رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

حجم گرافیک من 2 گیگ هست 770 gtx.من رو 1080 میزنم.بله هر چه قدر کم بیاد از رو سیستم شر میکنه.رم 4 مطمنا براش کمه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من رو حالت 720 یه تست گرفتم.تمام جزیات اخر حتی advanced graphic ولی تکسچر رو high.

6.5 گیگ از رم مصرف میکرد!!2 گیگ حافظه گرافیکم پر شده بود!!

دیگه خودتون حساب کنین کسی بخواد 1080 و تکسچر veryhigh بازی کنه چه قد رم میخواد!

لینک به دیدگاه

اقا يه سوال دارم لطفا جواب بديد. :(

من حجم گرافم 1 گيگه. امروز تکسچر هارو روى very high گذاشتم و حدود 2 گيگ فضا vram خواست

2000/1024

زده بود و قرمز بود و تيک ميزد. رمم 4 گيگه و ديدم رم مصرفيو زده 3200 مگ از 4 گيگ.گ و 700-800 تا خالي داشت. حالا ازتون سوال دارم که اگه رمو 6 گيگ کنم اين لگ برطرف ميشه؟ کسي با رم 6 يا 8 گيگ که گرافش 1 گيگ حجم داشته باشه تکسچر هارو روى very high تست کرده که لگ بزنه يا نه؟

از ویرچُال مموری هم استفاده کنید، مقدار پیش فرض ویندوز(سیستم عاملتون) رو افزایش بدید تا یه درصدی.

از فلش مموری هم میشه برای افزایش سرعت استفاده کرد، وصل میکنید و از حافظه ش به عنوان رم استفاده میکنه سیستمون(با اعمال تنظیماتی)

لینک به دیدگاه

من وقتی بازی رو اجرا میکنم رو تکسچر حالت high حدود 6 گیگ از رمم پر میشه.یه جا خوندم اون دوگیگ که نشون نمیده هم درگیره یه چیزه دیگست.حافظه گرافیکم به کل پر.بازی هر از گاهی لگ میزنه.

رو تکسچر very high و دیستنس ویو اخر اصلا نمیشه بازی کرد مدام لگ میزنه.مشخصه رم 8 براش کمه.

من رو حالت 720 یه تست گرفتم.تمام جزیات اخر حتی advanced graphic ولی تکسچر رو high.

6.5 گیگ از رم مصرف میکرد!!2 گیگ حافظه گرافیکم پر شده بود!!

دیگه خودتون حساب کنین کسی بخواد 1080 و تکسچر veryhigh بازی کنه چه قد رم میخواد!

رم 8 برای تنظیمات VeryHigh و 1080 کافیه

من با سیستم امضام بین 30 تا 45فریم میگیرم.تنظیمات VeryHigh و 1080

البته  Virtual Memory غیرفعاله

چون فعال بودنش باعث ایجاد لگ میشه تو بعضی بازیها

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

برای من که لگ میزنه..بعد از حدود 10 دقیقه.....سیستمم از شما قویتره.

مشخصات دقیق سیستمتون چیه؟

Virtual Memory رو خاموش کردید؟

لینک به دیدگاه

virtual memory چيه و چطورى مقدارشو ميشه زياد کرد؟

لینک به دیدگاه

مشخصات دقیق سیستمتون چیه؟

Virtual Memory رو خاموش کردید؟

شما تمام تنظیمات رو اخر گذاشتین؟حتی اون advanced graphic ?

اگه این کارو بکنین محاله با سیستم امضای شما راحت اجرا بشه.

سیستمم تو پروفایلم هست.

لینک به دیدگاه

virtual memory حافظه مجازی است که ویندوز جهت نگهداری موقت داده های خود از آن استفاده میکند
 چنانچه حافظه مجازی روی SSD  باشد  در بازی ها عملکرد بهتری خواهید داشت

برای تنظیم حافظه مجازی 

روی my computer کلیک راست کرده وpropertiese را بزنید

به control  panel home هدایت می شوید

Advenced System Settings  را انتخاب کنید در برگه بعدی سربرگ Advenced را انتخاب کنید در بخش propertiese گزینه settings را زده و به برگه بعد بروید در اینجا سربرگ Advenced  را انتخاب کنید؛؛ در این بخش می توانید مقدار حافظه مجازی را تغییر دهید

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

شما تمام تنظیمات رو اخر گذاشتین؟حتی اون advanced graphic ?

اگه این کارو بکنین محاله با سیستم امضای شما راحت اجرا بشه.

