رفتن به مطلب

قدرت نمایی pc با dx 12

اشتراک گذاری

Recommended Posts

square-enix-logo-2_1290.jpg

چند دقیقه ی پیش کپمانی بسیار قوی و دوست داشتنی Square Enix  یک Tech Demo  برای dx 12  نمایش دادند که بر روی

Win 10  و به کمک سخت افزار nvidia  تهیه و به نمایش در امده بود

nuei3at1dl33h0wd9kx3.jpg

در واقع به کمک این تک دمو فرق بین dx 11  و dx 12  رو به نمایش در آورده بودن

یک دمو از هر دو dx 11 و dx 12  نمایش دادن

Dx 11

ddl0h28chu9qu1y9gnth.jpg

حال dx 12

erps71t3razgq9kfco94.jpg

f3nugbx23l2ki8ep9tod.jpg

در دموی که به نمایش در امده بود  داخل موتور بازی بود و با نور پردازی و زاویه دوربین بازی کردن تا اثبات بشه که فیلم از قبل رندر گرفته شده نیست

و قدرت نور پردازی ریل تایم رو هم نمایش دادن

yuayxf8zn7u5z3vfqk7l.jpg

pf7wth8uy0df32v8dr9b.jpg

ex5eys5i6jk098yeczjf.jpg

mb1qcqywypeb1smutvfq.jpg

و همچنین درباره ی تکستچر ها توضیح دادن که از رزولوشن 8k x 8k بر خوردار هستن

h6urrvvlzcbs18g64qjb.jpg

و در ساخت مادل ها بیشتر از 63 میلیون پلیگان استفاده شده !!!!!!!!!!!!!!!!!

e5xvi8b98xs5vbj7ig4m.jpg

v5hd7ia5cxcbkc0mcu9d.jpg

( من یک لحظه رفتم توی مکس این مقدار رو روی یکی از کارکتر هام پیدا کنم سیستم کرش کرد )

و این مقدار 6 تا 12 برابر بیشتر از مقداری هست که DX 11  می توانست ساپورت کنه

اما جایی که موضوع خیلی جالب می شه موی کارکتر ها هست به مو ها دقت کنید دونه به دونه ی پلی گان ها و رشته های مو رندر شدن WOW چیزی مثل مپینگ یا تکستچر نیست تمام پلی گان هستن و تقریبا 50 شیدر وجود داره و این شیدر ها به عنوان فیلتر عمل می کنن و باعث تمیز تر شدن مدل ها می شن

a5gtxkb383pv6i6kqjmr.jpg

lkpetplyo93c6nd5x1la.jpg

و این فقط یک مثال ساده از قدرت DX 12  و خلاقیت و پیشرفت سازنده هست که چه گونه از اطلاعات و تکنولوژی استفاده می کنن تا چیزی بسیار دشوار و زیبا  را خلق کنن

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

ممنون علی اقا خیلی خوب بود @};-  @};-  @};-

تا واقعیت چیزی نمونده

موها خیلی طبیعی هست :clapping:

خداحافظ کنسول :-B

لینک به دیدگاه

مرسی بابت خبر

اسم بازی ؟؟

عکس ها با کیفیت بالاتر نیست ؟؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اوووف :-B !

مو به تن آدم سیخ میشه @-) !

میگم خیلی به واقعیت داریم نزدیک میشیم ... فکر کنم فردا Game Over بشیم .. یکی از مانیتور بیاد   Finishing بزنه بره خونشون :laughing:  :-SS

لینک به دیدگاه

اوووف :-B !

مو به تن آدم سیخ میشه @-) !

میگم خیلی به واقعیت داریم نزدیک میشیم ... فکر کنم فردا Game Over بشیم .. یکی از مانیتور بیاد   Finishing بزنه بره خونشون :laughing:  :-SS

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

من كيفيت بالاى دموى قبلى كه تو يكى دو سال پيش براى تبليغ dx11 و موتور خود شركت بود رو ديدم حرف نداشت ولى اين آبديتى كه در مورد dx12 زدن ديگه مطلبى رو باقى نزاشته و فوله تا ببينيم لينك كيفيت بالاى ويديوى اين تريلر رو هم بزارن كفمون ببره...

لینک به دیدگاه

سلام.فوق العاده عالی بود. :party: .من قصد خرید کنسول داشتم که منصرف شدم.

لینک به دیدگاه

مرسی بابت خبر

اسم بازی ؟؟

عکس ها با کیفیت بالاتر نیست ؟؟

دموی Final Fantasy 15 هستش.اینم یه ویدئوی FullHD که از Youtube دانلود کردم از یوزر Spiele Ticker.یه حدود 110 مگه.حالا زیبا بودنش به کنار مشکل من اینه که این کارو با 4 تا Titan X انجام دادن:

"this tech demo was made possible by using NVIDIA GeForce GTX TITAN X-4-way SLI PC."

