رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد تعویض کارت با کارت دارای خروجی hdmi

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه کارت CONNECT 3D RADEON 4670 از لیون کامپیوتر گرفته بودم اما این کارت یه مشکل داره اونم اینه که خروجی HDMI نداره

چون من می خوام بتونم توسط اون صدا و تصویر رو به ورودی تلویزیون بدم ! حالا می خوام این کارت رو با یه کارتی که DVI, HDMI داشته باشه

عوض کنم ! می خواستم بدونم اولا این کارت رو چند می تونم بفروشم یا بهتر بگم چند برمیدارن و دوم اینکه چه کارتی رو پیشنهاد می کنید

اگه همین کارت از برندهای دیگه با HDMI باشه بهتره چون هزینه اش کمتر میشه ! یا مدل پایین تر که HD ساپورت باشه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی خب الان رو سیستم داره کار میکنه من مشکلی هم باهاش ندارم حالا چطوری باید بدونم به قول شما مشکل داره یا نه ؟

بعد پیشنهادی به من نمی تونید بدید ؟

یکی بهم گفت 4670 با برند سافایر hdmi داره درسته ؟ نمیشه من اینو بدم یکی از اونا ازتون بگیرم ؟ ما تفاوتش رو حساب کنیم

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی خب الان رو سیستم داره کار میکنه من مشکلی هم باهاش ندارم حالا چطوری باید بدونم به قول شما مشکل داره یا نه ؟

بعد پیشنهادی به من نمی تونید بدید ؟

یکی بهم گفت 4670 با برند سافایر hdmi داره درسته ؟ نمیشه من اینو بدم یکی از اونا ازتون بگیرم ؟ ما تفاوتش رو حساب کنیم

دوست گلم شما از تبدیل DVI به HDMI هم استفاده کنید حدودا 4000 تومانه

لینک به دیدگاه

دوست گلم شما از تبدیل DVI به HDMI هم استفاده کنید حدودا 4000 تومانه

جناب حسینی من این تبدیل رو دارم اما مشکل اینه که نمیشه باهاش صدا رو انتقال داد

در صورتی که hdmi صدا رو هم انتقال میده

پیشنهادتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز HDMI هم خودش صدا رو انتقال نميده

بايد گرافيك صدا داشته باشه تا بتوني با HDMI ازش صدا بگيري

يه كابل spdif لازمه كه صدا رو از درگاه خروجيش رو مادربورد به ورودي spdif كارت گرافيك انتقال بده البته اگه هر دو اين پورت رو داشته باشن

در اين صورت HDMI يا تبديل فرق نداره هر دو صدا دارن @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزيز HDMI هم خودش صدا رو انتقال نميده

بايد گرافيك صدا داشته باشه تا بتوني با HDMI ازش صدا بگيري

يه كابل spdif لازمه كه صدا رو از درگاه خروجيش رو مادربورد به ورودي spdif كارت گرافيك انتقال بده البته اگه هر دو اين پورت رو داشته باشن

در اين صورت HDMI يا تبديل فرق نداره هر دو صدا دارن @};-

Hdmi صدا رو هم انتقال میده ! بعد این کارتهای hdmi یه درایور صدا hdmi دارن که وقتی نصب کنی

صدا رو هم انتقال میدن !

لینک به دیدگاه

Hdmi صدا رو هم انتقال میده ! بعد این کارتهای hdmi یه درایور صدا hdmi دارن که وقتی نصب کنی

صدا رو هم انتقال میدن !

درود.

دوستان گلم هر دوی شما درست می گید ولی نکته ظریفی وجود داره.

