رفتن به مطلب

مرجع بحث و بررسی مشکل دمای بالای قطعات کامپیوتر و لپ‌تاپ (پردازنده، کارت گرافیک، مادربرد، هارد و ...)

هامش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

خخخخخ 

آخه معمولا خبر ندارن چی هست یه ساعت باید توضیح بدم بهشون 

الان به کسی که بجای ساختن پوشه درایو می سازه و هنوز ویندوز اکس پی استفاده می کنه من چجوری توضیح بدم اورکلاک چیه خخخخخ

ولی به جوون ها که می‌دونم می فهمن توضیح میدم بعدا می گم‌ با مسولیت خودشون اگه بترسن و بگن‌ نه خودم بعدا یواشکی اورکلاک می کنم 

آقا این HD5450 شیرخفتست 

خیلی اورکلاک میشه 

اگه بایوس ولتاژ دستکاری شده هم پیدا می کردم دیگه خیلی خفن تر می شد 

اینو بعد دلید کردن این GTX560Ti جهنمی می‌خوام یه تاپیک کامل از یکی از قدیمی ترین سیستم هام که یه E8400 و یه HD5450 هست که هر دو شدت اورکلاک شدن و مجبور شدم سر همه چی یه فن بزارم میزنم 

بعدش یه سیستم خیلی خاص و کلکسیونی و نایاب که سی پی یو و گرافیکش هر دو مال شرکت VIA هست درمورد اون و اورکلاکش و کاراییش تو بازی ها می‌سازم 

دوست داشته باشید ضبط هم میکنم 

انشالله 

عالی

به شدت منتظر هستم

اصلا خوابم پرید 

8400 داشتم خیلی خوب بود

560 داستانی شده پس

اخر روی سیستم بچه بستم به جای پنتیوم لذت ببره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Ssrich گفته است :

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان . بنده چند روز پیش یک پردازنده i5 3470 استوک خریداری کردم منتها دماش خیلی بالاس . در حالت عادی و بدون استفاده در همون بخش flash mode دما رو روی ۵۸ درجه نشون میداد ! البته بدون خمیر سیلیکون و با یک فن ساده که عکسشو پیوست میکنم .

http://s4.picofile.com/file/8371783450/15679307766385997258863795676745.jpg

منتظر پاور و خمیر سیلیکون جدید هستم . خمیر سیلیکون مال برند xp هستش و زیاد هم گرون نیست !

بنظرتون با پاور و خمیر سیلیکون جدید امکانش هست مشکل رفع شه؟

مشکلش قابل حل هست ؟

سلام یه نوتس 100 گرین گیر بیار یه تست کن

دما باید بیاد بیکاری زیر 40 با این فن حدود 35 تا

اگه نه دیگه راه دیگه رو باید رفت

لینک به دیدگاه

به امید خدا امشب تحقیق میکنم ببینم میشه بدون هیتر اینو دلید کرد

احتمال 50 درصد حین دلید یه دونه SMD کنده میشه و گرافیک میره برای خودش اگه نشد میخوام کولر رو بدون IHS مستقیم ببندم رو سلیکون اینجا هم 50 درصد امکان هست زیر فشار سلیکون بشکنه 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

به امید خدا امشب تحقیق میکنم ببینم میشه بدون هیتر اینو دلید کرد

احتمال 50 درصد حین دلید یه دونه SMD کنده میشه و گرافیک میره برای خودش اگه نشد میخوام کولر رو بدون IHS مستقیم ببندم رو سلیکون اینجا هم 50 درصد امکان هست زیر فشار سلیکون بشکنه 

اوه اوه

انشالله که خیر هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

ولی به جوون ها که می‌دونم می فهمن توضیح میدم بعدا می گم‌ با مسولیت خودشون اگه بترسن و بگن‌ نه خودم بعدا یواشکی اورکلاک می کنم 

تو این گرونی سیستم مردم رو تو خطر میندازی بعد اینجا با افتخار تعریف میکنی؟!