که به نظر من حتی واسه ی Ethusiast ها هم خیلی پوله!چه برسه به گیمر های معمولی...

دانلود ویدو

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

بنچمارک  اسکوار رو انویدیا هم گذاشته 1.5گیگ است البته نه این دمو  یک دموی دیگه مربوط به MMO اش است- این اسکوار یک بازی خوب برای pc نمیده خودش هی بنچمارک نشون میده - همه میدونیم dx12 چقدر قوی است و چکار ها میشه کرد باهاش منتها یک نکته مهم:

در قدرت دایرکت 12 شکی نیست ولی چهار عدد تایتان ایکس  میشن 4000 هزار دلار باید هم چنین کاری بتونن انجام بدن مهمه ببنیم روی همه سیستم ها چه میکنه --

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا خبر توپ هم تایید شد نیم ساعت پیش pc gaming به e3 برگشته!! از بس گرافیک بالا و متنوع دیدن رو یpc از بس استیم خودنمایی کرد از رو رفتن -!!

لینک به دیدگاه

همین دموی رو توی کنفرانس معرفی ps4 هم اسکوئر انیکس نشون داد البته دقیقا همین دمو که نه اون بیشتر شبیه به یه تریلر بود .... فرقایی هم که من بن این و اون میبینم اینه که مدل موی کاراکتر فکر کنم عوض

شده ولی توی همو ویدئوی سونی هم یه جا به صورت خیلی خفن رندر مو و همچنین رفتا خفن نور توی انجینشونو نشون میده...

در واقع اون یه چیز درست و حسابی بود اینی که من دیدم کلا 15 ثانیه هم نمیشد (شاید من کاملشو پیدا نکردم) ولی درکل انگار اسکوئر خیلی خواسته به microsoft حال بده یه نمونه یهشون داده گفته برید حالشو ببرید...

نکته ی ایگه اینه که واقعا خسته نباشن با 4 تا تایتان دارن اینو اجرا می کنن این دقیقا چه معنی ای برای من بده نمیدونم مثلا اینکه اگر 4 تا تایتان داشتی یه بازی با همچین جزئیات میتونی اجرا کنی؟؟؟

خسته نباشن واقعا....

اسم انجین هم luminous هست.....

لینک به دیدگاه

البته موها ربطی به DX 12 ندارن چون از تکنولوژی جدید AMD یعنی همون Tress FX 3.0 استفاده میکنن.البته مطمئن نیستم ولی چون رابطه این شرکت با AMD خوبه فکر کنم با هم همکاری میکنن.

در کل شگفت انگیزه.ای کاش یه ویدیو از این دمو لینکشو میزاشتین.

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام.فوق العاده عالی بود. :party: .من قصد خرید کنسول داشتم که منصرف شدم.

با این پولی که خرج این سیستم شده شما میتونی به تمام همسایهاتون یکی یک کنسول هدیه بدی ! :)

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

ممنون از همه ی دوستان 

درود

بنچمارک  اسکوار رو انویدیا هم گذاشته 1.5گیگ است البته نه این دمو  یک دموی دیگه مربوط به MMO اش است- این اسکوار یک بازی خوب برای pc نمیده خودش هی بنچمارک نشون میده - همه میدونیم dx12 چقدر قوی است و چکار ها میشه کرد باهاش منتها یک نکته مهم:

در قدرت دایرکت 12 شکی نیست ولی چهار عدد تایتان ایکس  میشن 4000 هزار دلار باید هم چنین کاری بتونن انجام بدن مهمه ببنیم روی همه سیستم ها چه میکنه --

همین دموی رو توی کنفرانس معرفی ps4 هم اسکوئر انیکس نشون داد البته دقیقا همین دمو که نه اون بیشتر شبیه به یه تریلر بود .... فرقایی هم که من بن این و اون میبینم اینه که مدل موی کاراکتر فکر کنم عوض

شده ولی توی همو ویدئوی سونی هم یه جا به صورت خیلی خفن رندر مو و همچنین رفتا خفن نور توی انجینشونو نشون میده...

در واقع اون یه چیز درست و حسابی بود اینی که من دیدم کلا 15 ثانیه هم نمیشد (شاید من کاملشو پیدا نکردم) ولی درکل انگار اسکوئر خیلی خواسته به microsoft حال بده یه نمونه یهشون داده گفته برید حالشو ببرید...

نکته ی ایگه اینه که واقعا خسته نباشن با 4 تا تایتان دارن اینو اجرا می کنن این دقیقا چه معنی ای برای من بده نمیدونم مثلا اینکه اگر 4 تا تایتان داشتی یه بازی با همچین جزئیات میتونی اجرا کنی؟؟؟

خسته نباشن واقعا....

