رفتن به مطلب

پر گرافیک ترین بازی!

T.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظر شما پر گرافیک ترین بازی تا به امروز چیه؟

من خودم فکر میکردم بازی battle field و watch dogs پر گرافیک ترین هستند ولی در بعضی از بحث ها خیل از دوستان کرایسیس 3 را پر گرافیک ترین بازی دونستن!

به نظر شما کدام بازی از همه پر گرافیک تره و چرا؟ :-?

لینک به دیدگاه

Crysis خدا بود!

حتی نسخه ی دومش هم از Battlefield 4 پر گرافیک تر بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش Crysis گرافیک بالایی داشت، ولی همه الان میدونن که Crysis 3 خیلی بد کدنویسی شده بود که باعث شده بود اونقدر سنگین باشه و از Crysis 1 به نظر من کم گرافیک تر بود...

Uncharted 2 و Rage میتونن تو گزینه ها باشن...

تو بازیهای جدیدی که دارن میان Batman Dark Night و Witcher 3 و Farcry4 فوق العاده هستن...

لینک به دیدگاه

راستش Crysis گرافیک بالایی داشت، ولی همه الان میدونن که Crysis 3 خیلی بد کدنویسی شده بود که باعث شده بود اونقدر سنگین باشه و از Crysis 1 به نظر من کم گرافیک تر بود...

Uncharted 2 و Rage میتونن تو گزینه ها باشن...

تو بازیهای جدیدی که دارن میان Batman Dark Night و Witcher 3 و Farcry4 فوق العاده هستن...

+Advanced Warfare

ویرایش شده توسط Mehran-Gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کرایسیس 3 گرافیک خوبی داره

همچنین نیاز به CPU قوی هم داره

لینک به دیدگاه

کرایسیس 3 تنها بازی هست که ادم به اینده امیدوارمیکنه البته از نظر گرافیک البته ادم دل سردم میکنه چون کارت های گرافیک 

قدرتمند هم بذور اجراش میکنن رون  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

+Advanced Warfare

موافق نیستم!!!

18 دقیقه Gameplay رو نگاه کردم و فهمیدم که گرافیکش آشغال هستش و حتی از نسخه های قبلی COD خیلی گرافیک پایینتری داره...

لینک به دیدگاه

موافق نیستم!!!

18 دقیقه Gameplay رو نگاه کردم و فهمیدم که گرافیکش آشغال هستش و حتی از نسخه های قبلی COD خیلی گرافیک پایینتری داره...

من درست نمیدونم. ولی شنیدم که با 770 هم نمیشه رو الترا روان بازی کرد!!

لینک به دیدگاه

کرایسیس 3 گرافیک خیره کننده ای داره ولی بازی که منتظرم گرافیکش رو ببینم بازی the division هست که فوق العاده هست این بازی .فکر میکنی فیلم  انیمیشن میبینی .دموی خود بازی رو ببنید می فهمید چی میگم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرایسیس 3 گرافیک خیره کننده ای داره ولی بازی که منتظرم گرافیکش رو ببینم بازی the division هست که فوق العاده هست این بازی .فکر میکنی فیلم  انیمیشن میبینی .دموی خود بازی رو ببنید می فهمید چی میگم.

the division برای آینده هستش دوست گرامی و نباید با این نسل مقایسه بشه

و تا وقتی هم که نیومده نمیشه کاملاً در موردش با قطعیت حرف زد

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

موافق نیستم!!!

کلن Activision رییس دروغ گو هاست!

کلن گرافیک COD ها بعد از MW3 تغییر نکرده ولی سیستم حداقلشون مثل چی تو هر کدوم بالا رفته!

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

بدون شک کرایسیس3 ولی مترو لاست لایت هم خیلی شاخ بود

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

خب همه میگن کرایسیس البته حقم دارن بازیهای زیادی هستند که گرافیک فوق العاده و خیره کننده ایی دارند اما کرایسیس 3روی pc high end گرافیکی رو به نمایش میگذاره که روی هیچ پلتفرم و بازی دیگه ایی نمیشه دید.در هیچ کجای بازی کوچکترین کم کاری دیده نمیشه

کلا زمانی که crytec بازی ایی رو میسازه یه استاندارد جدیدی تو گرافیک بازیهای رایانه ایی ایجاد میکنه که فقط هم بازیهای خودش میتونن اون استاندارد رو یه قدم جلو ببرند ار اولین شماره fc بگیر تا کرایسیس 1و2و3 

فعلا از نظر تکنیکهای گرافیکی کرایسیس 3 بی رقیب هست مثلا تسلیشنی که تو این بازی میبینید یا ,3d grass هایه حجم دار water qualityو ... رو در هیچ بازی دیگه ایی نمیشه دید 

البته فعلا،، چون قراه ryse رو با نهایت کیفیت و بدون محدودیتهای XO روی پی سی ببنیم   :D و مطمئنا باز هم شاهد یک شاهکار گرافیکی دیگه هستیم

سال 2015 هم the witcher3 حرفهای زیادی برا گفتن داره اگه اون تریلر 35 دقیقیه ایی که از نسخه پی سی بازی بیرون اومده رو ببینید تا 10 دقیقه تو شک فرو میرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلن Activision رییس دروغ گو هاست!