فقط امیدوارم از اونایی نباشی که تو جمع از دروغگویی مسئولین و بی‌عدالتی صحبت میکنه، چون همچین آدمی لیاقتش همین وضع موجوده! البته باعث و بانی وضع موجود، افرادی با طرز تفکر شماست...

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

تو این گرونی سیستم مردم رو تو خطر میندازی بعد اینجا با افتخار تعریف میکنی؟!

فقط امیدوارم از اونایی نباشی که تو جمع از دروغگویی مسئولین و بی‌عدالتی صحبت میکنه، چون همچین آدمی لیاقتش همین وضع موجوده! البته باعث و بانی وضع موجود، افرادی با طرز تفکر شماست...

عزیز تو کل عمرم کلا یه چیز سوزوندم اونم یدونه پنتیوم دی بود که مال خودم بود 

یدونه پنتیوم چهار هم ضعیف کردم که اونم مال خودم بود

برای سیستم مشتری تا حالا هیچ مشکلی پیش نیومد 

ولی بازم چشم بخواطر نجات مملکت هم که شده دیگه سیستم مردم رو تو خطر نمی اندازم و اورکلاکشون نمی کنم

من اصلا حوصله سیاست و مسول و عدالت و اینچیزا رو ندارم 

صلاح مملکت رو خسروان دانند  من نه سر پیازم نه ته پیاز که تو جمع نظر بدم 

اقا من همینجا به اقا محمد و به اقا موج ارچ و اقا صابر قول میدم دیگه سیستم مردم رو اورکلاک نکنم 

هر چقدر هم تا الان باعث وضع موجود کشور شدم عزرمی خوام حیف در توانم نیست اگه بود جبران مافات می کردم 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

عزیز تو کل عمرم کلا یه چیز سوزوندم اونم یدونه پنتیوم دی بود که مال خودم بود 

یدونه پنتیوم چهار هم ضعیف کردم که اونم مال خودم بود

برای سیستم مشتری تا حالا هیچ مشکلی پیش نیومد 

ولی بازم چشم بخواطر نجات مملکت هم که شده دیگه سیستم مردم رو تو خطر نمی اندازم و اورکلاکشون نمی کنم

من اصلا حوصله سیاست و مسول و عدالت و اینچیزا رو ندارم 

صلاح مملکت رو خسروان دانند  من نه سر پیازم نه ته پیاز که تو جمع نظر بدم 

اقا من همینجا به اقا محمد و به اقا موج ارچ و اقا صابر قول میدم دیگه سیستم مردم رو اورکلاک نکنم 

هر چقدر هم تا الان باعث وضع موجود کشور شدم عزرمی خوام حیف در توانم نیست اگه بود جبران مافات می کردم 

مشکل پیش بیاد یا نیاد بازم دلیل نمیشه بدون اجازه سیستم مردم رو دستکاری کنی فقط به خاطر علاقه شخصی!

نگفتم این کار باعث نجات مملکت میشه، منظورم چیز دیگه‌ای بود که مطمئنا خوب میفهمی

امیدوارم واقعا به قول‌تون عمل کنید و دیگه این کارو تکرار نکنید، حق‌الناس چیز ساده‌ای نیست...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

مشکل پیش بیاد یا نیاد بازم دلیل نمیشه بدون اجازه سیستم مردم رو دستکاری کنی فقط به خاطر علاقه شخصی!

نگفتم این کار باعث نجات مملکت میشه، منظورم چیز دیگه‌ای بود که مطمئنا خوب میفهمی

امیدوارم واقعا به قول‌تون عمل کنید و دیگه این کارو تکرار نکنید، حق‌الناس چیز ساده‌ای نیست...

