رفتن به مطلب

خرید کابل اسلیو، نیازمند خریدار

silvermn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود سروران

توی این فروم و جاهای دیگه عزیزانی رو دیدم که به کابل اسلیو نیاز داشتن

قصدم اینه که سفارش بدم،

حالا فقط به خریدار نیاز داریم،

به صورت کلی خرید میکنیم، و بعد به هر میزان که خرید بشه برای همه ارسال میشه، هزینه کلش میاد پایین خیلی،

فقط کابلها به صورت آماده نیست، و باید خودتون پاور رو اسلیو کنید،

دوم اینکه مثلا پول جمع میشه، 200 متر خریداری میشه، بین 4 نفر تقسیم کنیم نفری 50 متر، که واسه پاور کفایت میکنه که از سایز 3 میگیرم

برای کابلهای کیس هم سایز 10 میگیرم 100 متر، که واسه همون 4 نفر میشه نفری 25 متر، که بازم کافیه

حالا مثال بودن متراژ، در کل نمیشه یکی بگه پول بیشتر میدم متراژ بیشتر میگیرم،

بعدش هم میمونه رنگش، که باید یکی باشه

فکر کنم مشکی رو همه بخوان!
اگر رنگ دیگه میخواین چون کمتر شاید استفاده بشه، به صورت جدا من معرفی میکنم که بگیرین از دوستان

هرکسی آمادگی داره لطف کنه بگه!
تا ببینم چی کار میشه کرد

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اولاً می‌خواستم بابت این کارت ازت تشکر کنم، چون خیلیا دنبال این کابل‌ها هستن، من‌جمله خودم!

اگه کابل‌های آماده بود (همون تبدیل) من حتماً یه ست کامل سفارش می‌دادم. ولی چون فقط اسلیوشه حوصله ندارم تمام کابل‌های پاور رو خودم اسلیو کنم

جایی سراغ ندارین که کابل‌های تبدیل اسلیوشده‌ی آماده بفروشن؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اولاً می‌خواستم بابت این کارت ازت تشکر کنم، چون خیلیا دنبال این کابل‌ها هستن، من‌جمله خودم!

اگه کابل‌های آماده بود (همون تبدیل) من حتماً یه ست کامل سفارش می‌دادم. ولی چون فقط اسلیوشه حوصله ندارم تمام کابل‌های پاور رو خودم اسلیو کنم

جایی سراغ ندارین که کابل‌های تبدیل اسلیوشده‌ی آماده بفروشن؟

درود عزیز

خواهش میکنم

ببینید، کابل آماده قیمتش بالا میوفته، واسه ست کامل اون باید بالای 700 هزینه کنید

اگر بخواین میتونیم واستون اسلیو کنیم پاور رو، اما خوب هزینه داره، و البته خیلی کمتر از اون چه که فکر کنید

جا که زیاد هست، اما اونقدر هزینه میکنید؟ که البته بگم به اون صورت خودتون باید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

اتفاقا شما اگه تبدیل بگیری زیاد گرون در نمیاد . 

شاید مدل های EVGa .و corsair گرون باشن اما silver stone و bitfenix واقعا مناسبن . اینطوری هرکی هر رنگی هم بخواد میتونه تهیه کنه . 

اگه extension باشه که من صددرصد هستم. اما اگه متریال میخواین بگیرین به مدل و رنگش بستگی داره . 

الان extension های bitfenix , silverstone بین 7 تا 10 دلار قیمت داره  8 پین و 6 پین و 24 پینش.