کلن گرافیک COD ها بعد از MW3 تغییر نکرده ولی سیستم حداقلشون مثل چی تو هر کدوم بالا رفته!

بلک آپس 2 که گرافیک بدی نداشت، Ghost هم بدک نبود...

در مورد سیستم مورد نیازش چیزی نشنیدم...

ولی اون Gameplay نا امید کننده بود...

www.youtube.com/watch?v=YNYnAx97L4Q

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

Ryse:Son of Rome (PC version) and The Witcher 3: Wild Hunt.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

Ryse:Son of Rome (PC version) and The Witcher 3: Wild Hunt.

برادر من بازی هنوز نیومده از کجا میگی پر گرافیکن؟!

این تریل ها تبلیغاتن....توشون اغراق شده فراوان.

لینک به دیدگاه

با قاظعیت تمام بتلفیلد چهار.دلیلشم میگم.همونطور که از امضام معلومه کارتم 7870 ghz دارم.توی کرایسیس 3 تمام جزعیات گرافیکی در بالاترین حد قرار داشت و با استفاده از نرم افزار Fraps فهمیدم که در بهترین حالت،حداکثر 30 فریم رو بهم میده.

در حالیکه توی بتلفیلد 4 شما توی تنظیمات گرافیکی گزینه scale resolution رو پیدا کرده و مقدار اون رو روی 200 قرار بدید تازه متوجه میشید چه گرافیکی داره.در این حالت حداکثر 10 فریم از گیم گرفتم.بهتره خودتونم امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

با قاظعیت تمام بتلفیلد چهار.دلیلشم میگم.همونطور که از امضام معلومه کارتم 7870 ghz دارم.توی کرایسیس 3 تمام جزعیات گرافیکی در بالاترین حد قرار داشت و با استفاده از نرم افزار Fraps فهمیدم که در بهترین حالت،حداکثر 30 فریم رو بهم میده.

در حالیکه توی بتلفیلد 4 شما توی تنظیمات گرافیکی گزینه scale resolution رو پیدا کرده و مقدار اون رو روی 200 قرار بدید تازه متوجه میشید چه گرافیکی داره.در این حالت حداکثر 10 فریم از گیم گرفتم.بهتره خودتونم امتحان کنید.

اینکه چند فریم گرفتید نمیتونه دلیل قانع کننده ای باشه.بعضی بازی ها بهینه سازی بهتری دارند و بهتر اجرا میشن بعضی ها دچار ایراد هستن مثل واچ داگز.
لینک به دیدگاه

برادر من بازی هنوز نیومده از کجا میگی پر گرافیکن؟!

این تریل ها تبلیغاتن....توشون اغراق شده فراوان.

دلایل زیادی هست که میشه مطمئن بود هر دوی این بازی ها از بازی های با گرافیک بالا هستند

یکی سابقه کاری Crytek وCD Projekt ،،با یه نگاه به کارنامه اینها میشه فهمید که تمام بازیهای قبلیشون از نظر گرافیکی حرفهای زیادی برای گفتن داشتند یا حتی شرکتی مثل Crytek بازیهاش حرف اول واخرو تو زمینه گرافیکی میزنه

دیگه اینکه  ryse  امتحان خودشو تو زمینه گرافیکی پس داده ، ryse  جایزه  گرافیک فستیوال  SIGGRAPH رو در زمینه خلق character های واقعی برد.

یکی از مدیرای کرایتک  گفته بود که با توجه به سخت افزار نامحدود پی سی ما میخوایم هر انچه که ممکن هست رو با  CryEngine به نمایش بگذاریم بازی ryse نمادی برای قدرت نمایی pc خواهد بود. چند روز پیش هم Crytek برتری های نسخه pc نسبت به xo رو منتشر کرد

http://www.dsogaming.com/news/ryse-son-of-rome-pcxbox-one-differences-unveiled-higher-quality-textures-better-lod-levels/

خیلی از تریلر هایی که از این دو بازی تا حالا منتشر شدند همه in game و از Gameplay بازی بودند.پس پیش بینی اینکه هر دو بازی از برترین بازیها در زمینه گرافیکی هستند نباید خیلی سخت باشه

یوبی با اون تریلر e3 2012 از wd همه رو بدبین کرد.

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...