رفتن به مطلب

Recommended Posts

۲ دقیقه قبل، faster گفته است:

سلام

دوستان بین این دو کارت گرافیک کدوم و پیشنهاد میدین؟

Xfx merc rx 6700xt 

gainward phantom rtx 3070 

کاربرد گیم

3070

لینک به دیدگاه

۲۶ دقیقه قبل، faster گفته است:

سلام

Xfx merc rx 6700xt 

کاربرد گیم

Xfx merc rx 6700xt

لینک به دیدگاه

دوستان میشه بی زحمت دلیل انتخابتونم بگین؟

لینک به دیدگاه

۵۶ دقیقه قبل، faster گفته است:

سلام

Xfx merc rx 6700xt 

کاربرد گیم

هر کارتی میخری xfx نخر  اینو از من داشته باش هرچند گینوارد هم زیاد تعریفی نداره  ولی باز نسبت به xfx بهتره

3070 

3 دقیقه قبل، faster گفته است:

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3070-vs-AMD-RX-6700-XT/4083vs4109

و فناوری dlss

لینک به دیدگاه

Palit gamerock 3070 ام هست ولی فکر نکنم با phantom فرقی داشته باشه هرچی باشه یجورایی ساخت یه شرکتن البته اگه نظرتون خلاف اینه و دلیل دارین ممنون میشم راهنماییم کنین چون دارم خرید میکنم 

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، faster گفته است:

Palit gamerock 3070 ام هست ولی فکر نکنم با phantom فرقی داشته باشه هرچی باشه یجورایی ساخت یه شرکتن البته اگه نظرتون خلاف اینه و دلیل دارین ممنون میشم راهنماییم کنین چون دارم خرید میکنم 

پالیت gamerock انتخاب بهتری نسبت به گینوارد هست  این مدل  نورپردازی فوق العاده زیبایی داره

سقف بودجتون چقدر میباشد؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، faster گفته است:

به دلیل کارایی بهتر در قبال مبلغ پرداخت شده نسبت به 3070 و همچنین حافظه گرافیکی بالاتر. 

من منطورم کلا سری 6700xt هست نه برند خاصی. ولی اگه بتونید از برند های معروف تر کارت خریداری کنید بهتره.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، faster گفته است:

سلام

Xfx merc rx 6700xt 

کاربرد گیم

2 ساعت قبل، faster گفته است:

سلام

ببینید کلا ۳۰۷۰ حدود ۱۰ درصد از ۶۷۰۰xt قویتر هست.

ولی بین این مدل ها، اون مدل XFX خنک کننده خوب و بهتری داره.

اگه مدل gamerock همین ۳۰۷۰ رو گیر اوردی، از بابت کولینگ از اون مدل گینوارد بهتر هست.

انتخاب شما با توجه به بودجه تعیین میشه ولی بدون در نظر گرفته بودجه، قطعا ۳۰۷۰ قویتره ولی سعی کنید مدلی بگیرید که خنک کننده خوبی داشته باشه.

سری gamerock کاملا میتونه با کولرهای قوی برندهای مطرح رقابت کنه.

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

هر کارتی میخری xfx نخر

سلام وقت بخیر یا دلیل شما است که فکر می کنید احتمال ماین شدن دارد

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام

نه   اون که سری ۵۸۰ هست 

این کارت ها کلا واسه ماین بهترن تا استفاده شخصی

تا دلت بخواد خرابی دادن

۲ ساعت قبل، faster گفته است:

همون پالیت 3070 gamerock گزینه خیلی خوبیه  نورپردازی فوق العاده ای هم داره  با تهیه براکت نصب عمودی از نورپردازیش لذت ببرین   

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان بنده یک کارت گرافیک rx560 خریدم که همین مدل هم یکی از دوستان من خریدم منتها کارت ایشون زودتر به دستشون رسیده

