رفتن به مطلب

ورزش مورد علاقه و عکسهای ورزشی کاربران

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان تنیسور مواظب بدنتون باشید . زیاد به خودتون فشار نیارید

از جمله نقات بدن که در ورزش تنیس آسیب می بیند

مچ پا / آرنج که خیلی مهمه / کمر که محل انتقال نیرو هست / یک عضو دیگه بود که یادم نیست

دوستان که زیاد بک هند می زنند بیشتر در خطر درد آرنج هستند.

اگر توجه کرده باشید federer کمتر بک هند می زنه

رافئل نادال که توی دو جام مهم قبل غایب بود به خاطر کمر و زانوش نتونست بازی کنه پارسال هم تو جام دیویس بازی نکرد.

در کل مواظب خودتان باشید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 264
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من هم تا پارسا 98کیلو بودم.الان 1ساله و خورده ای هست که شنا میکنم.چون شمال هستم و هیچ امکاناتی هم نیاز نیست میرم دریا و .............

اوایل فکر نمیکردم کمکی بکنه به من من وزنم زیاد بود و چربی در نواحی شکم و سینه ام خیلی زیاد شده بود به طوری که خیلی بدنم زشت شده بود اما الان فقط 1ساله که هرروز میرم شنا و 2ساعت تو اب هستم الان وزنم83کیلو هست اما چربی های نواحی سینه من به طور کامل برطرف شده و سینه ام کاملا شکل گرفته و مثل سنگ شده بازوهام هم کاملا ماهیچش افزایش پیدا کرده و بطور کل من حرفه ای شنا نمیکنم اما تا اینجاییکه فهمیدم روی سرشانه و سینه و بازوها فوق العاده تاثیر داره

لینک به دیدگاه

بنده هم از سال اول راهنمایی تا اخر دبیرستان ووشو کار میکردم اونم حرفه ای. یه دو سال هم تکواندو کار کردم تا قرمز رفتم ولی بعد از سربازی و گرفتاریهای زندگی و تحصیل و کار و هزار تا گرفتاری دیگه مجالی برای ورزش نگذاشت.

برای تابستون انشاءالله اگه مشکلی پیش نیاد قراره یه دوره کلاس بدنسازی برای روی فرم اومدن بدن برم البته هفته ای یک بار شنا کردن جزو برنامه بوده که بخاطر امتحانات مدتی هست قطع شده .

درود

درسته خیلی وقتها کار و مشغله های زندگی باعث میشه ادم از ورزش دور بشه ولی واقعا برای بهبود زندگی ورزش لازمه و مطئنم که ورزش باعث شادابی جسم و روح میشه که ادم میتونه در مقابل مشکللات راحتر بایسته .

دوستان تنیسور مواظب بدنتون باشید . زیاد به خودتون فشار نیارید

از جمله نقات بدن که در ورزش تنیس آسیب می بیند

مچ پا / آرنج که خیلی مهمه / کمر که محل انتقال نیرو هست / یک عضو دیگه بود که یادم نیست

دوستان که زیاد بک هند می زنند بیشتر در خطر درد آرنج هستند.

اگر توجه کرده باشید federer کمتر بک هند می زنه

رافئل نادال که توی دو جام مهم قبل غایب بود به خاطر کمر و زانوش نتونست بازی کنه پارسال هم تو جام دیویس بازی نکرد.

در کل مواظب خودتان باشید.

درسته حق با شماست ولی اونها همیشه و هر روز دارن تمرینهای سخت میکنن ولی در کل در خیلی از ورزشها مشکلات جسمی به وجود میاد البته به دلیل عدم رعایت یه سری از مسائل .

من خودم قبل از بازی حتما حتما نرمش میکنم و بعد از شاید 20 تا 30 دقیق رالی کردن توپ میزنم . بک هند هم دو دست دارم تمرین میکنم فکر میکنم فشار کمتری به ادم وارد میشه .

لینک به دیدگاه

درود دوستان

من فکر میکنم که حدودا 2 هفته پیش من این تاپیک رو زدم و بعد از گذاشتن عکس دوچرخم هفته گذشته روز دوشنبه که تعطیل بودش بعد از برگشتن از بیرون متوجه شدم که دوچرخم نیست و بعد متوجه شدم که دزدیدنش . لعنت بر هر چی دزده خیلی حالم گرفته شد .