اسم انجین هم luminous هست.....

والا اون سیستم یکم بیش از حد اورکیل هست کم کم 6000 دلار قیمت کیس هست 

الان شما یه نگاه از نزدیک به کیفیت کارکتر بازی هایی مثل دراگون ایج یا حتی اسکایریم ماد شده بی اندازید 

از لحاظ کیفیت پوست و مو و تکستچر ها شاید قوی تر از این دمو نباشه ولی چیزی کم نداره و من تمام این بازی ها رو به راحتی با 780 روی اخرین تنظیمات ودر 60 فرم بازی می کنم البته بجز اسکایریم که 30 تا 40 فرم می ده 25 گیگ ماد گرافیکی روش نصب هست 

البته موها ربطی به DX 12 ندارن چون از تکنولوژی جدید AMD یعنی همون Tress FX 3.0 استفاده میکنن.البته مطمئن نیستم ولی چون رابطه این شرکت با AMD خوبه فکر کنم با هم همکاری میکنن.
تشکر.

والا تا اون جایی که من دیدم و خواندم از گیم ورک انویدیا استفاده شده 

یه سرچ کوچیک بزنید پیدا می شه لینکش این جا نمی تونم قرار بدم شرمنده 

لینک به دیدگاه

square-enix-logo-2_1290.jpg

چند دقیقه ی پیش کپمانی بسیار قوی و دوست داشتنی Square Enix  یک Tech Demo  برای dx 12  نمایش دادند که بر روی

Win 10  و به کمک سخت افزار nvidia  تهیه و به نمایش در امده بود

nuei3at1dl33h0wd9kx3.jpg

در واقع به کمک این تک دمو فرق بین dx 11  و dx 12  رو به نمایش در آورده بودن

یک دمو از هر دو dx 11 و dx 12  نمایش دادن

Dx 11

ddl0h28chu9qu1y9gnth.jpg

حال dx 12

erps71t3razgq9kfco94.jpg

f3nugbx23l2ki8ep9tod.jpg

در دموی که به نمایش در امده بود  داخل موتور بازی بود و با نور پردازی و زاویه دوربین بازی کردن تا اثبات بشه که فیلم از قبل رندر گرفته شده نیست

و قدرت نور پردازی ریل تایم رو هم نمایش دادن

yuayxf8zn7u5z3vfqk7l.jpg

pf7wth8uy0df32v8dr9b.jpg

ex5eys5i6jk098yeczjf.jpg

mb1qcqywypeb1smutvfq.jpg

و همچنین درباره ی تکستچر ها توضیح دادن که از رزولوشن 8k x 8k بر خوردار هستن

h6urrvvlzcbs18g64qjb.jpg

و در ساخت مادل ها بیشتر از 63 میلیون پلیگان استفاده شده !!!!!!!!!!!!!!!!!

e5xvi8b98xs5vbj7ig4m.jpg

v5hd7ia5cxcbkc0mcu9d.jpg

( من یک لحظه رفتم توی مکس این مقدار رو روی یکی از کارکتر هام پیدا کنم سیستم کرش کرد )

و این مقدار 6 تا 12 برابر بیشتر از مقداری هست که DX 11  می توانست ساپورت کنه

اما جایی که موضوع خیلی جالب می شه موی کارکتر ها هست به مو ها دقت کنید دونه به دونه ی پلی گان ها و رشته های مو رندر شدن WOW چیزی مثل مپینگ یا تکستچر نیست تمام پلی گان هستن و تقریبا 50 شیدر وجود داره و این شیدر ها به عنوان فیلتر عمل می کنن و باعث تمیز تر شدن مدل ها می شن

a5gtxkb383pv6i6kqjmr.jpg

lkpetplyo93c6nd5x1la.jpg

و این فقط یک مثال ساده از قدرت DX 12  و خلاقیت و پیشرفت سازنده هست که چه گونه از اطلاعات و تکنولوژی استفاده می کنن تا چیزی بسیار دشوار و زیبا  را خلق کنن

مرسی عزیز راضیم ارتتتتت :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

تشکر.

سلام...

"square enix agni's philosophy demo" رو سرچ کنین.

ویرایش شده توسط Antares
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا...

این اسکوار انیکس یه روده راست تو شکمش نداره، بازیهاش رو واسه کنسول میده و بعداز چقدر درخواست تازه میاد پورتشون میکنه رو PC که تبدیل به آشغال میشن...

در کل کنسول ها هم از DX12 پشتیبانی میکنن دوستان، نصف کل کل مایکروسافت با سونی سر همین DX12 هستش، چون DX12 احتیاجی به سخت افزار جدیدی نداره، پس کنسول ها هم از DX12 پشتیبانی خواهند کرد، ولی تا چه حدی این DX12 پیشرفت خواهد کرد، چیزی نیست که الان بشه در موردش اظهار نظر کرد، باید صبر کرد و دید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا...

