رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا رضا Hyper light drifter ارزش داره اورژینال خریداری بشه؟؟ قیمتش 19 دلار هست

فعلا تا سه ماه دیگه که PC رو بخرم باید منتظر باشم ولی بعد انشالله حتما این بازی رو انجام میدم

راجع به کرک خیلی دوستان خوب گفتند کرک نشدن گیم ها باعث میشه که بیشتر وقتت رو روی گیم و ژانری که ازش بیشتر لذت میبری بزاری

مثل بنده که بیشتر از گیم هایی با خط داستانی عالی یا مولتی پلیر خوب لذت میبرم یکی از این دوتا رو گیم نداشته باشه لذت نمیتونم ببرم هر چقدر هم گرافیک یک گیم بینظیر باشه از نظر من با خط داستانی ضعیف به هیچ دردی نمیخوره

برای مولتی پلیر هم دوست دارم گیمی رو بازی کنم که کاملا مربوط به مهارت باشه مثل csgo یا گیم های موبا

یا یک سری گیم های دیگه ای هم که ازش لذت میبرم گیم های اسرار آمیز و فکری هست

حالا من وقتی کرکی بازی میکردم هر گیمی که میومد رو و پلی میکردم بدون توجه به خط داستانی و ژانرش و...

ولی اگر استیم یک لطفی بکنه و ایران رو جزو کشور هایی مثل چین و روسیه بزاره قیمت گیم ها بسیار میاد پایین و لذت بردن از این گیم ها بسیار راحت تر میشه

بازی با ارزشی است   و بسیار زیباست- کوین ونورد اصلا رفته از گیم اسپات باز برگشته نمره داده به بازی! من که لذت بردم از بازی

اقا رضا بازی subnautica رو به شدت به شما پیشنهاد می کنم انجام بدهید http://store.steampowered.com/app/264710/ 

بسیار زیبا هست یکی از زیبا ترین بازی ها و ترسناک ترین بازی هایی هست تا به حال انجام داده ام 

قبل از این که بگید نه بازی خوبی نیست و ازش رد بشید چندتا از ریویو های استیم رو بخوانید و چند تا ویدیو ازش ببینید 

سبک بازی کاملا خاص و جدید هست من بازی های خیلی کمی دیدم که بتونن حس عجیبی برام بوجود بیاورن 

سعی کنید نسخه ی اصلی رو بگیرید گرون نیست و به نظر من ارزشش رو داره 

علی جان میخواستم معرفی کنم اینجا اره باری خیلی  عجیبی است تجربه نو است -ممنون-البته ارلی اکسس است باید منتظر موند- علی جام من بازی ارلی اکسس اصلا بازی نمیکنم چون ممکنه تجربه بازی نسخه نهایی رو خراب کنه ولی درمودر این که مشا معرفی کردید اره خوندم خیلی جالبه بازی قشنگی خواهد بود

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

علی جان میخواستم معرفی کنم اینجا اره باری خیلی  عجیبی است تجربه نو است -ممنون-البته ارلی اکسس است باید منتظر موند- علی جام من بازی ارلی اکسس اصلا بازی نمیکنم چون ممکنه تجربه بازی نسخه نهایی رو خراب کنه ولی درمودر این که مشا معرفی کردید اره خوندم خیلی جالبه بازی قشنگی خواهد بود

بله بازی هنوز در حال ساخت هست سازنده های عالی دارن و هر هفته بازی رو اپدیت می کنن و چیز های جدید اضافه می شه ( جالب این جاست که گرافیک بازی رو اپدیت  می کنن تا به روز باشه و واقعا گرافیک زیبا و نفس گیری داره )

من هم یه 30 ساعتی بازی کردم و خیلی لذت برم به احتمام بالا یه 3 ماهی بازی نکنم تا چیز های بیشتر به بازی اضافه شود و دوباره بر می گردم ( البته هنوز نصف بازی رو هم نگشتم  :D )

بازی به احتمال زیاد باید اخر امسال منتشر بشه دقیق نمی دونم هنوز خیلی کار داره 

پیشنهاد می کنم توی wishlist steam قرار دهید تا فراموش نشود  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی بازی Snow رو بازی کرده؟ یه بازی رایگان روی استیمه که اوپن ورلد هست منتها برای اسکی کردن  :clapping:  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی بازی Snow رو بازی کرده؟ یه بازی رایگان روی استیمه که اوپن ورلد هست منتها برای اسکی کردن  :clapping:  :D

نه من نگرفتم  نمیدونم - بازی رایگان استیم خیلی داره فرجام  شما اگر بهترین بازی رایگان استیم رو میخوای بازی کنی بجر dota بازی path of exile  رو بازی کن سبک دیابلو خیره کننده است فقط نتت رو میخوره حواست باشه-

لینک به دیدگاه

ولی اگر استیم یک لطفی بکنه و ایران رو جزو کشور هایی مثل چین و روسیه بزاره قیمت گیم ها بسیار میاد پایین و لذت بردن از این گیم ها بسیار راحت تر میشه