ولی طاقت نیاوردم و دیروز رفتم ستارخان یه دوچرخه نیمه حرفه ای Giant خریدم مدل SE2 که بدنش XTC هستش و ترمزهاش هم دیسکه و فکر میکنم روغن ترمز هم میخوره . امروز که سوار شدم خیلی خیلی لذت بردم واقعا چیز فوق العاده ایه :

قیمت هم 870000 تومان

این هم مشخصاتش :

Size: XS/S/M/L/XL

Color: WHITE/YELLOW, WHITE BLUE

Frame: GIANT ALUXX SL

Fork: XCR RL T100

Shock: N/A

Handlebar: GIANT ALLOY 30.9

Handlebar stem: GIANT ALLOY

Seatpost: GIANT ALLOY 30.9

Saddle: VELO VL1205B

Pedals: WELLGO M20

Shifters: SHIMANO Deore SL-M530

F/R Derailleurs: SHIMANO Deore FD-M530/ RD-M531

Brake: AURIGA COMP

Cassette: SHIMANO HG50 9S 11-34T

Crankset: SHIMANO M442 22/32/44T

Speed: 27S

Hub: FORMULA XD20/ XD22

Rim: FORMULA XM300

Tire: KENDA K1047 DTC 30TPI 26X1.75

Weight: 13.00KG-S

wowg5ue70br5o36pkoop.jpg

لینک به دیدگاه

چقدر قشنگه! مبارکتون باشه، من خیلی دوچرخه سواری رو دوست دارم ولی مدت هاست که گذاشتم کنار، هوس کردم برم دوچرخه ام رو از انبار بیارم بیرون! اینقدر از در و دیوار بالا رفتم چرخ جلوش تاب برداشته، باید یه فکری براش بکنم.

برای دوچرختون هم متاسفم، خیلی مواظب این یکی باشین با اون قیمتش:->

لینک به دیدگاه

چقدر قشنگه! مبارکتون باشه، من خیلی دوچرخه سواری رو دوست دارم ولی مدت هاست که گذاشتم کنار، هوس کردم برم دوچرخه ام رو از انبار بیارم بیرون! اینقدر از در و دیوار بالا رفتم چرخ جلوش تاب برداشته، باید یه فکری براش بکنم.

برای دوچرختون هم متاسفم، خیلی مواظب این یکی باشین با اون قیمتش:->

مهدی جان حتما دوچرختو از انبار در بیارش و یه توقشو عوض کن و سوارش شو و کاراتو در هشر با اون انجام بده هم ورزشه و هم وسیلست که شما رو بدون ترافیک به مقصد میرسونه .

این دوچرخمو یه جا براش توی اتاق درست کردم واسش و میبرمش تو اتاق میگذارم چون قبلی رو از پارکینگ بردن :-?

لینک به دیدگاه

مهدی جان حتما دوچرختو از انبار در بیارش و یه توقشو عوض کن و سوارش شو و کاراتو در هشر با اون انجام بده هم ورزشه و هم وسیلست که شما رو بدون ترافیک به مقصد میرسونه .

این دوچرخمو یه جا براش توی اتاق درست کردم واسش و میبرمش تو اتاق میگذارم چون قبلی رو از پارکینگ بردن :-?

اقا حسینی هیچ اقدامی برای دوچرخه قبلیتون انجام ندادید؟

لینک به دیدگاه

اقا حسینی هیچ اقدامی برای دوچرخه قبلیتون انجام ندادید؟

کاری نمیشه کرد که دزد وقتی مالتو برد (کوفتش بشه ) ولی دیگه برد .

لینک به دیدگاه

سلام

مبارک باشه آقای حسینی دوچرخه زیباییه ولی از این به بعد بیشتر باید مواظبش باشید..

لینک به دیدگاه

سلام

مبارک باشه اقای حسینی دوچرخه ای توپی هست من سوار شدم البته برای خواهر زادم هست خیلی راحت

ورزش مورد علاقم : بدنسازی هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ولی هیچ ورزشی مثل مادر ورزش ها یعنی خواب نمیشه.

من شخصه روزی کمتر از 12 ساعت نخوابم گیج هستم.

خیلی حال میده.:confused:

لینک به دیدگاه

من به کوهنوردی علاقه دارم واقعا روح ادم تازه میشه تا حالا قله های معروفی مثل دنا زرد کوه واشتران کوه وکوهای معروف اطراف شهرمونرا زدم مثل دالان کوه که قبل انتخابات سعود سراسری کشوری داشتیم تو پروفایلم قسمت البوم عکسش هست انشا الله تا سال دیگه دماوندم هشتپ لکو میکنم با چنتا دیگه علاقه زیادی به دو دارمو درازو نشست

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان

من میخوام یک تجربه خوب و جدید که در تهران بوجود اومده رو بهتون بگم .

