رفتن به مطلب

اولین زنگ خطر برای کنسول سونی PS4 به صدا دراومد

VFSDF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود
اولین زنگ خطر برای کنسول سونی PS4 به صدا دراومد :D

PS4 AC1D Flash Tool by developer cfwprpht

80408840395444539775.jpg

اینطور که مشخصه هـــــــ ++++ ک++رها با programmere Teensy++ 2.0 موفق شدن NOR PS4 براحتی dump کنن

هوا پس ناجوانمردانه سرد است4.gif

ناگفته نماند ساختار معماری کنسول X86 بسیار به PC نزدیکه اگه بعدا شبیه سازی منتشر شد اصلا تعجب نکنید

programmer Teensy++
76170300880014076711.jpg

این الان برد اصلی PS4 هست که به این فلاکت دچار شده .. دارن شیره وجودشو میکشن بیرون 4.gif فکر نمیکنم زیاد بتونه دووم بیاره

23639805376345783454.jpg

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

همین الان ps4 بدون هک قیمتش از 1600 به بالا اگه کرک بشه قیمتاش نجومی میشه.. ولی اینکه ps3 بعداز 4 سال کرک شد مطمئنم ps4 بیشتر مقاومت میکنه

لینک به دیدگاه

الان یعنی چی کرک بشه؟، یا هک بشه؟، توی چیش میخوان نفوذ کنن؟، توضیح بدید ببینیم چه خبره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مطلب تقریبا 2 هفته بعد از ریلیزجهانی ps4 توی redit پست شد

الان که تقریبا 8 ماه میگذره هنوز خبری نیست

اینکه معماری x86 هست دلیل نمیشه بگیم حتما زود هک میشه

لینک به دیدگاه

ممکنه بعد هک کامل هکرها حق سکوت از سونی بگیرن کسی چیزی نمیدونه اما در نهایت باید هک بشه

اما سوالی که اینجاست اینه ::::

میدونیم که دو کنسول ps3 و x360 بدلیله اینکه از پردازنده ibm استفاده میکردند و معماریشون power pc بود زمین تا زیر زمین با pc فرق داشتن برای همین شاهد پورت داغون بازیها در نسل قبل بودیم چه برسه به امولاتور شبیه ساز

ولی داستان برای این دو کنسول جدید فرق داره اینا معماریشون x86  یعنی همون pc خودمون :D

حالا سوال اینجاس وقتی این قوطی ها هک بشن و شبیه سازشون روی pc عرضه بشه و بتونیم بازیهای انحصاری بمراتب با کیفیت بهتر رو pc high end  اجرا کنیم . ایا دلیلی برای خرید قوطی کنسول برای ما pc gamer ها باقی میمونه ؟ :D

مسلما نه

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

همین الان ps4 بدون هک قیمتش از 1600 به بالا اگه کرک بشه قیمتاش نجومی میشه.. ولی اینکه ps3 بعداز 4 سال کرک شد مطمئنم ps4 بیشتر مقاومت میکنه

کنسول ها قبلی از اساس با pc متفاوت بودن اما کنسولهای فعلی ؟؟؟!!!!!

لینک به دیدگاه

کنسول ها قبلی از اساس با pc متفاوت بودن اما کنسولهای فعلی ؟؟؟!!!!!

کنسولهای جدید نزدیک به 95% معماریشون شبیه به x86 pc خودمون هست شبیه ساز رو شاخشه ولی اول باس هک بشن

بعد قیافه این سونی فنها حسابی دیدنی میشه :D

اخ اخ چه حالی میده بازی های ناتی داگ رو pc بزنیم به بدن :laughing:

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

ps4 خیلی زود تر از ps3 هک خواهد شده 2 دلیل

معماری ساده

پیشرفت هکر ها و دسترسی به منابع

لینک به دیدگاه

لطفا تا تابستون شزوع شه بگین هک شد یا نه  :cool:

چون من قرار گذاشتم تابستونو برم کار کنم تا یه ps4 بخرم اگه شد بگین نرم کار  =))

لینک به دیدگاه

این مطمئن باش اگه قرار بود با 2 تا دلیل کنسول سونی هک بشه سونی دیگه ps4 نمیزد :دی

الان هم ps3 هک شده پ چرا بازی هایی مثل انچرتد یا هووی رین یا the last of us واسه پی سی نیمان با اینکه این بازی ها ماله 2 3 سال پیش هستن!!!

