رفتن به مطلب

کدوم کیس بهتره؟؟؟ X8 یا X9 یا....

اشتراک گذاری

کدوم کیس X8 یا X9 یا ........  

60 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم کیس X8 یا X9 یا ........

• X Predator
      23
    • X8 Raptor
      37

Recommended Posts

سلام.

امیدوارم که تا حالا امتحاناتونو خوب داده باشید.

سوالی که ذهن من و شاید شما رو میتونه درگیر کنه اینه که الآن دو کیس فول تاور گرین داره در رده گیمینگ که هردو کیس های خوبی هستن ولی وقتی که به امکاناتشون و قیمتاشون نیگا میکنیم سردرگم میشیم.

کیس X8 پشتیبانی فوق العاده ای از واتر کولر داره و تو ابعاد هم یه نمه از X9 بزرگتره ولی با همه اینا ارزون تر از X9 هم هست!!!!

حالا بین کاربرایی که امتحان کردن (برخلاف من از کیس X7 خودم) همه از هر دو اینها فوق العاده راضی بودن.

حالا به نظر شما کاربرای فهیم و حرفه ای لیون کامپیوتر کدوم این ها گزینه بهتریه؟؟X8 یا X9 یا چیز دیگه ای هم تو این رنج قیمتی رقیبشونه؟؟؟؟

لطفا دلیل انتخابتون هم عنوان کنید.

لینک به دیدگاه

من X8 دارم 3 تا فن 220 میخوره که ضعیفه دورش 800 هست و تهویه خوب نیشت همون X9 بهتره.

لینک به دیدگاه

من X8 دارم 3 تا فن 220 میخوره که ضعیفه دورش 800 هست و تهویه خوب نیشت همون X9 بهتره.

یعنی از X7 هم ضعیفتره؟؟

درضمن میتونم در آینده واسش فن خوب بگیرم ولی کلی از X7 بهتره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یعنی از X7 هم ضعیفتره؟؟

درضمن میتونم در آینده واسش فن خوب بگیرم ولی کلی از X7 بهتره؟؟؟؟

نه دیگه از X7 ضعیفتر باشه انصافا نسبت به قیمتش خوبه فقط فن هاش ضعیف هست وگر نه من فن قوی بندازم خیلی خیلی تهویش خوبه (حتی میتونه از X9 هم بهتر یاشه ولی 4 تا فن 50 تومنی باید بخرم)  در کل فقط فن هاش ضعیف هست 800RPM برای فن 220mm  به نظر من کمه ولی همه چیش توپه از شکلش تا سینیه پشت. اگر   450 داری X8 بگیر ، اگر بیشتر داری یه coolermaster cosmes se بگیر.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

x7 یکی از بهترین تهویه ها رو داره تعجب میکنم که شما میگی تهویه خوبی نداره ... از نظر من بهترین کیس برای سیستم تک گرافیکه داخل ایران همون x7 هستش و برای

استفاده از یک گرافیک x8 , x9 پول دور ریختن به حساب میاد ...

تاپیک قبلی شما رو مربوط به دمای 4790k قبلا دیده بودم از نظر من شما بطور فوق فوق افراطی بر روی دما تعصب و حساسیت دارین(البته امیدوارم ناراحت نشین دوست عزیز)

یعنی حداقل من ندیده بودم کسی اینجوری به دمای قطعات حساسیت نشون بده ...

شما احتمالا حدود 500 دارین از نظر من با توجه به مشخصات سیستمتون در امضا شما یه 200 دیگه روش بزار بجای اون مانیتور 17 اینچ فعلیت یه مانیتور 24اینچ بگیر.

لینک به دیدگاه

من اصلا دقت نکرده بودم به مشخصات سیستم شما  حاجی اصلا لازم نیست X7 رو بفروشی  X8 یا X9 بگیری :|   مثل اینه که طرف بره 4790 رو بفروشه  4790k بگیره د صورتی که اور نمیکنه. این آقا راست میگه برو مانیتور بگیر !   700 تومن پول دستت امد این رو بگیر توی Fullhd ها از این بهتر نیست. ASUS VX228H 22inch LED Monitor  اصلا عقلانی نیست که بری X7 رو با X8 عوض کنی !

لینک به دیدگاه

میخوام کیس برا عروسی آبجیم ببندم اونم از کیسم خوشش اومده منم فرصتو غنیمت شمردم گفتم یه ارتقایی هم داده باشم.

حالا آخر نگفتی تو تهویه X8 بهتره یا X9 البته با فن های خوب.

X7 بالا کیسش چسبیده به مین و نمیتونم قشنگ اسمبلش کنم تازه از واتر کولینگ هم پشتیبانی نمیکنه.و یه سری مشکلات دیگه.

برای دما هم حساسم چونکه کار من با سیستم خیلی زیاده و میترسم زود خراب شه!!!!!

لینک به دیدگاه

من برای یکی از دوستان X9 گرفتم واقعاً تو ذوقم خورد ... اصلاً 500 نمیارزید

به نظرم شما یه نگاهی هم به CM690 III و Cosmos SE (البته با 100 هزینه بیشتر ) داشته باش

لینک به دیدگاه

تعویض شما از x7 به x9 هیچ فرجی رو حاصل نمی کنه

پول اضافی هست

نهایتا ۲ درجه فرق می کنه

به جاش ssd بگیر من دیدم که 4960x رو در اورامان بستن!

