رفتن به مطلب

*** سیستم واسطه لیون کامپیوتر برای معامله کاربران ***

Recommended Posts

:D تستارو میگین که چه تستایی مثلا!(زیاد سررشته ندارم اخه)

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بیرون سایت خرید کنیم می شه شما رو واسطه قرار داد ؟

هر دو کاربر باید عضو فروم لیون کامپیوتر باشن و بر طبق قوانین واسطه عمل کنن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من می خوام از سیستم واسطه استفاده کنم ولی منظور از «بعد از اجرای گزینه یک و اتمام و توافق برای معامله ، بنده رو به پیغام خصوصی دعوت میکنن»یعنی در پیغام خصوصی بر روی گزینه افزودن در بخش دعوت از دیگران استفاده کنید  من این کار را کردم دیگر نیاز نیست که به آقای حسینی پیغام خصوصی بدیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من می خوام از سیستم واسطه استفاده کنم ولی منظور از «بعد از اجرای گزینه یک و اتمام و توافق برای معامله ، بنده رو به پیغام خصوصی دعوت میکنن»یعنی در پیغام خصوصی بر روی گزینه افزودن در بخش دعوت از دیگران استفاده کنید  من این کار را کردم دیگر نیاز نیست که به آقای حسینی پیغام خصوصی بدیم

درود

اگه ایشون رو به خصوصی دعوت کردید و اسم ایشون سمت راست اضافه شده خیر.احتیاجی نیست.فقط یه پست بذارید که جناب حسینی بنده با کاربرx توافق کردیم مورد معامله فلان کالا به قیمت y هستش که شما شماره کارت بدین تا این مبلغ به کارتتون واریز بشه.جناب حسینی وقتی جواب دادن و شماره کارت دادن خریدار وقتی اون مبلغ رو ریخت یه عکسی ازفیش واریزی بذاره ویا شماره ارجاع رو بنویسه.وقتی جناب حسینی تایید کردند فروشنده کالارو ارسال کنه ومنتظر جواب خریدار میمونه.خریدار پس ازتست سریعا باید داخل همون خصوصی پست بذاره جناب حسینی قطعات بدون مشکل هستن لطفا مبلغ رو واریز کنید بحساب فروشنده.اونجا حتمافروشنده باید شماره کارت بده وتمام

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

دوستان گلم فقط یه نکته رو گوشزد کنم (چون تجربه خودم هستش).وقتی تمام این کارها انجام شد و جناب حسینی مبلغ رو واریز کردند ومعامله تمام شد اگر دوطرف صحبت هایی داشتن مبنی برطریقه درست سخت افزار ونرم افزاروانجام معامله های دیگه و...به هیچ عنوان داخل همون خصوصی صحبتاشونو ادامه ندن و یه خصوصی جدید دونفره ایجاد کنن.چون این خصوصی ها واسه جناب حسینی هم میره و موجب مزاحمت و اتلاف وقت ایشون میشه

لینک به دیدگاه

سلام

طریقه اپلود تصاویر چطوری است

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوست گلم داخل پیغام خصوصی گزینه ویرایشگر کامل رو بزنید در صفحه ای که بازمیشه گزینه BROWS وبعدفایل موردنظرتونو انتخاب کنید سپس گزینه پیوست این فایل رو بزنید

سوالی داشتید درخدمتم :) @};-

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی شما تهران هستید من یه پیشنهاد به آقا حامد دادم لطفا بررسی کنید اعتماد سازی بین کاربران به سطح مطلوبی خواهد رسید با پیشنهاد من

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد میدم هر معامله ای میخواد انجام بشه

تاپیکش به همراه عکس جنس زده بشه

همین طوری دوتا کاربر به پیغام ندن بگن ما میخوایم معامله کنیم بدون اینکه تاپیکش رو زده باشن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یک موضوعی را می خوام مطرح کنم و آن اینکه اگر در معامله بین دو نفر وقتی پول به حساب آقای حسینی واریز شد و فروشنده از فروش منصرف شد و فروشنده اعلام نکرد که ازمعامله منصرف شده است تکلیف پولی که در حساب آقای حسینی می ماند چیست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یک موضوعی را می خوام مطرح کنم و آن اینکه اگر در معامله بین دو نفر وقتی پول به حساب آقای حسینی واریز شد و فروشنده از فروش منصرف شد و فروشنده اعلام نکرد که ازمعامله منصرف شده است تکلیف پولی که در حساب آقای حسینی می ماند چیست

درود

چند روز اگر بگذره و کاربر کالا رو ارسال نکرده باشه ازش میپرسیم و اگر جواب داد که داد و اگر طی 3 تا 5 روز پاسخ نداد پول به خریدار برگشت داده میشه

لینک به دیدگاه

سلام اقاى حسينى

اگر بعد از تاييد شما مبلغ وارىز شد و معامله بين فروشنده و خريدار به هر علتى انجام نشد ترتيبى اتخاذ شود که مبلغ واريز شده را خريدار بتواند در معامله اى ديگر استفاده کند

لینک به دیدگاه

سلام اقاى حسينى

اگر بعد از تاييد شما مبلغ وارىز شد و معامله بين فروشنده و خريدار به هر علتى انجام نشد ترتيبى اتخاذ شود که مبلغ واريز شده را خريدار بتواند در معامله اى ديگر استفاده کند

درود دوست گلم

متاسفانه چنین کاری نمیتونیم بکنیم و فقط میتونیم مبلغ رو بر طبق قوانین مرجوع کنیم . البته با کثر هزینه لیون کامپیوتر که بنده هزینه ای از شما کم نکردم