الان میگه که روی کارت بایوس ماین نصبه و طرف هم قبول نکرده این حرف رو و حتی بایوس خودشو روش بر نگردونده

کارت من با اینکه به دستم نرسیده با این حرف من منصرف شدم از خریدم و سوالی که دارم از شما دوستان 

اینه که برفرض بایوس ماین روش باشه بدرد گیم نمیخوره؟؟؟

یا نمیشه بایوس رو خودمون تغیر بدیم به اصلیش؟؟ سخته؟؟

و اینکه گرافیکی که جهت ماینینگ استفاده بشه به قول معروف رسش کشیده نشده بخواد کار گیم هم انجام بده ؟؟

کالا رو به عنوان دست دوم خریدم فروشگاهش هم از اینایی که اول باید تست کنی خوب بود پول طرف رو میدن

ایشون سه تا کارت فروختن یکیش روش بایوس ماین بوده که دسته دوست بندس

یکیش که پرسیدم خریدار گفت عادی بود بایوسش مشکلی نداشت

یکیش هم که هنوز به دست من نرسیده ببینم دردسری داره یانه

و جالب اینکه هر سه مدل یکی هستن و ادم رو به شک میندازه که طرف ماین میکرده حتما باهاش

ممنون میشم کمکم کنید به نتیجه برسم بخاطر بودجه ای که دارم نمیدونم  rx560 4gbرو انتخاب کنم با این وضعش یا gtx750ti 4gb رو

ممنون میشم کمکم کنین❤️

سلام دوستان بنده یک کارت گرافیک rx560 خریدم که همین مدل هم یکی از دوستان من خریدم منتها کارت ایشون زودتر به دستشون رسیده

الان میگه که روی کارت بایوس ماین نصبه و طرف هم قبول نکرده این حرف رو و حتی بایوس خودشو روش بر نگردونده

کارت من با اینکه به دستم نرسیده با این حرف من منصرف شدم از خریدم و سوالی که دارم از شما دوستان 

اینه که برفرض بایوس ماین روش باشه بدرد گیم نمیخوره؟؟؟

یا نمیشه بایوس رو خودمون تغیر بدیم به اصلیش؟؟ سخته؟؟

و اینکه گرافیکی که جهت ماینینگ استفاده بشه به قول معروف رسش کشیده نشده بخواد کار گیم هم انجام بده ؟؟

کالا رو به عنوان دست دوم خریدم فروشگاهش هم از اینایی که اول باید تست کنی خوب بود پول طرف رو میدن

ایشون سه تا کارت فروختن یکیش روش بایوس ماین بوده که دسته دوست بندس

یکیش که پرسیدم خریدار گفت عادی بود بایوسش مشکلی نداشت

یکیش هم که هنوز به دست من نرسیده ببینم دردسری داره یانه

و جالب اینکه هر سه مدل یکی هستن و ادم رو به شک میندازه که طرف ماین میکرده حتما باهاش

ممنون میشم کمکم کنید به نتیجه برسم بخاطر بودجه ای که دارم نمیدونم  rx560 4gbرو انتخاب کنم با این وضعش یا gtx750ti 4gb رو

و کارت فاقد جعبه و گارانتی هست‌ش

ممنون میشم کمکم کنین❤️

در ۱۴۰۰/۸/۱۱ در 22:26، HEGMATANE گفته است:

چرا xfx نخریم میشه بیشتر توضیح بدین

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Iman evo گفته است:

سلام

به عنوان کسی که از gtx 750ti استفاده کردم بهت میگم که نخرش  ارزش هزینه رو نداره  کارت ضعیفی هست   ۹۵۰ دست دوم تمیز گزینه بهتریه

البته بیشتر سوالم در مورد برند کارت هست تا مدلش.

لینک به دیدگاه

سلام رفقا سوال قبلیمو مرسی که جواب ندادین

نظرتون راجب RX560 4Gb و gtx 960 2gb چیه؟؟؟

خودم Asus rog strix rx560 4gb خریدم ولی هنوز دستم نرسیده نظر شما چیه شما کدومو تایید میکنید؟؟

11 ساعت قبل، DIO گفته است:

البته بیشتر سوالم در مورد برند کارت هست تا مدلش.

