رفتن به مطلب

اخبار بازی با رضا

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بازگشت با رضا :D

* با رویه ی یکسال گذشته ی فروم این تنها اتفاقی بود که موجبات خوشحالی منو فراهم آورد

لینک به دیدگاه

• ارسال 854
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام و درود بر اقا رضا خیلی وقت بود منتظر اپ شدن تاپیک بودم ایشالله باز هم فعال باشید

براتون بهترین ها رو ارزو دارم موفق باشید

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/09, 01:21:32، rezagtx گفته است :

با زگشت رضا!

سلام

خوش اومدین استاد،جای خالیتون خیلی حس میشد.هر دفعه که از ریشید یا مستر افکت استفاده میکنم دعاتون میکنم،چون بخاطر تاپیکی که شما زدین با مادهای گرافیکی اشنا شدم،واقعا با ماد گرافیک بازی دگرگون میشه،اگه وقت داشتین اون تاپیکم اپدیت کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/09, 01:21:32، rezagtx گفته است :

با زگشت رضا!

خوش برگشتی مَرد ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، ArminZol گفته است :

درود

تبریک میگم بازگشت شما رو که یکی از حرفه‌ای های انجمن بوده و هستید:x

در 11 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

....0.746712001341925154_jazzaab_ir.gif.13447bb07237076f4d8379e8602e7890.gif

در 16 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

خوش برگشتی مَرد ?

در 18 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

خوش اومدین استاد،جای خالیتون خیلی حس میشد.هر دفعه که از ریشید یا مستر افکت استفاده میکنم دعاتون میکنم،چون بخاطر تاپیکی که شما زدین با مادهای گرافیکی اشنا شدم،واقعا با ماد گرافیک بازی دگرگون میشه،اگه وقت داشتین اون تاپیکم اپدیت کنید.

در 21 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

سلام و درود بر اقا رضا خیلی وقت بود منتظر اپ شدن تاپیک بودم ایشالله باز هم فعال باشید

براتون بهترین ها رو ارزو دارم موفق باشید

ممنون از همه دوستان

در 23 ساعت قبل، Farjam گفته است :

بازگشت با رضا :D

* با رویه ی یکسال گذشته ی فروم این تنها اتفاقی بود که موجبات خوشحالی منو فراهم آورد?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیNiohبرای پی سی معرفی شد .خبر مهم ....عنوان انحصاری کنسولps4برای پی سی 7نوامبر عرضه میشود . نسخه کومپلت ادیشن با همه دی ال سی ها +قابلیتی به نام اکشن مود برای 60فریم و تکسچر ساپورت تا 4k. کارگردان بازی اعلام کرده که  ما صدای  بازیبازان پی سی رو شنیدیم و تیم تکمو بازی رو از طریق استیم به صورت دیجیتالی عرضه خواهد کرد.

نمیتونن قدرت پی سی و استیم رو نادیده بگیرند. سونی اینجا هم داشت انحصاری  طلبی در می اورد که قدرت استیم و اینهمه هارد کور گیمر پی سی  شکستش داد.

Nioh یک اکشن سوم شخص اسلشر و یک دارک سولز کلون است که بر خلاف  سری سولز سبک مبارزات ریتمیک نداره و اکشن فوق سریعه منتهی کاملا معماری سولز رو به کار برده . بازی نقد های فوق العاده عالی گرفت و یکی از بازی های اکشن خوب سال بود. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از همه فرجام عزیز و اسنایپر و ارمین عزیز و .......همه دوستان گل .

فرجام جان ممنون

چشم دوست خوبی که برای تاپیک ریشید تقاضا کردند حتما  اپدیت میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشبختانه 3rd partyهای ژاپنی بعد از حضور و فروش سرسام اور nier automatiaکه نزدیک به600000نسخه در استیم فروخت نظرشون بشدت به سمت پی سی متمایل شده  و احتمال عرضه یاکوزا و پرسونا هم برای پی سی زیاد شده است.  حضور قدرتمند پی سی   بازان  چینی در استیم هم باعث شده است. این بازی niohدر   بازار اروپا و امریکا روی پک هاش سونی اشاره کرده بود انحصاری پلی استیشن ولی الان از دست انحصار گرایی سونی درامد . با حضور قدرتمند  تمام  عناوین  مایکروسافت در استور و خود پلتفرم استیم و تمایل  بازیسازان شرقی برای عرضه بازی هاشون  بر روی پی سی   شاهد ،قدرتمند تر شدن بیش از پیش پی سی به عنوان خواستگاه قدرتمند بازی های رایانه ای  خواهیم  بود.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بازیNiohبرای پی سی معرفی شد .خبر مهم ....عنوان انحصاری کنسولps4برای پی سی 7نوامبر عرضه میشود . نسخه کومپلت ادیشن با همه دی ال سی ها +قابلیتی به نام اکشن مود برای 60فریم و تکسچر ساپورت تا 4k. کارگردان بازی اعلام کرده که  ما صدای  بازیبازان پی سی رو شنیدیم و تیم تکمو بازی رو از طریق استیم به صورت دیجیتالی عرضه خواهد کرد.

