رفتن به مطلب

*** سیستم واسطه لیون کامپیوتر برای معامله کاربران ***

Recommended Posts

درود دوستان عزیز

بنا به دلایل و درخواستهای مکرر دوستان در زمینه واسطه برای یک معامله مطمئن ما بر آن شدیم که سیستم واسطه بین کاربران لیون کامپیوتر رو راه بندازیم .

هدف این سیستم :

انجام یک معامله مطمئن بین کاربران و ایجاد یک فضای بسیار صمیمی و دوستانه برای معامله

روش کار :

1 - خریدارو فروشنده اول باید سر قیمت به توافق برسن و چانه زنیهاشون رو بکنن ( بعد @Hamed رو دعوت کنن در غیر اینصورت ایشون از پیغام خارج خواهد شد )

2 - بعد از اجرای گزینه یک و اتمام و توافق برای معامله ، @Hamed رو به پیغام خصوصی دعوت میکنن ( در پیغام خصوصی بر روی گزینه افزودن در بخش دعوت از دیگران استفاده کنید )

3 - بعد از تایید @Hamed برای واریز مبلغ ، خریدار موظف هستش مبلغ مورد معامله رو به شماره حساب 82000064967008 بانک پارسیان یا شماره حساب 4613545609 بانک تجارت ، شماره شبا IR720540207082000064967008 بانک پارسیان یا شماره شبا IR920180000000004613545609 بانک تجارت ، شماره کارت بانک پارسیان 6221061067257065 یا شماره کارت بانک تجارت 5859831179228563 به نام حامد قربانی کمساری واریز کنه و در همون پیغام خصوصی مشترک فیش واریزی رو اعلام کنه

4 - فروشنده بعد از تایید واریز و صحت شماره فیش توسط @Hamed( روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 18 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 10 صبح الی 14 تایید انجام میشود ) در همان پیغام خصوصی مشترک کالا رو با روشی که قبلا با هم به توافق رسیدن ارسال میکنه ( حتما کالا رو با بهترین بسته بندی ارسال نمایید تا از بروز اسیب های احتمالی جلوگیری بشه )

5 - بعد از رسیدن کالا به دست خریدار ، خریدار موظف هستش صحت و سلامت کالا رو در همان پیغام خصوصی مشترک تا 24 ساعت اعلام کنه و بعد از اعلام خریدار @Hamedمبلغ رو به حساب فروشنده با کسر هزینه انتقال و درصد مورد توافق  واریز خواهدکرد .

6 - @Hamedتا مبلغ واریزی رو تایید نکرده فروشنده نباید کالا رو ارسال کنه ( در غیر اینصورت تمام مسائل مربوط به خود فروشنده می باشد )

قوانین :

1 - هر گونه قصور از جانب طرفین در زمان و نوع کالا توافق شده و واریز مبلغ ، برخورد خواهد شد و امتیاز منفی در فروم خواهد داشت

2 - بعد از اعلام خریدار بابت صحت و سلامت کالا ما بین 5 تا 48 ساعت در ساعات کاری مبلغ رو به حساب فروشنده واریز میکنیم . به هیچ عنوان تقاضای عجله در واریز رو نداشته باشید . چون گاها پیش میاد سقف انتقال اینترنتی ما پر بشه و امکان انتقال وجود نداشته باشه . مطمئن باشید در اولین فرصت واریز انجام میشه .

3 - در ایام تعطیل مبلغی به حساب فروشنده واریز نخواهد شد . ( به دلیل امکان عدم حضور @Hamedدر سایت )

4 - لیون کامپیوتر اینجا فقط یک واسطست و در صورت بوجود اومدن مشکل در کالا در حین معامله و یا مشکل در پست و ارسال کالا ، این امر باید توسط خود کاربران مورد معامله حل بشه و پول تا وقتی که مشکل حل نشه نزد لیون کامپیوتر بلوکه خواهد شد .

