رفتن به مطلب

نتایج نظر سنجی لیون کامپیوتر در رابطه با انتخاب پاور برای سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود به دوستان عزیزم

عکسی که می بینید مربوط میشه به نظر سنجی که طی چندین ماه توسط سایت ما از شما کاربران محترم و دوستان عزیز انجام شده است.

x8cpsmp74v14ur7d0u05.jpg

همانطور که  از نمودار پیداست برندهای گرین ، تاپاور و کولرمستر رتبه های اول تا سوم رو بدست آوردند.

وبقیه برند ها هم بدلیل عدم تنوع محصول در ایران یا نوع خدمات پس از فروششون از محبوبیت کمتری در بین شما عزیزان برخوردارند.

با تشکر از شما عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون داداشم

خدایی فقط برند گرین هست که می تونه از جدول رده بندی خوبان به این گونه بزنه بیرون

post-10586-0-22028300-1380525971_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

والا گریین فقط بخاطر قیمت مناسب تر و خدمات پس از فروش بهتر در ایران استقبال خوبی داره وگرنه از نظر کیفی خیلی از برندهای که تو نظر سنجی بودن پایین تر قرار می گیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا گریین فقط بخاطر قیمت مناسب تر و خدمات پس از فروش بهتر در ایران استقبال خوبی داره وگرنه از نظر کیفی خیلی از برندهای که تو نظر سنجی بودن پایین تر قرار می گیره.

عزیز محصولات گرین ایرانی یا چینی نیست که کیفیت پایینی داشته باشه !گارانتی 100 ماه که رو بعضی از محصولاتش میذاره خودش نمایانگر کیفیت یک محصول هست.

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1000b-gold

oem های این شرکت که تایوانی هم هستند:

seventeam،Highpower،FSP،CWT،HEC هستند که برای گرین پاور تولید می کنند و شرکتهای دیگه هم از همین شرکت ها پاور می گیرند(corsair,XFX,Redmax،TermalTake)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

خیلی عجیب هست که در این لیست خبری از پاورهای Antec و seasonic نیست !!!

قطعا اگر در رابطه با خودروهای موجود در ایران یک نظر سنجی کلی کنند بیشترین آراء مربوط به 405 و پرشیا و پراید خواهد بود و صد البته که این نظر سنجی نمیتونه حاکی از ایده آل بودن و بهتر بودن این گونه خودرو ها باشه و بیشتر به دلیل عمومی تر بودن آنها و در دسترس تر بودن و زیاد بودن نمایندگی ها و تعمیرگاههای آنها خواهد بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب تر بهزاد جان  پاورهای سوپرفلاور،FSP،سیلوراستون و یا XFX به مراتب بیشتر از corsair در بازار بودند و هستند ولی در این نظر سنجی جایی نداشتند !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فک نکنم پاورهای گرین بتونن از لحاظ کیفیت به پاورهای کولر مستر برسن ولی پاورهای گرین هم واقعا عالی هستند

لینک به دیدگاه

عزیز محصولات گرین ایرانی یا چینی نیست که کیفیت پایینی داشته باشه !گارانتی 100 ماه که رو بعضی از محصولاتش میذاره خودش نمایانگر کیفیت یک محصول هست.

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1000b-gold

oem های این شرکت که تایوانی هم هستند:

seventeam،Highpower،FSP،CWT،HEC هستند که برای گرین پاور تولید می کنند و شرکتهای دیگه هم از همین شرکت ها پاور می گیرند(corsair,XFX,Redmax،TermalTake)

من نگفتم که کیفیتشون بد هست من گفتم به خاطر همه گیربودن رای بیشتری آورده .

بقول آقا بهزاد مثل 405 پراید گرین هم همون حکایت رو داره.

لینک به دیدگاه

خوب البته پراید هم فروش زیاد داشته ولی بهترین ماشین نیست.

پیشنهاد من فقط کولر مستر

لینک به دیدگاه

پاور من گرینه، خداییش کیفیتش راضی کنندس، خدمات پس از فروشش هم میشه گفت عالیه

ولی به نظرم پاور های Silverstone بهترین هستن

لینک به دیدگاه

اگه بخوایم سر کیفیت حساب کنیم اینجوریه :

enermax

superflower

antec

green

topower

coolermaster

acbel

redmax

memonex

.......................