نمیتونن قدرت پی سی و استیم رو نادیده بگیرند. سونی اینجا هم داشت انحصاری  طلبی در می اورد که قدرت استیم و اینهمه هارد کور گیمر پی سی  شکستش داد.

Nioh یک اکشن سوم شخص اسلشر و یک دارک سولز کلون است که بر خلاف  سری سولز سبک مبارزات ریتمیک نداره و اکشن فوق سریعه منتهی کاملا معماری سولز رو به کار برده . بازی نقد های فوق العاده عالی گرفت و یکی از بازی های اکشن خوب سال بود. 

تو یوتیوب گیمپلیشو دیدم بازی جالبی بود  ایشالا میادو زودم کرک میشه و میتونیم حالشو ببریم

پارسال که اومد گفتم کاش برای پی سی هم منتشرش کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله خیلی از تکمو خواستن که بازی رو برای پی سی عرضه کنه/ امیدوارم پورت خوبی باشه/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم مورد نیاز Nioh  هم  برای recommend:

• Recommended:
    • OS: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
    • Processor: Intel® Core™ i7 4770K or over
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 VRAM 6GB or over AMD Radeon™ R9 380X VRAM 4GB or over
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان 1060 با 380x یکیه ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

الان 1060 با 380x یکیه ؟

درود حسن جان

و من الله توفیق :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

سیستم مورد نیاز Nioh  هم  برای recommend:

• Recommended:
    • Processor: Intel i7 4770K or over
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GTX 1060 VRAM 6GB or over AMD Radeon™ R9 380X VRAM 4GB or over
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played

سلام رضا جان

100 گیگ؟! روی کنسول هم همینقدر بوده حجمش؟ پس در بهترین حالت عملا چیزی حدود 70+ گیگ دانلود از استیم باید باشه بصورت کمپرس شده ، قیمتش همون 60 دلارِ معمول هست یا چون همه اضافات رو داره متفاوته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام رضا جان

100 گیگ؟! روی کنسول هم همینقدر بوده حجمش؟ پس در بهترین حالت عملا چیزی حدود 70+ گیگ دانلود از استیم باید باشه بصورت کمپرس شده ، قیمتش همون 60 دلارِ معمول هست یا چون همه اضافات رو داره متفاوته؟

سلام فرجام گل

آقا قیمتش تو استیم مشخص نیست. چهار هفته مونده دقیق تا ریلیز . این تیم تکمو خیلی پی سی پورت هاش خوب نیست ولی این عنوان AAA است بازی مهمی بوده براشون ، بعید میدونم بد پورت کنند برای پی سی ،حجم که 100 گیگ برای  نصب وفضای بعد از نصبه ، دانلود باید خیلی کمتر باشه   ولی کلا تسکچر های 4k به کار بردن و های رزلوشن هست بازی پس احتمال میدم حجم اضافه مال همین باشه و ویدنو های های رزلوشن.نه نسخه کامله و هر سه دی ال سی اژدهای نورث و Defiant Honor  و پایانی بر خونریزی هر سه هستند و دی الس یهای خیلی جالبی هم هستن.که پیش نمایش براش آماده میکنم/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان علاقه مند به سری سولز یک بازی  خیلی جالب کم حجم عرضه شده که ممکنه برای خیلی ها ناشناخته بمونه بازی اسمش است Fall of Light . اتمسفریک و فوق العاده است. برای دارک سولز فن بوی  ها حکم دستگرمی رو داره من حسابی لذت بردم . داستان قشنگی داره- 13 عصر از زمان  آفرینش انسان میگذره و یک ملکه روشنایی با خلق اتش  و گرما در عصر 1 همه چیز رو گرد هم میاره و اوضاع خوبه ولی د رعصر 14 یک جادوگر ملکه رو شکست میده و  به  جایی تاریک تبعید اش میکنه. کلا تاریکی حاکم  میشه و عصر 14 میشه عصر تاریکی .شما در نقش یک جنگنجو با دختر بچه کوچکتون که در این جهان تاریک نورانی است باید در دنیای بازی سفر کنید و  خلاصه تیره و تار و اتمسفریک . حتما تجربه کنید با موتور یونیتی ساخته شده  و سبک بصری منحصر به  فردی داره .