5 - در صورت کنسل شدن معامله لیون کامپیوتر درصد خود را کسر و مابقی مبلغ را واریز می نماید

6 - تلفنی به مسائل واسطه به هیچ عنوان پاسخی داده نخواهد شد . و فقط در پیغام مشترک بین کاربران واسطه پاسخ میدم

7 - به هیچ عنوان از درگاه و پنل پرداخت انلاین فروشگاه برای پرداخت وجه برای سیستم واسطه استفاده نکنید

8 - @Hamedفقط به یک پیغام خصوصی که برای  طرفین و ایشون به اشتراک گذاشته شده است جواب خواهد داد و جوابگوی پیغامهای دیگه در مورد همان معامله نخواهد بود .

9 - کسانیکه در دریافت پول و یا کالا و یا هر چیز دیگه ای عجله دارن به هیچ عنوان از این سیستم واسطه استفاده نکنن چون گاها پیش میاد @Hamed به هر دلیلی نباشه . لطفا اگر دیر پاسخ داد دلخور و ناراحت نشید چون ما با این دیدگاه که شما عزیزان قوانین رو مطالعه کردید این خدمات رو انجام میدیم براتون

10- خریدار و فروشنده موظف هستن از حسابهای به نام خودشون جهت انتقال وجه به حساب واسطه و یا دریافت وجه از واسطه اقدام کنن . رسید واریز به حساب واسطه حتما باید با نام داخل پیغام خصوصی گذاشته بشه . ترجیحا از اپلیکیشن استفاده کنید . کالا فقط به نام خریدار و به آدرس کسی که پول رو واریز کرده باید ارسال بشه . نه شخص سوم . ارسال تصویر از کارت بانکی و کارت ملی در کنار کاغذ حاووی نام کاربری و نام فروم الزامیه . دوستانی که یک بار مدارک ارسال کردن ، فقط کافیه اسم خودشون رو در پیغام خصوصی به @Hamed اعلام کنن .

توجه : تمام قوانین فقط برای امینت بیشتر در معاملات وضع گردیده است و به هر دلیلی قوانین رعایت نشه تیم لیون درجا از این واسطه خارج میشه و بعد از 24 ساعت کاری پول رو به خریدار برگشت میزنه

کارمزد :

کارمزد در نظر گرفته شده برای لیون کامپیوتر تا اطلاع ثانوی فقط 1 درصد می باشد . و این مبلغ به اضافه هزینه انتقال از مبلغی که قبلا خریدار واریز کرده کسر و به حساب فروشنده واریز خواهد شد .

کارت به کارت :

تا یک میلیون تومان ۷۲۰ تومان

هر یک میلیون تومان اضافه ۳۰۰ تومان

انتقال وجه پایا (شخصی)

یک‌صدم درصد مبلغ تراکنش (کف کارمزد ۲۰۰۰ تومان، سقف کارمزد ۲۵۰۰۰ تومان)

امیدواریم که این روش بتونه به شما دوستان عزیز در معاملاتتون کمک بکنه . @};- @};- @};-

• لایک 11
  • ممنونم 5
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

درود،

1 حالتی که من به ذهنم رسیده اینه:

فروشنده کالا رو بسته بندی می کنه و برای خریدار ارسال می کنه. اگر کالا آسیب ببینه و خریدار کالا رو نخواهد و تقاضای مرجوع کردن کالا به فروشنده رو داشته باشه و فروشنده قبول نکنه (مثلاً بگه بسته بندی من خوب بوده و اشکال از پست و تیپاکس هستش). توی این شرایط چی؟؟؟ و یا اینکه بسته ارسالی مثلاً یک کارت گرافیکه، بعد از ارسال ، خریدار ادعا کنه که مثلاً مطعلقات کارت کامل نیست !!! و فروشنده ادعا کنه که همه رو فرستاده !!! این حالت ممکن زمانی که خریدار از خرید پشیمون شده اتفاق بیوفته. بعد توی این 2 حالت قرار چه اتفاقی بیوفته. چون کالا توسط لیون کامپیوتر چک نخواهد شد.

