رفتن به مطلب

ورزش مورد علاقه و عکسهای ورزشی کاربران

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

خیلی وقت بود که میخواستم یک تاپیک ورزشی بزنم . چون به نظر من یکی از مهمترین بخشهای زندگیه ما ورزش کردن .

حالا دوستان هر ورزشی رو که دوست دارن و کار میکنن و یه سری جزئیات در موردش میدونن امثال و ابزار و چیزهای مورد نیاز اینجا معرفی کنن ممنون میشم تا سایر دوستان هم باهاش اشنا بشن .

لطفا اگر عکسی در هنگام ورزش از خودتون دارید اینجا بگذارید تا همگی لذت ببریم

ورزش تنها حرکت جسم نیست بلکه روح در آن به آرامش میرسد

لینک به دیدگاه

• ارسال 264
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اول از همه خودم شروع میکنم .

من به ورزشهای زیادی علاقه دارم که به ترتیب به چند تاش اشاره میکنم :

1 - دوچرخه سواری . البته کوهستان . دوچرخه واقعا اولین ارزوی یک بچه هستش که دوست داره این وسیله رو داشته باشه . من با دوچرخم هر روز به محل کارم میام و اصلا کاری ندارم که دیگران چی میگن .

دوچرخمو یکی از دوستان حرفه ای در این زمینه برام جمع کرده که مثلا :

توقش مال ایتالیاست .

فرمونش amoebaparts که سایتش هم www.amoebaparts .com هستش

کمکش مال XCR هستش که با دکمه روی فرمون قفل میشه

لاستیکها مارک maxxis هستش سایتش هم www.maxxis.com

بدنه الومینیوم مارک TRINX مال چینه

دنده و ترمز SHIMANO ALIVIO ژاپن

زین velo plush

این هم عکسش واقعا با هیچ وسیله ای به اندازه این لذت نمیبرم :

ivlvk4hdg82o78wgydc.jpg

ورزش بعدی که دوست دارم تنیس هستش :

عاشق محصولات Babolat هستم و راکتم هم مدل Reflex 109 با گریپ 2 هستش :

1468X.jpg

و در اخر هم ورزشهای رزمی که در سالهای گذشته خیلی بهش گرایش داشتم ولی به دلیل مشغله بسیار زیاد بخصوص کار روی سایت و فروم :D کمتر بهش روی میارم

این بود ورزشهای مورد علاقه من

لینک به دیدگاه

من چندین سال قبل جودو کار میکردم، که یکم تنبل شدم و مدتی است ورزش نمیکنم ( انشاالله از همین فردا میرم باشگاه ) :D

اما گهگاهی تکنیک هایی از ورزش آیکیدو را با بچه ها باهم کار میکردیم ( دوستانی که دنبال دفاع شخصی هستند این رشته را از دست ندهند )

من بخاطر روماتیسم بالایی که داشتم تا همین پارسال به دستور پزشکان ماهی یه پنادر 800، الی 1200 میزدم و تا حالا

اجازه شنا نداشتم، اگر خدا بخواد خطر رفع شده، و خیلی دوست دارم یه دوره شنا وبعدش غواصی برم :D

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه ورزش دوستان .

من هم ورزش مورد علاقم پرورش اندام هست و اطلاعات نسبتا زیادی در این زمینه دارم و این هم یکی از عکسهام تو باشگاه :D

nr2yx4ctdfb1kw3bjjh1.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان lion :

من هم مدت 15 سال است که پرورش اندام و پاور لیفتینگ کار میکنم . البته یه مدت از ورزش دور بودم ولی دوباره شروع کردم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

من هم كيوكوشين كاراته (‌استاد ماتسويي) كار مي كنم كه از سبك هاي غير كنترلي است و ضربات كنترل نمي شود و به قصد انداختن و از پا درآوردن حريف به كار گرفته مي شوند.

