رفتن به مطلب

سرعت 512 اسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اول ممنون از همگی که خیلی کمک کردید

ولی من قرار همون 512 آسیاتک را بگیرم که سرعتش یا 500 یا 600 است یا 1.5 چون خیلی ها اینجا از آسیاتک راضی هستنند و واقعانم سرعت خوبی داره اینجا و الان یکی از همشهری ها 512 داره سرعتش 1.5 است :D اینو بارو کنید راست می گم :D

خلاصه ممنون از همگی :x :x

موفق باشین :x :x

لینک به دیدگاه

سلام خدمت بچه های لیون

بچه ها اینو باید رو چی تنظیم کنم؟ip بنده هم همون 192 است و مودلشم d-link است.گفتم دیگه تایپک جدا نزم :D

post-18126-0-25728700-1427661632_thumb.jpg

ممنون بچه ها

موفق باشین :x

لینک به دیدگاه

سلام خدمت بچه های لیون

بچه ها اینو باید رو چی تنظیم کنم؟ip بنده هم همون 192 است و مودلشم d-link است.گفتم دیگه تایپک جدا نزم :D

attachicon.gif011010.jpg

ممنون بچه ها

موفق باشین :x

این یعنی چه؟

میخوای چه کاری انجام بدی؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

دوستان 512 کیلو بایت باحجم 308 گیگ ارزش 480000 تومان برای یک سال را دارد؟

حداکثر سرعت دانلود 66 کیلو بایت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاسخ شما اینه:

هر شهر با شهر دیگه و منطقه با منطقه دیگه و محله با محله دیگه سرعت ها متفاوته! ولی تا جایی که شنیدم آسیاتک یه قانون کلی روی سرعت سرویس هاش داره که گفته شده و همه جا همونه ولی باز هم مثال نقض ازش شنیدم. به هرحال بهترین راه برای شما اینه که تک تک سرویس ها رو به شکل مثلا یک ماهه تست کنید. من الان شهر قم، آسیاتک دارم 10 مگ 10 گیگ در ماه ماهی حدود 48 تومان میفته. وضعیتش خوبه برای من چون دانلودم بالاست ولی برای بازی و پینگ فکر نمیکنم عالی باشه. شاتل داشتم که ماهی 4 گیگ بود و سرعتش هم اصلا برای من مناسب نبود و به شدت محدود میکرد شبانرو ولی الان آسیاتک دارم چند ماهی میشه وتابحال نشده که حتی یک شب سرعتم تفاوت بکنه. چون خطم نهایت تا 8.5 مگ میکشه (خودم تست کردم و مطمئن شدم از این موضوع) خطم روی 8 مگ بسته شده و شبی از سایت های داخلی تا 17 18 گیگ دانلود دارم. مثلا بازی جی تی ای 5 که سایت دانلودها گذاشته توی حدود 3 شب یا 4 شب دانلود شد. الان هم هارد 2 ترام پر شده و چند روزیه دنبال هارد اکسترنال هستم. 

قبلا که حدود 2 سال و نیم شاتل داشتم تمام ریز پرداخت های مالی خودم رو جمع کردم و تقسیم بر ماههای استفاده ام کردم ماهی حدود 75 تومان دراومد. با هزینه های خرید گیگ و غیره. لذا برای خرید باید اولا سرویس های مختلف رو توی منطقه خودتون تست کنید و همرو روی کاغذ بیارید بعدش هم توقع خودتون از اینترنت و استفادتون رو توجه داشته باشید مثلا برای بازی آنلاین یا دانلود یا غیره. و حجم مصرفی ماهانتون رو در نظر بگیرید و یه مقدار دست بالاتر بگیرید و سرویس مورد نظرتون رو خریداری کنید.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

لینک به دیدگاه

من خودم 512 پیشگامان کویر رو دارم سرعتش 700 کیلیوبایت بر ثانیه هست!

1 تا 7 هم رایگانه! بازم همینه سرعتش!

خلاصه خیلی خوبه پیشگامان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...