کابل HDMI یا (High-Definition Multimedia Interface) هم صدا و هم تصویر رو منتقل می کنه. مثلا شما می تونید کنسول PS3 خودتون رو با کابل HDMI به LCD یا LED تون وصل کنید و هم صدا و هم تصویر بگیرید. حالا چرا شما از vga تون صدا نمی گیرید؟ جوابش سادست ، چون تا اونجایی که من می دونم GPU یا پردازنده گرافیکی فقط مولد تصویر هست نه صدا . نه کارت شما بلکه همه کارت های موجود.و شما ناچارن اگه می خواهید به LCD اسپیکردار متصلش کنید بایستی یا از اسپیکر جداگانه یا از کابل استریو استفاده کنید که توسط خروجی مادربرد تغذیه می شه.

لینک مطلب

لینک مطلب

http://lioncomputer.ir/forum/upload/uploads/monthly_07_2010/post-1711-127852653377_thumb.jpg

http://lioncomputer.ir/forum/upload/uploads/monthly_07_2010/post-1711-12785265428_thumb.jpg

post-1711-127852653377_thumb.jpg

post-1711-12785265428_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

درود.

دوستان گلم هر دوی شما درست می گید ولی نکته ظریفی وجود داره.

کابل HDMI یا (High-Definition Multimedia Interface) هم صدا و هم تصویر رو منتقل می کنه. مثلا شما می تونید کنسول PS3 خودتون رو با کابل HDMI به LCD یا LED تون وصل کنید و هم صدا و هم تصویر بگیرید. حالا چرا شما از vga تون صدا نمی گیرید؟ جوابش سادست ، چون تا اونجایی که من می دونم GPU یا پردازنده گرافیکی فقط مولد تصویر هست نه صدا . نه کارت شما بلکه همه کارت های موجود.و شما ناچارن اگه می خواهید به LCD اسپیکردار متصلش کنید بایستی یا از اسپیکر جداگانه یا از کابل استریو استفاده کنید که توسط خروجی مادربرد تغذیه می شه.

لینک مطلب

لینک مطلب

http://lioncomputer....53377_thumb.jpg

http://lioncomputer....65428_thumb.jpg

کارتهایی که hdmi دارند صدا رو هم از طریق همون کارت انتقال میدن من با کسانی که از این مدل کارتها دارند صحبت کردم و اونها گفتند که با همین کارت

و خروجی hdmi صدا رو هم منتقل کردند و کارت خودش درایور صدا هم داره که وقتی نصب بشه صدا رو هم انتقال میده

لینک به دیدگاه

کارتهایی که hdmi دارند صدا رو هم از طریق همون کارت انتقال میدن من با کسانی که از این مدل کارتها دارند صحبت کردم و اونها گفتند که با همین کارت

و خروجی hdmi صدا رو هم منتقل کردند و کارت خودش درایور صدا هم داره که وقتی نصب بشه صدا رو هم انتقال میده

اگه امکانش هست مدل و برند کارتی و یا ورژن درایوری که با کابل HDMI ازش صدا گرفتند رو بگید تا بنده در این زمینه بیشتر تحقیق کنم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

ابتدا به خاطر اطلاعات ناقصم پوزش می خوام.

این سوال رو در چند جای دیگه مطرح کردم و جواب های مختلف و متفاوتی گرفتم و نتیجه زیر حاصل شد.

1. اگه از کارت ها ATI استفاده می کنید حتما بایستی درایورش نصب شده باشه.

2. اگه از کارت های Nvidia استفاده می کنید اونها صدا رو انتقال نمی دن چون بخش پردازش صدای داخلی ندارن. و حتما کابل SPDIF از مین برد یا ساندکارتتون بایستی به کارت وصل باشه .همانند عکسهای پیوست.

3. تبدیل های موجود به هیچ وجه صدا رو انتقال نمی دن. چون DVI صدا رو منتقل نمی کنه.

4. اگه LCD تون ورودی HDMI نداره سعی نکنید با تبدیل اونو به خوردش بدید چون بازم صدا رو منتقل نمی کنه.

5. مانیتورتون بایستی اسپیکر داشته باشه تا صدا رو پخش کنه.

لینک مطلب

post-1711-127860769295_thumb.jpg

post-1711-12786077053_thumb.jpg

post-1711-127860772115_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...