رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یوسف جان لینک و سیستمت ویروسیه! @};-

شما از کجا میدونید؟من همیشه آنتی ویروسم آپدیته(NOD 32 V8)

لینک چطوری ویروسی میشه؟یعنی چی؟ :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداش یوسف تقدیمت! @};- @};- @};-

attachicon.gif1.jpg

این یه چیز عادیه.آنتی ویروس ها و فایروال ها بعضی از سایتا رو به دلایلی ویروس تشخیص میدن.مثلا سایتای ایرانی که آپدیت نود32 رو قرار میدن ، توسط آنتی ویروس های ESET باز نمیشن و همچین صفحه ای باز میشه

لینک به دیدگاه

این یه چیز عادیه.آنتی ویروس ها و فایروال ها بعضی از سایتا رو به دلایلی ویروس تشخیص میدن.مثلا سایتای ایرانی که آپدیت نود32 رو قرار میدن ، توسط آنتی ویروس های ESET باز نمیشن و همچین صفحه ای باز میشه

آنتی ویروس کرکی فایده نداره داداش گلم!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

آنتی ویروس کرکی فایده نداره داداش گلم!!!!!!!!!!

سیستم خودم که مطمئنم ویروس نداره.اون ارور هم گفته که آنتی ویروس شما به دیتابیس اون آپلودسنتر گیر داده و مشکوکه(از نظر آنتی ویروس).آنتی ویروس شما نمیتونه ویروسی بودن یا نبودن سیستم من رو ببینه.فقط به اون سایت گیر داده.اگه بخواید رو یه آپلود سنتر دیگه آپ میکنم عکسارو

بعدشم ویروس از طریق فایل JPG انتقال پیدا نمیکنه.ویروس ها بصورت فایل اجرایی exe هستن

-----------------------------------------------------------------

از دوستان عذر میخوام بخاطر اسپم

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ابوالفضل جان ویروسی نیست اون لینک...

Kaspersky صرفا" داره اخطار میده که آدرس مورد نظر مشکوکه

برای امتحان این قضیه دو راه وجود داره :

1.هم روی اون پیام اخطار "Click here if you think that the web page has been blocked mistakenly. رو بزن ، عکس که باز شد save اش کن و بعد اسکنش کن و بعد می بینی که ویروسی نیست و kasper صرفا" به توالی حروف و اعداد موجود در لینک مشکوک شده

"

2. از ویروسی نبودن سیستم خودت مطمئنی دیگه درسته؟ از روی سیستم خودت یه عکس روی اون آپلود سنتر آپلود کن و میبینی که روی لینک اونی که خودت هم آپ کردی پیام اخطار میده، الا ممکنه بگیم شاید خود سایت آلودست اما روی خود لینک http://upload.tehran98.com/ که میری اخطاری نمیده(یعنی اون سایت هم مشکلی نداره)

آنتی ویروس من  نسخه EndPoint Security هست که کاملترین محصول Kasper هستش + لایسنس معتبر

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان تا بحال با ادیتور راکستار تو بازی کار کردید؟

توصیه میکنم  این ویدئوی زیبا رو ببینید 

البته من از همه امکانات ادیتوربازی استفاده نکردم 

آهنگ از تراک های بازی هست 

دست پخت خودمه  :D

ویدئوی تعقیب جت در حال سقوط  با موتور کراس

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

ربطی به تاپیک نداره ولی The Witcher 3 : Wild Hunt اومد 

دوستانی که علاقه دارن برن شروع کنن دانلود

فعلا ظاهرا فقط تورنتش هست اینم سایت مرجع:

http://www.skidrowcrack.com/the-witcher-3-wild-hunt-drm-free-sc/

https://www.skidrowreloaded.com/the-witcher-3-wild-hunt-full-unlocked/

لینک به دیدگاه

چه ایرادیی میگیره ؟

تو قسمت گرافیک بازی گزینه اول on کنید 

بعد گرافیک تغییر بدید

تغير دادم و همه رو تا اخر بردم بالا. ولي چون رمم چهاره رم خيلي کم ميارم و وقتي موس رو تکون ميدم لگ ميزنه. ولي با اين حال همه گذينه ها تا اخره و روى رزولوشن 1000*1200 حدود 30 فرم رو داد. فقط اون گذينه اى که 2X 4X و off داره رو off کردم و antialiasing filters رو 16X کردم.

اينم بگم در حالت عادى که فقط از رم خود گرافيک ميگيره رم اصلا کم نمياره.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

هنوز سیستمم کامل نیست.یکی یکی دارم ارتقا میدم :)

این ارور رو میده.الان که چک کردم وقتی این ارور رو میده فقط2.5 گیگ از رم اشغال شده

در ضمن حدود نیم ساعت اول که بازیو شروع کردم مشکلی نبود الان جاییم که اومده رو شخصیت فرانکلین اینجوری شده

attachicon.gifhth.PNG

دوست عزیز ارور مال ویندوزه یعنی مدیریت نمیتونه بکنه استفاده از رم رو

من الان دارم بااخرین تنظیمات با 4گیگ رم بازی میکنم و فقط توی ماشین سواری اونم در سرعت ،لگ دارم. شما تمام برنامه های باز روی سیستم رو ببند حتی انتی ویروس اونایی که توی تسک منیجر هست رو ببند (راست کلیک روی تسک بار پایین صفحه گزینه تسک منیجر داخل ویندوز 8.1) غیر از برنامه های ضروری مثلا مربوط به گرافیک.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ارور مال ویندوزه یعنی مدیریت نمیتونه بکنه استفاده از رم رو

من الان دارم بااخرین تنظیمات با 4گیگ رم بازی میکنم و فقط توی ماشین سواری اونم در سرعت ،لگ دارم. شما تمام برنامه های باز روی سیستم رو ببند حتی انتی ویروس اونایی که توی تسک منیجر هست رو ببند (راست کلیک روی تسک بار پایین صفحه گزینه تسک منیجر داخل ویندوز 8.1) غیر از برنامه های ضروری مثلا مربوط به گرافیک.

