رفتن به مطلب

بنچمارک R9 290X and R9 290

del2771
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عزیزم داری اشتباه میکنی...اولاً اون قیمتها توی این لینکی که دادی همش به یورو هستش و حتی به دلار هم بودن حدود 90 دلار میرفت روی قیمت کارت :)

این قضیه فعلاً در مورد COD وجود داشته و نه "تقریباً اکثر بازی ها"

بازی Titan Fall هم که ذکر کردی هنوز ریلیز نشده و احتمالاً در انتهای سه ماهه ی اول سال 2014 ریلیز بشه پس تمام این حرفها در حد شایعست

اون چیزی که واقعاً من همه جا خوندم فقط در مورد COD بوده و نه چیز دیگه ای و اینکه Titan Fall بازی اختصاصی ایکس باکس وان هستش و اینکه باید از مقایستون خارجش کنید (*)

عزیز---> 90+399=489 دولار که 489<500 !!!!

در مورد TitanFall و کلا بازیهایی که تست شده، این اطلاعات توسط کمپانی های که سازنده بازی ها هستن به بیرون درز کرده...

لینک به دیدگاه

• ارسال 327
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

عزیز---> 90+399=489 دولار که 489<500 !!!!

در مورد TitanFall و کلا بازیهایی که تست شده، این اطلاعات توسط کمپانی های که سازنده بازی ها هستن به بیرون درز کرده...

من خدمتت عرض کردم ولی شما مثل اینکه قصد نداری قبول کنی،اولاً ایکس باکس 360 هم 250 دلاره!قیمت دیروزش  1 میلیون تومن!حالا فرض کنیم شما این کارت رو 400 دلار تهیه کردی نه 500 دلار!به هر حال شما اگر هم بخوای بخری که باید از ایران خرید کنی و اینکه مطمئن باش قیمتش فضایی تر از این حرفاست چون اگه از امارات وارد بشه قیمت جای 400 دلار میشه 600 دلار!این یک!دوم اینکه داداش من،این کولری که شما آدرس دادی قیمتش به یورو هست و نه دلار!!اونهم به قیمت خارج از ایران!بازهم وارداتش به ایران میشه همون برنامه ای که واست توضیح دادم پس داریم:کارت گرافیک 400 دلاری+واتر بلاک 120 دلاری(نرخ برابری حدود 1.3 برابر)!!!برابر است با 520 دلار!نه 500 دلار!تازه من کف قیمتو بهت گفتم!اونجا واتر بلاک 106 یورویی هم داره!شما فک کن این دو قلم جنس رو جدا و در ایران تهیه کنی!یه حساب سرانگشتی هم با خودت بکنی قیمت بالاتر از این حرفا در میاد

برادر توجه میکنی من چی دارم میگم؟دارم میگم این بازی برای پلی استیشن نمیاد!پس کلاً مقایسشون غلطه!در مورد COD Ghost هم یک بررسی کوتاه از یک کارشناس میذارم تا بدونی اصلاً موضوع چیه:

Call of Duty: Ghosts suffers from consistent framerate drops on the PS4, especially during multiplayer when action got especially hectic. The Xbox One version suffered no" such drops, maintaining a steady 60 frames per second throughout.”

نگه داشتن رزولوشن به هر بهونه ای خیلی درست به نظر نمیاد دوست من

در ضمن فعلاً شما یک بازی نام بردی که در کل نمیشن "تقریباً اکثر بازی ها"

با معذرت از بقیه ی دوستان من دیگه ادامه نمیدم تا همینجاش هم شرمندتونم (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خدمتت عرض کردم ولی شما مثل اینکه قصد نداری قبول کنی،اولاً ایکس باکس 360 هم 250 دلاره!قیمت دیروزش  1 میلیون تومن!حالا فرض کنیم شما این کارت رو 400 دلار تهیه کردی نه 500 دلار!به هر حال شما اگر هم بخوای بخری که باید از ایران خرید کنی و اینکه مطمئن باش قیمتش فضایی تر از این حرفاست چون اگه از امارات وارد بشه قیمت جای 400 دلار میشه 600 دلار!این یک!

