رفتن به مطلب

بازی watch Dogs برای pc منتشر شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ظاهرا این بازی بد جوری جلوی GTA کم اورده و 50 درصد از تبلیغاتی که یوبی کرده بود تو خودش نداره

اینو باید با اسلیپیینگ داگز مقایسه کرد ، کلا 2 تا چیزه شه که از GTA سر تره یکی ابشه ( بارون ) 2- اتیشش

لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ظاهرا این بازی بد جوری جلوی GTA کم اورده و 50 درصد از تبلیغاتی که یوبی کرده بود تو خودش نداره

اینو باید با اسلیپیینگ داگز مقایسه کرد ، کلا 2 تا چیزه شه که از GTA سر تره یکی ابشه ( بارون ) 2- اتیشش

6 سال اختلاف بین دوتا بازی هست :دی دیگه اگه آب و آتیششم خوب نبود باید خودکشی می کردن

واقعا GTA V یه معجزه روی کنسول های نسل قبل بود! wd حتی روی pc هم به زیبایی gta v نیست

لینک به دیدگاه

هر چیزی که اینقدر تبلیغش بکنند دیگه همینه اخه چیز خوب که تبلیغشو نمی کنند.تا قبل از این که این بازی نیومده بود هزاران فیلم و تبلیغات برای این ساخنه شده بود 

لینک به دیدگاه

بنده این بازی رو امروز خریدم 

تمامی تنظیمات آخر آخر بردم سیستم با این که همه چیزسیستم 100% بود ولی من تو گیم هیچ سنگینی احساس نمی کردم و گیم داشت پرواز می کرد و همون طور که گفته بودم 780 فقط واسه تبلیغ و اینجور چیزا بود 

ولی گرافیک بازی اونجور که تو فیلم ها و ... دیده بودم اصلا انقدر بالا نبود و گرافیک بازی battelfield 4 و crysis 3 از این خیلی سنگین تر بالا تر بود اون دو تا بازی مخصوصا crysis 3 با موتور cryengine 3 واقعا از این بازی بالا تر بود

این بازی گیم پلی فوق العاده زیبایی داره و کاملا آدمو به حال و هوای بازی میبره و آدم دوست نداره بازی رو تموم کنه حیفش میاد!!!

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

دوستانی که دارن بازی انجام میدن به یه چیزی دقت کردن که تو شهر موتور هست اما موتور سوار نیست یعنی موتور در حال حرکت تو شهر نمیبینید  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :eek:  :eek:  :eek:

مرحبا به این دقت واقعا کیف کردم از نکته سنجی تون !!!! 

لینک به دیدگاه

راست میگه منم موتروسوار ندیدم فک کنم اونقد از یوبی انتقاد کنن که دیگه به غلط کردن بیوفته این سبکی بازی نزنه  :-?

لینک به دیدگاه

بنده این بازی رو امروز خریدم 

تمامی تنظیمات آخر آخر بردم سیستم با این که همه چیزسیستم 100% بود ولی من تو گیم هیچ سنگینی احساس نمی کردم و گیم داشت پرواز می کرد و همون طور که گفته بودم 780 فقط واسه تبلیغ و اینجور چیزا بود 

ولی گرافیک بازی اونجور که تو فیلم ها و ... دیده بودم اصلا انقدر بالا نبود و گرافیک بازی battelfield 4 و crysis 3 از این خیلی سنگین تر بالا تر بود اون دو تا بازی مخصوصا crysis 3 با موتور cryengine 3 واقعا از این بازی بالا تر بود

این بازی گیم پلی فوق العاده زیبایی داره و کاملا آدمو به حال و هوای بازی میبره و آدم دوست نداره بازی رو تموم کنه حیفش میاد!!!

