رفتن به مطلب

فاجعه برای پی سی گیمر ها !!!! به قفل DRM سلام کنین !

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

همون طور که میدونین بازی فیفا هنوز کر.ک نشده و گروه های هک.ر بازی ها هم بعضی هاشون اعتراف کردند کاری نمیشه کرد !!!!

خوب امروز لیست شرکت هایی که این قفل رو خریدند منتشر شد !!!!!!

پس به احتمال زیاد ویندوز 10 و...... و بازی GTA:V و کلی مورد دیگه کر.ک نمیشن !!! :( :crying: :crying: :crying:

البته این که کر.ک بشن غیر ممکن نیست ولی ممکنه زمان زیادی طول بکشه !

DRM By Denuvo Challenges Game Crac*kers !!!!!

03272277490445992534.jpg

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان چیکار کنیم :crying: :crying: :crying:

حالا خوبه کال آف اومد آ

ولی مطمئن باشید بزودی دوستان ... پوستشو میکنن و آویزون میکنن سر در خونه طراحش :D :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نگران نباش بسیار ازین قفل های عجیب و غریب اومده و رفته اما ما گیمر ها هنوز به لطف هکرها هستیم و خواهیم بود . شاید اولین کرک برای این قفل مدتی طول بکشه اما بعدش رو غلتک میوفتن این هکرهای دوست داشتنی :)

لینک به دیدگاه

ای بابا از این حرفا زیاد میزنن از ۲۰۰۸ اینا من این حرفارو زیاد شنیدم فعلا که کرک میشنو ما هم استفاده میکنیم ته تهش میریم به حقوق شرکت احترام میزاریم و اورجینال میخریم بعد با بقیه تاق میزنیم میره پی کارش

لینک به دیدگاه

اشکال نداره بازی اورجینال میخریم فک کنیم PS4داریم و باید خرج کنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداییش خیلی از قفل ها اومدن و رفتن ولی هیچ وقت یادمان نرود که Tom Clancy's H.A.W.X 2 چه خاطره بدی بر ذهن همه به جا گزاشته که هنوزم ... درستش نیومده

اگه بخوان میتونن

لینک به دیدگاه

بهتر بود میگفتین فاجعه برای پایرت خورها ونه پی سی گیمرها

چون خدا رو شکرهمه پی سی گیمرها تفکر پایرت خوری ندارند که اگه همه پایرت خور بودند الان چیزی به نام پی سی گیمینگ وجود خارجی نداشت .

وصد البته بازیسازها برای رضای خدا برای پی سی گیمرها بازی نمیسازند

چقدر خوبه حداقل برای بازیهایی که بهشون علاقه داریم و از اون مهمتر برای پیشرفت پی سی گمینگ کمی پول خرج کنیم

اشکال نداره بازی اورجینال میخریم فک کنیم PS4داریم و باید خرج کنیم

بله کاملا با شما موافقم

کرک نشدن بازی یعنی  فروش بیشتر بازی 

پشتیبانی بهتر از نسخه پی سی توسط سازنده بازی 

و همزمان عرضه شدن بازی های بعدی R* برای پی سی همزمان با بقیه پلتفرمها

الان کسایی رو میشناسم که تو تمام عمرشون یه بازی رو هم نسخه اصلیش رو نخریدند ولی برای فیفا ناچار شدند بازی رو بخرند

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاری نداره که ، همه عزیزان دستارو بالا بگیرن و بگن آمین.

خدایا به برادران هکر لطفی فرما که با تمام نیرو و دانش خود پدر ، پدر ، پدر این طراح قفل رو در بیارن ، فلان فلان شده ، از خدا بی خبر ، عشق قفل ، دشمن گیمر ، ندید بدید......

:-( :-( :-( :-(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله کاملا با شما موافقم

الان کسایی رو میشناسم که تو تمام عمرشون یه بازی رو هم نسخه اصلیش رو نخریدند ولی برای فیفا ناچار شدند بازی رو بخرند

++++Like

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو دنیای 0 و 1 میشه همه چیز رو دور زد

لینک به دیدگاه

خب این طراح قفل خبر نداره که تو بعضی کشورا اینترنتشون ذغالیه که هیچ!!!!!

حتی تو پایتخت کشورشون بعضی مناطق خط ای دی اس ال هم نمیتونن بخرن چون امکاناتشو ندارن خط کشیها برای 25 سال قبل هستش همون حالت معروف پالس!!!

حالا من که جزء این کشورا حساب میشم دوستم داشته باشم بازی اورج بخرم چه ... باید بکنم؟؟؟

جواب : باید برم سراغ وایمکسی که هر 3 ساعت 5 دقیقه قطی داره حداقل سرعت پینگ شدیدا افتضاحه سرعت دان هم بیشتر 200کیلو بایت نیست!!!