نمیدونم قبلا اینو گفتم یا نه

استیم اگه میتونست تا حالا کرده بوده :D

منظورم اینه این قضیه دست استیم نیست

فکر کنم این کار به مجوز صنعت و معدن(یا یه چیزی شبیه) این نیاز داره در وهله دوم داشتن شماره حساب و درگاه پرداخت که در اخر موجب خروج ارز از کشور میشه

بازی اینترنتی تراویان سره همین قضیه بسات ش جمع شد

مسئولان هیچ وقت اجازه چنین کاری رو نمیدن چه استیم بخواد چه نخواد

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم قبلا اینو گفتم یا نه

استیم اگه میتونست تا حالا کرده بوده :D

منظورم اینه این قضیه دست استیم نیست

فکر کنم این کار به مجوز صنعت و معدن(یا یه چیزی شبیه) این نیاز داره در وهله دوم داشتن شماره حساب و درگاه پرداخت که در اخر موجب خروج ارز از کشور میشه

بازی اینترنتی تراویان سره همین قضیه بسات ش جمع شد

مسئولان هیچ وقت اجازه چنین کاری رو نمیدن چه استیم بخواد چه نخواد

کلا این کارها که می فرمایید بسیار سخت است انجام شدنش عزیزم

استیم  اصلا  در کشوری که قانون کپی رایت نداره نمیاد هیچ گونه فعالیتی انجام بده  چه برسه بیاد شماره حساب مستقیم و تخیف این چیزها ؟؟  حالا حالا ها اتفاق نمی افته 

لینک به دیدگاه

http://store.steampowered.ir/welcome.php  

یک بار استیم به ایران اومد ولی دوستان دیدن بازی که خودشون ممنوع کردن تو استیم به صورت ازاد به فروش میره بعد یک هفته بستنش

لینک به دیدگاه

کلا این کارها که می فرمایید بسیار سخت است انجام شدنش عزیزم

استیم  اصلا  در کشوری که قانون کپی رایت نداره نمیاد هیچ گونه فعالیتی انجام بده  چه برسه بیاد شماره حساب مستقیم و تخیف این چیزها ؟؟  حالا حالا ها اتفاق نمی افته 

درود

نیومدن استیم به ایران ربطی به کپی رایت نداره، کشور های زیادی هستن که کپی رایت رعایت نمیشه ولی استیم وجود داره. و خب همه هم میدونیم که ایران جز کوچک ترین کشور های پایرسی هست و در مقابل چین رو سیه و یا برزیل حفری برای زدن نداره ...

ضمن اینکه ایران کپی رایت وجود داره ولی خب نه برای محصول خارجی.

دلیل نیومدن استیم به ایران دو طرفست، از اونور وجود تحریم (که فعلاً فقط در ظاره برداشته شده و خیلی از سایت ها مثل گوگل حتی، این تحریم رو حذف نکردن) و طرف داخلی هم سیا.ست جلوگیری از ارز (که مشابه اعمال تعرفه گمرکی زیاد برای جلوگیری از واردات بیش از حد "!")

که همونطور که دوستمون گفتن، نمونه بارز تراوین ...

http://store.steampowered.ir/welcome.php

یک بار استیم به ایران اومد ولی دوستان دیدن بازی که خودشون ممنوع کردن تو استیم به صورت ازاد به فروش میره بعد یک هفته بستنش

این مجموعه هیچ ربطی نداشت و توسط یه تیم داخلی نشریه فلان و سرمایه گذاری طرف خارجی (دبی اگر اشتباه نکنم) به عنوان "یک پل" با سایت اصلی ایجاد شد و صرفاً یه درگاه شتاب بود که لینک میشد به استیم. الان هم گیمرز شاپ دقیقاً همچین سیستمی رو پیاده کرده.

اون وب سایت هم قبل از افتتاح ریپورت شد و کار به جایی رسید که خود مسئولین به خاطر ایجاد جو بدی که تو فروم بازینما و بازیسنتر (اون زمان زومیت و گیمفا و ... تقریباً وجوود نداشتن یا در وضعیت الان نبودن) پروزه رو کنسل کردن ...

در کل این سایت از طرف استیم نبود به هیچ وجه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نبودن کپی رایت و عدم حمایت از  اموال ناشرین فکر میکنم دلیل اصلی باشه دوست من شک نکنید.

لینک به دیدگاه

نبودن کپی رایت و عدم حمایت از  اموال ناشرین فکر میکنم دلیل اصلی باشه دوست من شک نکنید.

