رفتن به مطلب

تست و بررسی MGS Ground Zeroes بر روی GTX 970

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تست و بررسی MGS Ground Zeroes بر روی GTX 970  با درایور  مخصوص nVIDIA ورژن  بتا 347.09

درود بر دوستان گرامی

بازی متال گیر  نسخه پیش مقدمه فانتوم پین با نام زمین  صفر یا نقطه صفر(اصطلاح نظامی برای نقطه  ایی که قراره محل اصابت بمب یا موشک باشد –سایت تست سلاح هسته ای یا بیوشمیایی  را هم گراند زیرو مینامند )برای PC عرضه شد- جناب کوجیما قول داده  بود وقتی سری بازی های که  الان بیش از 20 ساله دارد کارگردانی میکند  از قید بند شرکت های سونی و کونامی ازاد بشود و در انحصار شرکت خودش دربیاد حتما سراغ PC خواهد آمد و این اتفاق افتاد   و  این مقدمه  که  چند ماه پیش برای کنسول های نسل جدید و قدیم ارائه شد و هم سایلنت هیلز جدید که  توسط کوجیما با همکاری گلرمو دل تورو در مرحله توسعه است  و هم خود بازی اصلی فانتوم پین برای PC  هم عرضه خواهند شد-منتها این بسته گراند زیرو باید از همان اول برای Pc  به  صورت محتوی قابل دانلود استیم عرضه میشد چون میزان زمان ومحتوی بازی در حدی نیست که  بخواهد بصورت ریتل عرضه بشود من شاهد بودم همین بازی به  اسم متال گیر جدید با قیمت های بالایی به  مصرف کنندگان  کنسول های  نسل جدید و یا نا اشنا به بازی ها فروخته میشد-در صورت که  میزان زمان لازم باری کامل کردن بازی در حدود  2تا 3 ساعت است  در واقع یک تست موتور و نشان دهنده توانایی های موتور جدید فاکس انجین وهمچین تست بهینه سازی و از همه مهم تر تست ذائقه گیمر ها ی جدید است چون کوجیما و متال گیر و کونامی حالا دیگر با نسل جدیدی از گیمر ها روبرو هستند که با عنوان هایی مثل سری AC و   فار کرای و dishonord  و هر بازی جدید که شما  فکرش را بکنید با المان مخفی کاری بمباران شده اند  دیگر مثل قدیم سری متال گیر سلطان مخفی کاری نیست البته فعلا این گونه است و با عرضه فانتوم پین احتمالا باز هم تاج مخفی کاری اول شخص به این بازی خواهد رسید.

m1ujmz0v5h3npnpnuo.jpg

خوب انویدیا هم همکاری کرده است و دیروز درایور بتایی را برای این بازی متال گیر ارائه کرده و کارایی را به گفته خودش در این بازی به حداکثر رسانده است درایور البته نسخه بتاست ولی من با آن باز یهای زیادی را تست کردم مثل فارکرای 4 و دراگون ایج و مترو ریداکس و ...مشکلی اصلا ندیدم و درایورهای بتای انویدیا هم دیگر به سختی میتوان ازشان ایراد گرفت.

بازی نسخه Codex دانلود شدو تست شد –سخت ازفزار:

Intel i7 4770k 4.3 GHZ

8 GB  RAM

GTX 970 G1 Gaming GIGA 4GB

Win 8.1 64 bit /nVIDIA 347.09 -64bit-international-beta

همان اول تست تمان تنظمیات روی نهایت خود گذاشته  شد و آنتی الیاز MFAA نیز روشن بود و انویدیا درست میگفت چون هم در فولHD  و در DSR 2K بازی با 60 فریم بر ثانیه با فریم تایم 16.2 تا 17.3  اجرا شد و نتایج خیلی خوب بودند.

nqzf6j2bte7jyfxy6oh.jpg

گرافیک بازی خیلی زیبا بود واز آنجایی که من نسخه های کنسولی این بازی را تجربه کرده ام تفاوت محسوسی  از بعد کیفیتی در نسخه PC  دیدم- کوجیما هم خودش گفته بود که  باتوجه به توان PC های  جدید ترجیح میدهد بازی هایش به بهترین شکل ممکن برروی PC هم ارائه شوند و انگار بعد از قضیه ارائه دارک سولز 2 بر روی PC  بازی سازان ژاپنی تازه به  قدرت PC  پی بردند- احتمالا فکر میکردند هنوز سیستم ها مجهز به  پردازنده های پنتیوم 3 هستندچون کارگردان دارک سولز 2 از اجرای خیلی عالی بازی دارک سولز 2 با کلی افکت و تنظیمات و بافت های وضوح بهتر و رزلوشن بالاتر  و  فریم 60  روی PC  تعجب کرده بود!

