رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید هدست گیم

saeed1024
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان،من میخوام یه هدست بگیرم...

یکی از دوستام یه هدست ریزر مدل کراکن پرو رو داره و اونو امتحان کردم ولی خودم میخوام یه مدل الکتراشو بگیرم،از اونجاییکه مدل الکترا رو امتحان نکردم از دوستان سوال داشتم که تفاوت بلندی صدا و شفافیتش و...توی این دو مدل چقدره؟

لینک به دیدگاه

اگر برند ریزر مد نظرتون هست مدل کراکن 7.1 بگیرید. واقعا عالیه. و به کارت صدا نیاز نداره چون از طریق USB به سیستم وصل میشه.

کراکن پرو هم از بین دو کاناله ها گزینه خوبیه. ولی به کارت صدای خوب نیاز داره.

الکترا قدیمی هست و پیشنهاد نمیشه.

پیشنهاد من بر اساس تجربه، هدست از برند لاجیتک هست. مدلهای G930-G430-G35 که هر سه عالیه و 7.1 عالی دارن. ولی خب تفاوت هایی جزئی با هم دارن.

شما اگه بودجه رو مشخص کنی بهتر میشه راهنمایی کرد.

ویرایش شده توسط Captcha
لینک به دیدگاه

من کلا خواستم چیزی بگیرم که به قیمتش بیارزه!!

Logitech G35 یا G430 بگیرید.

راستی این کراکن 7.1 مدل بدون میکروفون نداره؟

خیر نداره.

لینک به دیدگاه

راستی این کراکن 7.1 مدل بدون میکروفون نداره؟

اونطوری که من اکساشو توی دیجی کالا دیدم میکروفونش توی گوشی جمع میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد تیامت 7.1 ریزر موجوده اکبند با گارانتی پانا اگر خواستین در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام من یک هدست میخواستم برای گیم بخرم کدوم برند بهترین هارو میسازه میخوام صداش کیفیت داشته باشه و همینطور راحت باشه و سفت هم باشه اخه من قبلا چنتا خریدم یکیش خرد شد یکیش هم سیمش از داخل پاره شده بود چون بی کیفیت و خیلی زریف بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من یک هدست میخواستم برای گیم بخرم کدوم برند بهترین هارو میسازه میخوام صداش کیفیت داشته باشه و همینطور راحت باشه و سفت هم باشه اخه من قبلا چنتا خریدم یکیش خرد شد یکیش هم سیمش از داخل پاره شده بود چون بی کیفیت و خیلی زریف بودن

درود بر شما بودجتون دوست گلم چقده؟ اگر میتونین بگیرین یکی از بهترینها هدست ریزر تیامت 7.1 هست که دارای بهترین کیفیت هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر میخواهید هزینه کنید؟

سوالتون هم ضد و نقیضه.اگر بخواهید راحت باشه که اصلاً نباید سفت باشه. سفت باشه که اگر مدت زیادی روی گوش باشه هم گوش ها درد میگیره و هم سر.

بهترین برند هم که هدست گیم هم میسازه سنهایزره.

لینک به دیدگاه

چقدر میخواهید هزینه کنید؟

سوالتون هم ضد و نقیضه.اگر بخواهید راحت باشه که اصلاً نباید سفت باشه. سفت باشه که اگر مدت زیادی روی گوش باشه هم گوش ها درد میگیره و هم سر.

بهترین برند هم که هدست گیم هم میسازه سنهایزره.

منضور از سفت بودن این بود که مقاوم باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت هم اشکالی نداره فقد میخوام عالی باشه 

دوست عزیز اگر مشکل مالی ندارین فقط ریزر تیامت 7.1 میتونه نیازتون رو براورده کنه اگر خواستین یک دونه اکبند موجوده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت هم اشکالی نداره فقد میخوام عالی باشه 

اگر میخواهید عالی باشه پیشنهاد من PC 350SE و s1 هر دو از برند sennheiser هستند.بر خلاف 90درصد هدست های گیمینگ که صدای شفاف و بدون نویز ندارند هم برای گیم مناسب هستند و هم موسیقی و هر کاربرد خانگی دیگری.

انتخاب دوم هدست astro gaming a40 هست که هم کابل اپتیک و هم میکس امپ داره و 7.1 دالبی. هم کیفیت صدای عالی داره و هم کیفیت ساخت عالی.

این سه موردی که گفتم انتخاب حرفه ای هاست ولی فکر نمیکنم توی ایران باشه شاید مدل های سنهایزر رو گارانتی نامداران آورده باشه یا بیاره ولی astro برندی نیست که محصولاتش وارد شده باشه. توصیه میکنم اگر میتونید از اونور سفارش بدید براتون بیارن.واقعاً ارزش خرید دارند.

اگر به موجودی های بازار داخلی بخواهیم بسنده کنیم تنها موردی که تائید میشه G930 لاجیتک هست.هم در بازی عالیه و هم موسیقی و فیلم خوبه و وایرلس هم هست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

یک عدد تیامت 7.1 ریزر موجوده اکبند با گارانتی پانا اگر خواستین در خدمتم

دوست عزیز قیمت این چنده؟

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام هدست SOUND BLASTER EVO ZX خوبه مشکلی نداره و میکروفون ایا داره برای تماس صوتی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام هدست SOUND BLASTER EVO ZX خوبه مشکلی نداره و میکروفون ایا داره برای تماس صوتی 

متاسفانه تجربه شخصی در مورد این هدست ندارم

خوب و بد بودنش بستگی به کاربرد و میزان هزینه در نظر گرفته شده داره. میکروفون که داره ولی این هدست بلوتوث هست که طبعاً هدست های بلوتوث کیفیت صدای چندان مناسبی ندارند.بلوتوث هم ورژن 2.1 هست در حالیکه الان بیشتر موبایل ها و مادربردهای جدید و پیشرفته بلوتوث 4 دارند.یعنی سرعت انتقال داده بیشتر و مصرف کمتر.