دوست عزیز کپی رایت حتی اگه دلیل باشه جز دلایل رده چندم هست

مشکل اول خروج ارز هست

تراوین اصلا ربطی به کپی رایت نداشت یه دفعه حسابش بلوکه شد مجبور شدن سرور های ایران رو جمع کنن

این پولی که بازی کننده میخواد به استیم بده(به عنوان مثال 60 هزار تومن برای هر بازی) باید تبدیل به دلار بشه و از ایران خارج بشه ، ارز ریال بدرد استیم نمیخوره

هر روز دارن داد میزنن اقتصاد مقاومتی- کم کردن واردات-خرید کالای ایرانی

بعد شما فکر میکنی اینا به استیم اجازه میدن 20 دلار 20 دلار پول از کشور خارج کنه؟ :D

متاسفانه مسئولین هم برای صنعت گیم ارزش قائل نیستن وگرنه تمام سایت های فروش گیم فیلتر نبود و اون لیست بلند بالای بازی های ممنوعه منتشر نمیشد

جدا کردن محصولات ممنوعه از کتابخانه بزرگ استیم هم کاره سختیه و این شرکت فکر نکنم بیکار باشه بشینه برای هر بازی از وزارت ارشاد اجازه بگیره :D

کلا این قضیه همه جاش مشکله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

dark souls III  هم کرک شد نسخه codeدحجم 17 گیگ استیم  - فقط دانلود و نصب - مثل استور مایکروسافت هم نیار نداره نئو درماتریکس باشید تا بازی رو نصب کنید !! =))  =))

لینک به دیدگاه

dark souls III  هم کرک شد نسخه codeدحجم 17 گیگ استیم  - فقط دانلود و نصب - مثل استور مایکروسافت هم نیار نداره نئو درماتریکس باشید تا بازی رو نصب کنید !! =))  =))

یعنی جناب Codex این موقع صبح بیدار و در حال کرک کردن است؟ احسنت بر کودکس سحرخیز :D

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره دیگه سلطان هستند دمشون گرن همه الیوت اندرسون mr. Rorbtهستند برای ما!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فکر کنم این قفل همینجوری رو هم انداخته بودن هنوز نبسته بودن :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه codexدمش گرم الان چند وقته به فکر فقیر فقراست! داره پشت سر هم فاز میده به بچه ها.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فکر کنم رکورد کرک شدن را زد ! همان روز انتشار کرک شد !   =)) با این اوصاف بازی های آینده احتمالاً قبل از اینکه ساخته بشن کرکشون میاد بیرون !  :D  :laughing:   =))

لینک به دیدگاه

:devilish:

8sgjoi8rnj788m9i9ngz.jpg

گیم اسپات هم 80 داده :D

استیم هم فعلاً از 1370 نقد 73% مثبت بوده که البته غالب نقد های منفی به دلیل کرش های پی در پی و فریم ریت پایین بوده ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب خدارو شکر این سبک هم بازی نمیکنیم

جز بازی های مظلومه

نففففففففففففففففففففرررررررررررر  بعددددددددیییییییییی

لینک به دیدگاه

خوب به سلامتی بازی کرک شده دانلود و اجرا شد فعلا در مرحله طراحی کاراکتر هستم :D

بازی را از اینجا دانلود کردم ولی کرک مشکل داشت به ناچار کرک سالم از اینجا دانلود شد.

دارک 3 با وجود گرافیک عالی بسیار بهینه است به طوریکه با رزولیشن 1800*3200  نرم و با فریم خوب اجرا می شود

فعلا مشکلی با بازی ندارم تا بعد :)

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

خوب به سلامتی بازی کرک شده دانلود و اجرا شد فعلا در مرحله طراحی کاراکتر هستم :D

بازی را از اینجا دانلود کردم ولی کرک مشکل داشت به ناچار کرک سالم از اینجا دانلود شد.

دارک 3 با وجود گرافیک عالی بسیار بهینه است به طوریکه با رزولیشن 1800*3200  نرم و با فریم خوب اجرا می شود

فعلا مشکلی با بازی ندارم تا بعد :)

عزیز بازی کردی برا منم یکم توصیف کن خوب بود بازی کنم. ممنون @};-

لینک به دیدگاه

عزیز بازی کردی برا منم یکم توصیف کن خوب بود بازی کنم. ممنون @};-

عزیز فعلا اوایل بازی هستم ولی تا بحال با هیچ مشکلی مواجه نشدم

بازی در یک کلام عالیه

سرعت در عملکرد برای وارد کردن ضربات نسبت به نسخه 1 و 2 خیلی سریعتر شده

فعلا یه چندتا ضعیفه رو نفله کردم :D

این هم یک اسکرین شات عالی و با کیفیت از بازی

3b5t_darksoulsiii_2016-04-12_16-55-23-47

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما که شانس طوفانه خوزستان سرعت نت مون نصف شد الان در مراحل اخر دانلود هستم!

لینک به دیدگاه

ما که شانس طوفانه خوزستان سرعت نت مون نصف شد الان در مراحل اخر دانلود هستم!

عجب.. اهواز طوفانی شده؟!! عجب بدشانسی

راستی این که اول بسم ا... یه باس گنده انداخت جلو . 

راهی نیست فعلا از دست این باس در بریم  اخه کاراکتر هنوز توی استارت بازی بود که این نره غول سد راه شد :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...