Call of Duty: Ghosts suffers from consistent framerate drops on the PS4, especially during multiplayer when action got especially hectic. The Xbox One version suffered no" such drops, maintaining a steady 60 frames per second throughout.”

عزیز من هم حوصله سرو کله زدن با شما رو ندارم، قبل از بنده هم چند نفر دیگه با شما بحث کردن ولی شما هنوز دارید حرف خودتون رو میزنید...

این از قیمت در ایران، تازه این نوبر بوده:

post-10788-0-08134400-1386002509_thumb.jpgpost-10788-0-79379500-1386002542_thumb.jpg

لیون خودمون قیمت نگذاشته...

قیمت 780 رو هم از هر جا دلت میخواد ببین...

post-10788-0-46045800-1386002654_thumb.jpg

واسه واترکولر هم به هر شکلی میخوای وارد کنی بیشتر از 500 تومن در نمیاد...

درضمن گذاشتن متن انگلیسی بدون درج سورس چه ارزشی داره؟؟؟

اینجارو بخون:

http://wccftech.com/war-worlds-xbox-ps4/

http://wccftech.com/difference-polygon-count-resolution-xbox-one/

درست بخونشون...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

متاسفانه انتظار بیشتر از این هم نمیشه داشت از شما...
اینم رفرنس:
http://gamerant.com/call-of-duty-ghosts-ps4-xbox-one-framerates
چک بفرمایید... تازه این نسخه ی اورکلاک و DC II :
http://lioncomputer.ir/product/3027/ASUS%20GTX%20780%20OC%20DCII%203GB%20GDDR5/
اون سایتی هم که شما خیلی با افتخار قیمتهاشو گذاشتی همه میشناسن و نیاز به توضیح نداره
رمی که اینجا توی فروشگاه لیون 2 میلیون تومن قیمت خورده بود توی اون سایت داشتن به قیمت ناقابل 2600 میفروختن!
نه به اون جمله ی شما که گفتی: "عزیز تاپیک رو از ته چاه کشیدی بیرون"!نه به این جمله که "من حوصله سروکله زدن با شما رو ندارم"!
من هم میتونم مثل شما از جملاتی مثل من حوصله سر و کله زدن با شما رو ندارم و چه و چه استفاده کنم ولی نمیکنم فقط ابراز تاسف میکنم
برای شمایی که حتی سعی نکردی بحث های من با دوستان رو کامل بخونی که حتی یک نمونش مدل بحث با شما نبود نمیدونم چرا داری این حرف ها رو میزنی
واقعاً متاسفم...من نه طرفدار برند خاصی هستم و نه بد یا خوب این کارت رو گفتم...واقعاً نمیدونم چرا لحن صحبت شما باید اینطور باشه
در ضمن از سایتی که ایکس باکس وان رو توش با آجر مقایسه کردن چه انتظاری دارید؟! :)

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

این 290 واقعا قیمت مناسبی داره و اگر کسی هم نصبت به صدای 290 حساس باشه میتونه یدونه کولر آبی دسته دوم در حدود 150 تا 200 تومن بخره بذاره روش که هم بی صدا میشه هم میتونه با اور کردن راحت 780ti  با قیمت 2800 رو پست سر بذاره 

لینک به دیدگاه

این 290 واقعا قیمت مناسبی داره و اگر کسی هم نصبت به صدای 290 حساس باشه میتونه یدونه کولر آبی دسته دوم در حدود 150 تا 200 تومن بخره بذاره روش که هم بی صدا میشه هم میتونه با اور کردن راحت 780ti  با قیمت 2800 رو پست سر بذاره 

780ti هم با اور کردن راحت 7990 رو پشت سر میزاره بدون افزایش دما و نیاز به واترکولینگ و راکتور هسته و صدای جت خفه کن :D :p :lol:

لینک به دیدگاه

780ti هم با اور کردن راحت 7990 رو پشت سر میزاره بدون افزایش دما و نیاز به واترکولینگ و راکتور هسته و صدای جت خفه کن :D :p :lol:

اون که بله! اما اینجا صحبت سر قیمته و از اونجایی هم که من حاضر نیستم برای 10 تا 15 درصد قدرت بیشتر ،40 درصد بیشتر بپردازم، هیچوقت همچین خریدی را انجام نمیدم 

لینک به دیدگاه

اون که بله! اما اینجا صحبت سر قیمته و از اونجایی هم که من حاضر نیستم برای 10 تا 15 درصد قدرت بیشتر ،40 درصد بیشتر بپردازم، هیچوقت همچین خریدی را انجام نمیدم 

در اینکه 290 کارت خوش قیمتیه شکی نیست با یه کیس خوب میشه تا حدی مشکل دما رو کمرنگ تر کرد و اگه کیس زیره میز باشه ازار صداش کمتر میشه

ولی در بحث اور 780ti توانایی اور بیشتری داره با توجه به اینکه فرکانس پایینی داره و بر خلاف 290 حتی در فرکانس 1200 هم کولر رفنرس ش جوابگو هست و دمای از 290 رفرنس داره

لینک به دیدگاه

در اینکه 290 کارت خوش قیمتیه شکی نیست با یه کیس خوب میشه تا حدی مشکل دما رو کمرنگ تر کرد و اگه کیس زیره میز باشه ازار صداش کمتر میشه

ولی در بحث اور 780ti توانایی اور بیشتری داره با توجه به اینکه فرکانس پایینی داره و بر خلاف 290 حتی در فرکانس 1200 هم کولر رفنرس ش جوابگو هست و دمای از 290 رفرنس داره

متاسفانه شرکت nvidia یکمی در قیمت گذاری تند عمل میکنه و این موردش برای شخص بنده آزار دهندس ولی در کل هر دو شرکت amd  و nvidia  شکرتهای بزرگ و قابل احترامی هستن که هرکدومشون به نوبه خودشون در پیشرفت صنعت بازی سازی نقشهای مهمی رو ایفا کردن و لایق حمایت هستن اما تخریب نه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نمیدونم AMD کاهش قیمت داده یا Newegg یا Sapphire ولی:

http://www.newegg.com/Product/MappingPrice2012.aspx?Item=N82E16814202058

post-10788-0-63133600-1386011075_thumb.jpg

290x با قیمت 499 دولار!!!

لینک به دیدگاه

فکر کنم این مورد برای مالیات دهندگان امریکایی باشه نه میدل ایستیا!!

لینک به دیدگاه

درود

بسیار ممنونم از تاپیک خوبی که ایجاد کردید ولی فکر میکنم تا همینجا کافیه و مفید واقع شده و لطفا از دادن هر گونه پست غیر از موضوع تاپیک امتنا کنید چون در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک لینک میزارم واستون از یوتیوب هستش واسه عملکرد کارت 290 در حالت اورکلاک(خفن اور شده) با واترکولینک(فوق العادست، به راحتی 780Ti رو پشت سر گذاشته):

http://www.youtube.com/watch?v=gCpk_jY7EOI

البته بنچمارکهای دیگه ای هم هست تو ویدیوهای این طرف که خیلی جالب هستن:

http://www.youtube.com/channel/UCQM-tp1cm_3dCpB-hqrGHLQ?feature=watch

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره اومدن آقامیلاد ^_^

چیزهای دیگه ای هم هست:

http://www.overclockers.co.uk/productlist.php?catid=56&groupid=701&sortby=priceAsc&subid=1752

حیف که این قیمتها تو این سایت انگلیسی هستش که با مالیات حسابش میکنه...