برای یه بازی 13.14 گیگا بایتی باید چقدر زجر بکشم؟؟؟ کافی نبود!!! :crying:

لینک به دیدگاه

مسعله اصلی اینکه تو میهن عزیزمون ایران و همچنین  رژیم محافظ این  میهن جمهوری """" ایران  چیزی به عنوانه کالایه اورجینال و خدمات مشتریان و نمایندگی فعال  و بقیه مساعلی که موجب میشود تا بازی خورها به سمته بازی هایه ارجینال میروند  وجود خارجی ندارد و نخواهد داشت چه بازیها قفل سنگین بگذارند چه نگذارند در هر صورت در ایران چه در حوضه سخت افزار و چه حوضه نرم افزار امکان  پیش روی به سمت جنس  کاملن شرکتی  واروجینال  به معنایه واقعی کلمه وجود نخواهد داشت  همونطور که همیه دوستان غیر اماتور اطلاع دارند مبحث گارانتی و وارنتی در جمهوری """" ایران با تمامه دنیا فرق میکنه و با توجه به لزومات اصلی اون میتوان گفت در ایران وجود خارجی نداره بدین جهت از افرادی که نسبت به خرید نسخه اصلی در ایران رغبتی نشون نمیدن خورده به دل نگیرید @};-

لینک به دیدگاه

بهتر بود میگفتین فاجعه برای پایرت خورها ونه پی سی گیمرها

چون خدا رو شکرهمه پی سی گیمرها تفکر پایرت خوری ندارند که اگه همه پایرت خور بودند الان چیزی به نام پی سی گیمینگ وجود خارجی نداشت .

وصد البته بازیسازها برای رضای خدا برای پی سی گیمرها بازی نمیسازند

چقدر خوبه حداقل برای بازیهایی که بهشون علاقه داریم و از اون مهمتر برای پیشرفت پی سی گمینگ کمی پول خرج کنیم

بله کاملا با شما موافقم

پایرت !!

الان میدونی هدف خیلیها از خرید پی سی به جای کنسل(تو یه قیمت مساوی)چیه؟دقیقا اینکه بتونن بازهای کرکی رو راحت تهیه کنن(پایرت )

میدونی از امار 12 میلیونی فروش BO2 تو اوایل فروشش چقدر سهم پی سی یود؟حدود نیم میلیون!!میدونی چرا؟حتما میدونی

و 100 البت دلیل فروش بالای بازی در کنسولها نسبت به پی سی, بازی سازها رو مجبور میکنه برا بازیها تمرکزشون بیشتر رو کنسول باهشه(بعضی از بازیها بعد از کلی مدت اونم با حالاتی پر باگ پورت میشن برا پی سی)

الان برا خود شما  رو پی سیت از اینا که نام میبرم کدومش اورجیناله

ویندوز

انتی ویروس

برنامه رایت

افیس

دانلود منیجر

و برنامهای تخصی اگر باشون سرو کار داری

و اینکه چنتا بازی اورجینال داری؟

تا حالا مقید با استفاده کردن از بازی اورجینال بودی و نری بازی کرکیشو بخری؟

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو روز قبل از عرضه کال آف 11 سایت اسکیدرو  از کار افتاده بود 

باز نمیشد 

لینک به دیدگاه

بزا الان زنگ میزنم قفل ساز بیاد  ^_^

نگران نباشید

از این هکرهای خارجی آبی گرم نمیشه خودمون دست به کار شیم  :-?

لینک به دیدگاه

پایرت !!

الان میدونی هدف خیلیها از خرید پی سی به جای کنسل(تو یه قیمت مساوی)چیه؟دقیقا اینکه بتونن بازهای کرکی رو راحت تهیه کنن(پایرت )

میدونی از امار 12 میلیونی فروش BO2 تو اوایل فروشش چقدر سهم پی سی یود؟حدود نیم میلیون!!میدونی چرا؟حتما میدونی

و 100 البت دلیل فروش بالای بازی در کنسولها نسبت به پی سی, بازی سازها رو مجبور میکنه برا بازیها تمرکزشون بیشتر رو کنسول باهشه(بعضی از بازیها بعد از کلی مدت اونم با حالاتی پر باگ پورت میشن برا پی سی)

ویندوز

انتی ویروس

برنامه رایت

اقیس

دانلود منیجر

چرا اینقدر جوش اوردی .

من نفهمیدم اصلا پست منو چرا نقل قول کردید ؟؟

اینکه تو یا من نمیتویم نسخه اصل بازی رو بخریم چه ربطی داره به اینکه یه شرکت حق داره از محصولش دفاع کنه .خب این دوتا موضوع چه ربطی به هم داره؟؟چون اینجا گیمرها توانایی خرید ندارند کسی هم حق نداره در این مورد حرف بزنه!!

بله اینم خوب میدونم  شما کنسول فن فقط اسم کنسول گیمری رو یدک میکشی  چون 99 درصد بازیاتو رو پی سی پایرت میکنی .ضمنا من قبلا در مورد فروش بازی روی پی سی یه بار با شما بحث کردم با دلیل  مدرک که شما جوابی ندادید یا نداشتید که بدید.همون قدر که پایرت رو پی سی بالاست میزان فروش بازیها هم بالاست چون تعداد پی سی گیمرها خیلی زیاده.میتونید به امار استیم و اینتل در مورد پی سی گیمرها مراجعه کنید

من انتقادم به عنوان تاپیک بود

گفتمم حداقل بابت یه بازی که بهش علاقه داریم پول بدیم.