لینک به دیدگاه

ابزار این کار هم تو سایتا خیلی گرونه ابزا رشو از کجا بخریم؟؟؟اون هم رو تعداد بالا

لینک به دیدگاه

منم با دوست عزیزمون M4JiD موافقم

اگه بشه اکستنشن های Silverstone و Bitfenix رو وارد کنن خیلی خوب میشه و به صرفه هستن

لینک به دیدگاه

دوستان ببینید، ما از آمریکا نمیاریم، شما میگین 10 دلار ، اما تا برسه کلی هزیتش میشه! اون هارو باید خودتون تهیه کنید، چون چیزی نیست که بشه قسمتش کرد

برای ابزار هم اگر بخواید انجام میدین خودنون، ابزار هم میگیریم، اگر هم نه که ما انجام میدیم

رنگ هم گفتم، فعلا مشکی، البته شما بفرمایید چه رنگی میخواید تا ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

من سفید میخوام.

الان یه 24 پین و 2تا 8پین بخوام سفارش بدم واسم 160 در میاد . 

الان شما بخواین اسلیو چدا بکیرین چقدر در میاد ؟

لینک به دیدگاه

من سفید میخوام.

الان یه 24 پین و 2تا 8پین بخوام سفارش بدم واسم 160 در میاد . 

الان شما بخواین اسلیو چدا بکیرین چقدر در میاد ؟

160 تومن؟؟؟؟

از کجا؟

من که فکر نکنم با این هزینه بشه، من نوشتم توی تاپیک، واسه 50 متر چیزی بشه 70 تومن!

-----------------------

این قیمت تقریبیه! شاید کمتر، شاید هم بیشتر بشه!

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

داداش یه عکس از این کابلها میزاری به عنوان نمونه ؟

نداریم که عزیز، میخوایم بگیریم، میتونی بری سایت Aliexpress از اونجا نمونه هاشو نیگا کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

من میخوام رنگ ابی و مشکی

نمیخوام تحمیل کنم ولی فکر کنم مادربورد با ترکیب رنگ ابی مشکی فراگیرتر باشه

خودم خیلی دنبالش بودم اما گیرنیومد حتی خواستم از یه کالایی که تو صنعت برق بکار میره و اون هم برای روکش کردن سیم هست استفاده کنم (به اسمه وارنیش شناخته میشن)که انعطاف پذیری و زیبایی روکش های مخصوص این کار رو ندارن

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من میخوام رنگ ابی و مشکی

نمیخوام تحمیل کنم ولی فکر کنم مادربورد با ترکیب رنگ ابی مشکی فراگیرتر باشه

خودم خیلی دنبالش بودم اما گیرنیومد حتی خواستم از یه کالایی که تو صنعت برق بکار میره و اون هم برای روکش کردن سیم هست استفاده کنم (به اسمه وارنیش شناخته میشن)که انعطاف پذیری و زیبایی روکش های مخصوص این کار رو ندارن

درود مهدی جان

حقیقت رنگ های دیگه رو نمیشه کار کرد، ول مشکی که گفتم رو میتونیم بیاریم؛ برای رنگ های دیگه از طریق یکی از دوستان اگر دوست داشتید اقدام میکنم

بله، وارنیش رو من هم دنبالش بودم، اما جواب نمیده اصلا

حالا فعلا 2 نفر هستیم واسه مشکی، اگر که بقیه دوستان هم دنبالش باشن میتونیم بریم سمت سفارشات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زیبایی اسلیو کردن به ترکیب رنگ هست که هر کی بر اساس سلیقش چینش انجام بده تک رنگ مشکی زیبا میشه اما نه به اندازه ترکیب رنگ

من حتما در کنار مشکی ابی  بنفش یا صورمه ای نیاز دارم

این یکی از کاملترین سایتها تو زمینه مدینگ سیستم هست و هر قطعه ای که فکرش رو بکنید داره

مطمئنم لذت میبرید اگه یه گشت کامل تو این سایت بزنید اونوقت متوجه دنیای متفاوت مدینگ خارج با داخل کشور میشید

www.xoxide.com/toswbisc.html

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

زیبایی اسلیو کردن به ترکیب رنگ هست که هر کی بر اساس سلیقش چینش انجام بده تک رنگ مشکی زیبا میشه اما نه به اندازه ترکیب رنگ