لینک به دیدگاه

چیزهای دیگه ای هم هست:

http://www.overclockers.co.uk/productlist.php?catid=56&groupid=701&sortby=priceAsc&subid=1752

حیف که این قیمتها تو این سایت انگلیسی هستش که با مالیات حسابش میکنه...

بله کاملا رسته

ولی با احتساب همین مالیاتها هم باز قیمت

Gigabyte Radeon R9 290 OC WindForce 4096MB GDDR5

بسیار وسوسه کنندس :D

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-133-GI&groupid=701&catid=56&subcat=1752

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان جریان چیه ؟چرا کارتهای AMD اینقدر افزایش قیمت داشتند ؟

280X قیمت 300 بود الان 420-430 دلار.

290 قیمت 400 دلار بود الان 530 هست .

290X قیمت 550 دلار بود شده 630 دلار !

ظاهرا قرار نیست یه کارت درست و حسابی AMD بتونیم بخریم !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان جریان چیه ؟چرا کارتهای AMD اینقدر افزایش قیمت داشتند ؟

280X قیمت 300 بود الان 420-430 دلار.

290 قیمت 400 دلار بود الان 530 هست .

290X قیمت 550 دلار بود شده 630 دلار !

ظاهرا قرار نیست یه کارت درست و حسابی AMD بتونیم بخریم !

معین جان تولید کارت های سری r9 کم هست 

miner ها هم شدیدا دنبال این کارتها هستن به همین دلیل قیمت ها رفته بالا تا بعد از سال نو میلادی و افزایش تولید قیمت ها بر می گرده

لینک به دیدگاه

تو ريويو جديد teachpowerup که قيمت جديد کارتهارم ميزنه قيمت جديد کارت 7970رفرنس رو زده 500دلار!

بنظر شما هدف amdواقعا از اين افزايش قيمت خفن چيه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان تولید کارت های سری r9 کم هست 

miner ها هم شدیدا دنبال این کارتها هستن به همین دلیل قیمت ها رفته بالا تا بعد از سال نو میلادی و افزایش تولید قیمت ها بر می گرده

البته 270 و 270X هیچ تغییر قیمتی نداشتند و بلعکس مدلهای غیر رفرنس کلاک و کولر هم با همون قیمت ریفرنس عرضه میشن و در رده قیمتی خودشون واقعا انتخاب های عالی هستند.نمونه های اورشده 270X براحتی همتراز 660ti و 760 قرار می گیرند با قیمت پایین تر...

ولی خوب رده های بالاتر به این صورت در اومده قیمتهاش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو ريويو جديد teachpowerup که قيمت جديد کارتهارم ميزنه قيمت جديد کارت 7970رفرنس رو زده 500دلار!

بنظر شما هدف amdواقعا از اين افزايش قيمت خفن چيه؟

اون قیمت در زمان عرضه هست فکر می کنم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته 270 و 270X هیچ تغییر قیمتی نداشتند و بلعکس مدلهای غیر رفرنس کلاک و کولر هم با همون قیمت ریفرنس عرضه میشن و در رده قیمتی خودشون واقعا انتخاب های عالی هستند.نمونه های اورشده 270X براحتی همتراز 660ti و 760 قرار می گیرند با قیمت پایین تر...

ولی خوب رده های بالاتر به این صورت در اومده قیمتهاش...

دقیقا همنطوره چون سری 270 و 280 همون معماری سری 7000 هستن دیگه

مشکل تولید در سری 290 هست که معماری جدید رو دارن 

توی سایت ها هم خبرش رو زده بودن که ظاهرا به همین دلیل کبود چیپ بوده که کارتهای غیر رفرنس اینفدر دیر معرفی شدن 

لینک به دیدگاه

اون قیمت در زمان عرضه هست فکر می کنم...

نه معیین جان قیمت همه کارتها رو به روز میزنه!کلا قیمت amd افزایش خورده اونم شدید!این ریویو دیروز اومد خودت ببین:

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/R9_270X_Gaming/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...