رفتن به مطلب

یوبی سافت در کمال پُر رویی مشغول ساخت Assassin's Creed: Victory و عرضه آن در 2015 است ! +تصاویر و بروزرسانی

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نظر نمی رسد که یوبی سافت از عرضه اخیر Assassin's Creed: Unity و تمامی ماجراهای آن هیچ درسی گرفته باشد،چراکه شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه نسخه بعدی این سری  Assassin's Creed: Victory در راه است.

Assassin-s-Creed-Victory-Launches-in-201

طبق گزارش های Kotaku  داستان بازی جدید در لندن قرن 19 و عصر ویکتوریا رخ خواهد داد و این بازی ممکن است در پاییز2015 برای Xbox One, PS4 و PC عرضه شود.بر خلاف اینکه استودیو Montreal یوبی سافت مشغول کار بر روی تکمیل Assassin's Creed: Unity است،استودیو Quebec یوبی سافت ساخت Assassin's Creed: Victory را برعهده گرفته است.

همچنین گیم پلی 7 دقیقه ای که به صورت آنی توسط موتور بازی Assassin's Creed رندر شده بود نیز ارائه شده.شخصا اعتقاد دارم که یوبی سافت نسبت به این عرضه باید بسیار محتاطانه عمل کند و بهتر است که نسخه ای پیش نمایش عرضه شود که شاید بتواند  اعتماد گیمرها به این سری را برگرداند.همچنین فکر میکنم که بیش از نیمی از مخاطبان این سری نسبت به اعتماد مجدد به یوبی سافت مطمئن نیستند.

بروزرسانی:
یوبی سافت در بیانیه ای ضمن ابراز تاسف از درز این خبر،آن را تایید کرده است.در زیر تصاویری از این این تریلیر 7 دقیقه ای می بیند.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حیف که شما خبرش رو نوشتین و نمیشه به خبرهای درجه یکه شما منفی داد ، اما اگه خود یوبی رو میشد بهش منفی داد همینجور ساده منفی نمیدادم ، با لگد منفی رو میکوبیدم توی دهنش!!!!:-(

لینک به دیدگاه

درود

یوبی سافت درصدد برگرداندن اعتبار ازدست رفته هستش و این سری باگ هارو ازبین خواهدبرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا از الان باید شروع به ساخت بکنن یه دو سه ماهی هم رو ساخت پچ ها برای رفع مشکلات کار کنن دیگه :D بازی سر وقت با مشکلات بیاد بیرون تا ببینیم پچ ها چه گلی به سرمون میزنن

یوبی یکی از بهترینها بود ولی این چند سال اخیر خیلی خراب کرده

لینک به دیدگاه

حیف که شما خبرش رو نوشتین و نمیشه به خبرهای درجه یکه شما منفی داد ، اما اگه خود یوبی رو میشد بهش منفی داد همینجور ساده منفی نمیدادم ، با لگد منفی رو میکوبیدم توی دهنش!!!!:-(

:laughing: حیف نمیشه به این پستت مثبت نداد =)) =))

دوست عزیز دیگه درمورد یوبی اینجوری نگیا :mad:

لینک به دیدگاه

مگه قرار نبود rouge باشه نسخه بعدی!!!

لینک به دیدگاه

یه روزی میرسه اساسین به نوعی باکتری تبدیل میشه و هر 20 دقیقه یه اساسین جدید تکثیر میکنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:x wubpink.gif

سلام

اقا از الان باید شروع به ساخت بکنن یه دو سه ماهی هم رو ساخت پچ ها برای رفع مشکلات کار کنن دیگه :D بازی سر وقت با مشکلات بیاد بیرون تا ببینیم پچ ها چه گلی به سرمون میزنن

یوبی یکی از بهترینها بود ولی این چند سال اخیر خیلی خراب کرده

:wacko:

:laughing: حیف نمیشه به این پستت مثبت نداد =)) =))

دوست عزیز دیگه درمورد یوبی اینجوری نگیا :mad:

:-?

مگه قرار نبود rouge باشه نسخه بعدی!!!