اگه قرار بود هک بشه مثله xbox One سونی بازی هاش رو آنلاین میکرد تا حال هکر ها گرفته بشه.. نه اخوی به این سادگیا هم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممکنه بعد هک کامل هکرها حق سکوت از سونی بگیرن کسی چیزی نمیدونه اما در نهایت باید هک بشه

درود دوست گرامی ،

بحث نرم افزار با سخت افزار کاملا جداست . توی نرم افزار تمام اطلاعات در دسترس هست و هرگونه آزمون و خطایی میشه انجام داد و اینجوریه که یک بازی وقتی امد دو روز بعدش کرک شدش رو روی سیستم دارید :D

سخت افزار داستانش فرق میکنه . فکر کنید مانع پیش رو خود پردازنده باشه و قفل به صورت فیزیکی داشته باشه . اینجاست که هیچ کاری جز برش پردازنده واکشی اطلاعات با لیزر و دوربین میکروسکوپی ... نمیشه انجام داد (پر هزینه و زمانبر) و بعد از این کارا شما یک کنسول داری که هک شده ولی داستان این هست که شما یک کنسول داری که هک شده بقیه چیکار کنن همین مراحل رو انجام بدن ؟؟ :D 

لینک به دیدگاه

از اینجور حرفا خیلی زده شده.

قرار بود این نسل PC خیلی متفاوت از کنسولها باشه.

ولی این 2-3 تا بازی اخیر چیز دیگه ای رو نشون میدن.

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی ،

بحث نرم افزار با سخت افزار کاملا جداست . توی نرم افزار تمام اطلاعات در دسترس هست و هرگونه آزمون و خطایی میشه انجام داد و اینجوریه که یک بازی وقتی امد دو روز بعدش کرک شدش رو روی سیستم دارید :D

سخت افزار داستانش فرق میکنه . فکر کنید مانع پیش رو خود پردازنده باشه و قفل به صورت فیزیکی داشته باشه . اینجاست که هیچ کاری جز برش پردازنده واکشی اطلاعات با لیزر و دوربین میکروسکوپی ... نمیشه انجام داد (پر هزینه و زمانبر) و بعد از این کارا شما یک کنسول داری که هک شده ولی داستان این هست که شما یک کنسول داری که هک شده بقیه چیکار کنن همین مراحل رو انجام بدن ؟؟ :D

حرف شما تا حدودی درسته اما هیچ قفل سخت افزاریی به تنهایی کافی نیست اگر هکرها بازی ها رو چوری هک کنن که کنسول نتونه بین اصل و کپی تفاوت قائل بشه ، همون شکلی که بازی اصلی رو اجرا میکنه بازی کپی رو اجرا میکنه ! به نظر میاد که هکرها میخوان از نحوی کار کنسول سر در بیارن تا بازیهای هک شدشون رو به عنوان بازی اصل به خورد کنسول بدن نه این که کلا از نظر سخت افزاری کنسول رو هک کنن یا تغییر بدن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمی فکر کنید ؟به نظر من کپی خور نشن بهتره-هرچیزی سر جای خودش خوبه-ای کاش همین کپی رایت هم رعایت میشد برای pc-ایکاش ما همدر دنیا برای استفاده از محصولات عزت واحترام داشتیم نه اینکه وایسیم منتظر عکس برد شکسته ایکس وان یا Ps4 که بگیم مثلا کپی خور شد یا نه؟؟؟من ps3 خودم رو کپی خور نکردم-براش بازی اصلی خریدم -درسته شاید به اندازه یک هارد پر بازی براش گیم نگرفتم چون رو Pc  بیشتر گیم میزنم ولی همون بازی های مهمشو رو خریدم و دارم و نگه داشتم-بازی اصلی خریدن خیلی خوبه -کپی رعات خیلی خوبه-حقوق ناشر ور رعایت کنید اونا هم حقوق مصرف کننده رورعایت میکنند -کلا احترام به قانون همیشه خوبه-من خودم قصد خرید یک دستگاه Ps4 روطبق روال هیمشه خودم که  کنسول نسل از سونی رو تهیه میکنم دارم-قطعا بدون کپی خواهم گرفت حتی اگر کپی خور هم بشه-pc هم زورم نمیره به بازارش-و پشتیبانی نیست و گرنه رعایت کپی رایت ارزشمنده-ای کاش ما هم روزی به جای خوشحالی از شکستن و هک کردن سیستم عامل و سخت افزار  سونی یا مایکروسافت ناراحت بشیم و بگیم ای داد این چه کاریه ما این رو تحریم میکنیم!هر چی بشه باز هم میگم کلی خاطره خوش به این شرکت ها بدهکاریم ولی ذره ای براشون احترام قائل نیستیم موفق باشید @};- @};-