سیستمم تو پروفایلم هست.

آخرِ آخر که نه.بعضی از گزینه ها رو نرمال هست.ولی مهمترین ها روی Very High هست.مثل تکسچرها،Reflection، Shader

الان رو بهترین حالتی که سیستمم اجراش میکنه با این تنظیماته:

up9w7f1yzicta8oezdl2_thumb.jpg  kox1yp3hytuyktmwxllu_thumb.jpg  nfxii97rkfdx57tkdxmh_thumb.jpg

فریم بین 30تا 45 متغیره

البته گرافیکم 1گیگ هست ولی تا 2گیگ از VRAM استفاده میکنه(با شیر کردن از رم)

نگفتید که Virtual memory رو خاموش کردید یا نه.چون تاثیر داره

سیستم شما هاردش ضعیفه و سرعتش کمه

Virtual Memory یه فضایی از هارده که ویندوز اختصاص میده به عنوان رم.یعنی اگه رم سیستم پر شد از اون استفاده کنه.ولی چون سرعت هارد به رم نمیرسه باعث لگ میشه

3hhj842et7w98mgopder.jpg

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

گاهی فریم بازی افت شدید داره مثلا با 85 فریم دارم بازی میکنم یک باره میاد رو 45 قفل میشه 

قبلا اینجوریی نبود دوستان این مشکل دارند ؟ همیشه فریم 80 تا 85 قفل بود بدترین حالت 79 میشد

مخصوصا تو خونه ترور جلو در کمی اوضا خرابه فریم 35 هم میشه 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

ssd دارم. بجز اختصاص دادن حافظه بايد فعالشم بکنم؟ اگه بايد بکنم اسم گذينش چيه؟ بعد يه چيزى: اونجا که ميخواى مقدار بدى دوتا مستطيل هست که بايد مقدار بدى اوليش زده max نميدونم چى چي :D دوميشم يادم نيس ( الان کامپيوتر خاموشه با گوشيم ) اگه بخوام مثلا چهار گيگ از ssd اختصاص بده بايد چه عددي رو بزارم تو هر کدوم از کادر ها؟ رمم 4 هستش.

لینک به دیدگاه

ssd دارم. بجز اختصاص دادن حافظه بايد فعالشم بکنم؟ اگه بايد بکنم اسم گذينش چيه؟ بعد يه چيزى: اونجا که ميخواى مقدار بدى دوتا مستطيل هست که بايد مقدار بدى اوليش زده max نميدونم چى چي :D دوميشم يادم نيس ( الان کامپيوتر خاموشه با گوشيم ) اگه بخوام مثلا چهار گيگ از ssd اختصاص بده بايد چه عددي رو بزارم تو هر کدوم از کادر ها؟ رمم 4 هستش.

اگه بخواید 4گیگ بزارید عدد 4096رو تو هر دو تا بنویسید

لینک به دیدگاه

من این ویرچوال مموری رو رو ی دروایوام صفر کردم ولی بازی کرش میکنه....مقدارش باید چه قد باشه؟پیشفرضش 8 گیگ بود!

لینک به دیدگاه

من این ویرچوال مموری رو رو ی دروایوام صفر کردم ولی بازی کرش میکنه....مقدارش باید چه قد باشه؟پیشفرضش 8 گیگ بود!

صفر نکنید.همه ی درایو ها رو روی no paging file قرار بدید.بعدش یه دور سیستم رو ریستارت کنید

من همیشه پیج فایل رو غیر فعال میکنم و مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

غیر فعال کردن virtual memory تاثیر میزاره ولی همون طوری که قبلا گفتم 8 گیگ برای نهایت جزییات کمه.وقتی ویرچوال رو غیر فعال کردم و تنظیماتو بدم اخر سیستم ارور کمبود مموری میداد.

بهر حال 8 گیگ براش کمه در حات الترا.

