رفتن به مطلب

گیمر بشتاب !!درایور کلیدی انویدیا عرضه شد!(تاپیک آپدیت شده پست آخر این تاپیک رو مطالعه کنید )

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

منظورت تو مایه های کار AMD هستش؟ کاری که از حد فاصل درایور 12.9 به 12.11 انجام داد؟(زمان 7970 )

بالا رفتن فریم در بازیها در اثر این درایورهای جدید وقتی اتفاق میوفته که اون بازی سازگاری کاملی نداشته با اون قطعه و با دایور جدید سازگارتر شده... اما وقتی که بنچمارکهای synthetic benchmark هم افزایش فریم داشته باشن(منظور مقدار تغییر زیاد! که در Catzilla در حالت اورکلاک برای 780 ti بین 1k تا 2k هست در پرست 720p طبق یه سری تستها) با یک درایور جدید... اون وقته که یکم مشکوک میشه قضیه مثل اون قضیه 7970.. البته این فقط یک نظر شخصیه اما به انویدیا اعتماد بیشتری دارم :دی

سلام فرجام خان، پارسال دوست امسال آشنا؟

بله تقریبا احتمال اینکه که انودیا هم یه کلک رشتی زده باشه مثل AMD واسه درایور جدیدش خیلی زیاد هستش، تا الان با درایورهای انویدیا حال میکردیم و میگقتیم که انویدیا حداقل درایورهای بدون مشکل میده که اون هم الان به شک افتادیم...

باید این درایور بطور کاملا تخصصی چک کرد، مخصوصا توی بازی Total War Rome و BF3 بخاطر اینکه افزایش فریم عجیبی توی این دو بازی داشته...

البته واسه تست هم بد نیست یه چکی با Catzilla بشه... 

لینک به دیدگاه

• ارسال 85
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو Crysis 3 و Hitman نتایج جالبی داشته، کیفیت بازی چه اتفاقی واسش افتاده؟

راستشو بخوای به Guru3d اطمینان نیست معین جان واسه همین به دوستان گفتم که نتایجش رو همین اعلام کنن که خیلی بهتر هستش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام فرجام خان، پارسال دوست امسال آشنا؟

بله تقریبا احتمال اینکه که انودیا هم یه کلک رشتی زده باشه مثل AMD واسه درایور جدیدش خیلی زیاد هستش، تا الان با درایورهای انویدیا حال میکردیم و میگقتیم که انویدیا حداقل درایورهای بدون مشکل میده که اون هم الان به شک افتادیم...

باید این درایور بطور کاملا تخصصی چک کرد، مخصوصا توی بازی Total War Rome و BF3 بخاطر اینکه افزایش فریم عجیبی توی این دو بازی داشته...

البته واسه تست هم بد نیست یه چکی با Catzilla بشه... 

چرا به شک؟؟انویدیا هیمشه درایور هاش افزایش کارایی داشتن !همیشه با هر نسخه شاهد بهبود بودیم .

من تمام درایور های انویدیا توی این دو سال اخیر رو نصب کرده ام هم بتا هم whql.همه شون به نحوی افزاشی کارایی داشتن توی عنوان های همون زمان عرضه درایورها.اصلا هدف زدن درایور جدید همینه بهینه سازی .

منتها این دفعه نه اینکه amd از dx زیاد بد گفته!!و منتل رو رو کرده اینها هم اومدن بگن اقا اینم قدرت dx11!همین یعنی به api جدید نیازی نیست!خود dx رو بزارید حکمران باشه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو Crysis 3 و Hitman نتایج جالبی داشته، کیفیت بازی چه اتفاقی واسش افتاده؟

راستشو بخوای به Guru3d اطمینان نیست معین جان واسه همین به دوستان گفتم که نتایجش رو همین اعلام کنن که خیلی بهتر هستش...