این 2 مورد رو گفتم که اگر خدایی نکرده، خدایی نکرده، چنین اتفاقی افتاد جوابش از قبل برای 2 طرف معامله روشن باشه تا با علم به این داستان این روند رو ادامه بدن @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

وای عالیه اقای حسینی.همیشه تو کاراتون تک هستین.خیلی خوب میشه.من به بچه های پی تی هم میگم که همچین طرحی اینجا اجرا شده البته خودتون شاید بهتر باشه تاپیک بزنید در این مورد.:D:D:D

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

لینک به دیدگاه

اینم یه سوپرایز عالی دیگه واسه کاربرای لیون :clapping: :clapping: :clapping:

درود برتیم مدیریت لیون که همیشه واسه مشکلات راه چاره دارند.بسیارحرکت خوب وبجایی بود.ارزش اینکار وقتی بیشتره که شما بااین همه مشغله بازهم این کار رو واسه اطمینان خاطر همه انجام دادید @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

برای اولین معامله از این طریق منتظر آقای حسینی در چت هستیم !

لینک به دیدگاه

کارمزد در نظر گرفته شده برای لیون کامپیوتر تا اطلاع ثانوی فقط 1 درصد می باشد . و این مبلغ به اضافه هزینه انتقال ( بین 500 تا 1000 تومان ) از مبلغی که قبلا خریدار واریز کرده کسر و به حساب فروشنده واریز خواهد شد .

یک درصد رو  فروشنده میده و هزینه ارسال رو خریدار؟

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو بنگاهها که رسم حق کمیسیون نصف نصف هست

لینک به دیدگاه

تو بنگاهها که رسم حق کمیسیون نصف نصف هست

بله اما هزینه ارسال وجود نداره که!

طبق نوشته اینجور برداشت میشه. انشالله میان و موضوع رو روشن میکنن. البته اصلا هزینه ای حساب نمیشه. حتی اگر از دو طرف گرفته بشه.

لینک به دیدگاه

کار بسیار جالب و پسندیده ای هست.

ممنون از لیون و مدیران عزیزش

لینک به دیدگاه

کارمزد در نظر گرفته شده برای لیون کامپیوتر تا اطلاع ثانوی فقط 1 درصد می باشد . و این مبلغ به اضافه هزینه انتقال ( بین 500 تا 1000 تومان ) از مبلغی که قبلا خریدار واریز کرده کسر و به حساب فروشنده واریز خواهد شد .

هزینه ارسال که ازقبل تکلیفش روشنه باخریداره.میمونه یک درصد که عاقلانه تره با فروشنده باشه.چون هم یه جورایی تعادل برقرار میشه هم اینکه فروشندست که تاپیک زده واستارت فروشو زده وخواسته این کارصورت بگیره ینی فروش کالاش وممکنه بخاطر عدم اعتمادسازی خریدار  به هدفش ینی فروش کالاش نرسه.پس این به نفعشه.البته این استنباط منه وجناب حسینی بهتر میتونن بازکنن مطلبو

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

درود،

1 حالتی که من به ذهنم رسیده اینه:

فروشنده کالا رو بسته بندی می کنه و برای خریدار ارسال می کنه. اگر کالا آسیب ببینه و خریدار کالا رو نخواهد و تقاضای مرجوع کردن کالا به فروشنده رو داشته باشه و فروشنده قبول نکنه (مثلاً بگه بسته بندی من خوب بوده و اشکال از پست و تیپاکس هستش). توی این شرایط چی؟؟؟ و یا اینکه بسته ارسالی مثلاً یک کارت گرافیکه، بعد از ارسال ، خریدار ادعا کنه که مثلاً مطعلقات کارت کامل نیست !!! و فروشنده ادعا کنه که همه رو فرستاده !!! این حالت ممکن زمانی که خریدار از خرید پشیمون شده اتفاق بیوفته. بعد توی این 2 حالت قرار چه اتفاقی بیوفته. چون کالا توسط لیون کامپیوتر چک نخواهد شد.