لینک دانلود

header.jpg

ss_79670b5f23a02bd205387ffb12bbba8563986a41.600x338.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک جدید مادهای گرافیکی هم ایجاد شد در این تاپیک کلا در این رابطه  میتونیدشرکت کنید:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گرامی یک تچ دموی زیبا عرضه شده توسط اوتیس استودیو   بر پایه موتور اپنسورس  یونیتی Unity شگفت انگیزه  و توان بالای این وتور رو بخوبی نشون میده لینک زیر :

https://unity3d.com/unity/demos

لینک زیر میتونید تچ دموی ADAM رو ببنید

Capture.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیش نمایش بازی  Nioh و در واقع بررسی بازی   بزودی آماده میشه در حال جمع آوری و نگارش مطلب هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین HD texture برای nier عرضه شد این ورژن که آلفا است  تاثیر خوبی داره در ظاهر بازی ولی برای اجرا نیاز به ماد FAR داره .البته برای نسخه پایرت باید اب کرک baldman کار کنید تا FAR روش جواب بده- اگر  نسخه فیت گرل بالدمن رو دانلود کنید  فیکس FAR یا Fix Automata Resolution   در محتوی بازی است می تونید استفاده کنید / عکس تفاوت ها پایین هست میتونید ببنید - تاچ خوبی است برای این بازی که متاسفانه از تکسچر ضعیف کنسولی رنج میبره.باز مودرهای پی سی آستین بالا زدند.

لینک دانلود در پیچ استیم مودر:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1156086818

NieR-Automata-wallpaper-672x372.jpg

111111111111111.JPG

342424.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

\پیش نمایش Assassins origin هم در حال کار شدنه 22 روزمانده به ریلیز نزدیک عرضه  ارائه میشه تا با بازی بیشتر آشنا بشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون فایرفاکس الان آپدیت شد وخیلی جالب شده : هم ظاهرش هم روان بودن مخصوصا اگر سیستم عامل روی SSD باشه

013213cbe35cfd6f1087e2b4577be689.jpg

واکنش پذیری تب ها خیلی بالا رفته -مصرف مموری رو خیلی بهینه کردند و WebVR and WebGL  هم پشتیبانی میشند. درکل ظاهرش .و سرعتش  فوق العاده شد ومن سالهاست از فایرفاکس استفاده میکنم و نسخه نهایی  واقعا  جالب شده است.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز باز سطلان رو اجرا کردم بعد  از سه ماه دوری

Gears of war ultimate edition  در 4k واقعا قشنگ ریمیک کردن بازی رو . پیشنهاد میدم از استور علاقه مندان تهیه کنن 29 دلاره من مستقیم با کارت خرید Xbox  همون روز لانچ پارسال خریدم  باز ده بار بازی کردیم با برادرم. تجربه نابی است. دانلودش 53 گیگه از استور ولی دیگه ورژن عوض نمیشه 1.10 است و دوست داشتنی

07be2d688bddad03c64850b300db2543.jpg

البته گیرز 4 هم زیبا ست من چند بار بازی کردم روی Insane خیلی جذابه  درجه سختی  بالا و جذابی داره. پیشنهاد میدم علاقه مندان تجربه کنند فقط گیرز 4 دانلوش دل شیر میخواد من تو دوشب گرفتم شبی 60 گیگ! 122 گیگه ! اونم از استور.  البته  گیرز 4 رو من لانچ خریدم خیلی اذیت شدم خیلی آپدیت و دانلود داشت الان دیگه چند ماهی یکبار پچ میخوره/ مشکل بازی های استور یکی حجمشونه یکی خود استور و سیستم دانلود ضعیفش و یکی هم  اینکه برای یک بازی حجیم مثل گیرز 4 شاید یکی بخواد تک نفره  رو بازی کنه ولی باید   5 گیگ آپدیت اونلاین و مولتی رو  هم بگیره  شما ببینید گیرز 4 روز لانچ 70 گیگ بود الان شده 122 گیگ همه هم آپدیت های  مولتی و مپ ها هستند.

96711ccc092ec0c3482ca5431c93ae02.jpg

واقعا پی سی با  استیم و+ بازی های استور  شده یک قدرت توقف ناپذیر در سرگرمی .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه تا الان بازی

Middle-earth: Shadow of War

ریویوهای آنچنانی نگرفته البته نگغتن بازی بدی است ولی با توجه به یک انتظار بیشتر بود.  گیم اسپات هفت داده  و پی سی گیمر هم 73البته یک سری سایت های ریویو هستن در متا همیشه  100 میدن!!!  خیلی نمیشه به شون اعتماد کرد ولی باید به نمرات گیم اسپات و پی سی گیمر و IGN اصلی  دقت کرد. اینطور که معلومه با یک بازی معمولی  متمایل به خوب  طرف هستیم.

پی سی گیمر گفته:

سیستم نمسیس میدرخشه در این  بازی کمی بیش از حد عظیم   و تا حدی  از کنترل در رفته  و گهگاهی هم یک حماسه فانتزی شاهکار .

گیم اسپات  گفته:

بدی ها یکی شلب! یکی  منو های شلوغ و سیستم ها و مکانیزم های  نامرتب  ،اکت پایانی  ضعیف و  داستان های شخصیت های جانبی که  ناگهانی تمام  میشند.

خوبی ها نبرد های حماسی بر علیه ارتش اورک ها، نبرد با بالروگ! داستان های اورک های همراه شما و bruz، محیط های  جداب و متنوع

header.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...