ولی به لحاظ قیمت تمام شده و پشتیبانی گرین میره اول لیست چون هر جنسی حتی طلا باشه خرابی میده و اینجا پشتیبانی مهمه ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر افرادی که می دونند پاور چیه و چندتا مارک پاور را به خاطر دارند .افراد حرفه ای نیستند .و براشون مهم نیست که مثلا در اورکلاک کدوم پاور کم میاره یا ولتاژ کدوم پاور استیبل تر است .کاربر معمولی دنبال پاوری می گرده که اکثر بازاری ها پیشنهاد بدهند و از اون مهم تر خدمات خوبی داشته باشه و قیمت مناسب که هر سه تا این ویژگی ها را گرین داره .

لینک به دیدگاه

درود دوستات گلم

سوالی که ما پرسیدیم در سایت و این نظر سنحی بدست اومد به شرح زیر بود که نماینگر خیلی از گفته هاست :

کدام پاور را برای سیستم خود خرید خواهید کرد ؟

یعنی مصرف کننده میخواد انتخاب کنه پس انتخاب با شماست

خوب مردم ما بر طبق اعتماد و قیمت مناسب و دردسترس بودن و کلی مطالب دیگه به این برند رای دادن و برای بنده قابل احترامه . از نظر کیفی هم گرین یکی از شرکتهای ایرانی هستش که همیشه دنبال کیفیت بوده و ادعایی هم نداشته و اگر هم ادعایی داشته بنده بجز واقعیت چیزی ندیدم .

البته درسته برندهای معتبری هم بودن که توی این لیست قرار نگرفته بودن دلیلش عدم وجود کالا در ایران بوده .

برندهای معتبر مثل کولر مستر و انرمکس بسیار برندهای عالی در دنیا هستن و هیچ شکی بهشون نیست ولی خدمات پس از فروش و دردست رس بودن و تنوع در مدل میتونه این برندهای معتبر رو هم از دور خارج کنه .

مطالب بالا کاملا نظر شخصی و تجربه بنده توی این چند سال بود .

ممنونم از نظراتتون

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

نمیدونم چرا ما ایرانیها اینقدر غریب پرستیم. اگه همین گرین هم از اول با نام فارسی وارد بازار شده بود و از اول مردم می دونستن که گرین ایرانیه اینقدر موفق ظاهر نمی شد.

افغانستان یه پاور بزنه هزار جور ازش تعریف می کنیم اونوقت یه شرکت ایرانی که داره در زمینه سخت افزار خوب ظاهر میشه هی میکوبنش که کیفیتش خوب نیست. آخه شما چه ایرادی توش دیدین که مارکای خارجی که اکثرا کارخونشون تو چین هم هست رو به گرین ترجیح میدین؟

اونوقت می گیم چرا بیکاری زیاده. جنس ایرانی بخر کارخونه هامون تعطیل نشه و بیکاری هم زیاد نشه.

ویرایش شده توسط amersoft
لینک به دیدگاه

سلام

نمیدونم چرا ما ایرانیها اینقدر غریب پرستیم. اگه همین گرین هم از اول با نام فارسی وارد بازار شده بود و از اول مردم می دونستن که گرین ایرانیه اینقدر موفق ظاهر نمی شد.

افغانستان یه پاور بزنه هزار جور ازش تعریف می کنیم اونوقت یه شرکت ایرانی که داره در زمینه سخت افزار خوب ظاهر میشه هی میکوبنش که کیفیتش خوب نیست. آخه شما چه ایرادی توش دیدین که مارکای خارجی که اکثرا کارخونشون تو چین هم هست رو به گرین ترجیح میدین؟

اونوقت می گیم چرا بیکاری زیاده. جنس ایرانی بخر کارخونه هامون تعطیل نشه و بیکاری هم زیاد نشه.

عزیزم اکثر شرکت ها در چین محصولات رو میسازند به دلیل کم بودن هزینه ی کارگر و...

در ثانی کی گفته شرکتی که محصولاتش در چین ساخته میشن کیفیت پایینی دارند؟؟

همین گیرین هم محض اطلاع در چین ساخته میشه و کارشناسان محترم وظیفه ی برچسب گذاری روی محصولات رو میکشن...

در ضمن این چند سالی که ایران تحریم شده و قیمت ارز و دلار بالا رفته شرکت گیرین وارداتشو تقریبا کم کرده و شاید قبلا از خازن ژاپنی استفاده میکرد ولی الان این خبر نیست و محصولات و قطعات بی کیفیت توش به کار میره...