این 2 مورد رو گفتم که اگر خدایی نکرده، خدایی نکرده، چنین اتفاقی افتاد جوابش از قبل برای 2 طرف معامله روشن باشه تا با علم به این داستان این روند رو ادامه بدن @};-

درود

مرسی پوریا قانون 4 رو برای همین گذاشتیم و لیون کامپیوتر هر معامله ای که به مشکل بر بخوره خود طرفین معامله باید حلش کنن و تا حل نکنن پولی برای کسی واریز نمیشه و مطمئنا طرفین حتما سعی میکنن چنین کارهایی نکنن چون قوانین کاملا مشهوده و حتما هر کسی چنین کاری بکنه خودش ضرر میکنه و ما با تمام وجود بر طبق قوانین عمل خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

عالیه این روش رو من خیلی دوست دارم سایت ایسام هم اینطوریه.اصلا یکی از دلایل اینکه من خرید نمیکردم این بود که مطمئن نبودم اما از این به بعد حله.ممنون

لینک به دیدگاه

این علامت حاکم بزرگ  (*)  , لیون کامپیوتر هست ؛ احترام بگذارید :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

من یه بار تو سایت ال دیجیتال یه گوشی بلک بری فروختم وقتی دست طرف رسید گفت سیم کارت ایرانسل پشتیبانی نمیکنه. و با توجه به قوانین اون سایت مرجوع کرد منم تایید وصل کالا رو زدم و به سایت گفتم پول رو بهش مرجوع کنید ولی شب دیدم زده یکی از خار های پین سیم کارت رو شکسته.خلاصه من موندم 300 هزار تومن ضررو گوشی که هیچ وقت درست نشد و هیچ سیم کارتی رو شناسایی نکرد.و البته نتونستم ثابت کنم.

از اون رو ز به بعد هر جنسی رو که فروختم قبلش ازش با دوربین باکیفیت بسیار بالا ازش فیلم عکس گرفتم اونم با مدارک محکم که شامل تاریخ روز از توی تلتکس یا روزنامه ی چاپ شده ی اون رو میگرم.

ینی این سایت که هیچی نشون قاضی دادگاه هم بدم حق رو به من میده و تحت هیچ شرایطی جنسی رو که فروختم پس نمی گیرم چون جنس 1000 درصد سالم کامل و بدون مشکل برا طرف فرستادم.

منم به تموم فروشنده ها توصیه می کنم قبل از فروش هر جنسی به هر کاربری با هر اندازه فعالیت یا امتیاز یکسری ویدیو و عکس با تاریخ قابل اثبات تهیه کنن که خدایی ناکرده مشکلی براشون پیش نیاد.

یا حق

درود دوست گلم

مرسی از اینکه تجربت رو در اختیار دوستان گذاشتید .

از دوستان میخوام که قبل از معامله یه سری عکس حتما از همدیگه بگیرید و خیالتون رو زیاد راحت نکنید

ما به هزینه ارسال و رقم کالا زیاد کاری نداریم و همه اینها قبل از دعوت بنده باید بین طرفین حل بشه

و ما فقط رقمی که اومده تو حسابمون رو حساب میکنیم و هزینه 1 درصد به اضافه کارمزد انتقال رو کم میکنیم و مابقی رو برای فروشنده واریز میکنیم