عکس های زیر در 1080 و 2k گرفته شده اند در 4k  هم تست شد و فریم بازی روی 30 تا 40  متغیربود که  باز هم نشان میدهد برای 4K  در الترا های هنوز هم مولتی GPU ها لازم هستند البته معمولا درتست های  4k تنظیمات را کمی پایین میاورند ،من روی همان الترا تست کردم و میشود با کمی کاهش کیفیت به راحتی در 4k هم به  60 فریم دست یافت

gcevnhiik01ah2uj2bf.jpg

در 2560 در 1600

2atb45cs8je1rt76ei.jpg

در 4K

h241lqtd6edhj97u697.jpg

با توجه به  کیفیت عالی بافت های بازی میزان مصرف رم هم خیلی خوب بود و زیر 2 گیگا بایت در اکثر موقیعت ها نشان میدهد تیم پورت کننده خیلی خوب بازی را برای رنج گسترده ای از کارت های گرافیکی با VRAM های  متغییر بهینه کرده اند.

موتور فاکس عملکرد عالی را از خود نشان میدهد وقطعا  در سایلنت هیلز و فانتوم پین  هم روی PC  خواهد درخشید  و کوجیما هم این باز یها را بر روی Pc  بازی خواهد کرد!!

موفق باشید

رضا

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

750 ti هم حداقل 30 فریم میده در این بازی در تنظیمات خفن در 1080p .

عملکرد بازی در CPU های i3 هم فوق العادست.

کاملا موتور بهینه شده برای سخت افزارهای متوسط.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتایج 290ما که با 970 فقط 5فریم تفاوت داره :clapping:

qo2dtw1jxxm3qzf5u0xe_thumb.jpg

75gdvushyr31ks5ah7wx_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عجب گرافیکی  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

آقا رضا ادرس نمیدی بیایم بازی کنیم  :D  :D  :D  :D  :D

ساعتی 30.000 تومن خوب :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

50.000 دیگه اخرشه دادا چونه نزن :x  :x  :x

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

سلام من دانلود کردم باز نمیشه فکر میکنید میتونه از فایروال باشه

لینک به دیدگاه

درود بسیار عالی 

یه سوال داشتم خدمتتون نسخه جدید silent hill که با اسم مستعار P.T امسال بسیار سروصدا کرد ، مطمئنید که واسه pc هم منتشر خواهد شد؟ چون گفته شده انحصاری ps4 هس !

پ.ن:آقا رضا یهو میری میای ما رو تنها نذار ادم میگه کاش یه بازی جدید بیاد نقد آقا رضا رو باز ببینیم  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من دانلود کردم باز نمیشه فکر میکنید میتونه از فایروال باشه

برادر کرکش رو آنتی ویروس ها و فایر وال ها ویروس تشخیص میدن.

باید توی ویروس کشت فایل exe. بازی رو مجاز کنی تا دیگه اسکنش نکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتایج 290ما که با 970 فقط 5فریم تفاوت داره :clapping:

qo2dtw1jxxm3qzf5u0xe_thumb.jpg

75gdvushyr31ks5ah7wx_thumb.jpg

درود

البته مهرداد جان شما رزولوشنتون 1050*1680 هستش. شاید اگر 1080 باشه تفاوت بیشتر بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ضمن تشکر از آقا رضای عزیز بابت بررسی بازی @};-

یک سوال داشتم: آقا رضا برای نشان دادن فریم و دما و حافظه مصرف شده گرافیک که گوشه بالا سمت چپ عکسها هست از چه نرم افزاری استفاده کردید؟

متشکرم @};-

لینک به دیدگاه

با اجازه از اقا رضا  برادر گل شما نرم افزار msi afterburner ورژن 4 روو نصب کن تو تنظیمات مانیتورینگ هر گذینه ای رو که دلت خواست نشون بده فعال کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

البته مهرداد جان شما رزولوشنتون 1050*1680 هستش. شاید اگر 1080 باشه تفاوت بیشتر بشه

سلام آقا مهدی.

صد در صد تفاوت داره ، اما خیلی جزعی و در حد دو تا سه فریم.

انشاالاه ظهر که رفتم خونه یه تست هم با vsr میگیرم که فریم در ریزولیشن های بالاتر رو هم قرار بدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا مهدی.

انشاالاه ظهر که رفتم خونه یه تست هم با vsr میگیرم که فریم در ریزولیشن های بالاتر رو هم قرار بدم.

دقیقا میخواستم همین رو ازت بخوام که اگر برات ممکنه چند تا تست توی رزولوشن 2k و 4k هم بگذاری و ترجیحا تنظیمات Maxed Out شده.

لینک به دیدگاه

با اجازه از اقا رضا  برادر گل شما نرم افزار msi afterburner ورژن 4 روو نصب کن تو تنظیمات مانیتورینگ هر گذینه ای رو که دلت خواست نشون بده فعال کن

متشکرم دوست گرامی @};-

ویرایش شده توسط goldsky
لینک به دیدگاه

سلام آقا مهدی.

