رفتن به مطلب

مشاوره فوری لطفا جواب بدید.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد خرید کارت گرافیک دارم

بودجم .800تومنه.

تنها موردی که میتونم اک بگیرم 960 با حافظه 2g هست که من بخاطر 128bit بودنش نمیخوام.

پس میمونه خرید کارت دست دوم.

970 که زیر 1100-1200 نیست که مجبورم با تعویض 4790k با مدل پایینتر جور کنم.

اما از طرفی 970 دیگه دوران اوجش داره تموم میشه!

منظورم این نیست که کارت ضعیفی هست منظورم اینه بازیهای الان رو داره جواب میده اما تا چند ماه دیگه میشه کارت میان رده!

من الان دو تا گزینه دارم:

1با تعویض CPU که فعلا مورد مناسبی نیست 970 بگیرم

2 فعلا یه کارت کار راه بنداز خوب مثل 680 که هنوز بازیهارو با فریم مناسب اجرا میکنه بگیرم تا اومدن سری پاسکال؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخرین کارتی که داشتید یا دارید چی هست ؟ پاور ؟

لینک به دیدگاه

اگه 1 تومن داشته باشی 970 دست دوم گیر میاد ولی اگه همون 800 تومنه 960 و خرید 680 اصلا توصیه نمیشه

لینک به دیدگاه

اگه کار کرده میخای و پاورت بالای ۷۰۰ وات هست میتونی ۱۰۰ بزاری روش و یک ۲۹۰ غیر رفرنس بگیری.

لینک به دیدگاه

سلام نظرم اينه که cpu رو با يه 4460 عوض کنيد و باقي پولتونو بزاريد روى اون 800 و يه 970 کار کرده بخريد. بعدش خوب 128 بيت باشه زر عوضش از خيلي از 256 بيت ها قوى تره کم مصرف و بروز و خنکم که هست من ( ببخشيدا ايراد بني اسرائلي نگيريد :D )

لینک به دیدگاه

دوستان هیچ پولی در حال حاضر نمیتونم رو پولم بزارم.

پاورم 885 هست.

کارت قبلیم 270 بود اما چون قبلش 670 داشتم نتونستم باهاش کنار بیام.670 خیلی قویتر بود!

دوستان 960 رو پیشنهاد ندید از فکرش اومدم بیرون.

بین اون دو مورد که گفتم نظرتون رو بدید ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازار کامپیوتر 970 هرقیمتی پیدا میشه ! 

اونجا 760 ایسوس تمیز رو میفروشند 400 

لینک به دیدگاه

منظورت دقیقا کدوم سایته؟

لینک به دیدگاه

شما میتونی امار بگیری برام؟مهم برام قیمت و سلامتشه.
لینک به دیدگاه

دوست گرامی یه پیشنهاد :

یه 4690 بگیر با یه 970 بهترین انتخابه. یا 4460 هم بگیری خوبه.

کارت 970 که هنوز تازه اومده و هنوز دایرکت 12 عرضه نشده و بازیهاش نیومده که 970 بره کنار. خیالت راحت 970 برات 3 سال میمونه.

لینک به دیدگاه

منم نمیگم کارت ضعیفیه ولی نزدیک 1 سال گذشته از عرضه کارت.یکم بگزره میخوره تو سر قیمتش. منم پول ندارم سر هر نسل کارت عوض کنم.

CPU قوی داشتن خوبیش اینه چند سال رو سیستمت میمونه و کمتر نیاز به تعویض داره!ولی گرافیک رو هر چند وقت باید عوض کرد که با قویتر شدن به CPU وابستن برا نشون دادن نهایت قدرت.

میگم با کارت 680 میتونم تا مدتی سر کنم تا نسل بعد ولی با افت قیمت 970 نه!

مخصوصا با بازی های جدید که ماشالا دارن میرسن به 4 گیگ که با 3/5+0/5 به مشکل میخورن.

من خودن دنبال 4690 هستم ولی فعلا موردی نیست.

لینک به دیدگاه

منم نمیگم کارت ضعیفیه ولی نزدیک 1 سال گذشته از عرضه کارت.یکم بگزره میخوره تو سر قیمتش. منم پول ندارم سر هر نسل کارت عوض کنم.

CPU قوی داشتن خوبیش اینه چند سال رو سیستمت میمونه و کمتر نیاز به تعویض داره!ولی گرافیک رو هر چند وقت باید عوض کرد که با قویتر شدن به CPU وابستن برا نشون دادن نهایت قدرت.

میگم با کارت 680 میتونم تا مدتی سر کنم تا نسل بعد ولی با افت قیمت 970 نه!

