رفتن به مطلب

Recommended Posts

آقای حسینی مانیتور AOC 2230FM با کارتن و همه تجهیزات گارانتیش تموم شده سالم و تمیز چند بر میدارید.

در ضمن مانیتور ASUS VE 278 Q میدونم تو سایتتون نیست ولی پاساژ ایران دیدم 570 تومان.

شما چند می تونید قیمت بدید؟

راستی مانیتور Viewsonic تو بازار پیدا میشه اگه آره چه مدلهایی با چه قیمتی(ترجیحا بالای 26 اینچ)

مانيتور 2230 رو 160 خريدارم

و 278 هم اخرش بتونم بهتون 555000 تومان بدم بهتون .

ويوسونيك هم ندارم و فكر نكنم باشه تو بازار

لینک به دیدگاه

• ارسال 4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مانيتور 2230 رو 160 خريدارم

و 278 هم اخرش بتونم بهتون 555000 تومان بدم بهتون .

ويوسونيك هم ندارم و فكر نكنم باشه تو بازار

ممنون. قیمت خریدتون خوبه. قصد جسارت ندارم ولی تو سایت همسایه تون قیمت این مانیتور ASUS رو 525 زده (امیدوارم اشتباه تایپی نبوده باشه)که البته واقعی تر به نظر میاد چون قیمت اونور آبش حدود 340 دلار هست.

میدونم قیمتای اونور با اینجا خیلی فرق داره. نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

ممنون. قیمت خریدتون خوبه. قصد جسارت ندارم ولی تو سایت همسایه تون قیمت این مانیتور ASUS رو 525 زده (امیدوارم اشتباه تایپی نبوده باشه)که البته واقعی تر به نظر میاد چون قیمت اونور آبش حدود 340 دلار هست.

میدونم قیمتای اونور با اینجا خیلی فرق داره. نظر شما چیه؟

درود

ممنونم عزيز و حق با شما بود و امار دوستانمون در اينجا اشتباه بوده و اصلاح شد

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم عزيز و حق با شما بود و امار دوستانمون در اينجا اشتباه بوده و اصلاح شد

ممنونم آقای حسینی عزیز

من قبلا از سایتتون خرید داشتم ولی چون می خوام مانیتور خودمو تقدیمتون کنم و این مانیتور ASUS VE278Q رو هم ازخودتون بگیرم ممنون میشم روال کار رو برام بگین. ضمنا من 2 تا کابل HDMI با کیفیت خوب می خوام اونها رو هم قیمت بفرمائید و یه کمی هم خودتون روی این مانیتور تخفیف آخر رو لطف کنین تا بریم سر معامله. @};- ;) بالاخره ایرانی هستیم و چونه زدن رو دوست داریم دیگه @};- اگه لازمه بفرمائید تا تلفنی یا در پیغام خصوصی بحث رو دنبال کنیم.

ویرایش شده توسط aminel1358
لینک به دیدگاه

ممنونم آقای حسینی عزیز

من قبلا از سایتتون خرید داشتم ولی چون می خوام مانیتور خودمو تقدیمتون کنم و این مانیتور ASUS VE278Q رو هم ازخودتون بگیرم ممنون میشم روال کار رو برام بگین. ضمنا من 2 تا کابل HDMI با کیفیت خوب می خوام اونها رو هم قیمت بفرمائید و یه کمی هم خودتون روی این مانیتور تخفیف آخر رو لطف کنین تا بریم سر معامله. @};- ;) بالاخره ایرانی هستیم و چونه زدن رو دوست داریم دیگه @};- اگه لازمه بفرمائید تا تلفنی یا در پیغام خصوصی بحث رو دنبال کنیم.

خواهش ميكنم

مدل مانيتور تون رو بفرماييد تا قيمت بدم بهتون و اگر مورد پسند شما واقع شد در خدمتم و مانيتور 278 متاسفانه سود زيادي نداره عزيز و زياد نميشه روي قيمتش مانور داد

لینک به دیدگاه

خواهش ميكنم

مدل مانيتور تون رو بفرماييد تا قيمت بدم بهتون و اگر مورد پسند شما واقع شد در خدمتم و مانيتور 278 متاسفانه سود زيادي نداره عزيز و زياد نميشه روي قيمتش مانور داد

عزیز سرتون حسابی شلوغه ها @};- دو تا پست عقب تر عرض کردم خدمتتون مانیتور خودم AOC 2230 FM با کارتن و تجهیزات گارانتی تموم شده ولی سالم و تمیز.