در کل در کشور ما ورزشها و تفریحات مفرح و مهیج خیلی خیلی کمه و اکثرا برای افراد خاصی هستش .ولی بعضی وقتها باید سالی حتی یک بار وقت خودمون رو برای چنین کارهایی بگذاریم . من خودم به شخصه از ورزشهای مهیج مثل بانجی جامپینگ(پرش از ارتفاء با کش بانجی) , دوچرخه کوهستان به معنای واقعی و سواری در کوهستان و بخصوص ورزشهای آبی که واقعا کم خطر و پر هیجان هستش .

خوب مطلب اصلی چند ساله که در جاده قم تفریح گاه ابی ساخته شده که زیاد عمومیت نداشته ولی امسال عمومیت پیدا کرده و یک ارمنی خوش سلیقه و خوش برخورد اونجا رو به مدت 10 سال اجاره کرده و وسایلی مثل جت اسکی - قایق پارویی - بنانا که یه وسیله بادی هستش که با قایق پر سرعت کشیده میشه و 5 نفر روش میشنین و با سرعت حرکت میکنه توی آب و یه سری قایهای پر سرعت که با سرعت بالا حرکت میکنه و حدودا 7 یا 8 نفر میشنین و دور در جا میزنه و مثال اینها که کمتر در کشور پیدا میشه در این مجتمع وجود داره .

هر کسی طالب اینجور چیزها هستش میتونه از این محیط استفاده کنه . من شماره تلفن اونجا رو میگذارم و هر سوالی دارید میتونید از اونجا بپرسید .

اسمش مجتمع دریاچه تفریحی تهران هستش .

من که عاشق هیجان هستم از اینجور جاها نمیگذرم

56259225 کد تهران هستش سایتش هم www.tel-co.ir

این هم چند تا عکس از اونجا :

50_orig.jpg

70_orig.jpg

81_orig.jpg

88_orig.jpg

80_orig.jpg

79_orig.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستانی که مسابقات تنیس رو دنبال می کنن از طریق این سایت می توانند از نتایج لحظه به لحظه با خبر بشن.

http://www.usopen.org

البته بازی ها حدوداً 10شب شروع میشه و آخرین GRAND SLAM سال هست.

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز آقا تورو خدا از این چیزا به بچه ها پیشنهاد نکنید حالا شایدم جذابو باحال باشه که هست همین (بنانا) ولی یک خطرهایی هم داره برای اینکه کسایی که شنا بلد نیستن .... والا یک جریانی براتون تعریف کنم از همین بنانا یعنی شما 5 نفره روی یک موز مانند بادی میشینی ویک جت اسکی یا قایق تندور شما رو با سرعت می کشه . من این بنانا رو توی سواحا قشم سوار شدم اقا چشمتون روزه بد نبینه ما سوار شدیم با پسر عمه هام حال میده خفنم حال میده مارو برد اون وسطا و این موز طوری بود که دورش یعنی پیچیده بهش یک طناب هست همینو بس جلوی هر کی که شما باید این طناب سفت بگیری تا وقتی حرکت می کنه یحو پرت نشه سفت سفت! ما گرفته بودیمو ب سرعت رفت اون وسط مام شنا بلد نبودیم یحو یک دور در جا زد یارو هم فکر ما بلدیم دیگه! همه افتادیم تو آب من داشتم غرق می شدم که خودم به پشت بنانا از زیر یعنی تو آب نگر داشتم با یک دست یعنی زیر آب بودم زیر موزه . که خدا خیلی به خیر گذروند . وگرنه کارمون تموم بود اونم سواحل قشم که موجاش واقعآ خطر یود یادش بخیر

مواظب باشدی اگرم رفتید

یا علی

مویدات

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز آقا تورو خدا از این چیزا به بچه ها پیشنهاد نکنید حالا شایدم جذابو باحال باشه که هست همین (بنانا) ولی یک خطرهایی هم داره برای اینکه کسایی که شنا بلد نیستن .... والا یک جریانی براتون تعریف کنم از همین بنانا یعنی شما 5 نفره روی یک موز مانند بادی میشینی ویک جت اسکی یا قایق تندور شما رو با سرعت می کشه . من این بنانا رو توی سواحا قشم سوار شدم اقا چشمتون روزه بد نبینه ما سوار شدیم با پسر عمه هام حال میده خفنم حال میده مارو برد اون وسطا و این موز طوری بود که دورش یعنی پیچیده بهش یک طناب هست همینو بس جلوی هر کی که شما باید این طناب سفت بگیری تا وقتی حرکت می کنه یحو پرت نشه سفت سفت! ما گرفته بودیمو ب سرعت رفت اون وسط مام شنا بلد نبودیم یحو یک دور در جا زد یارو هم فکر ما بلدیم دیگه! همه افتادیم تو آب من داشتم غرق می شدم که خودم به پشت بنانا از زیر یعنی تو آب نگر داشتم با یک دست یعنی زیر آب بودم زیر موزه . که خدا خیلی به خیر گذروند . وگرنه کارمون تموم بود اونم سواحل قشم که موجاش واقعآ خطر یود یادش بخیر