دقیقا درست ویندوزه

لینک به دیدگاه

منم از دیشب دارم بازی میکنم...خدارو شکر کارتم به هیچ عنوان کم نمیاره بیشتر تنظیمات هم رو Very High هست... :)

لینک به دیدگاه

دوستان فیلم های گرفته شده با Rockstar Editor رو از کجا بردارم؟
به فولدر C:\Users\User\Documents\Rockstar Games\GTA V\videos\clips هم رفتم ولی فقط یک فایل با فرمت clip و یک عکس از فیلمم موجود هست

لینک به دیدگاه

بالاخره دیشب کرک ریلودد بازی رو دانلود کردم و جایگزین کرک قبلیش کردم

باید بگم بازی فوق العاده فوق العاده روون تر از قبل شده . کاملا پایدار و بدون هیچ گونه کرشی

قبل از ریختن کرک رو بالاترین جزئیات 40-50 فریم میگرفتم بعد از ریختن کرک جدید راحت 60-65 فریم میگیرم

دم ریلودد گرم :دی

لینک به دیدگاه

بالاخره دیشب کرک ریلودد بازی رو دانلود کردم و جایگزین کرک قبلیش کردم

باید بگم بازی فوق العاده فوق العاده روون تر از قبل شده . کاملا پایدار و بدون هیچ گونه کرشی

قبل از ریختن کرک رو بالاترین جزئیات 40-50 فریم میگرفتم بعد از ریختن کرک جدید راحت 60-65 فریم میگیرم

دم ریلودد گرم :دی

آقا یه سوالی...من الان با 3Dm دارم بازی میکنم 1بار Stop working داد...الان میشه به جای اون Reloaded بریزم؟یعنی با دیتای بازی مشکلی نداره؟!!

لینک به دیدگاه

نه مشکلی نداره . کرک ریلودد رو میتونید جایگزین کرک 3DM کنید . واقعا کرکش بهینه شده و عالیه . 

تو سایت دانلودها آموزش جایگزین کردن کرک جدید نوشته:

لینک

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

آقا یه سوالی...من الان با 3Dm دارم بازی میکنم 1بار Stop working داد...الان میشه به جای اون Reloaded بریزم؟یعنی با دیتای بازی مشکلی نداره؟!!

نه داداش هیچ مشکلی نداره با دانلود 650 مگ و جایگزین کردن فایل ها و اجرای launcher خوده بازی بدون مشکل می تونید بازی کنید

لینک به دیدگاه

تغير دادم و همه رو تا اخر بردم بالا. ولي چون رمم چهاره رم خيلي کم ميارم و وقتي موس رو تکون ميدم لگ ميزنه. ولي با اين حال همه گذينه ها تا اخره و روى رزولوشن 1000*1200 حدود 30 فرم رو داد. فقط اون گذينه اى که 2X 4X و off داره رو off کردم و antialiasing filters رو 16X کردم.

اينم بگم در حالت عادى که فقط از رم خود گرافيک ميگيره رم اصلا کم نمياره.

رم چهار مشکل ایجاد میکنه منم ناچاریی بعضی گزینه ها خاموشه 

لینک به دیدگاه

این کرک جدید رو نصب کردم همه چیز اوکی هست فقط فایل SAVE رو نمیدونم کجا بریزم...اون چیزی هم تو سایت گفته یعنی این آدرس C:\ ProgramData\Socialclub\RLD!\271590   اصلا همیچین چیزی وجود نداره ProgramData ندارم اصلا...Program Files ها هستن...یه کمکی به ما بکنید بگید چیکار کردین SAVE رو؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

این کرک جدید رو نصب کردم همه چیز اوکی هست فقط فایل SAVE رو نمیدونم کجا بریزم...اون چیزی هم تو سایت گفته یعنی این آدرس C:\ ProgramData\Socialclub\RLD!\271590   اصلا همیچین چیزی وجود نداره ProgramData ندارم اصلا...Program Files ها هستن...یه کمکی به ما بکنید بگید چیکار کردین SAVE رو؟؟؟!!!

باید از Folder Options نمایش پوشه های مخفی رو فعال کنید.چون ProgramData یه پوشه مخفیه

حالا به اون مسیر برید و سیوهای خودتونو تو اون پوشه کپی کنید

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد

با بستن همه برنامه ها و استفاده از برنامه tuneup

با تشکر از تمام دوستانی که راهنمایی کردن

الان بازی هیچ مشکلی نداره فقط به علت پر شدن رم مواقع رانندگی لگ میزنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطوری میشه از قسمت User Music استفاده کرده؟

سلام

پست اول رو انجام بده

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42052&hl=

لینک به دیدگاه

دوستان سوال دارم.

يکي از دوستان کرک ريلودد ريخته و افزايش فرم چشم گير داشته. من ريختم فقط يه سرى فايل بودن و اثرى از فايل لانچر يه gtav.exe نبود. افزايش فرم هم نداشتم.

نسخه 14 تا ديويدى که از بيرون خريدم.

لینک به دیدگاه

سلام

پست اول رو انجام بده

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42052&hl=

ممنون @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...