52613_persiana12.gifظاهرا نه!http://www.tweaktown.com/news/41637/ubisoft-working-on-assassin-s-creed-victory-arrives-in-2015/index.html

یه روزی میرسه اساسین به نوعی باکتری تبدیل میشه و هر 20 دقیقه یه اساسین جدید تکثیر میکنه!

13.gif

پروژه های عمرانی رو داده بودن به یوبی سافت همون دهه 50 تموم کرده بود! :D

لینک به دیدگاه

خدایی بازی unity قشنگه ولی اینقد باگ داره و افت فریم.....

حیف شد واسه بازی unity اینطوری بشه

من با سیستم انضمام فریم ۲۰ تا۳۰ بهم میداد

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

دوس ندارم بی ادبی کنم ولی فقط نسخه یک شاهکار بود از نسخه ی 3 به بعد که دیگه رغبت نکردم بازیش کنم.یه دوستی بود میگفت : واقعا اساسین کی رید؟

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تصاویری از نسخه پیش رو منتشر شده و یوبی سافت در بیانیه ای رسمی ضمن ابراز ناخرسندی از درز این خبر،آن را تایید کرده است:

لینک به دیدگاه

عجب گرافیکی داره

تنها چیزی که یه بازیو دوستداشتنی میکنه و سرپا نگه میداره داستان بازیه کاش یه کم له داستانش می پرداختند GTA iv که برای پی سی پرت بدی داشت ولی چون داستانش عالی بودکمتر کسی ایراد میگرفت

خدایی بازی با این سطح گرافیک به این قشنگی به این خوشمزگی چراباید داستان ضعیفی داشته باشه چرا باید افت فریم و لگ داشته باشه چرا اخه چراااااا......خدایی قلبم دردگرفت یونیتی رو دیدم اینشکلی شده بود ...من فقط مشکل لگ دارم و افت فریم

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تریلرش رو کسی خبر نداره از کجا میشه گیر اورد؟

من یکی که از Unity تا وقتی باگ نداشت لذت بردم...(خوب منظورم تا وقتی بود که میخواستی بازی رو شروع کنی!!!!!!)

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یوبی سافت کلا خیلی جوگیره بازی هایی که میسازه فقط گول زننده هست  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از خبات

من  خودم به عنوان یک گیمر از این سری  دست کشیدم و حتی اخرین قسمت unity رو دانلود هم نکردم چه برسه بخوام نصب کنم-واقعا یوبی سافت بجای اینکه تمرکز کنه دست برداره -3 تا 4 سال بیخیال بشه   با ایده های نو بیاد میخواد تا میتونه سود ش رو ببره - همش این غیر بازیباز ها مقصر هستند - من میبینم در فضای مجازی ودر دنیای واقعی هر کسی رو میبینید دو تا بازی تو عمرش انجام داده تا منو میبینه میگه اسسن نیومد؟؟!!!!!!!!!!!!!!خوب یعنی چی مگر بازی قطحیه؟؟این چی داره ؟انصافا بخواهیم نگاه  بیطرفانه هم کنیم از چند قسمت پیش همش تکرار بوده -

یک پلتفرم داستانی یوبی سافت جسته داره توش هی شخصیت های غیر جذاب معرفی میکنه باز یهاش هم که غیر قابل بازی کردن و معدن باگ هستند- واقعا یعنی این سری اینقدر بُرد داشته؟؟واقعا اینقدر مخاطب ؟؟اگر اینجور باشه که دیگه باید گفت بهترین بازی تاریخ همین سری بوده؟؟!!آیا درسته نه البته که نه این حجم تولید محتوی تکراری خسته کننده است حتی منتقدان سایت ها ی بزرگ هم رفتار سردی با فارکرای 4 و این unity نشون دادند و نمرات در حد خیلی عادی بودند-پس نشون میده که منتقد ها هم فهمیدن که یوبی سافت بدنبال پول در آوردن است تا رشد و نمو.چیزی که در بازیسازی از خود بازی ساخته شده هم مهم تره-تکامل و به بلوغ رسیدن توسعه دهنده  -ولی ما میبیینم که یوبی سافت مثل یک بچه کوچک کند ذهن مونده-

دقت کنید تنها Ip جدید شرکت واچ داگز هم یک Ac بود منتها در زمان مدرن -حتی دویدن  ایدن پیرس از روی دویدن شخصیت های ACIII , black flag کپی شده بود ! خوب این ها یعنی همون ساختار -مراحلی که بازها گفتم این استودیو به  اسم بازی تولید میکنه و فقط کژوال گیمر رو جذب میکنه نه مخاطب حرفه ای .

