رفتن به مطلب

تاپیک طرفداران سه گانه ی گرگ سپید (The Witcher)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی یه شدت زیباست یعنی دل کندن ازش خیلی سخته...گرافیک هم واقعا عالیه...

فقط این افکت انویدیا نمیدونم چرا 15 تا 20 فریم کم میکنه...اخه به چه دردی میخوره وقتی این همه افت فریم میاره؟؟؟؟

من فک میکردم فقط اونایی amd دارن باهاش مشکل دارن

واقعا شما هم افت فریم باهاش پیدا میکنید.؟؟؟

لینک به دیدگاه

کلا hair work اصلا به درد نمیخوره.فریم رو از روی 40 میاره به 25 تا 30 اگه صحنه زیاد مو توش باشه تا 15 هم میاد!!

لینک به دیدگاه

دقیقا من با تنظیمات Ultra بازی میکنم که حدود 35 تا 40 فریم بهم میده . اما اگر hair work رو روشن کنم فریم به 15 تا 20 میرسه و تا اونجایی که من دقت کردم از لحاظ بَصری چیز خواصی هم تغییر نمیکنه.فقط موهاش ریز تر میشه :)

یه چیز جالب توی این بازی و موتور سازندش اینه که بازی فوقلاده سریع Load میشه .

از این نظر باعث تعجبم شد که یه بازیه Open World اینقدر سریع Load بشه .

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

دقیقا من با تنظیمات Ultra بازی میکنم که حدود 35 تا 40 فریم بهم میده . اما اگر hair work رو روشن کنم فریم به 15 تا 20 میرسه و تا اونجایی که من دقت کردم از لحاظ بَصری چیز خواصی هم تغییر نمیکنه.فقط موهاش ریز تر میشه :)

یه چیز جالب توی این بازی و موتور سازندش اینه که بازی فوقلاده سریع Load میشه .

از این نظر باعث تعجبم شد که یه بازیه Open World اینقدر سریع Load بشه .

درسته بدجوری فریمو میخوره.

دوستان یه نگاهی به این لینک بندازین:

http://gamefa.com/240245/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-nvidia-hairworks-1-1/

لینک به دیدگاه

کلا hair work اصلا به درد نمیخوره.فریم رو از روی 40 میاره به 25 تا 30 اگه صحنه زیاد مو توش باشه تا 15 هم میاد!!

تغییرات اونچنانی هم درست نمیکنه ولی خیلی افت فریم ایجاد میکنه

من همونطور که گفتم فک میکردم که چون کارتم amd هستش واسه من افت فریم شدید درست میکنه ولی وقتی فهمیدم با 970 یا 960 هم افت فریم شدید درست میکنه واقعا تعجب کردم

لینک به دیدگاه

این بازی به خاطر جزیایت زیادی که داره تفاوت رزولوشن بین 900 و 1080 کاملا محسوسه.ولی بازی مثل dvanced warfare جزیات ریز کمی داره عملا شما بین 900 و 1080 تفاوتی نمیبینی.

لینک به دیدگاه

آقا بنویس SPOILER ALERTTTT . من تازه شروع کردم خوندم نصف داستان رفت که ... ای بابا :(

لینک به دیدگاه

درسته بدجوری فریمو میخوره.

دوستان یه نگاهی به این لینک بندازین:

nvidia-hairworks-1-1

دوست من چرا الکی دلت رو خوش میکنی ..............

tress fx 3 ای ام دی که در deus ex جدید استفاده شده ببین هیرورکس 1.1 رو چجور میترکونه .... حتی مو خیص میشه و تغییر حالت میگیره و کثیف میشه و .....

چرا فکر میکنی ققط انویدیا !!! تو شبکه های اجتماعی هم انویدیا بازی هایی که گیم ورکس توشون اسفاده شده رو معرفی میکنند خود طرفدارای انویدیا که یارو دو 980 داره میگه امیدوارم مثل ویچر فریمم رو نخوره هیرورکس

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

tress fx 3 ای ام دی که در deus ex جدید استفاده شده ببین هیرورکس 1.1 رو چجور میترکونه .... حتی مو خیص میشه و تغییر حالت میگیره و کثیف میشه و .....

چرا فکر میکنی ققط انویدیا !!! تو شبکه های اجتماعی هم انویدیا بازی هایی که گیم ورکس توشون اسفاده شده رو معرفی میکنند خود طرفدارای انویدیا که یارو دو 980 داره میگه امیدوارم مثل ویچر فریمم رو نخوره هیرورکس

چه شامپویی اسفاده میکنی؟

لینک به دیدگاه

چه شامپویی اسفاده میکنی؟

همون شامپویی که باعث شده چشات ضعیف بشه

منفی بهت ندادم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

چه شامپویی اسفاده میکنی؟

همون شامپویی که باعث شده چشات ضعیف بشه

تیکه هارو! :D

جـــــــــــــــــون :laughing:

لینک به دیدگاه

این بازی به خاطر جزیایت زیادی که داره تفاوت رزولوشن بین 900 و 1080 کاملا محسوسه.ولی بازی مثل dvanced warfare جزیات ریز کمی داره عملا شما بین 900 و 1080 تفاوتی نمیبینی.