البته اگر اصولي كار كنيد ورزش بسيار عالي است كه بعد از مدتي بدني محكم و روي فرم مي سازيد:D

كوچيك همه كيوكوشين كارها ( اوس )

ویرایش شده توسط mastepc
لینک به دیدگاه

:D:D:cool::D:D:cool::eek::cool:

اينم يك وبلاگ از همشهري هامون درباره اين ورزش

http://kyokushinmatsui.blogfa.com

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ورزش مورد علاقه من تنیس که الان حدود دو سال هست تمرین می کنم

به نظر من راکت Babolat خیلی خوبه من راکتم Babolat aero pro drive cortex racquets هست

این aero pro drive دو مدل داره aero pro drive cortex racquets که فرق قیمتشون 12 دلاره

برای خرید راکت بهترین کار اینه که برین راکت تو دستتون بگیرین و ببینید با کدوم راحتید

به عنوان مثال به بازی فدرر نگاه کنبد ببینید چقدر قشنگ بازی می کنه در حالی که راکتس هم خیلی سنگینه هم هدد هست هم به نظر من بدرد نمی خوره

در کل برای تنیس به وسایل زیر نیاز دارین:

1-راکت مناسب:

موقع خرید راکن خسیس بازی در نیارین بگین تازه کارم راکت حرفه ای چی می خوام بکنم همین 50 تومنیا خوبن چون با اون راکتا از ورزش زده می شین

2-کتون مخصوص : (که برای شروع زیاد مهم نیست)

جو گیر نشین با این کتونا که کفشون صافه برین سر تمرین کتون تنیس کفش از جنس لاستیک ماشین

3-کیف:

کیف تنیس شاید مسخره کنید بگید این چیه که می گم اما باور منید هر چی کیفتون بزرگتر باشه بهتره

4-ز:

اگه تو ایران راکت حرفه ای بگیرین باید پول ز جدا بدین اما جا های دیگههمراه راکت ز دارن در واقع رو راکت نصبه

هر چند پول ز عالی با نصبش می شه 50 که هر چند ماه یه بار باید عوض کنید وقت تعویض ز بیفته خودتون می فهمین

ز راکتتون آخه شل می شه

5-مچ بند:

فکر نکنین مچ بند برای اینه که مچتون درد نگیره در واقع مچ بند عرق به خودش می گیره و اجازه نمی ده که گریپ زود خیس بشه

6-گریپ:

گریپ همون چیز پلاستیکی هست که دور دسته راکت می بندین

این گریپ زمانی که خیس می شه باید عوض کنین و گرته راکت تو دستتون سر می خوره و می چرخه و از ضربه خوب خبری نیس

معمولا کسایی مثل من که دستشون خیلی عرق می کنه و از مچ بند استفاده می کنن هر 5 جلسه یک گریپ عوض کنن کافیه

حالا می خوام برند های مناسب توی هر کدوم از بخش ها معرفی کنم (نظر شخصی و هر کی می تونه چیزای دیگری بگیره)

1-راکت:

babolat drive serise

head micro gel series

prince O3 series

wilson K factor series

ببین با چه راکتی راحت بازی می کنی

2-کتون:

just Nike

3-کیف:

هر چی شد فقط جا زیاد داشته باشه برای وسایل

4-ز:

زیاد مهم نیست چی باشه من که همون babolat می زنم

5-مچ بند:

هرچی خوشت اومد اما دقت کن حالت جذب آبش زیاد باشه

6-گریپ:

هرچی گرفتی قبول اما دقت کن از این گریپ سوراخ دار ها نخری چون سری خیس می شن

من تو تنیس راست دستم (راست دست یا چپ دست بودن با فرهند تعیین می کنن یعنی هرکی با هر دست فرهند بزته همون دست می گن)

فرهند و بک هند در حالت تاپ اسپین خیلی خوب می زنم

در حالت آندر اسپین خوبم

اسمشم خیلی خوبه

سرویسم خوبه

سرعتم تعریف نداره

قدرت بدنیمم خوبه

اون تاپ اسپین و آندر اسپین دو نوع ضربه تو تنیسن که با توجه به برخورد راکت با توپ می گیم ضربه کدوم نوع بوده و فقط در حالت فر هند و بک هند هست

در ضربه تاپ اسپین توپ بعد از برخورد به زمین مقدار بیشتزی می یاد بالا اما توی آندر اسپین هم سرعتش کمه هم خیلی کمتر می یاد بالا

ویرایش شده توسط ic3_drag0n
لینک به دیدگاه

با سلام

خوشبختانه دوستان همه ورزشکار هستند.بنده هم اکثر ورزشها رو انجام دادم البته به صورت Game در PC......:D