لینک به دیدگاه

الان عکس از بازی میده گرافیک در حد واقعیته !

بعد از اینکه بازی عرضه میشه میبینیم گرافیک در حد تیم ملی ایرانه :D (منظور تیم ملی فوتبال می باشد :D)

کاش به جای خز کردن این بازی یکم رو آی پی های جدید کار می کرد :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از خبات

من  خودم به عنوان یک گیمر از این سری  دست کشیدم و حتی اخرین قسمت unity رو دانلود هم نکردم چه برسه بخوام نصب کنم-واقعا یوبی سافت بجای اینکه تمرکز کنه دست برداره -3 تا 4 سال بیخیال بشه   با ایده های نو بیاد میخواد تا میتونه سود ش رو ببره - همش این غیر بازیباز ها مقصر هستند - من میبینم در فضای مجازی ودر دنیای واقعی هر کسی رو میبینید دو تا بازی تو عمرش انجام داده تا منو میبینه میگه اسسن نیومد؟؟!!!!!!!!!!!!!!خوب یعنی چی مگر بازی قطحیه؟؟این چی داره ؟انصافا بخواهیم نگاه  بیطرفانه هم کنیم از چند قسمت پیش همش تکرار بوده -

یک پلتفرم داستانی یوبی سافت جسته داره توش هی شخصیت های غیر جذاب معرفی میکنه باز یهاش هم که غیر قابل بازی کردن و معدن باگ هستند- واقعا یعنی این سری اینقدر بُرد داشته؟؟واقعا اینقدر مخاطب ؟؟اگر اینجور باشه که دیگه باید گفت بهترین بازی تاریخ همین سری بوده؟؟!!آیا درسته نه البته که نه این حجم تولید محتوی تکراری خسته کننده است حتی منتقدان سایت ها ی بزرگ هم رفتار سردی با فارکرای 4 و این unity نشون دادند و نمرات در حد خیلی عادی بودند-پس نشون میده که منتقد ها هم فهمیدن که یوبی سافت بدنبال پول در آوردن است تا رشد و نمو.چیزی که در بازیسازی از خود بازی ساخته شده هم مهم تره-تکامل و به بلوغ رسیدن توسعه دهنده  -ولی ما میبیینم که یوبی سافت مثل یک بچه کوچک کند ذهن مونده-

دقت کنید تنها Ip جدید شرکت واچ داگز هم یک Ac بود منتها در زمان مدرن -حتی دویدن  ایدن پیرس از روی دویدن شخصیت های ACIII , black flag کپی شده بود ! خوب این ها یعنی همون ساختار -مراحلی که بازها گفتم این استودیو به  اسم بازی تولید میکنه و فقط کژوال گیمر رو جذب میکنه نه مخاطب حرفه ای .

فقط اینو میتونم بگم که وقتی یک شرکت بازی میسازه که ضعیف بوده، تنها تلاشی که میتونه بکنه با دادن پچ یا DLC بخواد فن هاشون رو راضی کنن و اگه نتونستن بیان نسخه جدید بازی رو خیلی زودتر بدن بیرون تا طرفداراهاشون رو از دست ندن...(نمونه همچین قضیه ای هم خیلی زیاد پیدا میشه)

واسه واچ داگز هم هنوز مشخص نیست و شایعه های خیلی زیادی هستش که AC به واچ داگز منتهی میشه که خیلی چیزهای مختلفی تو بازی واچ داگز میبینی که باعث میشه همچین فکری به ذهنت بیاد...

ولی در کل انگار که یوبی هم بیخیال حل کردن مشکلات Unity شده دیگه و دیگه بحثی در مورد پچ یا مشکل فریم بازی نمیکنه...