والا من با 780 بیشتر از 50 فرم نمی ده توی ماشین هم که بعضی از مواقع مموری کارت کم می یاره و بازی کند می شه بعد درست می شه 

شما همه تنظیمات رو چک کردی مخصوصا در قسمت display اون جا تکستچر ها رو بزار روی اولترا و انتی انالسیس هم بزار تا اخر اون موقع ببین بازی چند فرم می ده 

لینک به دیدگاه

همش رو آخره تازه نسخه ریلود هم هست ؟؟؟

شما از کجا فریم میگید بگید من هم به فریم بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با 670پرواز میکردید؟؟؟ :eek: :clapping: عزیز این بازی موتورش مشکل داره-فریم خیلی کمه-با سخت افزارهای بالاتر ای این هما هم مشکل داره- وقتی میخوای بفهمی یک بازی موتور ش مشکل داره یانه رزولوشن رو بیار تا اخرین حد پایین-مثلا 800 در 600-باز میبینی افت فرم داره یا لگ داره و این مشکل سازندگان خالی بنده!!بازی ولفنشتاین به این قشنگی با این گرافیک زیبا و بافت های عالی فریم فوق العاده روانن روی تصویر بزرگ !سازنده اول باید موتور خوب توسعه بده بعد بیاد کلی قصه سر هم کنه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با 670پرواز میکردید؟؟؟ :eek: :clapping: عزیز این بازی موتورش مشکل داره-فریم خیلی کمه-با سخت افزارهای بالاتر ای این هما هم مشکل داره- وقتی میخوای بفهمی یک بازی موتور ش مشکل داره یانه رزولوشن رو بیار تا اخرین حد پایین-مثلا 800 در 600-باز میبینی افت فرم داره یا لگ داره و این مشکل سازندگان خالی بنده!!بازی ولفنشتاین به این قشنگی با این گرافیک زیبا و بافت های عالی فریم فوق العاده روانن روی تصویر بزرگ !سازنده اول باید موتور خوب توسعه بده بعد بیاد کلی قصه سر هم کنه-

@};- @};- @};-  گفتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من یه جا گیر کردم

تو یکی از مراحل که هلیکوپتر بالای سر و محوطه دشمن داره میچرخه باید چیکار کرد میدونم باید مخفی کاری کرد ولی تکون میخوری یارو از هلی کوپتر میبینتت ومیسوزی :(  از همه طرف محوطه اقدام کردم ولی نشد که نشد

نینجا بازی هم در اوردم  :D

لینک به دیدگاه

آقا رضا ی گل من اون چیزی که میبینم رو دارم میگم ؟؟؟

ولی تو ماشین که میشینی یه لحظه فرمون رو تیز میکشی صحنه آهسته میشه !!!!(البته تو رزلوشن بزرگ )

میشه بگید از چیه ؟

ماله شما هم اینطوری میشه؟؟

این بازی که من خریدم 4 dvd هست 

یعنی ایراد از بازیه؟؟

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی تو ماشین که میشینی یه لحظه فرمون رو تیز میکشی صحنه آهسته میشه !!!!(البته تو رزلوشن بزرگ )

میشه بگید از چیه ؟

یعنی ایراد از بازیه؟؟

motion blur رو خاموش کن

لینک به دیدگاه

من همین کار و که آقا رضا فرمود رو کردم ولی به هیچ وجه لگی مشاهده نکردم

الان یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب ظاهرا گیمرهای PC دارن روی بازیهای مالتی پلتفرم بدجوری ضرر میکنن بخاطر کنسولهای مضخرفی که XONE و PS4 دارن...

این ضعف کنسولها هم بخاطر رزولوشن و هم قدرت متفاوت پردازششون باعث شده که شرکتهای بازیساز هم متضرر بشن...

آخه من موندم کنسولهایی که همین الان در برابر PC اینقدر کم میارن یکی دو سال دیگه چکار خواهند کرد؟

PC بازها تا کی باید تاوان سود این دو شرکت Sony و مایکروسافت رو بدن؟

انگار که تنها امید همون AMD و منتل هستش، و انگار باید حداقل یک سالی منتظر موند تا همه شرکتهای مهم به سمت این API برن...

