رفتن به مطلب

کدام یک از این cpu ها بهترن ؟

Recommended Posts

برای گیم میخوام یکی از این دوتا کدوم بهتره ؟ مشکل تغذیه و اینها ندارم  کارم گیم و فیلمه

http://lioncomputer.ir/product/2044/AMD+FX-8350+AM3%2B+Processor/

http://lioncomputer.ir/product/4105/AMD+FX-9590+AM3%2B+Processor/

لینک به دیدگاه

سلام.AMD FX-9590 بهتره در حالت کلی اما 220 وات توان مصرفی ~x( ! اما در کل هیچ کدوم از دو مورد به نظر من جالب نیست.از سوکت 1150 اینتل انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید به فکر کولر خوبم باشی

دومی بهتره

لینک به دیدگاه

سلام.AMD FX-9590 بهتره در حالت کلی اما 220 وات توان مصرفی ~x( ! اما در کل هیچ کدوم از دو مورد به نظر من جالب نیست.از سوکت 1150 اینتل انتخاب کنید.

220 آره بالاست 1150 با یه مادربرد خوب چی بیشنهاد میدین هشت هسته ای باشه ها هشت هسته واقعی

لینک به دیدگاه

باید به فکر کولر خوبم باشی

دومی بهتره

h11 خوبه؟ شما چه کولری بیشنهاد میدین؟

لینک به دیدگاه

h11 خوبه؟ شما چه کولری بیشنهاد میدین؟

h100 کورشیر

لینک به دیدگاه

220 آره بالاست 1150 با یه مادربرد خوب چی بیشنهاد میدین هشت هسته ای باشه ها هشت هسته واقعی

سلام

پردازنده هاى سوکت 1150 بينشون پردازنده اى نيست که 8 هسته اصلي داشته باشه ولي خوب پردازنده هاى 4770 و 4790 هستن که 4 اصلي و 4 تا هم ترد دارن که کلا 8 تا ميشه.

ولي باز هم از نظر پرفورمنس و گيمينگ از 9590 بهتر عمل ميکنن چرا؟ چون معماريشون فرق ميکنه و قدرت پردازشي هر هستشون بيشتر از اين مدل هاى شماست.

مين هم 4770k = 1085

main H81 Plus يا h97 d3h

قيمت هم زير 500 تومن هست.

لینک به دیدگاه

من باشمamd 9590 میگیرم.اولا نیاز به تعویض مادربردتون نیست.ثانیا اختلاف قیمتش با 4790 رو میتونید یک nuctoa nh d15 بندازید حالشو ببرید.تازه باز هم اورش کنید برسونید به 5000.

لینک به دیدگاه

سلام

پردازنده هاى سوکت 1150 بينشون پردازنده اى نيست که 8 هسته اصلي داشته باشه ولي خوب پردازنده هاى 4770 و 4790 هستن که 4 اصلي و 4 تا هم ترد دارن که کلا 8 تا ميشه.

ولي باز هم از نظر پرفورمنس و گيمينگ از 9590 بهتر عمل ميکنن چرا؟ چون معماريشون فرق ميکنه و قدرت پردازشي هر هستشون بيشتر از اين مدل هاى شماست.

مين هم 4770k = 1085

main H81 Plus يا h97 d3h

قيمت هم زير 500 تومن هست.

من اهل گیم هستم و  فکر کنم نسل بعدی بازی ها هشت هسته میخواد. ممنونم از شما شاید نظرم عوض شد و اینتل گرفتم  حالا تا اول تابستون خیلی راهه

لینک به دیدگاه

من باشمamd 9590 میگیرم.اولا نیاز به تعویض مادربردتون نیست.ثانیا اختلاف قیمتش با 4790 رو میتونید یک nuctoa nh d15 بندازید حالشو ببرید.تازه باز هم اورش کنید برسونید به 5000.

اره الان به صرفه ترین هشت هسته ای های دنیا این دوتا هستن اینتل با هشت هسته واقعی واقعا گرونه  فقط همه میگن برق که به نظرم من ماهی 10 هزار بیشتر بول بر بدم بهتر از یهو فلان قدر بول اضافی بابت هشت هسته ای اینتل بدم البته تو قدرت اینتل کاری ندارم فقط گرونه اره 9590 بیشتر مده نظرمه هشت هسته واقعی و  تنها بردازنده تو فرکانس 5 خوراکه بازی

لینک به دیدگاه

سلامپردازنده هاى سوکت 1150 بينشون پردازنده اى نيست که 8 هسته اصلي داشته باشه ولي خوب پردازنده هاى 4770 و 4790 هستن که 4 اصلي و 4 تا هم ترد دارن که کلا 8 تا ميشه.ولي باز هم از نظر پرفورمنس و گيمينگ از 9590 بهتر عمل ميکنن چرا؟ چون معماريشون فرق ميکنه و قدرت پردازشي هر هستشون بيشتر از اين مدل هاى شماست.مين هم 4770k = 1085main H81 Plus يا h97 d3hقيمت هم زير 500 تومن هست.

آقای عزیز چرا cpu به این توپی پیشنهاد میدید که گرون قیمت هم هست و قابلیت اورکلاک حرفه ای داره بعد یه مادربردی پیشنهاد میدید که به درستی از قابلیتهای اورکلاک این پردازنده نميتونه استفاده کنه؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

آقای عزیز چرا cpu به این توپی پیشنهاد میدید که گرون قیمت هم هست و قابلیت اورکلاک حرفه ای داره بعد یه مادربردی پیشنهاد میدید که به درستی از قابلیتهای اورکلاک این پردازنده نميتونه استفاده کنه؟؟؟!!!