دست کاری دارم میکنم در راه خیر 

شب لوله کش از دیوار خونت بپره تو بیاد شیر ظرف شویی خونتون رو که چکه می‌کنه درست کنه و بعد بره فردا بیدار شدی دیدی چکه نمی کنه خوشحال نمی شی؟

این کار باعث نجات مملکت میشه یا نمیشه به شما قول میدم دیگه انجام نمیدم

شما میای اینجا جلوی دوست ها اشنا ها و غریبه ها و همکارا و 40 میلیون کاربر اینترنت ایران و 4 میلیارد کاربر جهانی بر میگردی هرچی دهنت هست از دزد و مال مردم خور و حرام خور و زالو و خون خار و اینا رو بهم میگی آبروم رو جلوی دوست و آشنا و غریبه می بری بعد میای میگی حق الناس ؟ بعد تازه امیدوارید که عمل کنم یعنی تازه شک هم دارید مرد حساب خجالت بکش پ.خ رو برای همین موقع ساختن 

امر به معروف و نهی از منکر اینجوری نیست که بیای جلوی کل جمعی ذره ذره دارم توش ابرو جمع میکنم بزنی آبروم رو ببری 

بازم چشم دیگه سیستم مردم رو اورکلاک نمی کنم نوکرت هم هستم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

دست کاری دارم میکنم در راه خیر 

شب لوله کش از دیوار خونت بپره تو بیاد شیر ظرف شویی خونتون رو که چکه می‌کنه درست کنه و بعد بره فردا بیدار شدی دیدی چکه نمی کنه خوشحال نمی شی؟

این کار باعث نجات مملکت میشه یا نمیشه به شما قول میدم دیگه انجام نمیدم

شما میای اینجا جلوی دوست ها اشنا ها و غریبه ها و همکارا و 40 میلیون کاربر اینترنت ایران و 4 میلیارد کاربر جهانی بر میگردی هرچی دهنت هست از دزد و مال مردم خور و حرام خور و زالو و خون خار و اینا رو بهم میگی آبروم رو جلوی دوست و آشنا و غریبه می بری بعد میای میگی حق الناس ؟ بعد تازه امیدوارید که عمل کنم یعنی تازه شک هم دارید مرد حساب خجالت بکش پ.خ رو برای همین موقع ساختن 

امر به معروف و نهی از منکر اینجوری نیست که بیای جلوی کل جمعی ذره ذره دارم توش ابرو جمع میکنم بزنی آبروم رو ببری 

بازم چشم دیگه سیستم مردم رو اورکلاک نمی کنم نوکرت هم هستم

اون لوله‌کش که شما میگی حق ندازه بدون اجازه بره تو خونه مردم کار کنه!

اورکلاک‌ هم بدون اجازه انجام دادن کار خیر بهش نمیگن، وقتی مشتری نمیخواد همچین کاری انجام بده صاحب مغازه هم حق نداره انجام بده، بعد شما صفحه قبل گفتی اگه خراب شد دوباره پول میگیری تعمیر میکنی! یعنی مشکلی که خودت از عمد باعث بوجود اومدنش شدی رو حل میکنی با گرفتن پول!  اسم این کار چیه دقیقا؟ اگه چیزی غیر از کلاهبرداریه پس من دیگه بحث رو ادامه نمیدم

من اصلا قصد جسارت نداشتم، فقط یه نصیحت بود، شما میگی من آبروت رو بردم، ولی با همین جمله «یواشکی اورکلاک میکنم» آبروی خودت رو بردی!

بهتره به احترام صاحب تاپیک دیگه بحث رو ادامه ندیم، اگه از حرفام ناراحت شدین معذرت میخوام.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

اون لوله‌کش که شما میگی حق ندازه بدون اجازه بره تو خونه مردم کار کنه!