از نظر IP جدید هم میشه گفت که یوبی بیشترین تعداد رو تو چند سال گذشته داشته، دروغ چرا بگم اگه یوبی نبود الان حتی سیستمی برای گیم هم نداشتم، چون هیچ بازی دیگه ای وجود نداره که ارزش حتی نگاه کردن داشته باشه...

تو سالی که گذشت فقط با Alien isolation , Evil Within و Middle Earth حال کردم...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

متن کامل ابراز تاسف یوبی سافت.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

لینک به دیدگاه

باو،،،این اساسین جدیدرو  ترس دارم که نصب و اجرا کنم،،چه برسه به این ورژن جدیده،کاری کرده که النن میگه ای مــــردم ،بازی نکنید،نمیدونم یوبی قصدش از این که بازی هاشو سنگین ارایه میده چیه،تو سایتش که درمورد پیشنهاد سیستم برای یونتی،،کابران بدبخت چه چیزهایی که ننوشته بودن،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گونی ها رو بیارن تا با باگ پر شه 

حتما واسه این یه کارت 980 مینیموم سیستم میشه  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط اینو میتونم بگم که وقتی یک شرکت بازی میسازه که ضعیف بوده، تنها تلاشی که میتونه بکنه با دادن پچ یا DLC بخواد فن هاشون رو راضی کنن و اگه نتونستن بیان نسخه جدید بازی رو خیلی زودتر بدن بیرون تا طرفداراهاشون رو از دست ندن...(نمونه همچین قضیه ای هم خیلی زیاد پیدا میشه)

واسه واچ داگز هم هنوز مشخص نیست و شایعه های خیلی زیادی هستش که AC به واچ داگز منتهی میشه که خیلی چیزهای مختلفی تو بازی واچ داگز میبینی که باعث میشه همچین فکری به ذهنت بیاد...

ولی در کل انگار که یوبی هم بیخیال حل کردن مشکلات Unity شده دیگه و دیگه بحثی در مورد پچ یا مشکل فریم بازی نمیکنه...

از نظر IP جدید هم میشه گفت که یوبی بیشترین تعداد رو تو چند سال گذشته داشته، دروغ چرا بگم اگه یوبی نبود الان حتی سیستمی برای گیم هم نداشتم، چون هیچ بازی دیگه ای وجود نداره که ارزش حتی نگاه کردن داشته باشه...

تو سالی که گذشت فقط با Alien isolation , Evil Within و Middle Earth حال کردم...

بازی نبوده توی سال گذشته مال غیر از یوبی باشه که ارزش نگاه کردن نداشته؟؟؟مگر یوبی چی داشت ؟یک فارکرای 4 داده یک child of light  یکی دو. تا اسسن!!چی دیگه داشته دوست من ؟بازی سال دارک سولز شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی نبوده توی سال گذشته مال غیر از یوبی باشه که ارزش نگاه کردن نداشته؟؟؟مگر یوبی چی داشت ؟یک فارکرای 4 داده یک child of light  یکی دو. تا اسسن!!چی دیگه داشته دوست من ؟بازی سال دارک سولز شد

متاسفانه Dark Souls رو نه عنوان اولش و نه عنوان دومش رو بازی نکردم(بیشتر از 1 ساعت)، هیجان نداشت واسم و خسته کننده بود، کلا واسه هر کسی سلیقه گیم وجود داره که این بازی اصلا به مذاق ما سازگار اصلا نبود...

ای بابا واچ داگز رو فراموش کردی؟

کلا لیست بازی هایی که داده تو این چند سال رو به راحتی میتونی ببینی اینجا:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ubisoft_games

یه مقایسه سر انگشتی بکنی متوجه میشی که بیشتر از سایر شرکتهای بازیساز بوده ولی اون کیفیتی که انتظار میرفت رو نداشتن، که شاید دلیلش هم همین بوده...

لینک به دیدگاه

عجب چندشی شده این بازی هیچ چیز جدیدیی نداره من که اصلا دانلود نکردم شماره 3 هم بذور بازی کردم  :wacko:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...