برندش زیاد شناخته شده نیست

منم تو فکرش بودم منتها رفتم با پول همون یا یکم اینور اونور تر دست دو یه کارت گرافیک بالاترو خریدم

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hadi03_7 گفته است:

منم تو فکرش بودم منتها رفتم با پول همون یا یکم اینور اونور تر دست دو یه کارت گرافیک بالاترو خریدم

البته الان خیال اونایی که میخوان بخرنش رو راحت کنم که فیک اینا نیست مشخصات کارت تو gpu-z کاملا مطابق gtx 750 ti هست یعنی همه ی مشخصات از shader تا buswidth و غیره. رو نگا کردم مطابقت داشت.   

توی بازی هم که دقیقا مثل یک gtx 750 ti عمل میکرد.

ویرایش شده توسط DIO
لینک به دیدگاه

۳۷ دقیقه قبل، DIO گفته است:

البته الان خیال اونایی که میخوان بخرنش رو راحت کنم که فیک اینا نیست مشخصات کارت تو gpu-z کاملا مطابق gtx 750 ti هست یعنی همه ی مشخصات از shader تا buswidth و غیره. رو نگا کردم مطابقت داشت.   

توی بازی هم که دقیقا مثل یک gtx 750 ti عمل میکرد.

درسته خب سازنده تراشش انویدیاس دیگه منتها برند منتاژش متفاوته 

اگه انتظاراتتونو براورد میکنه خیلیم عالی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

علما بنده قصد خرید براکت عمودی گرافیک داشتم که گرافیکم رو عمودی نصب کنم حالا چندتا سوال برام پیش اومده
اینکه توی عملکرد گرافیک و فریم تاثیر منفی میزاره ؟!
توی دما چطور ؟
باتوجه به اینکه حدود 1 میلیون قیمتش هست میخوام بدونم اگر در بازیها با مشکل مواجه میشه و اون پرفورمنسی که موقع نصب گرافیک روی برد داریم رو نمیده بیخیالش بشم
گفتم از اهل فن بپرسم شاید کسی تجربه داشته باشه

دو مورد گرین و دیپ کول موجود هست هر 2 هم یک قیمت هستن و چون کیسم متریکس 55 v3 هست تصمیم به خرید مورد دیپ کول گرفتم

البته چندتا کلیپ در نت دیدم از همین قطعه که در حد 2 تا 3 فریم نهایتا کمتر بود نسبت به نصب در حالت افقی و در چند بازی هم فریمشون مساوی بود

بازم دوستانی که تجربشو داشتن و استفاده کردن ممنون میشم راهنمایی کنید
سپاس

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

لطفا کسانی که اطلاع دارن یا تجربه شده براشون راهنمایی کنن

تصمیم داشتم گرافیک 3060 ti gaming x 8g lhr وارداتی با یک هفته مهلت تست بگیرم 

اول اینکه کار درستی هست؟

دوم اینکه از افراد مطلع گفتن تست 3dmark و furmark وقتی گرافیک سالمه و اول کاره شاید ایرادشو نشون نده، بعد دو سه ماه یهو عیب کنه. راه حلش چیه؟ چه تست دیگه رو پیشنهاد می کنید؟

سوم اینکه این گرافیک سابقش توی عیب کردن چطوری بوده؟

با تشکر از همگی

ویرایش شده توسط milian586
اضافه کردن متن
لینک به دیدگاه

۱۸ دقیقه قبل، milian۵۸۶ گفته است:

سلام دوستان

لطفا کسانی که اطلاع دارن یا تجربه شده براشون راهنمایی کنن

تصمیم داشتم گرافیک 3060 ti gaming x 8g lhr وارداتی با یک هفته مهلت تست بگیرم 

اول اینکه کار درستی هست؟

دوم اینکه از افراد مطلع گفتن تست 3dmark و furmark وقتی گرافیک سالمه و اول کاره شاید ایرادشو نشون نده، بعد دو سه ماه یهو عیب کنه. راه حلش چیه؟ چه تست دیگه رو پیشنهاد می کنید؟

سوم اینکه این گرافیک سابقش توی عیب کردن چطوری بوده؟

با تشکر از همگی

مهلت تست کامل بهتر از گارانتی دوساله است.

