رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه مشکلی دارم 

اسلحه خودش یهو silencer رو درمیاره ، دیگه نمیدونم چطوری دوباره بزارم 

دوستان یکی راهنمایی کنه لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا واسه من چنین گزینه ای نداره هرچی میگردم

جناب شما چند تا عکس از منو ها قرار بده.

از map و منو mission

لینک به دیدگاه

جناب شما چند تا عکس از منو ها قرار بده.

از map و منو mission

اینم عکس 

b6ag_1_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم عکس 

b6ag_1_thumb.jpg

داداش گلم، شما خیلی ابتدای بازی هستید. این مرحلرو که رد کردید این قابلیتی که گفتم باز میشه.

اما چون همین مرحله اولم ممکنه برای کسانی که به این فرانچایز آشنایی ندارن سخت باشه. جای این هدفتو از تو نت پیدا کن (روی مپ) بعد با بدو بدو کردن ورشدارو در برو. البته تا قبل از آزادیش یا باید دیده نشی یا اینکه همرو از پا در بیاری.

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

داداش گلم، شما خیلی ابتدای بازی هستید. این مرحلرو که رد کردید این قابلیتی که گفتم باز میشه.

اما چون همین مرحله اولم ممکنه برای کسانی که به این فرانچایز آشنایی ندارن سخت باشه. جای این هدفتو از تو نت پیدا کن (روی مپ) بعد با بدو بدو کردن ورشدارو در برو. البته تا قبل از آزادیش یا باید دیده نشی یا اینکه همرو از پا در بیاری.

دوست عزیز الان مرحله ی 4 هستم ، وقتی که اسلحه رو داری و فقط سایلنسرش در میاد دیگه برات نمیفرسته با هلیکوپتر ، بدون سایلنسرم خیلی مسخره میشه بازی

لینک به دیدگاه

کسی بازی رو تموم کرده؟

میشه بگه آخرش چی میشه؟

لینک به دیدگاه

کسی بازی رو تموم کرده؟

میشه بگه آخرش چی میشه؟

من اوایل بازی هستم

لطفا کسی اینجا نگه چون اگه بگه بازی بی مزه میشه  :D

حداقل تو پیغام خصوصی بهش بگید :D

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان مرحله ی 4 هستم ، وقتی که اسلحه رو داری و فقط سایلنسرش در میاد دیگه برات نمیفرسته با هلیکوپتر ، بدون سایلنسرم خیلی مسخره میشه بازی

یکی لطفا راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی بازی رو تموم کرده؟

میشه بگه آخرش چی میشه؟

اگه واست خیلی مهم هستش، از Utube استفاده کن...

من یکی که تازه به اپیسود 47-46 رسیدم و جلوتر از این رفتن واسم غیر ممکن به نظر میرسه، چون گنجایش پایگاهم پر شده، در نتیجه Level واحدهای تحقیقاتیم بالاتر نمیرن و دیگه نمیتونم چیزی رو آپگرید کنم و پایگاه دیگه هم نمیتونم بسازم، چون بازی کرک شده هستش و پایگاه جدید رو باید آنلاین بسازی...

یکی لطفا راهنمایی کنه

عزیز دقیق متوجه نشدم؟ یعنی اسلحه رو Resuply نمیتونی بکنی؟ یا فقط سایلنسور اسلحه رو میخوای؟

اول که سایلنسور رو نمیتونی جدا درخواست کنی...

درضمن شما اول بازی هستی که خیلی از امکانات برای شما در دسترس نیست هنوز، احتمالا مشکل شما(شاید) با درخواست Resuply Ammo/Weapons باید حل بشه...

یه سوال؟ اونقدر پول دارید که بخواید درخواست کنید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دوستانی که این بازی رو انجام میدن، خیال نکنن که این بازی یک بازی در سطح و سبک بازیهای دیگه شوتر هستش و همینطوری شروع نکنن به کشتن :D چون عواقب داره... :D

لینک به دیدگاه

عزیز دقیق متوجه نشدم؟ یعنی اسلحه رو Resuply نمیتونی بکنی؟ یا فقط سایلنسور اسلحه رو میخوای؟

اول که سایلنسور رو نمیتونی جدا درخواست کنی...

درضمن شما اول بازی هستی که خیلی از امکانات برای شما در دسترس نیست هنوز، احتمالا مشکل شما(شاید) با درخواست Resuply Ammo/Weapons باید حل بشه...