اورکلاک‌ هم بدون اجازه انجام دادن کار خیر بهش نمیگن، وقتی مشتری نمیخواد همچین کاری انجام بده صاحب مغازه هم حق نداره انجام بده، بعد شما صفحه قبل گفتی اگه خراب شد دوباره پول میگیری تعمیر میکنی! یعنی مشکلی که خودت از عمد باعث بوجود اومدنش شدی رو حل میکنی با گرفتن پول!  اسم این کار چیه دقیقا؟ اگه چیزی غیر از کلاهبرداریه پس من دیگه بحث رو ادامه نمیدم

من اصلا قصد جسارت نداشتم، فقط یه نصیحت بود، شما میگی من آبروت رو بردم، ولی با همین جمله «یواشکی اورکلاک میکنم» آبروی خودت رو بردی!

بهتره به احترام صاحب تاپیک دیگه بحث رو ادامه ندیم، اگه از حرفام ناراحت شدین معذرت میخوام.

عزیز تو آبروی من رو میخوای ببری یا به فکر نهی از منکر و حق الناسی 

اگه به فکر گزینه دو هستی میومدی پ.خ تو خلوت نهی از منکر می کردی خیلی بهتر بود 

عزیز من  

من رابین هودم از ثروتمند ها هزینه کامل و پول خرابی اورکلاک می گیرم در عوض از فقرا نصف قیمت میگیرم یا مجانی کار انجام میدم جای گفتن نداره ولی دیگه شما مجبورم کردید بعضی وقت ها پول قطعه هم نمی‌گیرم 

من اگه انقدری که شما میگین کلاهبردار بودم همیشه تو تنگ دستی زندگی نمی کردم 

حتی اگه کلاهبردار هم نبودم و فقط از همه فقیر و غنی پول کامل می گرفتم تو این 15 سال مثل بقیه همکار هام شاسی بلند مارک داشتم 

آبروی منو میبری هرچی دل تنگت میخواد نثار یه کارگر زحمت کش می کنی و بعد میگی به احترام صاحب تاپیک ادامه ندیم 

خواهش میکنم عزیز من از شما عزر می‌خوام که سیستم مردم رو بدون اجازه اورکلاک می کنم انشالله دیگه تکرار نمی کنم 

لینک به دیدگاه

راستی این داستان هم برای من پیش اومد

4 صبح‌ بیدار شدم گلاب بروتون برم حیاط دست به آب دیدم یه بنده خدا با لباس کار آبی کاربنی تو حیاطه داره رد میشه گفتم سالار سلام وقت بخیر خسته نباشی این وقت شب اینجا چیکار میکنی 

صحبت کرد دیدم بنده خدا افغانه میگه شیر ابمون نشتی داشته و چکه چکه می کرده و دیوار حیاط و خونه رطوبت گرفته  ایشون هم خاسته زنگ بزنه اجازه بگیره گفته بیدار میشیم خدا رو خوش نمیاد بجاش از دیوار پریده تو نشتی رو درست کرده 

هرچی خواهش کردم گفتم آقا بیا شبو پیش ما باش قبول نکرد 

هرچی خواهش کردم که آقا این 20 تومن دستمزدت بیا بگیر قبول نکرد 

دیگه دیدم داره تعارف می کنه بزور‌اینو گرفتم بردم خونه براش جا انداختم شبو استراحت کردیم 

صبح هم بیدار شدم دیدم صبحانه نخورده رفته 

خدا پدر و مادرش رو بیامرزه 

مال ایران نبود ولی چکه چکه ابش تو کمبود آب براش مهم بود برعکس عده قلیل از هم وطن ها که اصلا براشون مهم نیست همینجوری شیر آب رو باز می کنن و با آب شرب کشاورزی می کنن

ایرانو باید بدیم به اینا

اینا از مد دلسوز ترن

لینک به دیدگاه

راستی آخرشم فراموش کردم میخواستم دستشویی برم 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

راستی آخرشم فراموش کردم میخواستم دستشویی برم 

اقا حسام بی خیال بابا 🌹

دوستان بی خیال کدورتی  پیش نیاد هیچ کدومتون .