اتفاقا من فکر میکنم 90 درصد پی سی گیمرها توانایی خرید بازی ارجینال دارن

به جای اینکه 60 تا بازی رو کیلویی ادم بخره یه بازی رو با دقت انتخاب میکنه میخره تا مدتها هم ازش لذت میبره نه یه لذت 4 5 ساعته فقط از بخش سینگل بازی

من با شما بحثی ندارم

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا دیابلو 

خوب دیابلو یه فرقی که داره اینه که بازی آنلاین هستش و خیلی از بازی هایی که کرک میشه در حال بازی اگه به نت وصل بشه، کرکش از کار میوفته...

ولی دوستان نگران نباشن، DRM قبلا هم وجود داشته با AC 2 اومد و برای بازیها تو ویندوز 8 بود و هست ولی همه اینها کرک شدن و به راحتی کار میکنن، فقط بحث زمان هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز

انتی ویروس

برنامه رایت

اقیس

دانلود منیجر

گزینه هیچکدام رو دوست من جا انداختید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زیاد به حاشیه نروند دوستان

در جواب حاشیه ها

باز هم این رو باید گفت که

هر که را طاووس خواهد ، جور هندوستان کشد

در ایران عزیز تا قلیان هست دیگه کی به بازی اون هم توی کامپیوتر و تازه از اون بدتر پول دادن به بازی اورجینال فکر میکنه

خدا رو شکر سر هر کوچه الان ... وجود داره :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر جوش اوردی .

من نفهمیدم اصلا پست منو چرا نقل قول کردی 

اینکه تو یا من نمیتویم نسخه اصل بازی رو بخریم چه ربطی داره به اینکه یه شرکت حق داره از محصولش دفاع کنه .خب این دوتا موضوع چه ربطی به هم داره؟؟چون اینجا گیمرها توانایی خرید ندارند کسی هم حق نداره در این مورد حرف بزنه!!

بله اینم خوب میدونم  شما کنسول فن فقط اسم کنسول گیمری رو یدک میکشی  چون 99 درصد بازیاتو رو پی سی پایرت میکنی .ضمنا من قبلا در مورد فروش بازی روی پی سی یه بار با شما بحث کردم با دلیل  مدرک که شما جوابی ندادید یا نداشتید که بدید.همون قدر که پایرت رو پی سی بالاست میزان فروش بازیها هم بالاست چون تعداد پی سی گیمرها خیلی زیاده.میتونید به امار استیم و اینتل در مورد پی سی گیمرها مراجعه کنید

من انتقادم به عنوان تاپیک بود

گفتمم حداقل بابت یه بازی که بهش علاقه داریم پول بدیم.

اتفاقا من مطمئنم 90 درصد پی سی گیمرها توانایی خرید بازی ارجینال دارن

به جای اینکه 60 تا بازی رو کیلویی ادم بخره یه بازی رو با دقت انتخاب میکنه میخره تا مدتها هم ازش لذت میبره نه یه لذت 4 5 ساعته فقط از بخش سینگل بازی

من با شما بحثی ندارم

من جوش اوردم؟!

چقدر منو میشناسی؟

پی سی منو دیدی کنسول منو دیدی؟

میدونی از اون نرم افزارهایی که ازت پرسیدم چنتاشو اورجینال یا پایرت دارم؟

میدونی کنسول بازم یا پی سی باز؟

پست شما به این دلیل نقل قول شد

فاجعه برای پایرت خورها ونه پی سی گیمرها

شما عملا خاستی بگی پی سی گیمر پایرت نیستن(یا خیلی کمن) منم خاستم اول از خودت و خودم شروع کنم ببینم چطوری هستیم(کجای کار من اون چیزایی هست که شما بالا حقوقشو تعیین کردی بوده)

درکل من عذر میخام اشتباه از من بود

من کلا از بحثی که تهش میخاد سفسطه بشه خارج میشم

موفق باشیم

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اینقدر سر ارجینال بودن بحث نکنید

چه دلیلی داره نرم افزاری رو بخریم که یا ما رو تحریم کردن یا زبان ما رو پشتیبانی نمیکنن

وقتی به ما احترام نمیزارن چه دلیلی داره ما بشون احترام بزاریم

لینک به دیدگاه

چه دلیلی داره نرم افزاری رو بخریم که یا ما رو تحریم کردن یا زبان ما رو پشتیبانی نمیکنن

افرین گل گفتی

اینا چیزی نیست ما به تموم هکرها امید داریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گل گفته ولي يکي منفي داده...

اورجينال خريدن براي اون آلمانيه هست که 5000 يورو درآمد داره در ماه ، نه براي 609 هزار تومان اداره کاري اينجا...

افرین گل گفتی

اینا چیزی نیست ما به تموم هکرها امید داریم

لینک به دیدگاه

ایرانیا ویندوزو به اون گندگی کرک میکنن.. گنده تر از فیفارو هم کرک کردن این که دیگه عددی نیس :D

فقط کمی صبر کنید زمان همه چیزو ثابت خواهد کرد :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...