رفتن به مطلب

کاهش قیمت کارتهای سری 290 و 290X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خوب دوستان مثل اینکه AMD کاری رو که ازش انتظار میرفت رو انجام داده و قیمت کارتهای سری 290 رو به 299 و 290X رو به 399 دولار کاهش داده تا بتونه با فروش خودش رو حفظ کنه در رقابت با سری جدید انویدیا...

post-10788-0-45032100-1412454419_thumb.jpgpost-10788-0-26343700-1412454426_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فکر کنم فعلا ای ام دی تنها کاری که از دستش برمیاد همین کاهش قیمت باشه . :)  در هر صورت به نفع مصرف کننده هست و ما به عنوان مصرف کننده از این کاهش ها خوشحال میشیم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر طول می کشه این کاهش قیمت روی بازار ایران تاثیر بگذاره؟

بهترین کار وارد کردن شخصی از خارج هستش...

لینک به دیدگاه

چقدر طول می کشه این کاهش قیمت روی بازار ایران تاثیر بگذاره؟

تا زمانی که جنسای فعلی فروش برن و جنسای جدید وارد بشن :) امیدی به کاهش زودهنگام ، بنده ندارم :)

لینک به دیدگاه

تا زمانی که جنسای فعلی فروش برن و جنسای جدید وارد بشن :) امیدی به کاهش زودهنگام ، بنده ندارم :)

بهترین کار وارد کردن شخصی از خارج هستش...

درود

با این تفاسیر باید تا یکی  دو ماه دیگه صبر کرد.. البته اگر ارزش صبر کردن را داشته باشد

من نیاز به یک  کارت گرافیک خوب دارم با توضیحی که شما دوستان داده اید بهتره به فکر یک دست دو R9 280X باشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نمیکنم این کارش زیاد موثر باشه! بهتر بود 290X رو میکرد 299 دلار تا حد اقل از 970 کمتر میبود

لینک به دیدگاه

درود

با این تفاسیر باید تا یکی  دو ماه دیگه صبر کرد.. البته اگر ارزش صبر کردن را داشته باشد

من نیاز به یک  کارت گرافیک خوب دارم با توضیحی که شما دوستان داده اید بهتره به فکر یک دست دو R9 280X باشم

دوست عزیز من اگه باشم صبر می کنم و وقتی 970 به قیمت نزدیک به کف خودش در ایران رسید میخریدمش . با توجه به جدید بودنش و همچنین مصرف بسیار کمش که باعث میشه دمای داخل کیس هم پایین بیاد برای من اولویت داره . مگر اینکه 280 ایکس رو به قیمت خیلی خوبی به شما پیشنهاد بدن . کلا اگه عجله نداری یکم صبر کنی بهتره :)  البته به نظر من

لینک به دیدگاه

ولی این کاهش قیمت برای ما تا چند ماهه دیگه فایده ای نداره چون وارد کننده ها و شرکت ها نمیزارن تا این حد قیمت پایین بیاد چون در زمان ورود قیمت کارتهای انویدیا اون کارتها هم قیمت بالایی دارن تا زمانی که قیمت اون کارتها به قیمت واقعی خود نزدیک نشه قیمت کارتهای ati پایین نمیاد

مثالش 770 و r9 280x

لینک به دیدگاه

منظورت R9 270X ئه ؟؟؟ (970)

نه عزیز جان منظورم 970 سری جدید کارتای انودیا هست . باتوجه به قدرت و صد البته مصرف بسیار پایینش نسبت به قدرتی که داره ارزش داره وایسی تا این کارت بیاد و بعد از کاهش قیمت اون رو بخری . سری جدید انودیا مخصوصا ۹۷۰ با اون مصرف پایینش بنظرم باید اولویت اول باشه برای این بزرگوار البته این نظر بنده هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نمیکنم این کارش زیاد موثر باشه! بهتر بود 290X رو میکرد 299 دلار تا حد اقل از 970 کمتر میبود

بهمن جون تو ایران شاید بی ارزش باشه ولی حاهای دیگه فکر میکنم ارزش داشته باشه...

مخصوصا اگه تو فکر دومیش باشید، ارزش داره... ^_^

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

کاهش قیمت اعمال شده از همین الان می تونید بخرید

گرافیک وزن زیادی نداره می تونید شخصا وارد کنید هزینه بالایی نخواهد داشت

لینک به دیدگاه

دوستان اگه می خوان خرید کنن فعلا دست نگه دارن تخفیف ها کامل اعمال شده

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814202080

قیمت ها کارت های کارکرده و نو به شدت افت خواهد کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...