رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

اگر dxdiag نوشته Directx Version 11

آخرین آپدیت 11.2 رو از اینجا دانلود کن

86MB

http://download.microsoft.com/download/1/7/1/1718CCC4-6315-4D8E-9543-8E28A4E18C4C/dxwebsetup.exe

این که یه فایل 285 کیلو بایتیه 

دانلود کردم بعدش یه فایل 5 مگ دانلود کرد الانم وسط نصبش گیر کرد 

لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام

دوستان احتمال زیاد خیلی از عزیزان این سوال رو پرسیده باشند ولی ممنون میشم یه جواب کلی به من بدهید.

من الان ویندوز 7ultimat کرک شده رو دارم که موقع نصب ویندوز خودش اکتیو میشه.الان هم نسخه اینترپراز 64 بیتی ویندوز 10 را دانلود کردم و میخوام نصبش کنم از طریق فلش.

الان سوالاتم اینه که باید از روی ویندوز 7 نصبش کنم؟ برای product key باید چیکار کنم با توجه به اینکه من ویندوز 7 کرک شده دارم؟

برای اکیتیو کردن ویندوز 10 باید چه روشی یا برنامه ای رو استفاده کرد و نحوه استفاده از اون برنامه به چه صورت است؟

اپدیت اجباری که ماکروسافت گذاشته آیا یک آپدیت میباشد یا چندین آپدیت میباشد؟

ممنون

آپدیتش هم برای من چیزی حدود 700-800 مگابایت بود که بیشترش یک سری برنامه های اضافی بود که داخل استور نصب میشد

ولی به جهت کامل بودن کار بنده اجازه دادم دانلود بشه

بقیه آپدیتها هم بصورت جزیی و به مرور نصب میشه

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

این که یه فایل 285 کیلو بایتیه 

دانلود کردم بعدش یه فایل 5 مگ دانلود کرد الانم وسط نصبش گیر کرد 

این فایله نصبه آنلاینه اگر وسطش گیر کرد cancel کن دوباره نصب کن.

راه دوم اینه که توی گوگل بگرد فایل نصب آفلاین پیدا کن.

لینک به دیدگاه

دوستان اگه ویندوز 10 نصب کردید (همونجور که صفحه های قبل هم اشاره شد)

و اینترنت حجمی دارید حتما مواظب شارژتون باشید

نصب نرم افزار BW Meter هم خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

دوستان اگه ویندوز 10 نصب کردید (همونجور که صفحه های قبل هم اشاره شد)

و اینترنت حجمی دارید حتما مواظب شارژتون باشید

نصب نرم افزار BW Meter هم خیلی عالیه

این برنامه مگه بجز اینکه حجم مصرفی رو نشون میده کار دیگه هم میکنه؟

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا یه اینک دانلود directx 11.2 بدین 

درود

اگر 8.1 دارین به صورت پیش فرض نصب هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان چیزی به عنوان دایرکت ایکس 11 یا 11.2 یا 12 برای دانلود وجود نداره و همه اینها همون کدهای آپدیت شده دایرکت ایکس 9 هستن...

درضمن با گرافیک 970 هم ظاهرا همین مشکل وجود داره و با آخرین ورژن GPUZ که نسخه 8.5 بود، ورژن ساپورت دایرکت ایکس رو همون 11.2 میزنه:

post-10788-0-86164100-1438546455_thumb.gif

لینک به دیدگاه

دیشب درایور انویدیا نصب شد و دایرکت ایکس شماره 12 در آن درج شد!!!

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 نسخه pro رو نصب کردم یه جورایی به نظرم همه چیز تار و گرفته می یاد کیفیت تصاویر انگار در ویندوز 7 خیلی بهتر بود منظورم فیلم ها و ... از این دست هست!

فتوشاپ یه نسخه روی یه دیسک دارم که پرتابل هست و خیلی راحت رو ویندوز هفت ازش استفاه می کردم روی ویندوز ده پنجره نیمه کاره باز میشه و بعد بسته میشه ورژن فتوشاپه قدیمی هست مثلا مال پنج سال قبل هست ولی روی win 7 sp1 به راحتی ران میشد اینجا نمیشه سرچ هم زدم بی نتیجه بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان چیزی به عنوان دایرکت ایکس 11 یا 11.2 یا 12 برای دانلود وجود نداره و همه اینها همون کدهای آپدیت شده دایرکت ایکس 9 هستن...

درضمن با گرافیک 970 هم ظاهرا همین مشکل وجود داره و با آخرین ورژن GPUZ که نسخه 8.5 بود، ورژن ساپورت دایرکت ایکس رو همون 11.2 میزنه:

واسه منم همین جوریه

خود ویندوز دایرکس 12 میگه اما تو gpu.z 11.2 نشون میده

الان به نظرم نسخه نهای نیست همون نسخه آزمایشو به ملت قالب کردن !