لینک به دیدگاه

من چندین سال قبل جودو کار میکردم، که یکم تنبل شدم و مدتی است ورزش نمیکنم ( انشاالله از همین فردا میرم باشگاه )

اما گهگاهی تکنیک هایی از ورزش آیکیدو را با بچه ها باهم کار میکردیم ( دوستانی که دنبال دفاع شخصی هستند این رشته را از دست ندهند )

من بخاطر روماتیسم بالایی که داشتم تا همین پارسال به دستور پزشکان ماهی یه پنادر 800، الی 1200 میزدم و تا حالا

اجازه شنا نداشتم، اگر خدا بخواد خطر رفع شده، و خیلی دوست دارم یه دوره شنا وبعدش غواصی برم :D

جناب حسینی ایکیدو ورزش جالبیه و یه جورایی سبکش دفاع شخصیه ژاپنیه . برای سلامتیتون هم ارزو میکنم که زود به دستش بیارید ولی من اعتقاد دارم که برای هر مشکل جسمی حتما ورزشی برای بهبودش وجود داره حتی اگر کاملا معمولی باشه .

من هم ورزش مورد علاقم پرورش اندام هست و اطلاعات نسبتا زیادی در این زمینه دارم و این هم یکی از عکسهام تو باشگاه

رضا جان هر کی تو رو ببنیه اصلا باورش نمیشه که این ورزشو دوست داریا :D

بنده هم به ورزش تیر اندازی با تفنگ بادی علاقه دارم

جناب خسروی تیراندازی ورزشی که دقت و تمرکز بالایی میخواد . من واقعا قصد خرید یک تفنگ بادی رو داشتم که بتونم با سیبل معمولی باهاش کار کنم . حالا اگر ممکنه چند تا تفنگ خوب فقط قیمتش زیاد بالا نباشه بهم معرفی کنید ممنون میشم که توی همین هفته دوست دارم بخرم .

ممنون

من هم كيوكوشين كاراته (‌استاد ماتسويي) كار مي كنم كه از سبك هاي غير كنترلي است و ضربات كنترل نمي شود و به قصد انداختن و از پا درآوردن حريف به كار گرفته مي شوند.

من هم به ورزشهای رزمی خیلی علاقه دارم ولی جدیدا یه مقدار دور شدم . با کیوکوشین کارها هم زیاد کار کردم تمرینات خوبی دارن . چون کیوکوشین کنتاکت کامله به جز صورت طرفدار خیلی داره و یه خوبیه دیگش هم اینه که مسابقات رسمی هم زیاد داره .

امیدوارم که موفق باشید. فقط نگفتی کمربندت چیه و چند ساله کار میکنی :D

لینک به دیدگاه

ic3_drag0n ورزش مورد علاقه من تنیس که الان حدود دو سال هست تمرین می کنم

تنیس واقعا ورزش عالیه که تا بازی نکنه ادم متوجه لذت بالا و کلاس بالای ورزشیش نمیشه . =d> من حدودا میشه گفت 9 ماهه شروع کردم و به خاطر مشغله زیاد نتونستم مداوم برم ولی چند وفته که خوب میرم و میام . من دست چپم و نسبتا امادگی جسمانیم بد نیست ولی توی بک هند مشکل دارم که باید بیشتر تمرین کنم .

شما توی تهران و در کدوم زمین بیشتر بازی میکنید . ؟

امید جان ماکسیموس عزی نکنه با مانیتور خونتون فوتبال بازی میکنین با بر و بچز ؟ :D چون من یه رفیق دارم هر وقت توی گیمهای رزمی کم میاره با پای خودش یه لگد به حریفش میزنه .

لینک به دیدگاه

خیر رضاجان قبلا یک مدل سادش رو داشتم و اون مدلهای بالا سفارشی هستند که در چند طرح آماده هم هست و قیمتشون بالاتره قیمت چند مدل کلاس متوسطش کالیبر 4.5 شو شیراز از 280 تومن هست به بالا.