اگر قرار باشه خراب بشه همون هفته اول خودش نشون میده

بعدش هم اگه درست استفاده کنی خراب بشو نیست.

لینک به دیدگاه

من strix 3090 وارداتی خریدم با یک هفته مهلت تست   زیر تست 3dmark چند بار پدرشو درآوردم هیچیش نشده الانم دارم باهاش رد دد 2 میزنم😊

لینک به دیدگاه

Tuf 3060 ti ‌‌‌‌‌‌‌‌گرفتم با مهلت تست.یه هفته مدام باهاش گیم سنگین زدم آخ نگفت.الانم دو ماهه داره مثل ساعت کار می‌کنه دماش از ۶۰هرگز بالاتر نمیره به لطف خنک کنندگی عالی که داره.شما استفاده درست و معقول از کارت بکنید و پاور مناسب براش تهیه کنید عمری براتون کار می‌کنه.تکنولوژی ساخت اینها مثل خودرو سازی یا صنایع ما نیست.کارتی که تولید میکنن کمپانی‌هایی مثل ایسوس یا ام اس آی بالاترین استانداردها و تست ها رو گذرانده. 

همون کارت لیون موجوده با اختلاف قیمت ۱۰میلیون! 🤨

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

سلام و درود بچه ها من یه سوال داشتم در مورد همین اسلات  من میخوام یه کارت گرافیک دیگه بخرم روی کارتن مادربردم نوشته  

PCI 2 gen من دقیقا چی میتونم بخرم که خوب باشه قیمتشم بالای ۵ تومن نباشه اسم مادربردم هم

Ecs elitegroup A55F2-A2  هستش ممنون میشم جواب بدید  الام هم روش یه کارت گرافیک RADEON R7 200 SERIES نصب هستش

رم سیستمم ۸ گیگ DDR3 هستش 

CPU AMD A4-4000 میخوام ارتقا بدم به 

AMD A10-6800K

ویرایش شده توسط افشین صورتی
اشتباه نوشتاری
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۱۹ در 17:05، افشین صورتی گفته است:

سلام و درود بچه ها من یه سوال داشتم در مورد همین اسلات  من میخوام یه کارت گرافیک دیگه بخرم روی کارتن مادربردم نوشته  

PCI 2 gen من دقیقا چی میتونم بخرم که خوب باشه قیمتشم بالای ۵ تومن نباشه اسم مادربردم هم

Ecs elitegroup A55F2-A2  هستش ممنون میشم جواب بدید  الام هم روش یه کارت گرافیک RADEON R7 200 SERIES نصب هستش

رم سیستمم ۸ گیگ DDR3 هستش 

CPU AMD A4-4000 میخوام ارتقا بدم به 

AMD A10-6800K

سلام با 5 تومن الان gt 1030 میشه خرید یا rx 550 من خودم دومی رو پیشنهاد می دم چون ارزونتره و دور و بر 4 تومن هم پیدا میشه بعد در مورد pci-E هم بگم که اصلا چندان مهم نیست راستش مگه تو کارت های خیلی قوی چون همه ی کارتا از نسل قبلی پشتیبانی میکنن یعنی نوشته باشه pci-e 4 بازم از نسل 3 و 2 پشتیبانی میکنه فقط خب سرعتش کم تر میشه البته برای این کارت هایی که من گفتم اصلا تفاوت چندانی نمی بینی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...