لینک به دیدگاه

سلام

من به کمک دوستان عزیز ویندوز 10 رو نصب کردم به روش زیر

من ویندوز 7 کرک شده داشتم-بعدش فایل iso ریختم روی فلش و از طریق boot flash وارد نصب ویندوز 10 شدم.ویندوز قبلی رو پاک کردم و ویندوز  اینترپرایز 10 را نصب کردم-ویندوز نصب شد و کامپیوتر رسیت شد وبعدش آرم ویندور 10 آمد که پایینش علامت درصد اومد که تا صد پر شد و دوباره کامپیوتر ریست شد وبعدش چندتا نوشته اومد میگفت در حال کانفیگ برنامه ها میباشد و کامپیوتر را خاموش نکنید-چند دقیقه طول کشید و وارد ویندوز شدم-هیچ product key ازم نخواست.منم تمامی درایور هارو نصب کردم ولی موقع نصب آخرین درایور انویدیا میگفت که این برنامه روی ویندوز شما نصب نمیشه.منم نسخه قدیم تر را نصب کردم و نصب شد ولی بازم گرافیک رو نشناخت-بعدش توی بخش آپدیت دیدم داره یه درجه پر میشه و توی لیست آپدیتی که داشت انجام میشد نوشته بود که کارت گرافیک شما و گرافیک پردازنده شما با آپدیت نصب میشه که بعد از 2 ساعت از پرش شدن آپدیت و ریست شدن کامپیوتر همه چیز درست و فعال شده بود.ولی به نظرم نسبت به ویندوز 7 سرعت بووت شدن ویندوز کمی طولانی تر شد و زمانی که ویندوز بالا میاد برای 20 ثانیه سرعت کامپیوتر کم است و بعدش همه چیز روان میشه.

به نظر شما من مراحل نصب رو درست رفتم یا باید کار دیگه ای انجام بدم که سرعت اولیه بالا اومدن کامپیوتر بره بالاتر؟

ویرایش شده توسط ali-foxx
لینک به دیدگاه

با این نرم افزار میتونید هر قسمتی از کامپیوتر که میخواد به نت وصل بشه رو به دلخواه دسترسیشو ببندید

لینک به دیدگاه

با این نرم افزار میتونید هر قسمتی از کامپیوتر که میخواد به نت وصل بشه رو به دلخواه دسترسیشو ببندید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام

ولی به نظرم نسبت به ویندوز 7 سرعت بووت شدن ویندوز کمی طولانی تر شد و زمانی که ویندوز بالا میاد برای 20 ثانیه سرعت کامپیوتر کم است و بعدش همه چیز روان میشه.

به نظر شما من مراحل نصب رو درست رفتم یا باید کار دیگه ای انجام بدم که سرعت اولیه بالا اومدن کامپیوتر بره بالاتر؟

با سلام بنده هم دقیقا همین مشکل دارم رو سیستم خونه و سیستم شرکت سرعت بوت نسبت به ویندوز 8.1 کندتر شده و پس از مشاهده صفحه دسکتاپ کمی زمان می برد تا برنامه ها اجرا شوند. :(

لینک به دیدگاه

Microsoft Edge بعد از 5 ثانیه خود به خود بسته میشه . کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟ :-?

لینک به دیدگاه

دوستان کسی مشکل خاموش نشدن صفحه مانیتور نداره؟

تنظیمات من اینطوریه ولی بعد 3 دقیقه مانیتور خاموش نمیشه. درایور کارت گرافیک هم بروزه. Catalyst 15.7.1 نصبه.

co2k_2015-08-03_162633.png

چک کردم عامل دیگه ای هم جز موس و کیبورد ، مانیتور رو روشن نگه نمیداره. اگه غیر فعالشون کنم بازم صفحه مانیتور روشن میمونه.

لینک به دیدگاه

من یه مشکلی که الان باش دارم یکمی هم کفرمو در آورده اینکه قبلا Fire Fox که داخلش New Tab باز می کردم صفحاتی که خیلی بهشون سر می زدم رو نشون می داد.حالا تا New Tab رو باز می کنم bing رو باز می کنه...هر کاریش هم می کنم نمی تونم تنطیمات New Tab رو دستکاری کنم...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

من امشب میخوام ویندوز 10 رو دانلود کنم ولی نمیدونم کدومشو بگیرم!

میشه یه راهنمایی کنید؟

AIO فرقش چیه با نسخه معمولی؟

http://soft98.ir/os/windows-10/

لینک به دیدگاه

من یه مشکلی که الان باش دارم یکمی هم کفرمو در آورده اینکه قبلا Fire Fox که داخلش New Tab باز می کردم صفحاتی که خیلی بهشون سر می زدم رو نشون می داد.حالا تا New Tab رو باز می کنم bing رو باز می کنه...هر کاریش هم می کنم نمی تونم تنطیمات New Tab رو دستکاری کنم...

سلام دوست عزیز

وقتی New Tab میزنی سمت راست بالا زیر نوار Bookmark یه عکس چرخ دنده وجود داره اونو بزن  و گزینه Show Suggested انتخاب کن درست میشه.

واسه اینکه Bing باز نشه     (Tools> Option>General> home page) هر سایتی که خواستی بهش بده .

لینک به دیدگاه

عزیزان Microsoft Edge هنوز برای شما باز میشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

وقتی New Tab میزنی سمت راست بالا زیر نوار Bookmark یه عکس چرخ دنده وجود داره اونو بزن  و گزینه Show Suggested انتخاب کن درست میشه.

واسه اینکه Bing باز نشه     (Tools> Option>General> home page) هر سایتی که خواستی بهش بده .

جناب home page با new tab فرق داره...راه حلش یه چیز دیگس حلش کردم رفت....

سلام دوستان.

من امشب میخوام ویندوز 10 رو دانلود کنم ولی نمیدونم کدومشو بگیرم!

میشه یه راهنمایی کنید؟

AIO فرقش چیه با نسخه معمولی؟

http://soft98.ir/os/windows-10/

All In One تمام نسخه ها رو باهم داره Home Pro Enterprise Education.... شما AIO رو دانلود کنید و بعد هم هر نسخه ای رو که خواستید نصب کنید.

لینک به دیدگاه

ببینید احتمالا به دردتون بخوره : 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=47183

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...