قیمت پایینتر توی حدود 100 تومان میشه یه برند خوب پیدا کرد ؟

لینک به دیدگاه

رضا جان هر کی تو رو ببنیه اصلا باورش نمیشه که این ورزشو دوست داریا :D

آقای حسینی تنها بدی پرورش اندام همینه که ادامه ندی از بین میره اون بدنی که ساختی هیچ میدونستید من حدود 72 کیلو وزنم بود و العا 58 هستم ؟؟؟ و اینکه آیا میدونستید یه مقام سوم در مسابقات پرورش اندام دارم ؟؟؟ البته اونجا اولی برای من بود متاسفانه به خاطر اینکه اولی بار بود تعادل نداشتم و فقط 90 تومان رنگ بدن خریده بودم آقای حسینی استعداد من تو بدنسازی فوقالعاده است تعریف نمیکنم ولی ای کاش اون موقعی که باشگاه میرفتم با هم آشنا میشدیم و به خاطر مشکلی که از ناحیه قلب برام پیش اومد نتونستم ادامه بدم اگر نه العا .....:D

لینک به دیدگاه

من هم سبك كنگ فو كار مي كنم يه چنتا نمونه كار و كارهاي دور از ذهني هم دارم كه توي اين لينك پايين مشاهده بكنين:->:D

لينك تصاوير ويرايش شد:

http://img.lioncomputer.org/images/uploads/n7du81jy3orpsizdrpwv.jpg

http://img.lioncomputer.org/images/uploads/gwfkrq497dtmzrt129t.jpg

ویرایش شده توسط LORD5
لینک به دیدگاه

سلام

منم توی والیبال یک زمان قوی بودم ولی بخاطر اینکه مچ دست چپ ام برگشت دیگه نتونستم بازی کنم البته الان خوب شده ولی بخاطر ضعف توی پاهام + اضافه وزنم دیگه شرکت نکردم

دوچرخه سواری هم میکردم زمان قدیم دوچرخم Olampia بود ولی بعد از ضربه ای که ماشین بهش زد دیگه نشد درستش کنم و فروختمش و هنوز هم نخریدم ولی شدیدا دارم بهش فکر میکنم

این هم یک تصویر ازش

q5iqt5j7hsvnfmp0r75d.jpeg

الان هم بدنسازی کار میکنم بیشتر هم روی پاهام و شکمم کار میکنم البته بقیه رو هم کار میکنم ولی بیشتر همین هاست

اگر بازی های کامپیوتر رو هم نیاز بود بگید بگم :D

ویرایش شده توسط Destiny
لینک به دیدگاه

قیمت پایینتر توی حدود 100 تومان میشه یه برند خوب پیدا کرد ؟

درود

بله جناب حسینی در این حدود دیانا 21 یا گامو 640 اسپانیا هست.

البته دیانا 54 و دیانا 350 مگنوم هم بد نیست که اون مگنوم 350 کالیبر 4.5 سرعت شلیکش 360 متر بر ثانیه و 80 متر برد مفید داره ولی قیمتش بالا هست :D

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

بنده تنها ورزشی رو که کاملا ادامه دادم شناست .اگر نه ورزشهای دیگه رو هم امتحان کردم اما هیچ کدوم شنا نشد!! :D

لینک به دیدگاه

تنیس واقعا ورزش عالیه که تا بازی نکنه ادم متوجه لذت بالا و کلاس بالای ورزشیش نمیشه . =d> من حدودا میشه گفت 9 ماهه شروع کردم و به خاطر مشغله زیاد نتونستم مداوم برم ولی چند وفته که خوب میرم و میام . من دست چپم و نسبتا امادگی جسمانیم بد نیست ولی توی بک هند مشکل دارم که باید بیشتر تمرین کنم .

شما توی تهران و در کدوم زمین بیشتر بازی میکنید . ؟

.