گرامی به کدوم سایت بیشتر اطمینان هست؟

guru3d یکی از بهترین های تست بررسی سخت افزاره مقاله هاش و rig of the month هاش تک هستن.چرا اطمینان نیست؟شما ایرادی جستین توی سایتش؟مطلب دروغی زده خبری دروغی بوده ؟اگر هست اعلام بشه تا با admin اشون در میان بزاریم

لینک به دیدگاه

دوستانی که به این درایو ها شک دارن من تمام درایو ها رو دانلود کردم و از تمامشون توی تست رنج بتل فیلد عکس دارم اما هیچ کدام مثل این نبود 6 فرم افزایش داشتم 

قبل از اپدیت post-14499-0-82272500-1396900079_thumb.jpg

بعد از اپدیت post-14499-0-18859200-1396900147_thumb.jpg

به همین دلیل عاشق nvidia هستم اگر چه قیمت های خیلی بدی داره 

کارت 650   :( هست تا حد امکان اور شده  :cool:

cpu : 4770K فرکانس 4.8 

تنظیمات مدیوم هست  :(

لینک به دیدگاه

جالب این که بتل جز اون بازی های مد نظر خود NVIDIA هست نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چند عدد تست از خودم

تست اول اتش ضربه میزند!

دوم مترو last light

yq1oea5bq90if3vy0x1e.jpg

اول نتیجه درایور ماه پیش 335.23

pkhr98co0g6euy24d.png

تست امروز با 337.50

5nnhos0xku60mazm8qmd.png

لینک به دیدگاه

تست اول اتش ضربه میزند!

دوم مترو last light

yq1oea5bq90if3vy0x1e.jpg

pkhr98co0g6euy24d.png

تست امروز با 337.50

5nnhos0xku60mazm8qmd.png

:eek:  چقدر زیاد شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا من همیشه بازی های خوب رو نصب دارم چون در روز باید مقداری بازی کنم در نتیجه همیشه از میزان افزایش کارایی یا کاهش اون با اطلاع هستم

فعلا اینها رو نصب دارم البته ویندوز تازه زدم هنوز sleeping dogs-crysis 2-mass effet 3-,  و هیتمن رو نرسیدم نصب کنم چون از هیتمن هم بنچمارک دارم.

srazf81ud2dko0lcq615.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست تیف و تامب ریدر: نتایج با 337.50

نتایج درایور قبلی توی عکس ها اضافه شده

سخت افزار سیستم عامل و شرایط کاملا یکسان بوده فقط درایور گرافیک تغییر داه شده

mlpe3wk3csd5xlxepfa.jpg

b3ibq8i1mhs9898bm4n3.jpg

نتیجه بنچمارک درونی موتور بازی:

h9yk80ih0zxkqtx9y72g.jpg

رقیب دکتر جونز ازنوع فمینیستی!!!

2k7z938nwlbo5xmzobtz.jpg

dhg2jc81shy4bij2889q.jpg

نتیجه بنچمارک درونی موتور بازی:

m36c4u40om80xf2r7fy.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نسخه واثعا محشره 

خودمم بزودی نتایج رو میزارم اما تمام زحمات رو رضا جان و بقیه ی دوستان کشیدن 

واقعا ممنون 

خیلی درایو ایده الیه 

بابا بریم نصب کنیم :دی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوستان

نتیجه تست معروف uniginie

روی حالت extreme

xau7apqicbe45ddaxt6.jpg

i7g0alqjcqprm5sre580.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الان سایت Nvidia با ف.ی.ل.ت.ر باز میشه ؟؟؟؟

برا من چند بار امتان کردم نشد ممنون میشم پاسخ بدید !!!

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الان سایت Nvidia با ف.ی.ل.ت.ر باز میشه ؟؟؟؟

برا من چند بار امتان کردم نشد ممنون میشم پاسخ بدید !!!

بله سایت بدلیل تحریم بسته است شما باید با همون..........سایت رو  باز کنید!!البته برای کاربران خونگی بهتره برن سراغ این سایت انویدیا که بیشتر کاربر پسنده من خودم اینجا پاتوق دارم !!http://www.geforce.co.uk/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله سایت بدلیل تحریم بسته است شما باید با همون..........سایت رو  باز کنید!!البته برای کاربران خونگی بهتره برن سراغ این سایت انویدیا که بیشتر کاربر پسنده من خودم اینجا پاتوق دارم !!http://www.geforce.co.uk/