به این دلیل که بنده کاملا در قوانین پست اول توضیح دادم که هر وقت معامله تموم شد بنده رو دعوت کنید نه وسط معامله و یا اول معامله . چون اینجوری امنیت معامله پایین میاد عزیزم و این روش واسطه فقط برای افزایش امنیت در معاملات هستش

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

لطفا بفرمایید آیا در مورد خرید و فروش نرم افزار هم این تدابیری که اندیشیده اید مناسب هست ؟

بعنوان مثال اگر من قصد فروش لایسنس اصلی یک برنامه را داشته باشم و یک خریدار بعد از واریز مبلغ و استفاده از

لایسنس ادعا کند ( بطور غیر واقع )  که لایسنس بدرستی کار نمیکند در این موقع حتی برگشت پول به فروشنده هم دیگر فایده ای ندارد چون

لایسنس قابلیت فروش مجدد نخواهد داشت و خریدار با این ترفند از لایسنسی که اریجینال و کاملا مطمئن بوده بصورت رایگان استفاده خواهد کرد .

لینک به دیدگاه

لطفا بفرمایید آیا در مورد خرید و فروش نرم افزار هم این تدابیری که اندیشیده اید مناسب هست ؟

بعنوان مثال اگر من قصد فروش لایسنس اصلی یک برنامه را داشته باشم و یک خریدار بعد از واریز مبلغ و استفاده از

لایسنس ادعا کند ( بطور غیر واقع )  که لایسنس بدرستی کار نمیکند در این موقع حتی برگشت پول به فروشنده هم دیگر فایده ای ندارد چون

لایسنس قابلیت فروش مجدد نخواهد داشت و خریدار با این ترفند از لایسنسی که اریجینال و کاملا مطمئن بوده بصورت رایگان استفاده خواهد کرد .

یه سری از نرم افزارهایی که با استعلام بشه درش اورد که ایا اورجینال بودن یا نه رو فقط از این سیستم پشتیبانی میکنیم و غیر از این باشه و طرفین معامله کنن با هم مسئله به خودشون مربوطه

لینک به دیدگاه

یه سری از نرم افزارهایی که با استعلام بشه درش اورد که ایا اورجینال بودن یا نه رو فقط از این سیستم پشتیبانی میکنیم و غیر از این باشه و طرفین معامله کنن با هم مسئله به خودشون مربوطه

بعنوان نمونه اگر من قصد فروش لایسنس اصلی یک آنتی ویروس رو داشته باشم آیا برای شما راهی وجود دارد که از اصلی بودن آن مطمئن بشید ؟

لینک به دیدگاه

بعنوان نمونه اگر من قصد فروش لایسنس اصلی یک آنتی ویروس رو داشته باشم آیا برای شما راهی وجود دارد که از اصلی بودن آن مطمئن بشید ؟

این سیستم واسطه سودی برای ما نداره و ما برای همین روی نرم افزار کاری نمیتونیم انجام بدیم دوست گلم .و فقط برای راحتتر کردن معامله کاربران داریم این کارو میکنیم و دنبال کارهای وقت گیر نیستیم

لینک به دیدگاه

این سیستم واسطه سودی برای ما نداره و ما برای همین روی نرم افزار کاری نمیتونیم انجام بدیم دوست گلم .و فقط برای راحتتر کردن معامله کاربران داریم این کارو میکنیم و دنبال کارهای وقت گیر نیستیم

خب از ابتدا همین رو میگفتین .

من هم تعجب کردم که شما چطوری میتونین لایسنس رو بقول خودتون استعلام کنید !!!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.
طبق قوانین مهلت تست رو 24 ساعت گذاشتید که خیلی کمه.
برای قطعه ای مثل کارت گرافیک ما حداقل نیاز به 48 ساعت تست داریم...
شاید کارتی هیتر خورده باشه و یه هفته دوام.
تست 24 ساعته برای قطعه ای مثل هارد و مین و رم هست

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مهلت تست رو خریدار و فروشنده مشخص میکنن و ما برای شفافتر شدن قوانین و کار واسطه این مطلب رو گنجوندیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

8 - بنده فقط به یک پیغام خصوصی که برای  طرفین و بنده به اشتراک گذاشته شده است جواب خواهم داد و جوابگوی پیغامهای دیگه در مورد همان معامله نخواهم بود .

توجه : تمام قوانین ففط برای امینت بیشتر در معاملات وضع گردیده است

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

همین امروز متوجه شدیم بعضی از عزیزان در سیستم گروه ویژه مشکلاتی دارن : مثلا نمیتونن در انجمن زیر پست بگذارن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=171

لطفا هر گونه مشکلی اگر داشتید حتما اینجا مطرح کنید تا حلش کنیم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت همه دوستان 

آقای حسینی راجب تعویض کالا چجوری میشه با این سیستم معامله کرد؟

بعضی از کاربران تازه وارد هستن که کالای آکبند زیر قیمت عرضه میکنن اگه ما بخوایم قطعه خودمونو باهاش تعویض کنیم و یه مبلغ اضافی بدیم چجوری میشه با سیستم واسطه لیون این کارو انجام داد؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان 

آقای حسینی راجب تعویض کالا چجوری میشه با این سیستم معامله کرد؟

بعضی از کاربران تازه وارد هستن که کالای آکبند زیر قیمت عرضه میکنن اگه ما بخوایم قطعه خودمونو باهاش تعویض کنیم و یه مبلغ اضافی بدیم چجوری میشه با سیستم واسطه لیون این کارو انجام داد؟

باتشکر

درود

برای تعویض کالا نمیتونیم کاری بکنیم و فقط برای خرید و فروش در خدمتیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...