سلام آقای حسینی

من اشکانم از رشت

شناختین دیگه؟

بعضی وقت ها برای سخت افزار مزاحم می شم

من رشت زمین هتل کادوس می رم و با مقیمی (فروشگاه نیک اسپرت) و امیر تمرین می کنم

منم اوایل تو بک هند خیلی مشکل داشتم

اما اینقدر مقیمی من مجبور کرد فقط بک هند بزنم راه افتادم

بیشتر سعی کنین با دوستانتون تمرین کنین تا مربی ها

من در هفته 5 بار می رم زمین تمرین

4 بار با دوستان بازی می کنیم

یک بار با مربی تمرین

اگر می خواین با دوستان بازی کنین حتما تمامی قوانین رعایت کنید و گرنه هیچ فایده ای نداره

لینک به دیدگاه

من هم سبك كنگ فو كار مي كنم يه چنتا نمونه كار و كارهاي دور از ذهني هم دارم كه توي اين لينك پايين مشاهده بكنين:->:D

لينك تصاوير ويرايش شد:

http://img.lioncomputer.org/images/uploads/n7du81jy3orpsizdrpwv.jpg

http://img.lioncomputer.org/images/uploads/gwfkrq497dtmzrt129t.jpg

درود

فقط موقع پریدن یه مقدار پاهاتو صاف کنی ضربت قشنگتر میشه البته الان قشنگه و معلومه اینکاره ایا

لینک به دیدگاه

درود

بله جناب حسینی در این حدود دیانا 21 یا گامو 640 اسپانیا هست.

البته دیانا 54 و دیانا 350 مگنوم هم بد نیست که اون مگنوم 350 کالیبر 4.5 سرعت شلیکش 360 متر بر ثانیه و 150 متر برد مفید داره ولی قیمتش بالا هست :D

یعنی جناب خسروی توی حدود 100 تومان تفنگ خوب نداریم ؟

سلام آقای حسینی

من اشکانم از رشت

شناختین دیگه؟

بعضی وقت ها برای سخت افزار مزاحم می شم

من رشت زمین هتل کادوس می رم و با مقیمی (فروشگاه نیک اسپرت) و امیر تمرین می کنم

منم اوایل تو بک هند خیلی مشکل داشتم

اما اینقدر مقیمی من مجبور کرد فقط بک هند بزنم راه افتادم

بیشتر سعی کنین با دوستانتون تمرین کنین تا مربی ها

من در هفته 5 بار می رم زمین تمرین

4 بار با دوستان بازی می کنیم

یک بار با مربی تمرین

اگر می خواین با دوستان بازی کنین حتما تمامی قوانین رعایت کنید و گرنه هیچ فایده ای نداره

اشکان جان ممنونم از راهنماییتون . جدیدا من هم دارم همین کارو میکنم قبلا کمتر با دیگران بازی میکردم و بیشتر با مربی بازی میکردم ولی جدیدا چند تا رفیق توی این زمینه پیدا کردیم و چند بار با اونها میزنم و یک بار در هفته هم با مربی . تا راه بیافتیم .

من توی شیرودی بازی میکنم . رشت اومدم دوست دارم اونجا هم جایی داشته باشم برای بازی . هر وقت خواستم بیام برات پیغام میگذارم که یه بازی با هم بکنیم . البته با افرادی مثل تازه وارد بازی کردن یه مقدار حوصله میخواد

لینک به دیدگاه

یعنی جناب خسروی توی حدود 100 تومان تفنگ خوب نداریم ؟

درود

چرا جناب حسینی هم دیانا برند خوبی هست و هم گامو . که دیانا یک کمپانی المانی هست و بعضی محصولاتش در کانادا تحت لیسانس دیانای المان تولید میشه و گامو هم اسپانیایی هست.که 21 دیانا و 640 گامو تفنگ های خوبی هستند منتها خوب در حد قیمت خودشون و شما بهتر از بنده میدونید که هر اندازه بیشتر هزینه کنید چیز بهتر میشه خرید و بهقول معروف دست بالای دست بسیار هست:D:D و تفاوت اون مدلهای گرونتر بیشتر از لحاظ سرعت شلیک ساچمه در دهانه لوله وبرد نهایی و .. باشه.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم از سال اول راهنمایی تا اخر دبیرستان ووشو کار میکردم اونم حرفه ای. یه دو سال هم تکواندو کار کردم تا قرمز رفتم ولی بعد از سربازی و گرفتاریهای زندگی و تحصیل و کار و هزار تا گرفتاری دیگه مجالی برای ورزش نگذاشت.

برای تابستون انشاءالله اگه مشکلی پیش نیاد قراره یه دوره کلاس بدنسازی برای روی فرم اومدن بدن برم البته هفته ای یک بار شنا کردن جزو برنامه بوده که بخاطر امتحانات مدتی هست قطع شده .

:|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...