فقط همین بهشون بکی اور کلاک کردم بهتر کار کنه احتمالاً خرابی هم هست ولی کم پیش نیاد ، همین کفایت می کنه .

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اقا حسام بی خیال بابا 1f339.png

دوستان بی خیال کدورتی  پیش نیاد هیچ کدومتون .

فقط همین بهشون بکی اور کلاک کردم بهتر کار کنه احتمالاً خرابی هم هست ولی کم پیش نیاد ، همین کفایت می کنه .

بزرگواری سلطان 

قول دادم به بچه ها که دیگه سیستم مشتری رو اورکلاک نکنم

اینم دیگه هرچی دلش میخواست نثار ما کرد خخخخخخ

سر در مغازه باید بنویسم اورکلاک زوری 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

بزرگواری سلطان 

قول دادم به بچه ها که دیگه سیستم مشتری رو اورکلاک نکنم

اینم دیگه هرچی دلش میخواست نثار ما کرد خخخخخخ

سر در مغازه باید بنویسم اورکلاک زوری 

عزیزی استاد . انشاالله خیر هست .

اورو کلاک زوری 😂😂😂

تسمه تایمم از خنده پاره شد ، ترکیدم دمت گرم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

عزیزی استاد . انشاالله خیر هست .

اورو کلاک زوری 1f602.png1f602.png1f602.png

تسمه تایمم از خنده پاره شد ، ترکیدم دمت گرم

خخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

سلام اساتید من دور فن گرافیکو بردم بالا روی ۷۰ درصد و سیستم بعد از ده دقیقه کارکرد در گیم هنگ کرد و مجبور شدم کامپیوتر را خاموش کنم در ضمن پاور من کول ماستر ۷۵۰ سری V می‌باشد راه حل لطفا ممنون میشم هنگ سیستم برای چرخش فن بوده؟به نظرتون گرافیک مشکل نداره؟

لینک به دیدگاه

ویندوز عوض کردم فن خودم‌هم دوباره گذاشتم ، بی کاری از 68 اومده حدود 50 ولی تو لود بازی مترو ، تقریبا همون 99 می رسه فقط یه کوچولو بهتر شده با فن نوتس .100

فکر کنم نیاز به دیلید داره .

اومدیم نوتس 400 بخریم ، بی خیال شدم همون دیلید بهتر باید باشه براش

لینک به دیدگاه

ارزش داره دیلیدش کنیم دوستان ؟

لینک به دیدگاه

اره نسل یک خمیره 

فقط مواظب باشا 

دور سی پی یو کنار چسب پره SMD هست 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

اره نسل یک خمیره 

فقط مواظب باشا 

دور سی پی یو کنار چسب پره SMD هست 

سلام سلطان . اینو باید بفرستم برا بچه ها بزنن ، کار خودم نیست . من باید با این پنتیون 5. تومنی تمرین کنم و دستمون بیاد . جناب مولایی هست ، اینم مال مشتری هست ، فعلا اوکی داده مشتری

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام سلطان . اینو باید بفرستم برا بچه ها بزنن ، کار خودم نیست . من باید با این پنتیون 5. تومنی تمرین کنم و دستمون بیاد . جناب مولایی هست ، اینم مال مشتری هست ، فعلا اوکی داده مشتری

اره اگه تا حالا انجام ندادی نزن 

پنتیوم 4 که دیگه باید لحیم شده باشه 

اینتل بی شرف پنتیوم هم یعنی لحیم نکرده ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

اره اگه تا حالا انجام ندادی نزن 

پنتیوم 4 که دیگه باید لحیم شده باشه 

اینتل بی شرف پنتیوم هم یعنی لحیم نکرده ؟

همون قدیمی ها 775 ، خونه افتاده یه گوشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

همون قدیمی ها 775 ، خونه افتاده یه گوشه

می‌دونم اونا باید لحیم باشنا 

اونا فکر نکنم خمیر باشن که بشه دلید کرد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...