مواظب باشدی اگرم رفتید

یا علی

مویدات

رضا مقدم

خوب رضا جان هر جا که این بنانا رو سوار شید جلیقه نجات بهتون میدن چطور توی قشم اینرو بهتون ندادن ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب غرق که نشدی دی ؟ :D پس نترس و حیجان رو بچشب

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

فینالل مسابقات آزاد آمریکا بین JUAN MARTIN DEL POTRO VS ROGER FEDERER برگزار شد، که 4 ساعت و 6 دقیقه طول کشید

در آخر بازی با نتایج :6-3فدرر / 7-6دلپوترو / 6-4فدرر / 7-6دلپوترو / 6-2 دلپوترو به پایان رسید و رکرد 5 سال قهرمانی پیاپی فدرر در این مسابقات توسط دلپوترو آرژانتینی شکسته شد.

عکس:

b_0914_DelPotro06.jpg

b_0914_Federer05.jpg

b_0914_Federer_DelPotro10.jpg

b_0914_Federer_DePotro20.jpg

لینک به دیدگاه

=d>=d>=d>

خوشم اودم دیگه این فدرر هم زیادی خسته کننده شذده بود .

علی جان من چطور میتونم این بازی رو کامل ببنیم ایا ساعتی رو سراغ داری که یه شبکه خاصی پخش کنه ؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من هم جودو کار بودم امابا ورود به دانشگاه کنار گذاشتم که اشتباه کردم الان یه مهندسم ولی شدیدا تخلیه روحی رو از طریق جودو دوست دارم ..یه جورایی مثل یوگا البته این نظر من است میخوام یه سر کار خوب و مناسبی برم و برا ی ارشد ادامه بدم دیگه شاید سراغ جودو نرم اما شنارو تفننی میرم ...امیدوارم ورزشی ها به نقطه من نرسن ...سلامت باشید:->

لینک به دیدگاه

دوستان خبری جالب:

Tommy hass تنیسور آلمانی هم به آنفولانزا نوع a مبتلا شد و از حضور در بازی های بازل سوئیس باز ماند.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

سلام به لیونی های ورزشکار

من به ورزش والیبال علاقه شدیدی دارم..

هر کی خواست کل والیبال بندازه بیاد من در خدمتش هستم...

البته خوراکم بیشتر والیبال ساحلی هستش ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به لیونی های ورزشکار

من به ورزش والیبال علاقه شدیدی دارم..

هر کی خواست کل والیبال بندازه بیاد من در خدمتش هستم...

البته خوراکم بیشتر والیبال ساحلی هستش ..

دوست عزیز سلام به شما و همه دوستان .

شما کجایین ؟ میشه تشریف بیارین سرزمین والیبال؟؟؟

......................

......................

من اول والیبال بازی میکنم

در کنار والیبال کیک بوکسینگ کار میکنم .

میتونم بخوبی پینگ پونگ بازی کنم و برای برای ورزش ذهن از شطرنج استفاده میکنم .

توی عمرم فوتبال بازی نکردم ولی از تیم بارسلونا خوشم میاد+تیم ملی اسپانیا.

تشکر از آقای حسینی بابت این سوال جالبشون .Rose.gif

MOG2004.038.ITAvsBRA.06.jpg

لینک به دیدگاه

واقعا که این زندگی قوطی کبریتی و دیجیتالی آدم رو از همه چیز عقب میندازه....

پست دوچرخه آقای حسینی رو که دیدم حوس کردم برم چیتگر !

من خودم به والیبال و تنیس و شنا

بعد هم تیر اندازی و ماهیگیری علاقه دارم...

قایق سواری هم البته حال میده

لینک به دیدگاه

آفای حسینی دم شما جیز . مثل خودم تشته آدرنا لین هستید :-?

من خودم بانجی جامپینگ رفتم ولی نه در ایران

خداییش خیلی جرات می خواد. ولی بعد اینکه میپری خِِــــیلی حال میده :|

حیف که شهر خودم از اینجور جیزا نداره . مجبوریم از paint ball و کارتیگ تغذیه کنیم (:-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...