یه سوال؟ اونقدر پول دارید که بخواید درخواست کنید؟

توضیح دادم که عزیز ، من مرحله ی 4 هستم ، با زدن چند تا تیر سایلنسر رو از دست میده ، خب قشنگی این بازی اصلا به مخفی کاریشه ، وقتی هم اسلحه رو دارم سایلنسر جدا نمیده ، چیکار کنم ؟

ویرایش شده توسط Raiden
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توضیح دادم که عزیز ، من مرحله ی 4 هستم ، با زدن چند تا تیر سایلنسر رو از دست میده ، خب قشنگی این بازی اصلا به مخفی کاریشه ، وقتی هم اسلحه رو دارم سایلنسر جدا نمیده ، چیکار کنم ؟

عزیز، سایلنسور عمر داره دیگه در واقعیت هم همین شکلی هستش و بعداز شلیک چند فشنگ هم گرم میشه و هم قدرت سایلنس کردنش رو از دست میده، بگذریم از تعریف از بازی، کلا شما 4 گزینه برای انتخاب اسلحه و انواع اقسام امکاناتتون دارید که فکر میکنم شما الان روی HandGun که دارید سایلنسور گذاشتید، درسته؟

خوب شما اگه با کیبورد بازی میکنید، باید دگمه مربوط به انخاب اسلحه رو روی کیبورد نگه دارید، فکر میکنم عدد 1 باشه که براتون گزینه انتخاب اسلحه میاد، بعداز اون با Highlight کردن اون اسلحه روی کیبورد دگمه G یا T رو میزنید، تا سایلنسور رو استفاده کنه یا نکنه، بستگی به شکل اسلحتون، ممکن هستش فرق داشته باشه، همین قضیه در مورد فلش یا لیزر هم صدق میکنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که گفتم شما خیلی ابتدای بازی هستید. منم وسط ماموریت ممکنه سایلنسرم تموم بشه که مثل خیلی های دیگه با هلیکوپتر در خواست میدم، یه گونی اساس میاره یکیش سایلنسر تازه هست.

از اون جایی که تمامی سری های MGS رو میشه بدون کشتن هیچ کدوم از دشمنان (حتی باس فایت ها) تموم کرد، این نشون میده که شما نباید به خاطر یه کلت از پیشرفت در بازی دست بکشید؛ چون استراتژی های زیادی برای پیشبرد بازی وجود داره.

سعی کنید با مخفی شدن، از پشت خفه کردن یا گمراه کردن با ایجاد صدا بازی رو پیش ببرید تا به اون آپشنی که گفتم دسترسی پیدا کنید.

حیف که مقدور نیست برام از بازی فیلم بگیریم، چون هم با دسته بازی میکنم هم روی سیستم تست نرم افزار اضافی نصب نمیکنم وگرنه اونجوری بهتون روششو نشون میدادم.

لینک به دیدگاه

من که گفتم شما خیلی ابتدای بازی هستید. منم وسط ماموریت ممکنه سایلنسرم تموم بشه که مثل خیلی های دیگه با هلیکوپتر در خواست میدم، یه گونی اساس میاره یکیش سایلنسر تازه هست.

از اون جایی که تمامی سری های MGS رو میشه بدون کشتن هیچ کدوم از دشمنان (حتی باس فایت ها) تموم کرد، این نشون میده که شما نباید به خاطر یه کلت از پیشرفت در بازی دست بکشید؛ چون استراتژی های زیادی برای پیشبرد بازی وجود داره.

سعی کنید با مخفی شدن، از پشت خفه کردن یا گمراه کردن با ایجاد صدا بازی رو پیش ببرید تا به اون آپشنی که گفتم دسترسی پیدا کنید.

حیف که مقدور نیست برام از بازی فیلم بگیریم، چون هم با دسته بازی میکنم هم روی سیستم تست نرم افزار اضافی نصب نمیکنم وگرنه اونجوری بهتون روششو نشون میدادم.