نمیدونم وارد ایران شده و اگر شده چنده. ولی با توجه به قیمت 250$ اون گزینه های بهتری برای خرید دارید.البته باید کاربردتون دقیقاً مشخص باشه.مثلاً وایرلس بودن واجبه یا قصد استفاده با کامپیوتر رو دارید یا موبایل و تبلت و ...

لینک به دیدگاه

برای کامپیوتر میخوام اما با کیفیت میخوام باشه اشکالی هم نداره که وایرلس باشه یا نباشه.فقد معرفی کنید اشکال نداره توی ایران نباشه

میخوام کارت صدای SOUND BLASTER RECON3D FATAL1TY CHAMPION را بخرم ایا این خوبه و یک هدست میخوام که در

صدای بلند کیفیتش پایین نیاد و صداش تیز نباشه یکم باس داشته باشه و کیفیت صداش خوب باشه تا حس خوبی داشته باشی کلا مثلا هدست دی جی

اما من برای گیم هم میخوام 

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای کامپیوتر میخوام اما با کیفیت میخوام باشه اشکالی هم نداره که وایرلس باشه یا نباشه.فقد معرفی کنید اشکال نداره توی ایران نباشه

میخوام کارت صدای SOUND BLASTER RECON3D FATAL1TY CHAMPION را بخرم ایا این خوبه و یک هدست میخوام که در

صدای بلند کیفیتش پایین نیاد و صداش تیز نباشه یکم باس داشته باشه و کیفیت صداش خوب باشه تا حس خوبی داشته باشی کلا مثلا هدست دی جی

اما من برای گیم هم میخوام 

قطعاً چیزی که توصیه میشه اگر بهترین نباشه جزو بهترین ها هست.

هدفون تخصصی دیجی که برای بازی مناسب نیست و برعکس. ولی هدست گیمینگ که برای موسیقی گوش کردن هم مناسب باشه وجود داره.

اگر بی سیم بخواهید هدست ASTRO Gaming A50 توصیه میشه.میکس امپ مجزا داره فرکانس وایرلس 5.8 گیگاهرتز داره که با دستگاه های وای فای تداخل ایجاد نشه.امپدانس 48 اهم و SPL اون تقریباً 118 دسی بل.

مدل سیم دار Astro Gaming A40 هست. اگر تصمیم به خرید A40 گرفتید حتماً مدل neon edition 2013 رو تهیه کنید که میکس امپ داره وگرنه باید جداگانه براش میکس امپ بخرید.

هر دو مدل دارای ورودی اپتیکال هستند و دالبی دیجیتال 7.1 هم برای موسیقی مناسبه و هم بازی. هیچکدومشون هم در ایران موجود نیست باید از اون ور تهیه کنید.

برای کارت صدا هم کارت Creative Sound Blaster ZXR تهیه کنید.و از خروجی اپتیک اون برای هدست استفاده کنید.

صدا به صورت دیجیتال از کارت ZXR وارد میکس امپ هدست ASTRO میشه و میکس امپ هدست اون رو به 5.1 یا 7.1 تبدیل میکنه.ترکیب بسیار مناسبی میشه

لینک به دیدگاه

سلام به چه دلیل Creative Sound Blaster ZXR این کارتو بخرم مگه چه فرقی با اونی که من انتخاب کردم داره و چرا دوتا کارته این به چه دردی میخوره و من هدست a40 را انتخاب کردم 

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارتی که شما انتخاب کردید.سریه Recon3D هست کارتی که توصیه شد سری Z . در واقع سری Z بهینه شده. از طرفی SNR کارت فاتالیتی 102 دسی بل هست و کارت ZXR که معرفی شد 124 دسی بل. هرچقدر SNR کارت صدا بالاتر باشه تضمین کیفیت و شفافیت بالاتر صدا زمانی که ولوم رو زیاد میکنید هست. در واقع وقتی صدا رو زیاد میکنید صدای هیس ندارید.

از طرفی کارت ZXR امپلیفایر هدفون 6120A2 داره که کمک میکنه SPL حدود 120 دسی بل برای هدفون تامین کنه.که SPL هدفون A50 برابر با 118 دسی بل هست. اگر هدست A40 رو انتخاب کردید چون SPL 104 دسی بل داره کارت Creative Sound Blaster Z معمولی هم کار شما رو راه میندازه که قیمت خیلی خوبی هم داره. SPL اون 110 دسی بل هست.

اون کارت دو تیکه است. کارت بزرگتر مین بورد هست و کارت کوچکتر داتر بورد هست. بزرگتر فقط خروجی داره و کوچیکتر ورودی اپتیکال و AUX هم داره مثلاً کار ضبط هم میشه باهاش انجام داد. هر دو کارت امپ های مختلفی دارند و از طریق یک کابل روبانی بهم متصل میشوند.

لینک به دیدگاه

سلام برند Creative ایا خوبه یا بهترم هست.و هدست های somic چی خوبه و چند هدست با کیفیت تر معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...