لینک به دیدگاه

کمی فکر کنید ؟به نظر من کپی خور نشن بهتره-هرچیزی سر جای خودش خوبه-ای کاش همین کپی رایت هم رعایت میشد برای pc-ایکاش ما همدر دنیا برای استفاده از محصولات عزت واحترام داشتیم نه اینکه وایسیم منتظر عکس برد شکسته ایکس وان یا Ps4 که بگیم مثلا کپی خور شد یا نه؟؟؟من ps3 خودم رو کپی خور نکردم-براش بازی اصلی خریدم -درسته شاید به اندازه یک هارد پر بازی براش گیم نگرفتم چون رو Pc  بیشتر گیم میزنم ولی همون بازی های مهمشو رو خریدم و دارم و نگه داشتم-بازی اصلی خریدن خیلی خوبه -کپی رعات خیلی خوبه-حقوق ناشر ور رعایت کنید اونا هم حقوق مصرف کننده رورعایت میکنند -کلا احترام به قانون همیشه خوبه-من خودم قصد خرید یک دستگاه Ps4 روطبق روال هیمشه خودم که  کنسول نسل از سونی رو تهیه میکنم دارم-قطعا بدون کپی خواهم گرفت حتی اگر کپی خور هم بشه-pc هم زورم نمیره به بازارش-و پشتیبانی نیست و گرنه رعایت کپی رایت ارزشمنده-ای کاش ما هم روزی به جای خوشحالی از شکستن و هک کردن سیستم عامل و سخت افزار  سونی یا مایکروسافت ناراحت بشیم و بگیم ای داد این چه کاریه ما این رو تحریم میکنیم!هر چی بشه باز هم میگم کلی خاطره خوش به این شرکت ها بدهکاریم ولی ذره ای براشون احترام قائل نیستیم موفق باشید @};- @};-

این حرف شما که باید کپی رایت اجرا بشه درسته اما با ابن قیمتها :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:  نه !!!

لینک به دیدگاه

آقا رضا حرف خوبی می زنی اما این حرف واسه خراجیا خوبه نه ما ایرونیا که دلار 3 تومن حساب میشه حداقل درآمد یه کارمند معمولی تو خارج میشه بین 20 تا 30 هزار دلار که 50 دلار واسش پول خورده اما این جا که درآدم کارمند میشه 1 ملیون و 200 هزار تومن بابت گیم دادن کار به نظر درستی نمیاد ! تقصیر خودشونه می خواستن تحریم نمی کردن ما هم بازی هاشونو کرک نمی کردیم  :D