من حتما در کنار مشکی ابی  بنفش یا صورمه ای نیاز دارم

این یکی از کاملترین سایتها تو زمینه مدینگ سیستم هست و هر قطعه ای که فکرش رو بکنید داره

مطمئنم لذت میبرید اگه یه گشت کامل تو این سایت بزنید اونوقت متوجه دنیای متفاوت مدینگ خارج با داخل کشور میشید

www.xoxide.com/toswbisc.html

بله عزیز

متوجه هستم،چون مثلا من رنگ قرمز میخوام، شما آبی، دوستان دیگه رنگهای دیگه، این امکان وجود نداره که اون رنگ رو بگیریم

تک رنگ مشکی فعلا میشه گرفت، چون کلا خواهان داره

بقیه رنگ ها هم چون مقدارش کمتر هست، من از دوستان رو معرفی میکنم که رنگ جدا رو از ایشون بگیرین

لینک به دیدگاه

اگه کابلها به کیفیت اینا باشه واقعا عالی هست

attachicon.gif11.jpgattachicon.gif16.jpgattachicon.gif07.jpgattachicon.gif03.jpgattachicon.gif13.jpgattachicon.gif01.jpg

این مدل ها گرون تر باید باشه، بخواین این رو هم میشه گرفت، اما قیمت میره بالا دیگه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دوستان 

سلام 

محمد جان کیفیت کابل رو فراموش نکنی این یه نمونه از کیفیت کابلهای شرکت corsir ببین .  @};-

89rocysqoomvqnjc684m.jpg

g1ilaq6jjf9p1km9m56e.jpg

لینک به دیدگاه

خب دوستان 

سلام 

محمد جان کیفیت کابل رو فراموش نکنی این یه نمونه از کیفیت کابلهای شرکت corsir ببین .  @};-

89rocysqoomvqnjc684m.jpg

g1ilaq6jjf9p1km9m56e.jpg

درود احسان جان

فعلا که فقط 2 نفر هستیم!

اما کیفیت دیگه انقدر فکر نکنم باشه!

اما خوب قابل قبوله!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود احسان جان

فعلا که فقط 2 نفر هستیم!

اما کیفیت دیگه انقدر فکر نکنم باشه!

اما خوب قابل قبوله!

کیفیت کابلایی که میخای بگیری؟

قسمتی که رنگی کردم متوجه نشدم کابلی که عکس قرار دادم در اون حد نیست یا کابلی که قراره بگیری ؟

در ضمن مگه میخای از کجا بگیری؟

لینک به دیدگاه

کیفیت کابلایی که میخای بگیری؟

قسمتی که رنگی کردم متوجه نشدم کابلی که عکس قرار دادم در اون حد نیست یا کابلی که قراره بگیری ؟

در ضمن مگه میخای از کجا بگیری؟

کیفیت کابل ها یه چیزی توی این مایه هاست

post-13203-0-12092200-1409857340_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سباه که خیلی سادس . الان همون پول رو میشه گزاشت رو پول پاور ماژولار خرید . هم پاور بهترین گیرت میاد هم کابل هاش یه دست سیاهن . 

حداقل یه رنگ بگیرید که طرفداراش زیاد باشن . مثلا سیاه قرمز . هم تو با سری گیمینگ MSi  سته هم با اسوس . 

لینک به دیدگاه

سباه که خیلی سادس . الان همون پول رو میشه گزاشت رو پول پاور ماژولار خرید . هم پاور بهترین گیرت میاد هم کابل هاش یه دست سیاهن . 

حداقل یه رنگ بگیرید که طرفداراش زیاد باشن . مثلا سیاه قرمز . هم تو با سری گیمینگ MSi  سته هم با اسوس . 

خوب عزیز تکی نمیشه که!

اگر باشه که منم با سیاه و قرمز موافقم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...