مخصوصا با بازی های جدید که ماشالا دارن میرسن به 4 گیگ که با 3/5+0/5 به مشکل میخورن.

من خودن دنبال 4690 هستم ولی فعلا موردی نیست.

4790 حیفه تعویض نکن چون یه چند صباحی مشکل نداری بعد دوباره باید بیفتی دنبال پردازنده کارت 280 سه گیگ هم بدک نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ابن مدل هم هست 770,000:Power Color R9 280X OC Turbo Duo 3GB

اخرین اطلاعاتی که داشتم از کارت بالا فکر کنم این بود که ریفر یا ماین شده بودن

مراقب باشید در خرید کارت های AMD

لینک به دیدگاه

ممنون ولیamd دیگه مثل سابق نیست.پر باگ شده درایوراش.سایه ها یهو برا خودشون بال بال میزنن و... با 270 تست کردم.

280x با 680 یکی فریم میدن. فقط مشکل حافظه کم هست.

لینک به دیدگاه

سلام،

دست به cpu نزن براي اينكه داريش ، اگه نداشتي ميشود نظر داد چيكار كني، عوض كردنش كلي با ضرر روبرو ميشي پس بيخيال.و اينكه cpu خوبي داري.

براي vga هم بگو چقدر پول داري؟!

لینک به دیدگاه

من که میگم cpu  رو بی خیال شو.. چون من 4790k  و 4460  را روی 290x  اورکلاک شده تست زدم و میدونم 4790k  در مقایسه با 4460 یک شاهزاده تمام عیارتشریف داره... البته در مقابل 4460 :D

ولی چنانچه اصرار بر تعویض cpu  داری من 4460 را با 4790k  عوض و مابه تفاوت را نقد میدم

ولی باز می گم تعویض 4790k با 4460 کار درستی نیست

لینک به دیدگاه

دوستان نظر کلی رو چیه؟

سلام دوست عزیز

تعویض پردازنده با 4460 یک اشتباه بزرگ نه یک فاجعه است !!!

دوست عزیز 4460 به خاطر فرکانس پایین نسبت به ‏4790k‏ در بازی های حال و آینده کمی گلوگاه ایجاد میکنه!

کلام آخر

شما 970 که نمیتونید بخرید.

از کارتهای AMD‏ هم دل خوشی ندارید، پس هیچی.

پس یک 680 میمونه با 960 ، خب شما بیشتر از 1080p‏ که بازی نمی کنید، و هر کارتی الان بگیرید وقتی پاسکال بیاد تعویض میکنید ( البته به گفته خودتون ) پس بهتر یک کارتی که بروز باشه بخرید مثل 960 چون از Dx12 پشتیبانی میکنه ( بیشتر از 680 ) و تا عرضه پاسکال جواب میده.

960‏ از 680 بهتره چون بازیهای روز با معماری مکسول بهینه تر هستند تا کلپر!

بازم میگم اصلا دست به پردازنده نزن چون بعدا عجیب پشیمون میشی!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

همین 970 زوتاک کارکرد یک تومنی بگیر و یه پردازنده 4690k . الکی برا نسل بعد صبر نکن. چون اینطور باشه حالا حالا ها باید صبر کنی و خیلی از گیم ه رو ازدست میدی.

من خودم 7 مدل 970 و 6 مدل 960 داشتم. آخرش یه 4690 و یه 960 دیدم برا رزولیشن فول اچ دی مناسب هست.البته اگه گیمر حرفه ای هستی حداقل 970 بگیر.

لینک به دیدگاه

سلام بنده این گرافیک دارم خواستی 870 تقدیم میکنم البته فعلا دست یکی از دوستان گذاشتم که برام بفروشه خواستی بگو برات بگیرم

SAPPHIRE TRI-X OC 100362-2SR Radeon R9 290 4GB ...
لینک به دیدگاه

اينم بدونين واسه 970 پردازنده 4460 گلوگاه ايجاد نميکنه و وابستگي اين کارت به cpu کمتره. حالا اگه 4460 نميخواى 4670 بگير و ما بقي بزار روش 970 بخر

لینک به دیدگاه

داداش با توصیفاتی که شما فرمودین شما یک گزینه دارین و ایده آلم هسش یه 770 بگیر از 680 هم بروزتر هم بهینه ترو هم قویتر.من تا همین 6-7 ماه پیش مارک Asusــشو داشتم خیلی خوب بود ازش راضی بودم

آکش 850 تومن!!!

http://lioncomputer.ir/product/4489/Zotac+GTX+770+AMP!+Edition+2GB+GDDR5/

از 960 هم البته غافل نشو ساپورت از Dx12 خیلی تو گیم کمکش خواهد کرد در آینده.

ویرایش شده توسط ☼PC Gamer☼
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...