ممنون رضا جون بابت پاسخگویی سریع 

پس از همینجا دان میکنم 

الان متاسفانه خود سایت انویدیا با همون .......... باز نمیشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا برای دانلود درایور های بتا باید رفت سراغ خود سایت اصلی یا gefroce.co.uk  و یا guru3d چون سایت های داخل کشور معمولا نسخه اصلی رو میزارن برای دانلود و درایور های بتا یا لگاسی رو نمی ذارند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین جا برای دانلود درایور بتا سایت Techpowerup هست :

http://www.techpowerup.com/downloads/2356/nvidia-forceware-337-50-beta-vista-w7-64-bit/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرامی به کدوم سایت بیشتر اطمینان هست؟

guru3d یکی از بهترین های تست بررسی سخت افزاره مقاله هاش و rig of the month هاش تک هستن.چرا اطمینان نیست؟شما ایرادی جستین توی سایتش؟مطلب دروغی زده خبری دروغی بوده ؟اگر هست اعلام بشه تا با admin اشون در میان بزاریم

رضا جان یحث اینکه کدوم سایت بی طرف هستش که امکان نداره سایت بی طرف پیدا بشه...

ولی در کل همونطور که قبلا هم گفتم Guru3d نسخه دیگه ای از com.انویدیا هستش...

تست اول اتش ضربه میزند!

دوم مترو last light

تست امروز با 337.50

میتونی امتیاز دقیق Gpu Score و Cpu Score قدیمی رو هم بگی؟ تو اسکرین واضح نیست...

راستی این میانگین مشکل نداره؟ چطوری میانگین 47 با 53 میشه 33؟؟؟

تقریبا این بنچمارکی که گرفتی هم هیچکدوم رو نگذاشتی تا به پایان برسن...

ولی اونایی که 171 هزارتا فریم رو رفتن که به نظر میاد که کامل هستن، قدیمی 47.5 فریم داره و جدید انگار که 51.8 فریم داده که نزدیک به 4 فریم افزایش داشته اگه درست باشه...

منتها این دفعه نه اینکه amd از dx زیاد بد گفته!!و منتل رو رو کرده اینها هم اومدن بگن اقا اینم قدرت dx11!همین یعنی به api جدید نیازی نیست!خود dx رو بزارید حکمران باشه!!

رضا جان هدف اصلی منتل رو فراموش کردی، هدف اصلی منتل API جدیدی بود که شرکتهای بازیساز دیگه احتیاجی به کد نویسی برای پورت کردن بازیهای کنسول ها نداشته باشن...

DX هنوز همون مشکلات خودش روی بازیهایی که واسه PC میخوان پورت بشن رو داره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

درود

رضا جان هر پست و تاپیکی ازت دیده مبشه پر از ارزش و کمک هستش . ممنونم از اطلاع رسانی خوبتون

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستان که شک دارن و فکر می کنن منتل بهتره فقط این رو داشته باشن 

دیگه amd منتل حرفی برای گفتن ندارن باید برن کنار  =))

از کانال معروف tech of tomorrow 

سیستم در حال استفاده post-14499-0-72561100-1396962731_thumb.jpg

post-14499-0-77002400-1396962799_thumb.jpg

post-14499-0-78959600-1396962828_thumb.jpg

post-14499-0-86426200-1396962876_thumb.jpg

post-14499-0-55812700-1396962890_thumb.jpg

post-14499-0-26441500-1396962906_thumb.jpg

post-14499-0-34592200-1396962926_thumb.jpg

post-14499-0-02083200-1396962944_thumb.jpg

post-14499-0-79295100-1396962987_thumb.jpg

کسی لینک ویدیو رو خواست پ.خ کند براش می فرستم 

تا اخر عمر nvidia  @};-  @};-  :x  :x

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان یحث اینکه کدوم سایت بی طرف هستش که امکان نداره سایت بی طرف پیدا بشه...

ولی در کل همونطور که قبلا هم گفتم Guru3d نسخه دیگه ای از com.انویدیا هستش...

میتونی امتیاز دقیق Gpu Score و Cpu Score قدیمی رو هم بگی؟ تو اسکرین واضح نیست...

راستی این میانگین مشکل نداره؟ چطوری میانگین 47 با 53 میشه 33؟؟؟

تقریبا این بنچمارکی که گرفتی هم هیچکدوم رو نگذاشتی تا به پایان برسن...

