رفتن به مطلب

بهترین خبر امروز!!!

silvermn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دقيقا" بهمن جان حق با شماست، اين مادربرد فقط ظاهر بسيار فريبنده اى داره، تا كاربران رو از Extreme دور كنه. به نظرم هدف ايسوز بيشتر اين بوده كه همه نرن به سمت خريدن Extreme‌ و اون OC Panel‌خوشكلش.

حقیقت اینکه این برد واسه گیم و اکستریم واسه اورکلاک ساخته شده

حالا چرا :

Armor kit که در مدت زمان طولانی در حال بازی کردن سیستم داغ نکنه و بلاک های واتر کولینگ روی فاز ها

کارت صدای SupremeFX Formula

و اما کودوم تو ایران برای مصرف کننده ای که می خواد استفاده گیم حرفه ای و کار های سنگین استفاده کنه بیشتر میصرفه ؟

من می گم هیچ کودوم مدل Hero در ایران در حال حاضر از هم خانواده های خود ارزش خرید بالاتری دارد ، مگر ما چندتا گیمر در ایران داریم که کارت ها رو 3 sli یا cross ببندن ؟ میشه گفت خیلی کم و اکثرا به یک عدد یا ته تش دو تا راضی میشن که hero به راحتی این قابلیت در اختیارتون میزاره و لازم نیست پول اضافه برای extreme و فورمولا برای همین ابشن های اضافش بدین

لینک به دیدگاه

قیمتش اگه حدود 1200 بیاد ارزش خرید داره و قیمت هیرو با اون امکانات کم که فقط 4 تا usb3 داره و وایفای نداره, خیلی زیاده و باید حدود 800 باشه . البته توی بازار هیچ باید ای وجود نداره ;)

به نظر من برای کاربری که اکستریم اورکلاکر نیست گزینه مناسبی هست. البته اگه از واتربلاکش استفاده بشه , 20 درجه دمای vrmها پایین میاد و عمر مفیدش زیاد میشه . توی یه ویدیو از کامپیوتکس خود ایسوس بلاک رو به واترکولینک زده بود دمای vrm ها از 54 روی ایرکولینگ رسیده بود به 34

g4992_Untitled.png

لینک به دیدگاه

حالا چرا :

Armor kit که در مدت زمان طولانی در حال بازی کردن سیستم داغ نکنه و بلاک های واتر کولینگ روی فاز ها

و اما کودوم تو ایران برای مصرف کننده ای که می خواد استفاده گیم حرفه ای و کار های سنگین استفاده کنه بیشتر میصرفه ؟

من می گم هیچ کودوم مدل Hero در ایران در حال حاضر از هم خانواده های خود ارزش خرید بالاتری دارد ، مگر ما چندتا گیمر در ایران داریم که کارت ها رو 3 sli یا cross ببندن ؟ میشه گفت خیلی کم و اکثرا به یک عدد یا ته تش دو تا راضی میشن که hero به راحتی این قابلیت در اختیارتون میزاره و لازم نیست پول اضافه برای extreme و فورمولا برای همین ابشن های اضافش بدین

الان مئ چی کار کنمممممممم؟

بگیرم؟ نگیرم؟ هیرو بگیرم؟ اصلا نگیرم برم شهر بازی با پولم؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان مئ چی کار کنمممممممم؟

بگیرم؟ نگیرم؟ هیرو بگیرم؟ اصلا نگیرم برم شهر بازی با پولم؟؟؟ :D

100 درصد شهره بازی :)))))))))))

ببین جیبت چقدر اجازه میده

لینک به دیدگاه

100 درصد شهره بازی :)))))))))))

ببین جیبت چقدر اجازه میده

جیبم هر 3 تارو اجازه میده!

ولی خوب گفتم، عمرا من 4 تا SLI نکنم!

ترجیح میدم که سر چیزای دیگه خرج کنم!

Extreme گیمر هم که نیستم من، و وقت این کار رو هم ندارم!

دلیل اینکه هیرو رو انتخاب نکردم من، این بود که وای فای نداره!

که البته یه جا خوندم که به صورت جدا هم میشه mPCI رو دریافت کرد هم OC Panel!

حالا چه کنیم؟

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

حالا چرا :

والا امیر محمود جان، تو که منو میشناسی، حقیقتش تنها چیزی که برای من مهمه، زیبایی OC Panel روی کیسه. همین! حتی هیچ استفاده ای هم ازش نشه مهم نیست، همین که یه صفحه نمایشگر آبی با چند تا عدد نورانی در جلوی کیس خودنمایی کنه، برای من دلیل متقن و کافی برای خریدن اکستریم هست. :)

میدونم دلیلم خیلی آماتوری بود. ولی همینی که هست.   :D

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جیبم هر 3 تارو اجازه میده!

ولی خوب گفتم، عمرا من 4 تا SLI نکنم!

ترجیح میدم که سر چیزای دیگه خرج کنم!

Extreme گیمر هم که نیستم من، و وقت این کار رو هم ندارم!

دلیل اینکه هیرو رو انتخاب نکردم من، این بود که وای فای نداره!

که البته یه جا خوندم که به صورت جدا هم میشه mPCI رو دریافت کرد هم OC Panel!