پس زیاد خرج قوطی حلبی نکن

من سیستم رو میز هست نه کیسی و نه میسی

خنک فقط یکم پر صدا

لینک به دیدگاه

جمله ی "x8 با فن های خوب" از نظر من غلطه چون یا شما باید با همون فن هایی که از اول روش بسته شده سر کنی یا باز 2باره باید با همون فن هایی که از اول روش بسته شده سر کنی چون نمیتونی فن هاشو عوض کنی(به این علت که در ایران فن 22 یا 20 سانتی نیست اگر هم باشه کسی بطور خیلی خیلی محدود از اونور آورده و به قیمت نجومی میده)

x7 از واترکولینگ با رادیات 24سانت پشتیبانی نمیکنه صحیح خب یه واتر با رادیات 12سانت بگیر خوب ...

دوست عزیز کار شما با سیستم چی هست؟؟

اگه کارتون اینتقد زیاده همون مانیتور رو عوض کنین کار کردن با مانیتور 17اینچ به مدت زیاد اصلا کار درستی نیست.

اگه میشه اطف کنین دمای cpu , vga رو در حالت بیکاری و لود بزارین ببینیم چجوریه اوضاع

لینک به دیدگاه

جمله ی "x8 با فن های خوب" از نظر من غلطه چون یا شما باید با همون فن هایی که از اول روش بسته شده سر کنی یا باز 2باره باید با همون فن هایی که از اول روش بسته شده سر کنی چون نمیتونی فن هاشو عوض کنی(به این علت که در ایران فن 22 یا 20 سانتی نیست اگر هم باشه کسی بطور خیلی خیلی محدود از اونور آورده و به قیمت نجومی میده)

x7 از واترکولینگ با رادیات 24سانت پشتیبانی نمیکنه صحیح خب یه واتر با رادیات 12سانت بگیر خوب ...

اگه کارتون اینتقد زیاده همون مانیتور رو عوض کنین کار کردن با مانیتور 17اینچ به مدت زیاد اصلا کار درستی نیست.

اگه میشه اطف کنین دمای cpu , vga رو در حالت بیکاری و لود بزارین ببینیم چجوریه اوضاع

میخوام کیس X7 رو برا کادو عروسی آبجیم ببندم چون از کیسم خوشش اومده منم فرصتو غنیمت شمردم گفتم یه ارتقایی هم داده باشم.

لینک به دیدگاه

خب نمیتونی یه کادو دیگه براش ببری :D این شکلی بد ضرری داری به خودت میزنی ... اما در هر حال اگه نظرت بر اینه که حتما یه کیس با ابعاد بزرگ بگیری نظر من x8 همون فن هاش برات دردسر داره x9 بگیر و اگر توانایی افزایش بودجه دارین حتما حتما یه سر به این سایت بزنین pcmaxhw.com

لینک به دیدگاه

به دلیل ساپورت بیشتر و بهتر از واترکولینگ و درگاه مناسب هارد اینترنال روی سقف کیس من x8 رو انتخاب کردم

لینک به دیدگاه

به جای اون 220 میلی ها میشه 140 گذاشت جای سواخ پیچش رو داره برای 140 سانتی.

میخوام کیس X7 رو برا کادو عروسی آبجیم ببندم چون از کیسم خوشش اومده منم فرصتو غنیمت شمردم گفتم یه ارتقایی هم داده باشم.

پسx8  بگیر بزرگ تر هست و واتر کولین توش راحت جا میشه ، الان رفتم دیدم فن های X9 همون فن های X8 هست پس همون X8 بگیر.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

من x9 خیلی هم ازش راضی ام.

نمیدونم به چه چیز این کیس ایراد میگیرن.

این کیس حتی از نمونه اصلی کیس هم طراحی بهتری داره.

در هر صورت اگه نظر من رو قبول داشته باشی x9 کیسی هست که بتونی روش حساب کنی.

من خودم به قصد خرید x7 رفته بودم اما دیدم x9 یه سرو گردن بهتره.

فن دور بالاتر هم بگیری فقط صدای بیشتری نصیبت میشه با هزینه بیشتر.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان،ببخشید شاید بی ربط باشه اما این کیس های x9,x7,x6,x4گرین،همون مدل اصلی کیسهای کوگاروایرکول؟یاکپی اوناست؟ممنون

لینک به دیدگاه

تقریبا تا 80% یکی هستن اما تغییراتی هم دادن بهشون مثل فن و شیشه کناری و...

نصبت به قیمتشون خیلی خوبن.

من که حاضر نیستم 800 تومن پول به کیس cooler master بدم وقتی کاراییشون خیلی جزیی فرق داره.

لینک به دیدگاه

هیچ وقت تو تنهایی های خودتون هم کیفیت Green رو با cooler master مقایسه نکنید :)

لینک به دیدگاه

من هیچ حرفی راجبه یکی بودنشون نزدم گفتم حاضر نیستم بخاطر کارایی تقریبا مشابه تا دو برابر پول بدم.

بعد شما یطوری میگین انگار تو کیساش اورانیوم غنی شده هست!

کیس که یه وسیله مصرف شدنی نیست که بگید بیشتر کار میکنه.فرقشون یکم تو فن و... هست که بکار من نمیاد حداقل.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

من در حدی نیستم که بخوام نظر بدم ولی اگر شما واقعا نسبت به دما و کیفیت حساس هستی فقط کولرمستر بگیر و مطمئن باش که کاملا ارزش پول اضافه ای که نسبت به گرین میدی رو داره

لینک به دیدگاه

طبق نظر سنجی ای گزاشتی با x9 هست.

مگر اینکه خودت x8 بخوای

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از قدیم گفتن هرچی پول بدی آش کاست می کنند...  ^_^

لینک به دیدگاه

سلام

من کیس x8 دارم خیلی فوق العادست هم خیلی زیباست هم خیلی بی صداست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...