لینک به دیدگاه

میشه بگید از چیه ؟

یعنی ایراد از بازیه؟؟

با مشکل گرافیکی داره خیلی بد 

کم کم داره بازی می ره رو مخ توی ماشین بازی کند می شه نور پردازی توی روز خیلی بد هست ولی توی شب خیلی زیباست 

اولش زیاد حساس نشدم ولی بعد از یه مدت بازی کردن داره این باگ گرافیکی می ره رو مخ 

بازی من 3 تا dvd بود  :-?

لینک به دیدگاه

خوب ظاهرا گیمرهای PC دارن روی بازیهای مالتی پلتفرم بدجوری ضرر میکنن بخاطر کنسولهای مضخرفی که XONE و PS4 دارن...

این ضعف کنسولها هم بخاطر رزولوشن و هم قدرت متفاوت پردازششون باعث شده که شرکتهای بازیساز هم متضرر بشن...

آخه من موندم کنسولهایی که همین الان در برابر PC اینقدر کم میارن یکی دو سال دیگه چکار خواهند کرد؟

PC بازها تا کی باید تاوان سود این دو شرکت Sony و مایکروسافت رو بدن؟

انگار که تنها امید همون AMD و منتل هستش، و انگار باید حداقل یک سالی منتظر موند تا همه شرکتهای مهم به سمت این API برن...

بله دقیقا 

یکی از دلایلی که این بازی این همه مشکل گرافیکی داره به خاطر کنسول ها هست برید یه توی کانال یوتوب jackfrag ویدیو خوب بد زشت واچ داگز رو نگاه کنید علت مشکل گرافیکی بازی رو کاملا توضیح داده است و همچنین به قسمت های مختلف بازی پرداخته است برید نگاه کنید صدای یارو خیلی شاخه  :x  :x

اولین تصاویر در e3 2012 بود که گرافیک بازی حرف نداشت ولی به خاطر کنسول ها بازی اون گرافیک اصلی خودش رو نشون نداد که هیچ مشکل گرافیکی هم برخورد یکی از دلایل تاخیر بازی هم همین بود 

این بازی باید انحصاری pc می شد تا کنسول ها براش گلوگاه نشن  :mad:  :laughing:

لینک به دیدگاه

الان با این گرافیک بازی قبول نمی کنین  3 crysis گرافیکش سر تره!!!

تازه دقیقا همین نکته فرمودید در مورد صبح واقعا گرافیک بازی نابود میشه

بعد به این بازی میگن 780 50 فریم میده!؟؟

اون وقت باید به crysis میگفتن 690!!!!

والا من کاری با کنسول و تاخیر این جور چیزا ندارم

من از این بازی خیلی انتظار داشتم 

اصلا خودم باورم نمیشد این طوری پرواز کنه بازی ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

دوستان یه مشکل دیگه هم بر خوردم حجم صدای بازی خیلی کمه صدای سپیکرو تقریبا تا اخر باید زیاد کم تا صدای مطلوبی بده برا شما هم این مشکل داره؟

تو بازی های دیگه هم تست کردم اینجوری نبود

لینک به دیدگاه

دوستان یه مشکل دیگه هم بر خوردم حجم صدای بازی خیلی کمه صدای سپیکرو تقریبا تا اخر باید زیاد کم تا صدای مطلوبی بده برا شما هم این مشکل داره؟

تو بازی های دیگه هم تست کردم اینجوری نبود

نه ینده مشکل صدا ندارم و صدا گذاری بازی عالیه!

بنده مشکلم فقط گرافیک صبح بازی و 780 بود  =))  =))  =))

ولی گیم پلی بازی خیلی قشنگه

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

واقعا این بازی اصلا لیاقت 780 رو نداره که 780 بیاد موتر این بازی رو رابندازه (لب کلام)

لینک به دیدگاه

واقعا این بازی اصلا لیاقت 780 رو نداره که 780 بیاد موتر این بازی رو رابندازه (لب کلام)

راستی شما با چه رزولوشنی بازی می کنی 

مانیتور چی هست 

لینک به دیدگاه

یه چیز عجیب هم الان تو بازی دیدم آدمو کشتنی خونش در نمیاد؟؟؟؟

ماله شما هم این شکلیه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...