لینک به دیدگاه

معمولا هزینه ارسال با خریدار هستش ولی بازم بستگی به توافق داره
کارمزد هم چیزی نیست اصلا 1 % توی 1 مل میشه 10 هزار تومن که در مقبل رقم پولی نیست
در کل وقتی خریدار بیاد بگه می خوام مرجوع بزنم یعنی کاسه ای زیر نیم کاسه هست
ولی در بعضی موارد که معامله واقعا منصفانه هست (مثل معامله ای که با آقای فیروزی داشتم) طرفین توافق می کنن و مشکل حل میشه
فروشنده هم باید حواسش کاملا جمع باشه تا تمام موارد رو گوش زد کنه که بعدا مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

به نظر من هنوز ایراداتی به این کار وارده:

مثلا اگه بعد از اینکه خریدار پول رو واریز کرد به صورت توافقی معامله کنسل شد ایا بازم لیون اون یک درصد رو کسر میکنه یانه(در اینجا اگه مبلغ کسر بشه فقط خریدار ضرر میکنه)

اگر بعد از اینکه معامله انجام شد و خریدار از عدم صحت کالا خبر داد و کالا مرجوع شد بازم لیون این کارمزد و کم میکنه چون اگه کم کنه فقط از جیب خریدار پول کم میشه(امتیاز منفی هم برای خریدار پول نمیشه)

نکته بعدی اینکه به نظر بنده حقیر تعرفه مشکل داره مثلا کالایی که قیمتش 100 هزار تومنه تعرفش میشه هزار تومن که فکر میکنم خیلی کم باشه فک میکنم از این بازه استفاده کنین بهتر باشه

زیره 200 هزار  تومان 5 درصد

بین 200 تا 300 هزار تومان 4 درصد

بین 300 تا 500 هزار تومان 3 درصد

بین 500 تا 700 هزار تومان 2 درصد

و بالای 700هزار تومان 1 درصد

فک میکنم این اعداد نسبتا خوب باشن بازم مدیریت باید تصمیم بگیرن البته این اعداد حساب شده هستن و به نفع اقای حسینی :D

نکته بعدی اینکه نگفتین لیون کامپوتر در قباله این پول چه کاری انجام میده

فقط یه واسطه!

اگه دایره وظایف رو بیشتر میکردین بهتر نبود مثلا قضاوت بین طرفین در صورت مشکل یا موارد همچنینی

البته با این درصد کمی که اقای حسینی در نظر گرفتن نباید انتظاره دیگه هم داشت بالاخره همینم قنیمته و جای تقدیر داره @};- @};-

ویرایش شده توسط kargiravar
لینک به دیدگاه

ممنون آقای حسینی الان آدم میتونه با خیال راحت معامله

lion :x :x :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

مثلا اگه بعد از اینکه خریدار پول رو واریز کرد به صورت توافقی معامله کنسل شد ایا بازم لیون اون یک درصد رو کسر میکنه یانه(در اینجا اگه مبلغ کسر بشه فقط خریدار ضرر میکنه)

اگر بعد از اینکه معامله انجام شد و خریدار از عدم صحت کالا خبر داد و کالا مرجوع شد بازم لیون این کارمزد و کم میکنه چون اگه کم کنه فقط از جیب خریدار پول کم میشه(امتیاز منفی هم برای خریدار پول نمیشه)

نکته بعدی اینکه به نظر بنده حقیر تعرفه مشکل داره مثلا کالایی که قیمتش 100 هزار تومنه تعرفش میشه هزار تومن که فکر میکنم خیلی کم باشه فک میکنم از این بازه استفاده کنین بهتر باشه

فک میکنم این اعداد نسبتا خوب باشن بازم مدیریت باید تصمیم بگیرن البته این اعداد حساب شده هستن و به نفع اقای حسینی :D

فقط یه واسطه!

اگه دایره وظایف رو بیشتر میکردین بهتر نبود مثلا قضاوت بین طرفین در صورت مشکل یا موارد همچنینی

البته با این درصد کمی که اقای حسینی در نظر گرفتن نباید انتظاره دیگه هم داشت بالاخره همینم قنیمته و جای تقدیر داره @};- @};-

من نکات سوم و چهارم رو جواب میدم .