ولی اونایی که 171 هزارتا فریم رو رفتن که به نظر میاد که کامل هستن، قدیمی 47.5 فریم داره و جدید انگار که 51.8 فریم داده که نزدیک به 4 فریم افزایش داشته اگه درست باشه...

رضا جان هدف اصلی منتل رو فراموش کردی، هدف اصلی منتل API جدیدی بود که شرکتهای بازیساز دیگه احتیاجی به کد نویسی برای پورت کردن بازیهای کنسول ها نداشته باشن...

DX هنوز همون مشکلات خودش روی بازیهایی که واسه PC میخوان پورت بشن رو داره...

درود

عزیز بنچمارک رو که نصفه قطع نمیکنن دیگه اینو همه بلدن!اونوقت فرایند امتیاز دهی اش قطع میشه ضمنا اون تیف و تامب ریدر باید یک دور تست بزنن تا آمار نشون بددن لوپ ندارن گرامی!. ;)  شما تست مترو رو که گذاشتتم دیدی ؟33 فریم میانگین شده 55 فریم میانیگین!

کدوم ؟تست 3d mark 2013?متاسفانه اون عکس رو کوچیک کرده بودم آپلود کردم برای استفاده در تاپیک 780ti!دیگه خودم نداشتم بزرگشو برای تاپیک های بزرگ چون تعداد عکس زیاده بیاد حجم ها رو کم کرد تا حد ممکن.

کدوم 47 فریمه بعد شده 51 فریم ؟همه تست های من برای بازی ها اختلاف فریم هشون توی هر سه سطح بالای 10 فریم بوده..

ضمنا دقت کن گرامی این درایور بحث اصلیش روی اجرای سریعتر بازی هاست که به این هدف هم رسیده من الان دارم بازی های زیاد رو روش امتحان میکنم گفتم شلوغ میشه تاپیک دیگه بنچمارم نزدم الان fps تست uniginie هم بهبود نسبی داشته عکس گذاشتم .اسکایرم نسخه من چون مد بهش اضاف میکنم با مد های فوق العاده سنگین گرافیکی که اصلا با نسخه عادی خودش قابل مقایسه نیست حداقل 7تا 10 فریم افزایش کارایی داره برا من نشون میده.

گرامی  ما همه میدونیم منتل رو برای چی ساختن توضیحات کامل و بررسی این api رو توی تاپیک های من هست توی فروم من نمیام قضاوت غیر علمی بکنم.خیالت راحت من که بد نمیگم ازش میدونم کار خیلی سختیه و ریسکش زیاده ولی من خیلی جاها دیدم چون کارم بررسی مقاله هاست که amd مرتب اشاره به دسترسی سطح پایین این api به منابع سخت افزاری میکنه انویدیا هم فقط یک نمایش از dx11 بهینه شده نشون داد همین.

با این حرفت هم کمی مشکل دارم البته چون دوست خوب بنده هستی میگم

Guru3d!! نسخه دیگه ای از com.انویدیا!!

دوست خوب من سایت guru3d برای تمام قطعه سازان عالم سخت افزار و برنامه نویسان عالم نرم افزار مقاله خبر و بررسی میده یعنی برای مثال همیشه  بررسی ایسوس msi هم داره و همیشه اعلام میکنه این قطعات عالی هستن  و واقعا هم بهترین هستن حالا باید بگیم مثلا بهش msi.com یا asus .com یا کروسیر.com??

حالا بگذریم ولی اون فریم ها رو من چک کردم اگر مال تست 3d mark هستش که من دور کامل بنچمارک رو اجرا کردم و  خود برنامه امتیاز داده  و اگر پروسه قطه بشه اصلا امتیاز نمیده.

مال بازیها هم هیچ کدوم اون میانگین که شما فرمودید نجستم.