به نظر منم رمبیج یا کورشیر مادربرد های مناسب تری واسه این بردازنده هستن

لینک به دیدگاه

به نظر منم رمبیج یا کورشیر مادربرد های مناسب تری واسه این بردازنده هستن

Corsair نام یک شرکته که خنک کننده سی پی یو میسازد نه مادربورد...rampage هم نام یک سری از مادبردهای ایسوس هست که مربوط به سری x چیست هاست.

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه برای بازی سراغ پردازنده amd نرید.

بودجه شما چقدره ؟

برادر من هر چیزی به قیمتش می ارزه.شما تو این قیمت چه سی پی یویی رو تو اینتل میتونید پیشنهاد بدید؟تازه هزینه تعویض مادربرد رو هم در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بیشترین کاربرد شما چیه ؟ من خودم عاشق محصولات ای ام دی هستم بودم و خواهم بود اما منطق عقلی اصلا این سی پی یو های اینروزاشو نمیپذیره

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4690K-vs-AMD-FX-9590

حتی ضعیف تر از 4690k که مصرفی 80 واتی داره....

حالا این سی پی یو 220 وات مصرف داره ....

پس 140 وات چکار میکنه ! تبدیل به گرما برای شما یا مصرف بهینه نشده در معماری بد ای ام دی =))  ! و این کنترل حرارت هم باز هزینه رو دست شما میزاره......

لینک به دیدگاه

برادر من هر چیزی به قیمتش می ارزه.شما تو این قیمت چه سی پی یویی رو تو اینتل میتونید پیشنهاد بدید؟تازه هزینه تعویض مادربرد رو هم در نظر بگیرید

دوست عزیز 

این سوکت منسوخ شده هست!

بالاترین پردازنده ای که برای این سوکت هست همین 9590 هست که در بعضی از بازی ها از یک Core i3 4130 هم عقب میوفته!

فن آوری ساخت قدیمی ، دما ، مصرف و ... باعث میشه که 4790K انتخاب بهتری باشه! 

بنده 4690K رو هم بهتر از این پردازنده میدونم!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

این سوکت منسوخ شده هست!

بالاترین پردازنده ای که برای این سوکت هست همین 9590 هست که در بعضی از بازی ها از یک Core i3 4130 هم عقب میوفته!

فن آوری ساخت قدیمی ، دما ، مصرف و ... باعث میشه که 4790K انتخاب بهتری باشه! 

بنده 4690K رو هم بهتر از این پردازنده میدونم!

شما الان یه cpu با هشت هسته واقعی با قیمتش معرفی کن با یه مادربرد واسش

لینک به دیدگاه

هزینه مورد نظر برای مادربرد و cpu مشخص کنید بهتر میشه نظر داد

ببین هزینه برام مهم نیست ملاک من cpu با هشت هسته واقعی هست ولی تو کتم نمیره یهو دو یا سه میلیون فقط به یه cpu بدم 

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه برای بازی سراغ پردازنده amd نرید.

بودجه شما چقدره ؟

من دنبال یه cpu با هشت هسته واقعی هستم شما بگید من چیکار کنم intel خوبه ولی خداییش مثلا 2 میلیون بدم به یه cpu که چی؟

لینک به دیدگاه

خب شما الان یه مادربرد که حداقل دوتاا گرافیک سابورت کنه ترجیحا گرافیک ati  حالا نشد invidia و cpu هشت هسته ای رو  قشنگ ازش بشتیبانی کنه و در کل کار بکشه برام معرفی کنید هزینه مهم نیست میخوام ببینم نظر اساتید چی هست تا خرید مطمعن بکنم .مانیتور 4k کارمم گیم و فیلمه  با اینترنت همین

لینک به دیدگاه

شما الان یه cpu با هشت هسته واقعی با قیمتش معرفی کن با یه مادربرد واسش

دوست عزیز

بنده احساس میکنم شما فکر می کنید بالاتر بودن تعداد هسته ها یا بهتر بگم بالاتر بودن قدرت پردازنده باعث میشه بتونید بازی روانتری تجربه کنید! ( این کاملا اشتباه هست! )

شما باید اطلاع داشته باشید که برای بازی کردن بیشتر از پردازنده ، به ترتیب کارت گرافیک و رم  تاثیر بیشتری دارند.

پس پردازنده ای که قرار بخرید باید متناسب با کارت گرافیکتون باشه ، شما قطعاتی که دارید رو بفرمایید تا با توجه به اون قطعات پردازنده پیشنهاد بشه!

اگر هم قراره بگیرید ، بوجه کلی مشخص کنید تا لیست کلی پیشنهاد بشه!

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

من اهل گیم هستم و فکر کنم نسل بعدی بازی ها هشت هسته میخواد. ممنونم از شما شاید نظرم عوض شد و اینتل گرفتم حالا تا اول تابستون خیلی راهه

سلام دوست عزیز برداشت شما اشتباهه و تعداد هسته پردازنده تو نرخ فریم تاثیری نداره و یه چیز دیگه شاید شما اطلاع نداشته باشید اینه که directx 12 از تمام توان کارت استفاده میکنه و حتی با وجود بازی های با گرافیک بالا یه پردازنده i5 هم میتونه این بازی ها رو ساپورت کنه و خیلی قابلیت های دیگه...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...