لیون کامپیوتر این کار رو به خاطر کسب درآمد نمیکنه . به خاطر کم شدن امکان کلاه برداری و راحتی کاربرها انجام میده . این 1 درصد هم به عنوان یک حق الزحمه کوچک در نظر گرفته شده برای وقتی که برای این کار گذاشته میشه.

لیون کامپیوتر قرار نیست کاری انجام بده . قراره با این کار معامله بین طرفین مطمئن تر بشه . قرار نیست قضاوتی صورت بگیره . چون کالا برای لیون نمیاد که بخواد اون رو چک کنه . وقتی چیزی دیده نمیشه ، نمیشه در موردش قضاوت کرد .

لینک به دیدگاه

من نکات سوم و چهارم رو جواب میدم .

لیون کامپیوتر این کار رو به خاطر کسب درآمد نمیکنه . به خاطر کم شدن امکان کلاه برداری و راحتی کاربرها انجام میده . این 1 درصد هم به عنوان یک حق الزحمه کوچک در نظر گرفته شده برای وقتی که برای این کار گذاشته میشه.

لیون کامپیوتر قرار نیست کاری انجام بده . قراره با این کار معامله بین طرفین مطمئن تر بشه . قرار نیست قضاوتی صورت بگیره . چون کالا برای لیون نمیاد که بخواد اون رو چک کنه . وقتی چیزی دیده نمیشه ، نمیشه در موردش قضاوت کرد .

حامد جان عزیز همیشه بحثه درآمد نیست بالاخره کارمزد دریافتی باید نسبت به ارزش کالا متعادل  باشه

اگه همه کارمزد ها متناسب باشه اینجوری باعث میشه لیون دید بهتری نسبت به معامله های کوچیک داشته باشه و از اونها استقبال کنه

من از لطف اقای حسینی به کاربرای لیون خبر دارم ولی بالاخره نباید توی معامله تعارف کرد من یاد گرفتم توی معامله هام تخفیف بدم ولی تعارف نکنم

ویرایش:

در ضمن منظورم از قضاوت این نیست که لیون همینجوری نظر بده

قاضی موقع جرم پیش مجرم نیست ولی با استفاده از شواهد و مدارک مقصر رو مشخص میکنه و میگه حق با کیه یه چیز شبیه این

ویرایش شده توسط kargiravar
لینک به دیدگاه

فقط یه واسطه!

درود دوست عزیز

ممنونم از نظراتتون

حامد جان یه سری توضیح دادن .

ما فقط میخوایم یه کمکی به کاربران کرده باشیم و یک راه امنی ایجاد کرده باشیم . اصلا اعداد و ارقام برای ما فعلا مهم نیست

ما اصلا نمیخوایم در گیر معاملات بشیم و همه چیز مربوط به خود کاربران هستش و اصلا قضاوتی نمی کنیم عزیز

در مورد اینکه کنسل بشه دقیقا هزینه یک درصد و انتقال رو دریافت میکنیم و کلا کاربران باید اول معامله رو با هم تمومش کنن بعد با بنده در تماس باشن .

امتیاز منفی بسیار مهمه دوست گلم بزرگترین سرمایه ادمها اعتباره هر کسی اعتبار نداشته باشه کل زندگیش رو داره ضرر میکنه

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم اقای حسینی..اینطوری دیگه دست کلاهبرداران رو میبندید

.نمونش چند ماه بیش یه کاربری یه عکس قطعه ای رو گذاشته بود با نام کاربری فتوشاب شده  دو میلیون از طرف گرفته بود و زده بود به جیب

لینک به دیدگاه

آقای حسینی کار بسیار خوبی کردید.بنده معامله خواستم انجام بدم با همین روش انجام میدم که خیال طرفین جمع باشه.تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...