به جاش می خوام این ASUS 278q رو ازتون بخرم که خوشبختانه می بینم تو سایتتون قیمت رو 530 زدین(البته بازم از تخفیف بیشتر خوشحال میشم)

2 تا کابل HDMI با کیفیت خوب هم می خوام که لطف کنین قیمت بدین و در مورد نحوه تحویل جنس بنده به شما و خرید جنس مورد نظر من هم یه توضیحی بدین

راستی من تا حالا از این ASUS مانیتور نخریدم . ممنون میشم یه توضیحی راجع به خدمات پس از فروش و گارانتیش هم بفرمائید. ببخشید سوالام زیاد شد ;)

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز

یه مودم کارکرده asus AM 602 دارم که در صورت موافقت شما قصد دارم با مدل WAG120N تعویض کنم

شدنی هست ؟

مبلغ مابه التفاوت ؟

یک دنیا ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز سرتون حسابی شلوغه ها @};- دو تا پست عقب تر عرض کردم خدمتتون مانیتور خودم AOC 2230 FM با کارتن و تجهیزات گارانتی تموم شده ولی سالم و تمیز.

به جاش می خوام این ASUS 278q رو ازتون بخرم که خوشبختانه می بینم تو سایتتون قیمت رو 530 زدین(البته بازم از تخفیف بیشتر خوشحال میشم)

2 تا کابل HDMI با کیفیت خوب هم می خوام که لطف کنین قیمت بدین و در مورد نحوه تحویل جنس بنده به شما و خرید جنس مورد نظر من هم یه توضیحی بدین

راستی من تا حالا از این ASUS مانیتور نخریدم . ممنون میشم یه توضیحی راجع به خدمات پس از فروش و گارانتیش هم بفرمائید. ببخشید سوالام زیاد شد ;)

دوست گلم من هم 2230 رو بهتون قيمت 160 تومان دادم و 278 هم تقديمتون ميكنم . كابل خوب هم نميشناسم و بعضي فروشنده ها بي خودي گرون ميدن كه بگن بهتره .

خدمات اسوس بد نيستش عزيز و مانيتور هاي اسوس هم به اندازه كافي نسبت به رقباي خودشون كيفيت دارن .

سلام آقای حسینی عزیز

یه مودم کارکرده asus AM 602 دارم که در صورت موافقت شما قصد دارم با مدل WAG120N تعویض کنم

شدنی هست ؟

مبلغ مابه التفاوت ؟

یک دنیا ممنون

درود

دوست گلم متاسفانه چنين كالاهايي رو نميخريم دست دوم عزيز ببخشيد ولي اگر 120 رو بخوايد تقديم ميكنم

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

2 جفت ram از نوع Corsair Domiantor 4GB 1600 (مجموعا 8 Gig)

گارانتی آسمان سالم رو هر کدوم چند بر می داری؟ اگه قیمت مناسب باشه می خوام به جاش یه جفت Patriot Viper Extereme 8G 2000

بردارم.

بعد یه قیمتم برای یه GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P با جعبه و متعلقات تمیز و سالم و یه CPU AMD Phenom II 955 با فن اصل و سالم بفرمائید که حداکثر چند می تونید بردارید.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

2 جفت ram از نوع Corsair Domiantor 4GB 1600 (مجموعا 8 Gig)

گارانتی آسمان سالم رو هر کدوم چند بر می داری؟ اگه قیمت مناسب باشه می خوام به جاش یه جفت Patriot Viper Extereme 8G 2000

بردارم.

بعد یه قیمتم برای یه GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P با جعبه و متعلقات تمیز و سالم و یه CPU AMD Phenom II 955 با فن اصل و سالم بفرمائید که حداکثر چند می تونید بردارید.

درود

رمهاتون رو هر 4 گيگ رو 68 بر ميدارم ولي مادربورد و CPU v رو اگر خودتون قيمت بديد ممنون ميشم

لینک به دیدگاه

درود

رمهاتون رو هر 4 گيگ رو 68 بر ميدارم ولي مادربورد و CPU v رو اگر خودتون قيمت بديد ممنون ميشم

عزیز رم ها جعبه سالم هم دارن و از نوع Dominator هستن قیمتی که گفتین یه کمی پائین نیست؟(قیمت نو رو تو سایت خودتون گذاشتین 145 http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2872) @};-

در ضمن رم 8 گیگ (2تا 4گیگ)غیر از این patriot ها تو بازار چی پیدا میشه و قیمت لطفا.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی می دونم وضعیت رو زدین Busy ولی تورو خدا یه جوابی بدین @};-?