لینک به دیدگاه

در واقع ویرچوال مموری کارش اینه که وقتی شما رم کم بیارین قسمتی از الاعاتی که زمان زیادی بی استفاده هستن رو به جای دیگه انتقال میده.و این در این بازی باعث لگ یمشه.ولی غیر فعال کردنش باعث میشه وقتی شما رم کم بیارین بازی کرش کنه......و ارورو low memory میده

لینک به دیدگاه

من حدود 8 گيگ از هارد ssd رو اختصاص دادم ولي باز هم لگ دارم اخه رمم 20 درصد خالي داره يعني حدود نيم گيگ ولي باز هم لگ ميزنه. به نظرتون بايد رمم 100 درصد بشه تا از هارد بگيره؟ اگه يه رم دو گيگ بخرم بهتر ميشه؟ :D

لینک به دیدگاه

من ویرچوال رو غیر فعال کردم و تنظیماتو بردم اخر.هیچ لگی نداشتم ولی بعد از 5 دقیقه از خارج میشد و ارور کمبود مموری میداد.ویرچوال رو گذاشتم رو 500 مگابایت و تنظیمات advanced graphic که رم زیادی میخواست رو غیر فعال کردم.الان دارم بدون مشکل و لگ بازی میکنم.اینم تنظیمات..فریم بین 50 تا 60 تو شهر هست.ولی خارج از شهر تا 35 هم میاد.رزولوشن 1080

306t_1.pngao8_2.png4wsr_3.png

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

من حدود 8 گيگ از هارد ssd رو اختصاص دادم ولي باز هم لگ دارم اخه رمم 20 درصد خالي داره يعني حدود نيم گيگ ولي باز هم لگ ميزنه. به نظرتون بايد رمم 100 درصد بشه تا از هارد بگيره؟ اگه يه رم دو گيگ بخرم بهتر ميشه؟ :D

اگه این طوری نگاه کنیم من 2 گیگ از رمم خالی بود ولی لگ داشتم.به نظرم اون قسمت از رم هم درگیر کار دیگه ای هست و رم کاملا پره ولی این برنامه ها درست نشون نمیدن.

لینک به دیدگاه

اخه مال من 800 مگ با رم چهار جا داره و با msi afterburner ميزنه 3200 مگ.!!!! و روى تکسچر مديوم هيچ لگ و کرشي ندارم. بعد که روى very high ميزارم باز هم حجم رمو ميزنه 3200 ولي لگ دارم و ويرچوال هم کمکي بهم نکرد. به نظرت اون يک گيگي که بيشتر از حجم رم گرافيک پر کرده ( 2000/1024 ) به جاش يه رم دو گيگ بزارم حل ميشه؟

لینک به دیدگاه

اگه این طوری نگاه کنیم من 2 گیگ از رمم خالی بود ولی لگ داشتم.به نظرم اون قسمت از رم هم درگیر کار دیگه ای هست و رم کاملا پره ولی این برنامه ها درست نشون نمیدن.

خوب پس چرا ويرچوال رو روى 8 گيگ گذاشتم بازم لگ داشتم :(
لینک به دیدگاه

ویرچوال مموری رو صفر بکن .و تنظیماتو متناسب با سیستمت تنظیم کن.این جوری لگی نداری ولی به محضی که سیستم مموری کم بیاره بازی کرش میکنه.اپشن هایی که رم زیادی میخوان رو تا اونجایی کم بکن که دیگه کرش نکنه بازی.بهدش میتونی 1 گیگ ویرچوال بهش بدی از ssd .من این جوری تنیمش کردم.

ویرچوال مموری تا یه حدی میتونه مفید واقع بشه ولی اگه زیادش کنی تاثیرش منفی هم میشه.

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

خوب پس چرا ويرچوال رو روى 8 گيگ گذاشتم بازم لگ داشتم :(

شما رمتون کمه

رم رو افزایش بدید درست میشه

Virtual Memory نمیتونه کار رم رو انجام بده

لینک به دیدگاه

شما رمتون کمه

رم رو افزایش بدید درست میشه

Virtual Memory نمیتونه کار رم رو انجام بده

خوب من الان روى 1300 مگ گذاشتم و لگش خيلي خيلي کم شد. البته دو سه دقيقه بيشتر تست نکردم. بعد اون سه تا خط هستن تو تنظيمات گرافيک اونا تا اخر بودن با شيدر و تکسچر very high از روبرو بيشتر از 30 تا نميداد. بعد اونا رو که کم کردم شد بين 45-55 :D روونه روون. تو گرافيک هم تغير زيادى نديدم. شيدر رو هم که روى فکر کنم مديوم يا لاو گذاشتم خيابونارو خيلي بد نشون ميداد وقتي very high کردم افت فرم که نداشت کيفيت خيابونا هم خيلى رفت بالا :D کلي ذوق کردم :D

الان شيدر و تکسچر روى very high هستن و اون سه خط تا اخر کم

بقيه هم very high يا high

fxaa هم فعاله و اون يه فيلتر هم روى 16X هستش و هر دو msaa هم خاموشن و روى 1000*1200 با سيستم امضام حدود 45-60 فرم ميگيرم :)

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...