درود

این رو هم در نظر بگیرید که اقا رضا VSync رو فعال کرده بودن موقع تست گرفتن که همین باعث میشه فریم از 60 بالا تر نره و همیشه بین دو مقدار 30 و 60 در نوسان باشه

اگر VSync رو غیر فعال کنن تفاوت واقعی بین این دو کارت به صورت دقیق تری نشون داده میشه

لینک به دیدگاه

داداش  فریم تو این بازی روی 60 قفله بیشتر از اون نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه دوستان با عرض پوزش الان  پست ها رو دیدم وباید  به همه  پاسخ بدم! @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول اون دسته عزیزانی که  تشکر کردند باید بگم ممنون از شما خوشحالم که مفید بوده-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

750 ti هم حداقل 30 فریم میده در این بازی در تنظیمات خفن در 1080p .

عملکرد بازی در CPU های i3 هم فوق العادست.

کاملا موتور بهینه شده برای سخت افزارهای متوسط.

کاملا درسته  بازی کاملا بهینه شده و این خیلی عالیه از یک بازیساز ژاپنی-چون قبلا فقط کپکام بازیهاش رو یPc بهینه بودند..

درود بسیار عالی 

یه سوال داشتم خدمتتون نسخه جدید silent hill که با اسم مستعار P.T امسال بسیار سروصدا کرد ، مطمئنید که واسه pc هم منتشر خواهد شد؟ چون گفته شده انحصاری ps4 هس !

پ.ن:آقا رضا یهو میری میای ما رو تنها نذار ادم میگه کاش یه بازی جدید بیاد نقد آقا رضا رو باز ببینیم  @};-

شک نکن که  اون pt که البته  اسمش pt نبود pt یعنی playable دمو-اسمش سایلنت هیلز است با  S جمع!برای pc هم عرضه میشه و کوجیما گفته سعی داره همه  بازی ها ش رو برای pc  عرضه کنه -این انحصاری ها موقتیه-مثل tomb raider که برای یک مدت محدود باری ایکس وان انحصاری شده-

جدا از گرافیک بازیش چطوریاس >؟

تا هالا نداشتم رو هیچ کنسولی !

اگر تا الان متال گیر بازی نکردید  پیشنهاد میدم بازی نکنید چون داستان بازی خیلی پیچیده است و اصلا نمیدونید این شخصیت ها کی هستند برای اشنایی با این بازی حداقل باید قسمت دو 3 و 4 رو بازی کرده باشید.

سلام دوستان

ضمن تشکر از آقا رضای عزیز بابت بررسی بازی @};-

یک سوال داشتم: آقا رضا برای نشان دادن فریم و دما و حافظه مصرف شده گرافیک که گوشه بالا سمت چپ عکسها هست از چه نرم افزاری استفاده کردید؟

متشکرم @};-

دوست خوبی پاسخ دادند افتر برنر میتونید در بخش مانیتورنیگ  اجزا مختلف سیستم رو به صورت ریل تایم نمایش بدید روی صفحه نمایش یا داخل خود برنامه-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

برای من بعضی وقتها Stop Working می ده برای شما هم این طوری می شه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا میخواستم همین رو ازت بخوام که اگر برات ممکنه چند تا تست توی رزولوشن 2k و 4k هم بگذاری و ترجیحا تنظیمات Maxed Out شده.

با عجازه آقا رضای گل.

مهدی جان اینم خدمت شما:

1680.1050

u60ksv119ri9ta9wkyx0_thumb.jpg

dsayh089qbmb3mj3s4k6_thumb.jpg

1920.1080

aejz5wl62kkr0w6b60re_thumb.jpg

fhzakvkm39odibfwmfv0_thumb.jpg

2560.1600

ns12opbxy861e91dtgch_thumb.jpg

o74bz5ri1rzdslqgu0cu_thumb.jpg

متاسفانه فکر میکنم به خاطر مانیتور امکان تنظیم ریزولیشن از 2k بالاتر رو ندارم ، اما در سه ریزولیشن بالا همینجور که مشاهده میفرمایید همه تنظیمات در بالاترید حد ممکن هستن.

لینک به دیدگاه

با عجازه آقا رضای گل.

مهدی جان اینم خدمت شما:

1680.1050

u60ksv119ri9ta9wkyx0_thumb.jpg

dsayh089qbmb3mj3s4k6_thumb.jpg

1920.1080

aejz5wl62kkr0w6b60re_thumb.jpg

fhzakvkm39odibfwmfv0_thumb.jpg

2560.1600

ns12opbxy861e91dtgch_thumb.jpg

o74bz5ri1rzdslqgu0cu_thumb.jpg

متاسفانه فکر میکنم به خاطر مانیتور امکان تنظیم ریزولیشن از 2k بالاتر رو ندارم ، اما در سه ریزولیشن بالا همینجور که مشاهده میفرمایید همه تنظیمات در بالاترید حد ممکن هستن.

سلام  منم یکی از این مدل رو دارم واقعا کارت شاخیه چیزی از 970کم نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازی خیلی خوب بهینه شده و من اصلا باگی ندیدم کر شهم نه خیر من نداشتم شاید مال ویندوز یا درایور تون باشه -

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...