لینک به دیدگاه

عزیز رم ها جعبه سالم هم دارن و از نوع Dominator هستن قیمتی که گفتین یه کمی پائین نیست؟(قیمت نو رو تو سایت خودتون گذاشتین 145 http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2872) @};-

در ضمن رم 8 گیگ (2تا 4گیگ)غیر از این patriot ها تو بازار چی پیدا میشه و قیمت لطفا.

درود

حق با شماست عزيز و من اشتباها فكر كردم xms3 هستش عزيز.

من رمهاي شما رو هر 4 گيگ رو 90 بر ميدارم

چون الان 1866 GT با فن شده 165 تومان

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

من یه کارت gtx470 برند گیگا دارم دوسال ونیم دیگم گارانتی آواژنگ داره می خواستم ببینم این کارتو برمیدارین من یه gtx580 از شما بردارم چقدر اختلاف قیمت میشه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

من یه کارت gtx470 برند گیگا دارم دوسال ونیم دیگم گارانتی آواژنگ داره می خواستم ببینم این کارتو برمیدارین من یه gtx580 از شما بردارم چقدر اختلاف قیمت میشه

درود

ميدونييد عزيز مشكل گيگا در ايران چيه ؟ هميشه از برندهاي ديگه گرونتره . موقع خريد نو شما چون اين برند رو دوست داريد 10 تا 30 درصد پول بيشتر پرداخت ميكنيد ولي موقع فروش فرق داره از ديد من و با برندهاي ديگه مقايسه ميشه از نظر قيمتش . و الان برندهاي ديگه از قيمت 320 تا 370 هستش نو البته و من كارت شما رو 240 ميتونم بخرم . اين نظر شخصيه منه

ميدونم كه شما ميتونيد در همين فروم به ساير دوستان گرونتر بفروشيد و اختيار كالا دست شماست چون صاحب اصليه كالا هستيد

لینک به دیدگاه

سلام جناب

آقا 2تا هارد دارم که میخام بفروشم آیا شما بر میدارید ؟

Samsung 120Gb Sata

Maxtor 200Gb IDE

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام جناب

آقا 2تا هارد دارم که میخام بفروشم آیا شما بر میدارید ؟

Samsung 120Gb Sata

Maxtor 200Gb IDE

ممنون

درود عزيزم

هارد رو بدون گارانتي نميخريم عزيز چون امكان اسيب ديدنش خيلي زياده

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام

2 تا رو 512 adata 667 دارم می خام یک 2 گیگ دسته دو بخرم شما دارید؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی سلام

کل ای قطعات رو چند می خرید

cpu : intel 3000

m.b: g.b 945plm-s2

ram:1gb kingston ddr2

power:en60950 pascal

case: pascal

dvd r/w gigabyte

h.d.d :160 gb maxtor

لینک به دیدگاه

DVD رايتر رو جدا 15 ميخرم ميتوني درايو چيزي بذاري

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام

2 تا رو 512 adata 667 دارم می خام یک 2 گیگ دسته دو بخرم شما دارید؟

درود عزيزم

متاسفانه اين كالاها كه طرفدار نداره خريد ندارم عزيز ببخشيد

اقای حسینی سلام

کل ای قطعات رو چند می خرید

cpu : intel 3000

m.b: g.b 945plm-s2

ram:1gb kingston ddr2

power:en60950 pascal

case: pascal

dvd r/w gigabyte

h.d.d :160 gb maxtor

درود عزيزم

اين كالها ر و سر جمع 85 خريدارم عزيز . شايد بگيد كمه ولي قيمت بازار اينه و مصرف كننده بيشتر از اينها از شما ميخره .

DVD رايتر رو جدا 15 ميخرم ميتوني درايو چيزي بذاري

ممنون ميشم كه پست اول به يه بار مطالعه كنيد .

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/3421-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%88-%D9%86%D9%88-%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

یک عدد پاور ocz stealthxstream 600w با یک کارت vga zotac 9800 gtx plus 512mb دارم که جفتشون هم گارانتیش تموم شده .میخواستم ببینم این دو تا رو با هم چند برمیدارید.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

یک عدد پاور ocz stealthxstream 600w با یک کارت vga zotac 9800 gtx plus 512mb دارم که جفتشون هم گارانتیش تموم شده .میخواستم ببینم این دو تا رو با هم چند برمیدارید.

درود

پاور رو اگر خودتون قيمت بگذاريد ممنون ميشم چون گارانتي نداره سخت يه مقدار ولي كارت گرافيك رو 85 بر ميدارم عزيز

لینک به دیدگاه

آقای حسینی power ocz 600 رو 55 تومن قیمت میزارم که سر جمع با vga 140 تومن میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...