enrique  شما را عذیت کرده ؟

از کجا میدونی ادم کثیفیه ؟

گیرم که کاری هم انجام داده که باب میل کسی نبوده حالا چه خوب چه بد ..... کی هست تو این دنیا که گناهکار نیست ؟ من ...ایشان.... شما ؟

مدینه فازله کجاست ؟ من که شخصا تا خودم بی عیب نباشم که امریست غیر ممکن از کسی ایراد نمیگیرم 

این خوانندها هر بدی که دارن همین که به 1000 ها ادم کمک میکنن خیلی حرفه  

لینک به دیدگاه

اگه میتونستم بی نهایت امتیاز تواین تایپیک بدم کاری میکردم که نفر اول تو reputation بشی ...دمت گرم ... گل گفتی ... نه من پیغمبرم نه کس دیگه ای پیغمبر میشه ... از قدیم هم گفتن آدم جایزالخطاست ...

راستی من از اون برادره بدم میومد ولی عاشق برادر دومی بودم خدا کنه که تو آواتار دومیه رو گذاشته باشی ... =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

من اولین بار تو موبایل اول می خواستم ثبت نام کنم که قبول نمی کرد و می گفت استفاده شده و .... .

دنبال یه اسم تک و نامفهوم و در عین حال با اصالت و زیبا بودم !!!

این شد اسم من.

تو ابادان این اسم خیلی معروفه به خاطر اینکه محلیا به اروند کنار میگن گسبه ! و من ارادت خاصی به اروندکنار و مقاومتش دارم. :x

گسبه کلمه عربی هست به معنی نیزار. معمولا با این اسم بازی می کنم چون کسی استفاده نمی کنه و نمیدونه معنیش چیه و برای بازی هم خوش معنی هست !!!!  البته اینجا (خوزستان) همه میدونن !

اواتارم نقشه ایران با اسم ابادان به رنگ زرد هست و خلیج فارس به رنگ سفید.

لینک به دیدگاه

نام کاربریم مشخصه که اسم و فامیلم هست چون دوست ندارم جوره دیگه ای معرفی بشم  معتقدم اسمی که پدر و مادر انتخاب میکنن رو باید تا آخر حفظ کرد

مثل بعضی ها نباید که پاشون میرسه اونور اصالت رو تو کیسه میکنن و میندازن دور یه اسمه خارجی مثل جورج .جک .سم.ادوارد.لوئیز. ...از این قبیل اسمها میذارن

آواتار من هم چون تو دنیا از یه فوتبالیست خوشم میاد اون زلاتان ابراهیمویچ هست به خاطر سبک بازی خاص ومتفاوتش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا نام کاربریم به افتخار برادرزاده گلم "هلن جون" بود،نام کاربری فعلی رو چون توی چندین انجمن با همین اسم مدیر/ناظر و مدیرکل بودم انتخاب کردم اونم برمیگره به اسم یه کانال تلویزیونی که خیلی وقته دیگه نیست،مثبت هم بخاطر اینکه اغلب انجمنها برای ادمین توی لیست کاربران "+"  اضافه میکردن،آواتار هم توی انجمنی دیدم چند دقیقه ای باهاش صحبت و استفاده کردم.یه نکته جالب هم اینکه "+"در انتهای نام کاربریمه اما در ابتدا نمایش داده میشه!(من برم روی  کشفیات دیگم کار کنم)

wo6sqq6locfthjh1cjza.jpg

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

اسم کاربریم محل زندگیدمه + سال تولد

عکسم هم از موتور cb 1300 خودمه که فداش شم  :D

لینک به دیدگاه

آواتارت تو حلقم   

پدر صاحب آدامسو در میاره با اون جوییدن  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آواتارت تو حلقم   

پدر صاحب آدامسو در میاره با اون جوییدن  

سلام

شما مطمئنید آدامس میجوه؟

عاشق عکستم ... خخخ =)) =)) =))

درود

لطفا از گزینه "پاسخ" استفاده کنید تا مخاطبتون مشخص باشه.

:D

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

نه بابا این داره میگه من گشنمه غذا میخوام بمیری الهی واسش ...خ خ خ =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...