ولی خداییش 200 تومن بابت گیم دادن خیلیه من که واسه یه فته خودمو می خورم بابت همچین خرجی  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود من کلی گفتم اصلا مهم نیست که دلار چقدره -من رعایت قانون رو گفتم و اگر دقت کنید گفتم که ای کاش میشد!!!یعنی بعیده و میدونم ولی اینکه خودمون هم عدم رعایت کپی رایت رو پشتیبانی کنیم  در نهایت فقط منزوی ترمون خواهد کرد -بهر حال  امیدوارم همه در هر کجا بتونن از دستگا هها و بازی هاشون لذت ببرن

لینک به دیدگاه

قانون سیخی چنده  :) خود امریکا هیچ قانونی رعایت نمیکنه حالا ما بیایم پولی که با جون کندن بدست میاریم بدیم برا قانون کپی رایت؟

اصلا این قانون رعایت کنیم که چی بشه ؟ ایا سودیی برای من و یا کشورم داره ؟ کی تو این جهان قانون رعایت میکنه با رعایت قانون کپی رایت

چه اتفاق خاصی می افته ؟ ما چه کسی می خواهیم راضی کنیم ؟ خارجی ها ؟ خودمون ؟ خدا ؟ با رعایتش گیم ها پیشرفت بیشتری میکنن ؟ این حرف هست 

قانونی وجود نداره برای من و نه هیچ کس دیگه قانون یک حرف منسوخ شده هست باید از صندوقچه قدیمی زیر زمین پیداش کرد 

قانون 3 طلاقه شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان یعنی چی کرک بشه؟، یا هک بشه؟، توی چیش میخوان نفوذ کنن؟، توضیح بدید ببینیم چه خبره

منظور اینه که بشه مثلا باهاش بازیهای کپی رو اجرا کرد یا بدون نیاز به دیسک از روی فلش یا هارد نصبشون کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا واسه بنده یک سئوال پیش اومده:

این کنسولها با این وضعیت افتضاحی که تو اجرای بازی دارن، آیا ارزش خرید دارن؟

تقریبا بازی های انحصاری هم تعدادشون به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه که همشون هم با وجود منتل به زودی واسه PC هم خواهند اومد(البته بعید هستش که سونی بازیهای انحصاریش رو واسه PC بده)...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تقریبا بازی های انحصاری هم تعدادشون به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه که همشون هم با وجود منتل به زودی واسه PC هم خواهند اومد(البته بعید هستش که سونی بازیهای انحصاریش رو واسه PC بده)...

کدوم وضعیت افتضاح برادر ؟ :دی

والا من ps4 دارم کاملا هم راضی هستم ازش، بخصوص بازی های کوچیک indie زیادی که ساخته شده واقعا حال و هوای قدیما رو برام زنده کرده

بازی های AAA هم فعلا زوده قضاوت کنیم چون هنوز 1 سال هم نشده کنسول ها اومدن، مثل اوایل نسل قبل تا زمانی که بازی ها برای نسل قبل ترهم ساخته میشن دست و بال نسل جدید رو می بندن

تقریبا اکثر بازی های انحصاری خوب تاریخ انتشارشون 2015 هست

با این حال همین الان هم بازی های انحصاری مثل infamous و killzone بازی های خیلی خوبی هستن بخصوص گرافیک infamous واقعا عالیه با اینکه اول کار هستیم (*)

لینک به دیدگاه

آقا شما چیزی می گی ها کنسول سر جمع 400 دلار هست دسته بازی و.... در حالی که سیستم درست حسابی بازی بخوای جمع کنی 400 دلار فقط کارت گرافیک هست !

نه کنسول جای پی سی می گیره نه پی سی جای کنسول هر کدوم طرفدار های خود دارن , پی سی دردسرش به مراتب بیشتر از کنسول هست ولی در عین حال حرفه ای تر !

همینطوری بالا گفتم پی سی حرفه تر هست ولی کنسول راحت تر فقط کافی هست به برق وصل کنی بازی بزاری یا علی مدد برو تو بازی :D

لینک به دیدگاه

کنسول میخریدم،

اگر کنسول موس و کیبرد میخورد.

اگر میتونست تمام بازیهای آنلاین رو اجرا کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...