مشکل صدا خفه کن حل شد ، ممنون از شما

راستی اینکه میگی از پست خفه کنم ، وقتی نزدیکشون میشم میفهمن ، باید چیکار کنم ؟ در ضمن کدوم دکمه اینکارو میکنه ؟

ایجاد صدا چطوریه ؟ با کدوم دکمه ؟

یه سوال دیگه ام داشتم اینه که این بازی اصلا چند تا مرحلس ؟؟ من که هرچی پیش میرم فقط یه  سری مراحل بهم میده که کلا چیز خاصی ندارن و اصلا ربطی به داستان ندارن ! میشه یه توضیح بدین

لینک به دیدگاه

راستی اینکه میگی از پست خفه کنم ، وقتی نزدیکشون میشم میفهمن ، باید چیکار کنم ؟ در ضمن کدوم دکمه اینکارو میکنه ؟

یه سوال دیگه ام داشتم اینه که این بازی اصلا چند تا مرحلس ؟؟ من که هرچی پیش میرم فقط یه  سری مراحل بهم میده که کلا چیز خاصی ندارن و اصلا ربطی به داستان ندارن ! میشه یه توضیح بدین

یکی راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده خودم 20 درصد بازی رو رفتم و بیشتر روی Side Ops ها کار میکنم.

در مورد خفه کردن از پشت چون من خودم با کنترلر میرم مجبورم به شما دستو پا شکسته توضیح بدم. ببخشید.

برای از پشت خفه کردن باید آهسته قدم بردارید یعنی یه چیزی بین راه رفتن و ثابت موندن (منظورم از راه رفتن کلا Dash یا دویدن نیست) با کنترلر شما یه مقدار آنلوگ رو جلو که می برید این حالت پیش میاد. اما کیبورد فکر کنم باید با یه دکمه ترکیب کنید(مثلا GTA SA باید Alt + W میگرفتید!)

بعد که به پشت دشمن درفصله 3 متری میرسید (حتی اگه دیده هم بشید مشکلی نیست)، با دکمه شلیک یا مشت و لگد که در اختیارتون هست(خودش رو صفحه با علامت یک دست ظاهر میشه)، فکر کنم چپ کلیک باشه؛ با نگه داشتن این دکمه (وقتی اسلحتون مسلح نیست. یعنی نشونه نگرفتید) دشمن رو خلع سلاح میکنید و میشونیدش رو زمین(اگه ایستاده نباشید، اگه ایساده باشید سر پا این عمل انجام میشه که احتمال دیده شدنتون هست؛ البته بعدش میتونید بشینید). حالا میتونید خفش کنید(بیهوشی) یا شناسنامشو باطل کنید(بکشیدش) یا ازش حرف بکشید که مثلا افرادتون کجا پُست میدن (مثلا میگه افراد ما تو پرشین تولز خیلی پُست میدن!). البته برای این آخری یعنی حرف کشیدن باید متحرجم داشته باید که تو Side Ops بهتون میده.

برای ایجاد صدا هم باید دکمه ای که اسبتون رو صدا میکنید رو نگه دارید و به جای گذینه راست، آپشن بالایی رو انتخاب کنید یعنی Knock.

کم کم که پیش برید، با بازی که درگیر شدید دستتون میاد باید چی کار کنید. فکنم کلا 50-60 تا اپیزود باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان اینجا باید چه دکمه ای رو با e فشار داد؟

و اینکه این مرحله رو چطور رد کنم؟

post-18486-0-23284700-1444682831_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان اینجا باید چه دکمه ای رو با e فشار داد؟

و اینکه این مرحله رو چطور رد کنم؟

اصولا W رو باید بزنید.

بعد این که کاری نیست، یه مقدار پرش بلند تر برمیداره تا لبه اون طرف سکو رو بگیره.

الان که داخل مادربیس هستید ماموریت خواصی نیست. Side Ops هایی هست که باید به 35 تا سیبل شلیک کنید که به غیر از یکی دو تاش باقی خیلی آسونه.

لینک به دیدگاه

اصولا W رو باید بزنید.

بعد این که کاری نیست، یه مقدار پرش بلند تر برمیداره تا لبه اون طرف سکو رو بگیره.

الان که داخل مادربیس هستید ماموریت خواصی نیست. Side Ops هایی هست که باید به 35 تا سیبل شلیک کنید که به غیر از یکی دو تاش باقی خیلی آسونه.

مرسی

پس راه رو درست اومد.

ولی هر طور میپرم نمیتونم بگیرمش. پرش که با e هست؟ منم شیفتو با e میگیرم که بهتر بپره ولی بازم نمیرسم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی

پس راه رو درست اومد.

ولی هر طور میپرم نمیتونم بگیرمش. پرش که با e هست؟ منم شیفتو با e میگیرم که بهتر بپره ولی بازم نمیرسم

مردعنکبوتی که نیست دوست عزیز!