اون خدمات پس از فروش بی نظیر و طلایی هم که میگن ما چیزی جز تعویض با مشابه همون محصول با محصول تعمیری ندیدیم که ماشالله بعد از تعویض هم مشکل رو داشت...

خدارو شکر اطراف ما همه حرفه ای هستند..

لینک به دیدگاه

عزیزم اکثر شرکت ها در چین محصولات رو میسازند به دلیل کم بودن هزینه ی کارگر و...

در ثانی کی گفته شرکتی که محصولاتش در چین ساخته میشن کیفیت پایینی دارند؟؟

همین گیرین هم محض اطلاع در چین ساخته میشه و کارشناسان محترم وظیفه ی برچسب گذاری روی محصولات رو میکشن...

در ضمن این چند سالی که ایران تحریم شده و قیمت ارز و دلار بالا رفته شرکت گیرین وارداتشو تقریبا کم کرده و شاید قبلا از خازن ژاپنی استفاده میکرد ولی الان این خبر نیست و محصولات و قطعات بی کیفیت توش به کار میره...

اون خدمات پس از فروش بی نظیر و طلایی هم که میگن ما چیزی جز تعویض با مشابه همون محصول با محصول تعمیری ندیدیم که ماشالله بعد از تعویض هم مشکل رو داشت...

خدارو شکر اطراف ما همه حرفه ای هستند..

شما ایرانی هستی؟ حرفه ای هم که صد در صد هستی!

شما می گی : "کی گفته شرکتی که محصولاتش در چین ساخته میشن کیفیت پایینی دارند؟؟" ولی همینو درباره ایران نمی گی!

یعنی ایرانیا هوششون از چینیا کمتره؟

از تعویض بالاتر شما چه انتظاری داری تا بهش بگی طلایی؟

اگه یه همچین شرکتی انقدر سادست ماهم یه شرکت بزنیم راه بیفتیم از چین بخریم یه برچسبم روش بزنیم. درآمدش باید خوب باشه!

امثال شما فقط در حرف داریوش و کوروشو باعث افتخار می دونن و در عمل اجناس خارجی رو!

لینک به دیدگاه

شما ایرانی هستی؟ حرفه ای هم که صد در صد هستی!

شما می گی : "کی گفته شرکتی که محصولاتش در چین ساخته میشن کیفیت پایینی دارند؟؟" ولی همینو درباره ایران نمی گی!

یعنی ایرانیا هوششون از چینیا کمتره؟

از تعویض بالاتر شما چه انتظاری داری تا بهش بگی طلایی؟

اگه یه همچین شرکتی انقدر سادست ماهم یه شرکت بزنیم راه بیفتیم از چین بخریم یه برچسبم روش بزنیم. درآمدش باید خوب باشه!

امثال شما فقط در حرف داریوش و کوروشو باعث افتخار می دونن و در عمل اجناس خارجی رو!

سلام

بله بنده ایرانی هستم و مصرف کننده و اتفاقا حرفه ای نیستم و ادعایی هم ندارم و نداشتم...

شما به این حرف باور دارید که پاور های گیرین در چین منتاژ میشن یا بحث رو ادامه ندیم که میفرمایید مطابق نظرتون در رابطه با ایران چطوره؟؟کدوم محصول ایرانی الاصل رو میتونی نام ببری که کیفیت مثال زدنی داشته باشه؟؟(تمام قطعات ساخت ایران نه فقط منتاژ ایران)

هیچ بنی بشری هوش ایرانی جماعت رو نداره و منم منکرش نشدم و نفهمیدم ربطش به این بحث چی بود؟؟!؟

از طعویض یا تعویض نمیدونم چجوری میخونیدش من توقع دارم با یک قطعه ی سالم و نو تعویض بشه,معنای کلمه رو میتونید در فرهنگ لغات پیدا کنید.بنده گفتم تعویض با قطعه ی خراب دست دوم صورت گرفت...

در رابطه با من و امثال من هم شما حق نظر نداری خودم میدونم چی هستم و کی هستم پس بحث رو به بیراهه نکشید :excl: 

لینک به دیدگاه

یک چیزی که به ذهن بنده در خرید میاد مقایسه بین دو جنس هم رده هست اگر دو جنس همرده از برند گرین را با مثلا corsair یا enermax را کنار هم بزارید متوجه کیفیت ساخت بالاتر و پول بیشتری که برای انها میدهید میشوید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...