رفتن به مطلب

مشکل با وایرلس مودم D-Link 2730U وقتی مودم رو بریج تنظیم کنیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان، جدیدا مشکلی بدی پیدا کردم با وایرلس مودم و فقط هنگامیکه مودم رو PPPoE تنظیم میکنم، وایرلس بدون مشکل کار میکنه ولی وقتی تنظیمات مودم رو روی Bridge تنظیم کنم(بنا به شکل استفاده ای که از نت دارم، همیشه از حالت بریج استفاده میکردم و میکنم...) که با کانکشن وصل بشم به نت، وایرلس اصلا کار نمیکنه، نه اینکه وایرلس مودم قطع باشه، همه وصیله هایی که از وایرلس استفاده میکنن، میتونن بشناسنش ولی اصلا انگار سند و ریسیوی وجود نداره برای وایرلس...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

سلام

شما مگه قبلا به چه حالتی وصل میشدید؟

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

شما وقتی با کانکشن ویندوز وصل میشید پل ارتباطی شما ویندوز میشه یعنی ویندوز نقش وصل کردن  قطع کردن داره نه خود مودم

لینک به دیدگاه

عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم کانکشن بریج یک رابط امن بین کامپیوتر شما و سرور ایجاد میکنه که فقط دو طرفه هستش واسه همین بهش میگن بریج (پل).

واسه اینکه دستگاه های دیگه هم از این کانکشن استفاده کنن حتما باید رو ppoe تنظیم کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رو حالت بریج فقط یک سیستم میتونه کانکشن بزنه به Dslam برای همین وایرلس نمیتونید بزنید مگه اینکه یک روتر میکروتیک تهیه کنید بزنید به مودم بعد روتر ایپی که گرفته رو شیر کنه هم روی لن و هم روی وایرلس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

شما مگه قبلا به چه حالتی وصل میشدید؟

قبلا برای وایرلس از وایمکس استفاده میکردم، ولی الان که میخوام از وایرلس ADSL استفاده کنم، مشکل پیدا کردم...

ظاهرا تنها راه استفاده همزمان بریج مودم و وایرلس یک Access Point دیگه یا یک WiFi USB هستش...

متشکر از دوستان...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...