رفتن به مطلب

CPU Usage بالای Windows Explorer در تمام مدت استفاده از ویندوز 8.1

tabitha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان، چند وقتی هستش که به این ویندوز کوچ کردم و بعد از عادت کردن به محیط جدیدش باید بگم که استفاده ازش رو به همتون پیشنهاد میدم...

چند وقتی هست که متوجه شدم که استفاده از Cpu بسیار زیاد هستش توی ویندوز و دمای CPU خیلی بالاتر از ویندوز 7 در حالت بیکاری هستش که بعد از باز کردن Task Manager متوجه شدم Windows Explorer بدون اینکه کار خاصی انجام بده حداقل 36 درصد باعث لود CPU میشه که خیلی عجیب هستش، تو نت گشتم و چیزهای زیادی رو تست کردم (باید گفت که تعداد کسانی که این مشکل رو داشتن کم نبوده!!!) ولی هر چیزی رو تست کردم مشکل حل نشد...

ویندوز رو به حالت Safe Mode بالا اوردم و دیدم که CPU Usage بسیار نرمال هستش، پس نتیجه گرفتم که مشکل نرم افزاری هستش ولی تشخیص نمیدم که چی هستش؟؟؟

این اسکرین رو میزارم واسه دوستان هر کس چیزی به ذهنش میرسه به بنده هم اطلاع بده که کدوم برنامه میتونه مجرم باشه؟؟

post-10788-0-71093100-1394210269_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

معمولا به خاطر برنامه هایی هست که با اینکه بسته هستند ولی cash درحال کارکردنه!

میتونی تمام برنامه های درحال اجرا رو ازطریق run------msconfig غیرفعال کنی!

البته تیک برنامه های microsoft رو بزن یعنی hide microsoft  رو تیک بزن بعد disable رو انخاب کن تا تمام پروسه های غیرقابل نیاز Stop بشن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

معمولا به خاطر برنامه هایی هست که با اینکه بسته هستند ولی cash درحال کارکردنه!

میتونی تمام برنامه های درحال اجرا رو ازطریق run------msconfig غیرفعال کنی!

البته تیک برنامه های microsoft رو بزن یعنی hide microsoft  رو تیک بزن بعد disable رو انخاب کن تا تمام پروسه های غیرقابل نیاز Stop بشن!

حتی تقریبا تمام سرویس هارو متوقف کردم و جواب نداد...

با Shexview هم نتونستم کاری بکنم...

post-10788-0-62986600-1394211048_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل حل شد... :D

اگه بهتون بگم که مشکل چی بود شاخ در میارید، مشکل از ShortCut های روی دسکتاپ بود!!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink:

از روی دسکتاپ بر داشتمشون و CPU Usage اومد روی 1 درصد!!! :blink: :blink: :blink:

نمیدونم چطور با Safe Mode این مشکل رو نداشتم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل حل شد... :D

اگه بهتون بگم که مشکل چی بود شاخ در میارید، مشکل از ShortCut های روی دسکتاپ بود!!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink:

از روی دسکتاپ بر داشتمشون و CPU Usage اومد روی 1 درصد!!! :blink: :blink: :blink:

نمیدونم چطور با Safe Mode این مشکل رو نداشتم...

:excl: :excl: :excl: :excl: :excl:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...