تشکر از شما

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رضا جان هر پست و تاپیکی ازت دیده مبشه پر از ارزش و کمک هستش . ممنونم از اطلاع رسانی خوبتون

@};- @};- @};-

درود بر شما  مدیر محترم

فقط و فقط انجام وظیفه است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عزیز بنچمارک رو که نصفه قطع نمیکنن دیگه اینو همه بلدن!اونوقت فرایند امتیاز دهی اش قطع میشه ضمنا اون تیف و تامب ریدر باید یک دور تست بزنن تا آمار نشون بددن لوپ ندارن گرامی!.اینکاره ایم ما عمریه.!! ;)  شما تست مترو رو که گذاشتتم دیدی ؟33 فریم میانگین شده 55 فریم میانیگین!

کدوم ؟تست 3d mark 2013?متاسفانه اون عکس رو کوچیک کرده بودم آپلود کردم برای استفاده در تاپیک 780ti!دیگه خودم نداشتم بزرگشو برای تاپیک های بزرگ چون تعداد عکس زیاده بیاد حجم ها رو کم کرد تا حد ممکن.

کدوم 47 فریمه بعد شده 51 فریم ؟همه تست های من برای بازی ها اختلاف فریم هشون توی هر سه سطح بالای 10 فریم بوده..

رضا جان بنده هم دارم این اسکرین رو که واسه مترو گذاشتی در موردش دارم صحبت میکنم:

post-10788-0-33164300-1396965794_thumb.jpg

دقت کن تو Run اول که 171 ثانیه طول کشیده فریم 47.58 شده و در تست دوم که 4 ثانیه طول کشیده فریم 53.81 شده و میانگین کل 33.67 شده!!!

در کل توی اسکرین دومی که 3 بار تست انجام شده میانگین شده 53.33 ولی تو تست اول میانگین درست نیست...

راستی نگفتی که GPU Score و CPU Score چقدر هستش...

خیلی جاها دیدم چون کارم بررسی مقاله هاست که amd مرتب اشاره به دسترسی سطح پایین این api به منابع سخت افزاری میکنه انویدیا هم فقط یک نمایش از dx11 بهینه شده نشون داد همین.

خوب دیگه AMD داره سوء استفاده میکنه از در اختیار داشتن کنسول ها و میخواد با یک تیر دو نشون بزنه...

با این حرفت هم کمی مشکل دارم البته چون دوست خوب بنده هستی میگم

Guru3d!! نسخه دیگه ای از com.انویدیا!!

اختیار داری عزیز نظر شما محترم...

بنده هم میگم که چیزی هستش که من توی این چندین سالی که این سایتهارو چک میکنم به این قضیه پی بردم...

بعنوان مثال توی بنچمارکهاش و پستهایی که میزنه همیشه یکطرفه به قاضی میره...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان بنده هم دارم این اسکرین رو که واسه مترو گذاشتی در موردش دارم صحبت میکنم:

attachicon.gifpkhr98co0g6euy24d.jpg

دقت کن تو Run اول که 171 ثانیه طول کشیده فریم 47.58 شده و در تست دوم که 4 ثانیه طول کشیده فریم 53.81 شده و میانگین کل 33.67 شده!!!

در کل توی اسکرین دومی که 3 بار تست انجام شده میانگین شده 53.33 ولی تو تست اول میانگین درست نیست...

راستی نگفتی که GPU Score و CPU Score چقدر هستش...

خوب دیگه AMD داره سوء استفاده میکنه از در اختیار داشتن کنسول ها و میخواد با یک تیر دو نشون بزنه...

اختیار داری عزیز نظر شما محترم...

بنده هم میگم که چیزی هستش که من توی این چندین سالی که این سایتهارو چک میکنم به این قضیه پی بردم...

بعنوان مثال توی بنچمارکهاش و پستهایی که میزنه همیشه یکطرفه به قاضی میره...

درود  من فکر کردم 3dmark  رو میگید

میدونید چرا؟فریم مترو اینجوره؟من فقط گذاشتم یک دور یا لوپ زنه اگر بزارید در حالت دیفالت مرتب چرخ میزنه ریست میشه مثل همه بنچمارک ها شما فقط همون یک لوپ رو در نظر بگیر همون 171 ثاینه. بهرحال به مقدار زیادی بهیود فریم دیده میشه تازه این تو ی بنچمارکش هست که از خود محیط های بازی خیلی سنگینه .توی بازی توی سنگین ترین محیط ها فریم  کاملا قفل روی 60  و حتی بالاتر هم میره.

درود بر شما

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...