حالا چه کنیم؟

حالا که پول داری برو فورمولا رو بگیر این OC panel  wifi جدا گانه تو ایران به راحتی گیر نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین توجیه برای خرید این برد و نخریدن مدل Extreme داشتن واتربلاک آماده روی خودش هستش که برای اونهایی که واترکولینگ دارند مزیت بزرگی محسوب میشه. البته داشتن Back Plate هم نگرانی بابت خم شدن برد به دلیل نصب کولر های سنگین و کارت های گرافیک غول آسا رو از بین میبره که مزیت بزرگیه!

سلام

بهمن جان به نکات مهمی اشاره فرمودین که جای تشکر داره بابت موشکافیتون

دقيقا" بهمن جان حق با شماست، اين مادربرد فقط ظاهر بسيار فريبنده اى داره، تا كاربران رو از Extreme دور كنه. به نظرم هدف ايسوز بيشتر اين بوده كه همه نرن به سمت خريدن Extreme‌ و اون OC Panel‌خوشكلش.

سلام

ارمین جان کاملا درسته و منم همین نظر رو داشتم / البته هیچکس نمیتونه اون پنل اوسی رو نادیده بگیره

حالا چرا :

سلام

والا محمود جان من دیروز خودم رو کشتم تا اینو ثابت کنم که hero رو دست کم نگیرید / من که به تستاش نگاه کردم واقعا چیزی کم و کسری نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا امیر محمود جان، تو که منو میشناسی، حقیقتش تنها چیزی که برای من مهمه، زیبایی OC Panel روی کیسه. همین! حتی هیچ استفاده ای هم ازش نشه مهم نیست، همین که یه صفحه نمایشگر آبی با چند تا عدد نورانی در جلوی کیس خودنمایی کنه، برای من دلیل متقن و کافی برای خریدن اکستریم هست. :)

میدونم دلیلم خیلی آماتوری بود. ولی همینی که هست.   :D

ارمین جان من که گفتم نمیشه از این زیبای خفته گذشت

ASUS%20ROG%20OC%20Panel%202.jpg

ASUS%20ROG%20OC%20Panel%204.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهمن جان به نکات مهمی اشاره فرمودین که جای تشکر داره بابت موشکافیتون

سلام

ارمین جان کاملا درسته و منم همین نظر رو داشتم / البته هیچکس نمیتونه اون پنل اوسی رو نادیده بگیره

سلام

والا محمود جان من دیروز خودم رو کشتم تا اینو ثابت کنم که hero رو دست کم نگیرید / من که به تستاش نگاه کردم واقعا چیزی کم و کسری نداره

والله چی بگم عطا جون، آنچنان آش دهن سوزی نشون نمیده:

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/MAXIMUS_VI_HERO/1.html

با این تفاصیل توی این بنچمارک MSI G45 حتی میشه گفت بهتر عمل کرده...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله چی بگم عطا جون، آنچنان آش دهن سوزی نشون نمیده:

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/MAXIMUS_VI_HERO/1.html

با این تفاصیل توی این بنچمارک MSI G45 حتی میشه گفت بهتر عمل کرده...

سلام

اگر توجه کنین تو تستها با مادربردهای قدرتمند تست شده مثل ( x79 ایسوس یا oc گیگابایت )  ولی با توجه همه موارد مادربرد خوبیه ارزش خرید داره / البته ارزش داره بیخیال چند درصد بشی به خاطر برند و کیفیت ساختش که به نظرم از msi بهتره / اگر بنده بودجه داشتم extreme رو میخریدم ولی اگر کسری بود همون hero بهتره ( نظر شخصی )

لینک به دیدگاه

هی وای من! چه داستانی شد! ارمین این OC Panel  رو گوفتیو کردی کبابم!

حالا تهش یا Formula میگیرم، یا Extreme!

یا اینکه بقیه پول رو بزارم بدم مثلا SSD بگیرم؟؟؟ :wacko:

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

سلام

محمد جان اصولا برای شما که نمیخواهید اور اکستریم انجام بدهید بین این

سه مادربورد به جز چند امکانات جانبی هیچ تفاوتی وجود ندارد.

اون OC Panel هم باز چون نمیخوایید اور اکستریم انجام دهید به هیچ کارتون نمیاید.

به نظر بنده هر مدلی که چشمتون را گرفته و خوشتون آمده همان را تهیه بفرمایید.

مابقی پول را هم یک SSD تهیه فرمایید و از سرعت و قدرت بالای سیستم خود نهایت لذت را ببرید. (*)

لینک به دیدگاه

به چشمم بخوام نیگا کنم که ورشکست میشم که!!! :D

الان هرچی دارم میکشم از همونه دیگه!

همیشه ادم میخواد که بهترین هارو داشته باشه!

و این توی من بیشتره!

لینک به دیدگاه

اتفاقا بنده هم مثل شما هستم

کلا اکثر بچه های این فروم مثل شما هستند که علاوه بر نیازشون بیشتر از سر علاقه

اقدام به خرید میکنند و شاید اگر بخواهیم خیلی با دقت روی P/P بنگریم کار عاقلانه ای نباشد اما

علاقه است و کاریشم نمیشه کرد. :p  ;)

ویرایش شده توسط Mohammad.J
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دیگه کم کم پولامونو باید جمع کنیم و به فکر یک مین توووپ بشیم 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...