این اسکوار انیکس یه روده راست تو شکمش نداره، بازیهاش رو واسه کنسول میده و بعداز چقدر درخواست تازه میاد پورتشون میکنه رو PC که تبدیل به آشغال میشن...

در کل کنسول ها هم از DX12 پشتیبانی میکنن دوستان، نصف کل کل مایکروسافت با سونی سر همین DX12 هستش، چون DX12 احتیاجی به سخت افزار جدیدی نداره، پس کنسول ها هم از DX12 پشتیبانی خواهند کرد، ولی تا چه حدی این DX12 پیشرفت خواهد کرد، چیزی نیست که الان بشه در موردش اظهار نظر کرد، باید صبر کرد و دید...

درود

ولی اصلا تاثیر که در Pc داره با ویندوز 10 رو نخواهند  داشت - تیم ویچر مقایسه کردند اصلا xone ویچر 3 رو روی پdx12  بهتر اجرا نکرد و اعلام کردند  که اینکه مایکروسافت  میگه dx12  قراره  جادو کنه نیست  و فقط Pc  تاثیر های جدی رو نشان میده و کنسول خیلی روزنه بزرگی نخواهند داشت.

اسکوار رو خدا میشناسه - 500 تا jrpg زده یکی با گرافیک خوب نزد برای pc هرچند من با اینکه همیشه کنسول رو در اختیار داشتم ولی سمت jrpg نرفتم ولی خدا میشناسش گرگه - هی بازی میزنه میگه انحصاری بعد دموی cg «شون میده میگه گرافیکه بعد خود بازی که میاد میبینیم گرافیکش در حد 4 سال پیشه!

خود بازی رو نمیزنه برای PC میاد از قدرت Pc مست بنچمارک اجرا میکنه!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا" قدرت مطلق PC هستش ... حتی روی dx10 و 11 چه برسه به الان که با dx12 غوغا می کنه

البته اگه قطعات و کانفیگ عاقلانه انتخاب بشه  :D  نه اینکه بدید براتون سیستم ببندن با گرافیک 4 گیگابایتی AMD از سری 6450 واز این خزعبلات  به قیمت یه کارت بسیار رده بالاتر  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

حالا چرا خجالت کنسول ها؟

آیا قیمت این دو پلتفرم یکیست؟؟؟

آیا کنسول DX12 رو ساپورت نمیکنه؟؟؟؟

مثل اینکه یادمون رفته سخت افزار کنسول های PS4 و One معماری GCN هست که D12 رو فول ساپورت میکنه.

شکی نیست که قدرت PC در بحث رندر بسیار فراتر از کنسول بازی هست ولی ...  

پس جای هیچ خجالتی برای کنسول نیست بلکه ازش میشه به عنوان یک برگ برنده برای کنسول یاد کرد.

چراکه با قیمت کمتر توان پردازشی خوبی رو به نسب قیمت ارئه خواهد کرد.

پ.ن :

کمی در انتخاب عنوان تاپیک ها دقت بشه بهتره

ویرایش شده توسط Hardware Terminator
لینک به دیدگاه

حالا چرا خجالت کنسول ها؟

آیا قیمت این دو پلتفرم یکیست؟؟؟

آیا کنسول DX12 رو ساپورت نمیکنه؟؟

مثل اینکه یادمون رفته سخت افزار کنسول های PS4 و One معماری GCN هست که D12 رو فول ساپورت میکنه.

پس جای هیچ خجالتی برای کنسول نیست بلکه ازش میشه به عنوان یک برگ برنده برای کنسول یاد کرد.

چراکه با قیمت کمتر توان پردازشی خوبی رو به نسب قیمت ارئه خواهد کرد.

خخخخ دنبال یه عنوانی می گشتم مخاطب بیشتر جلب کنه  =))

من خودمم هم می خوام xbox one بگیرم به عشق halo 5 

البته cd projekt red گفته که dx 12 خیلی به کمک کنسول ها نمی اید 

فقط باید صبر کرد و دید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بابا این 4 تا تایتان برای 8k هست برای فول اچ دی با کمی بهینه سازی میشه براحتی با یدونه تایتان در حال حاضر و در اینده با کارتهای پیش رو از amd و انویدیا هم نتیجه گرفت... شما خودتون دقت کنید اصلا 8k کی پول داره نمایش گرش رو بخره؟؟؟؟ همون طرف میره 4 تا تایتان هم می خره دیگه !  :D

این شرکت هم مثل بقیه همش تبلیغ می کنه البته از تامبرایدر هم نمیشه به این راحتی گذشت !  ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...