رفتن به مطلب

دلیل انتخاب نام کاربریتون + عکس آواتار شما چیست؟؟

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نام کاربریم StarKilleR  به معنی برترین کشنده اسم یک شمشیر تو بازی ((اونی ماشو 4)) که بازی ps2 و ساخت شرکت capcom که متشکل از 4 تا سامورایی و نقش اصلیو یه پسر بود

این شمشیر خیلی خوش دست ، خوشگل و با توجه به لولش پرقدرت بود

آواتارم هم عکس مایکل اسکوفیلد هستش به خاطر بازیش تو فرار از زندان

ااااااا پسر خیلی حال کردم باهات...من عاشق Onimusha بودم یادم تو یه شمارش که تو پاریس شروع می شد Jean Reno هنر پیشه فرانسوی توش بود....یادش به خیرررررررررر :)

لینک به دیدگاه

منم که هم آواتارم هم اسمم VENOM از تو بازی DOTA هست...از اونجایی که 8سالی میشه Warcraft بازی میکنم(از مپ D-Day) دیگه اینو انتخاب کردم.

عکسم هم از بازی DOTA 2 هست اسمه هیروش NightStalker یا Balanar هست که در اصل بر گرفته از همون Count Deracula هست...

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

سلام

اسم خودم مسعود و اسم کاربریم اسم پسرمه 6 ماهمه

علاقه به فناوری شرکت Nvidia دارم و این علاقه برای بار اول کردن کارت های این شرکت شروع شد و بیشتر شدن این علاقه زمانی بود که برای پایان نامه ارشدم تحقیق میکردم که به قدریت این شرکت پی بردم - دیدم در محاسبات تصویری پهبادها و هواپیماهای جنگنده و بمب افکن و موشک ها و..... تا پزشکی و.............

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

اسم کوچیک من + مخفف عبارت 0verclock

برمیگرده به دوران جاهلیت!

آواتار هم برای Farnk & Oak طراح لباس و مود و فروشگاه آنلاین  ,مورد علاقه من .

لینک به دیدگاه

سلام

نام  کاربریم peto مخفف یا بهتره بگم  کوتاه  شده ی کلمه petozherver هست.

تو  دوران  دبیرستان  (10  سال  پیش) یه  معلم  زبان  انگلیسی  داشتیم  که خیلی ادعاش میشد و تو  کلاس  هم  هی  انگلیسی میپروند.

خلاصه یروزبا بچه  ها  تصمیم  گرفتیم  حالشو بگیریم.این شد که این  کلمه رو  از خودمون  درآوردیم.بعد  بهش  گفتیم  واسم بگه  معنیش  چی میشه.

اونم هر چی  فک  کرد  نتونست معنیشو  ترجمه کنه آخرشم  به یکی  از بچه  ها گفت برو  از  دفتر  دیکشنری  بیار :laughing:

خلاصه  با  دیکشنری هم  نتونست  چیزی  پیدا  کنه آخرش  گفت  شاید  کلمش  یونانی  باشه :laughing:

خلاصه  کلی سر  این  کلمه  خندیدیم.

در مورد  آواتارمم  تو  کار باتری ماشین هستم به  خاطر همین عکس باتری  ریسرو  گذاشتم رو آواتارم.

برند  ریسرو جدیدا خودمون از دلکورکره  وارد  کردیم.

شاید  تا  چند  وقت  دیگه  باتریو تو بازارچه فروش  ویژه گذاشتمش @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ااااااا پسر خیلی حال کردم باهات...من عاشق Onimusha بودم یادم تو یه شمارش که تو پاریس شروع می شد Jean Reno هنر پیشه فرانسوی توش بود....یادش به خیرررررررررر :)

مخلص داداش

ژان رنو هم تو قسمت 3 بود . بهترینش همون قسمت 4 بود

لینک به دیدگاه

من اولین بار که میخواستم در یه انجمن عضو شم سال 2008 در سایت ترفندستان بود که خیلی بچه بودم، زدم امیر قبول نکرد بعد فکر کردم گفتم پس چی کار کنم؟! یه اف خالی گذاشتم دیدم گفت میتونید استفاده کنید بعد دیدم خیلی ضایس یه اف دیگه هم گذاشتم.

بعد برای دو سه سال با اواتار های خود سایت ها که پیش فرض میزارن جلو رفتم، تا اینکه یه روز خیلیییی اتفاقی تو گوگل ایمیج این تصویر رو دیدم. رفتم نسخه ی بزرگشو پیدا کردم و حالا در همه ی سایت ها به جز سایت خودم اواتارم اینه

لینک به دیدگاه

من تقریبا از آخرای 89با لیون عزیز سو کار داشتم ولی عضو نبودم و همیشه استفاده میکردم مطالب دوستان

و اما جواب سوال اصلی هم :Dهویژوری :D  انتخاب کردمش

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نام کاربریم یعنی مرد ساعتی که دقیق تر بخوام بگم یعنی فردی که به زمان ارزش میده و آواتارمم که معلومه دیگه سرورم دیمن سالواتوره کبیر

لینک به دیدگاه

نام کاربریم:Aram آرام که اسم خودمه و 176 هم من تو خدمت سرباز زندان بودم و اونجا هم هر ماه رو مخصوصا یه دوره نام گذاری میکنند من 18/07/90 رفتم خدمت که شدمت دوره ی 176

لینک به دیدگاه

نام کاربری من لقبی هست که احتمالا قراره رو بازی HITMAN 6 باشه و اواتارم هم به دلیل علاقه بسیار زیاد من به این بازی هست

لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه هم بگم اسم یکی از دوستام نقی هست لقب خودشو گذاشته:

Lord naghi

The fabiules!

نمیدونم درست نوشتم یا نه!