تو بیس خودتون که هستید برای هر جایی که بخواید برید راه های مختلفی هست. این راه نشد راه دیگه.

لینک به دیدگاه

دوستان من يه كد اوريجينال ديگه دستم اومده اگه كسى خواست بخره پ خ بده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان، کسی تونسته این اپیسود اول رو با کرک رد کنه؟

اگه دوستان بازی رو غیر اورجینال بازی میکنند، یه خبر بد واستون دارم، از اپیسود 46 جلوتر نمیتونید برید، چون تکرار همین اپیسود اول هستش...

امروز بعداز چندین هفته تصمیم گرفتم که بازی رو ادامه بدم و دیدم که دوباره باید اولین مرحله رو تکرار کنم، که بازی بعداز اتمام مرحله گیر میکنه و خارج میشه و راهی برای ادامه بازی وجود نداره...

لینک به دیدگاه

دوستان، کسی تونسته این اپیسود اول رو با کرک رد کنه؟

اگه دوستان بازی رو غیر اورجینال بازی میکنند، یه خبر بد واستون دارم، از اپیسود 46 جلوتر نمیتونید برید، چون تکرار همین اپیسود اول هستش...

امروز بعداز چندین هفته تصمیم گرفتم که بازی رو ادامه بدم و دیدم که دوباره باید اولین مرحله رو تکرار کنم، که بازی بعداز اتمام مرحله گیر میکنه و خارج میشه و راهی برای ادامه بازی وجود نداره...

از يه جا به بعد مرحله هاش الكيه .

(مراحل قبلين فقط يا خيلى سخت شدن يا بى اسلحه بايد برى)

اينجا يه سرى كارا بايد بكنى كه مرحله هاي اخر باز واز شه( مكس كردن رابطه با كوايت، سر زدن متوالى به مادر بيس و گوش دادن به همه كاست هاي زرد)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از يه جا به بعد مرحله هاش الكيه .

(مراحل قبلين فقط يا خيلى سخت شدن يا بى اسلحه بايد برى)

اينجا يه سرى كارا بايد بكنى كه مرحله هاي اخر باز واز شه( مكس كردن رابطه با كوايت، سر زدن متوالى به مادر بيس و گوش دادن به همه كاست هاي زرد)

Quite؟؟؟

اون که رفت!!!!

بقیه چیزهایی که گفتید رو هم انجام دادم...

معمولا مرحله هایی که تکراری هستن رو رد کنی رو یا نکنی، اتفاق خاصی نمیوفته، اما این یکی زرد رنگ هستش و باید رد بشه تا مرحله های جدیدتری باز بشه...

post-10788-0-87857500-1444931902_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که علاقه دارن چیزی از بازی رو از پیش متوجه نشن، ادامه این مطلب رو نخونن!!!!! :cool: :cool: :cool: اسپویلر فروم کجاست؟؟؟؟ :eek: :eek: :eek:

خوب بعداز یک عالمه گشت و گذار تو نت، متوجه شدم که بازی 50 مرحله بیشتر نداره و در حقیقت مرحله 51 که باید وجود میداشت تا جریان بازی به یه نتیجه ای برسه و در حقیقت بازی بی سر و ته تمام نشه *dry#، توسط کونامی حذف شده، جالب اینجاست که دموهایی از مرحله 51 بازی بهمراه توضیحاتش تو یوتیوب پیدا میشه که هنوز در فایلهای بازی وجود دارند...

ظاهرا بحث هیدیو کوجیما بر روی همین قضیه که این مرحله باید در بازی قرار میگرفته و قبول نکردنش توسط کونامی، باعث شده که کوجیما همونطور که میدونید سازنده و تقریبا همه کاره بازی متال گیر هستش، از کونامی جدا بشه... *dry# *dry# *dry#

من شمارو نمیدونم ولی هر چی دارم فکر میکنم، صنعت بازیسازی هر سال داره افتضاح تر میشه، بازیهای پر از باگ، عناوینی که دیگه ساخته نمیشن، بازیهایی که بخاطر مشکلات شدیدشون، فروششون کنسل میشه بطور کل!!!! و حالا یه همچین بازی پرطرفدار و مهمی بی سر و ته تمام میشه!!!!!!

منظورم بزارین واضح تر بگم، اصلا بازی به هیچ شکلی به شما نمیفهمونه که آیا بازی تمام شده یا ادامه داره یا هیچ چیز از جریان بازی رو برای شما واضح نمیکنه... :mad: :( :eek:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...