لینک به دیدگاه

اسم پروفایل که اولش اسم خودم و بقیش اسم یه شخصیت یه گیم به نام mobile forces هستش

آواتارم که خیلی دوس دارم یه چیز خفن بذارم اما راستش تنبلیم میاد :| D:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نام کاربری مو خیلی وقته دارم از 14 سالگیم

DEnnIES

1- اسم خواننده مورد علاقه ام (ترکیه ای) اون زمان Deniz بود (به معنی دریا)

2- Dennis Ritchie فکر کنم همه بشناسید (خالق زبان برنامه نویسی  C - سیستم عامل Unix و میشه گفت پدر همه ویندوز ها و برنامه های فعلی)

3- دوستانم منو سید صدا می کنن تو کافینت بودیم خواستیم اسم انتخاب کنیم اسممو برعکس کردم شد

SEIED

DEIES

دو تا هم n انداختم وسطش به خاطر دو مورد اول شد

DEnnIES

در ضمن تو مسابقات DotA هم اسم تیممون No Name بود که بازم میشه NN

ببخشید طولانی شد

در مورد اواتار

معمولا اواتار خاصی ندارم

یا از برند هایی که دوست دارم میزارم

یا عکس از سیستم های خودم یا دیگران که زیبا هستند

این عکسی هم که الان دارم

مثلا مچ بودن سیستمم رو نشون میده - مثلا ;)

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

نام کاربری من برمیگرده به 2008 که اسم شخصیت بازی World Of Warcraft ام رو که Paladin هم بود گذاشتم HolymighT .. دیگه روی ما موند ... دوستای نزدیکم منو Mamad Holy صدا میکنن :D 
الانم نزدیک به 100-150 تا اکانت مختلف دارم که همه از همین Nickname استفاده شده ...

آواتر هم اوصولا عکس خودمه .. ولی به دلیل محدود بودن اندازه آواتر .. این عکس رو گذاشتم ...

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

نام کاربری من برمیگرده به 2008 که اسم شخصیت بازی World Of Warcraft ام رو که Paladin هم بود گذاشتم HolymighT .. دیگه روی ما موند ... دوستای نزدیکم منو Mamad Holy صدا میکنن :D 

الانم نزدیک به 100-150 تا اکانت مختلف دارم که همه از همین Nickname استفاده شده ...

آواتر هم اوصولا عکس خودمه .. ولی به دلیل محدود بودن اندازه آواتر .. این عکس رو گذاشتم ...

اون فکر کنم holy knight بود ها

Holy Knight که یکی از شخصیت های بازیه !

HolymighT یه اسم از ترکیب 2 تا Spell پالادین

آهان

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

اون فکر کنم holy knight بود ها

Holy Knight که یکی از شخصیت های بازیه !

HolymighT یه اسم از ترکیب 2 تا Spell پالادین

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Avatar is my CPU being used, and is always highest Intel consumer level CPU, creme de la creme

لینک به دیدگاه

نام کاربری که نام خودم نیست چون اسم خودم برای ثبت نام بدجور گرفته شده بود با کلی پسوند و پیشوند دیگه چیزی از نام خودم باقی نمی موند زدم به نام amin :D

عکس آواتارم که تابلوئه.. دارک سولز 2 تلاشی برای فقط زنده ماندن مخصوصا وقتی به  +++NEW GAME به بالا برسی دیگه فقط باید به فکر زنده ماندن باشی.

تلاش برای زنده ماندن و در عین حال رسیدن به چند هدف بسیار دشوار خاطره ی خوبی در ذهنم گذاشت و این شد که تصویر قهرمان در حال مرگ آواتارم شد.

لینک به دیدگاه

نام کاربری رو چون تو چت روما باهاش یه کم خاطره داشتم گذاشتم

آواتارمم همینجوی الکی مثلا اینم بی بهاره! خشک و سرد و ترسناک!

لینک به دیدگاه

سلام 

اسم من سینا هست   البته اسم شناسنامه ایم نیست .  ولی حال نکردم اسم کاربریم سینا باشه به خاطر همین گذاشتم سینوس  . هم سینا توش هست هم اون بخش ریاضیات که بیچارمون کرده

آواتر هم یه دست رباتیک هست ( بازوی ماهر ) چون دارن ارشد مکانیک گرایش رباتیک و کنترل و ارتعاشات می خونم  :)   اونم بیچارمون کرده

لینک به دیدگاه

نام کاربریم اسم خودم هست

آواتارم هم یه لوگو سه بعدی از 4 رنگ اصلی CMYK 

انتخاب آواتارم هم به دلیل زمینه ی کاری خودم یعنی چاپ دیجیتال و

مشاور و مجری کلیه ی امور چاپ

و فروش دستگاه های چاپ دیجیتال

لینک به دیدگاه

اسم کاربریم بخاطر علاقه ی بیشاز حدم به بازی Strongholdهست که پادشاه میگفتند Lordو پروفایل بازی به صورت پیشفرض با Lord Crusaderاست

همین اسم توXbox Liveهم هست البته دیگه نمیرم Liveچون کنسولم رو فروختم

الانم چونPSNهست عکس کاربریم نماد PSNهست

لینک به دیدگاه

هرجا kakamoonدیدید ببینید من هستم.

کاربریمو یگانه انتخاب کردم و همیشه و هرجا میزنم وقتی ثبت نام میکنم میگه این نام کاربری رزرو شده است میدونم قبلا ثبت نام کرده ام و بعدش میرم لاگ این میکنم و پسوردمم همشون یکی ولی فقط پسورد بانکیم پیچیده ست.

آواتارمم از مانگای ناروتو شخصی نجی هیوگا.

نوشته پایینشم :

because you told me im a genius

ویرایش شده توسط kakamoon
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...