شما میگی 900p و 1080p من مانیتورم 1080p هست رزولیشن رو که میزارم رو 1080 جزئیات کمه نمیتونم تحمل کنم با VSR میزارم رو 1440p تا جزئیات بهتر بشه.ویچر 3 یکی از معدود بازی هایی هست که باید با رزولیشن حتی بالاتر از رزولیشن مانیتورت بازی کنی تا از گرافیک فوقالادش لذت کامل رو ببری.

البته کمی هم بخاطر نبودن فیلتر درست و حسابی Anti Aliasing تو بازی هست.

لینک به دیدگاه

آقا بنویس SPOILER ALERTTTT . من تازه شروع کردم خوندم نصف داستان رفت که ... ای بابا :(

جناب کجا اسپویله شما نشون بده

لینک به دیدگاه

شما میگی 900p و 1080p من مانیتورم 1080p هست رزولیشن رو که میزارم رو 1080 جزئیات کمه نمیتونم تحمل کنم با VSR میزارم رو 1440p تا جزئیات بهتر بشه.ویچر 3 یکی از معدود بازی هایی هست که باید با رزولیشن حتی بالاتر از رزولیشن مانیتورت بازی کنی تا از گرافیک فوقالادش لذت کامل رو ببری.

البته کمی هم بخاطر نبودن فیلتر درست و حسابی Anti Aliasing تو بازی هست.

واقعا مهمترین رکن در هر بازی رزولوشن هست.بازی های امروزی به حدی کیفیتشون بالا رفته که حتی اگه شما سایر تنظیمات رو هم کم کنین بازم کیفیت قابل قبولی میگرید.ولی رزولشون حسابش جداست و باید بالاترین حد ممکن قرار بگیره.چون اگه کم بشه سایر تنظیمات گرافیکی هم بی اثر میشن.البته بازم بستگی به بازی داره.طبق تجربم تو اکثر بازی ها رزولشوشن بالاتر از 1680*1050 یه جورایی overkill هست.تو بعضی بازی ها مثل ویچر تاثیر داره ولی به نسبت فریمی که کم میکنه نمیرزه.مگر این که گرافیک بتونه فریم مناسب بده

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

من کجا دلمو به چی خوش کردم؟؟؟؟

من حرفم این بود که این تکنولوژی چرا روی خود قویترین کارتای این شرکت مشکل سازه.

لینک به دیدگاه

من کجا دلمو به چی خوش کردم؟؟؟؟

من حرفم این بود که این تکنولوژی چرا روی خود قویترین کارتای این شرکت مشکل سازه.

لینک تیزر نسخه 1.1 رو دادی میگم..... 

خوب داداش من این افکت سنگینه کاریش نمیشه کرد ............ موتور گرافیک بازی واقعا خوب باشه نیاز به اینا نداره ......

لینک به دیدگاه

لینک تیزر نسخه 1.1 رو دادی میگم..... 

خوب داداش من این افکت سنگینه کاریش نمیشه کرد ............ موتور گرافیک بازی واقعا خوب باشه نیاز به اینا نداره ......

نه منظورم از لینک نظرای بچه ها بود که هیچ کس نتونسته ازش درست استفاده کنه. :) :) :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

1-چجوری میشه alchemy های جدید بدست بیاری ؟ 

2-چجوری میشه دستور العمل زره جدید رو یاد بگیری؟

3-میانگین ماموریت های اصلی چه قدر میشه؟ 

ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

1-چجوری میشه alchemy های جدید بدست بیاری ؟ 

2-چجوری میشه دستور العمل زره جدید رو یاد بگیری؟

3-میانگین ماموریت های اصلی چه قدر میشه؟ 

ممنون میشم جواب بدید

سلام

1) اون آلکمی ها رو میتونید با استفاده از دست نوشته ها فرمول ساختشونو بدست بیارید

2) دستور العمل های زره ها هم میتونید مثل آلکمی ها توسط دست نوشته ها که پیدا میکنید بدست بیارید((البته همون master armor از اونایی که واسه craft کردن هستن بهتره)

اگرم dlc هارو نصب کردین تو قسمت treasure hunts هم یسری ماموریت برای بدست آوردن دستورالعمل های ساخت شمشیر و پوتین و دستکش و زره هست که شمشیرا و پوتیناش خیلی خوبه

3) منظورتون از سوال سوم و نمیفهمم

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

اول اینکه مرسی از اینکه جواب دادید 

اگر الکمی ها رو گرفتم اتوماتیک خودش فرمولش رو قرار میده

منظورم از سوال این بود که چند ساعت طول میکشه تا بازی به اتمام برسه 

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

اول اینکه مرسی از اینکه جواب دادید 

اگر الکمی ها رو گرفتم اتوماتیک خودش فرمولش رو قرار میده

منظورم از سوال این بود که چند ساعت طول میکشه تا بازی به اتمام برسه 

ممنون دوست عزیز

آره خودش میاد

والا دقیق نمیدونم شاید 100 ساعت با ماموریتای فرعی(شاید)

لینک به دیدگاه

امروز بعد 1 هفته تموم کردم ویچر رو . پایان باشکوهی داشت واقعا !! خوشم اومد . مخصوصا اینکه طبق چیزی که خوندم 34 حالت پایان داشت . من با یه کم تقلب رفتم تو سایت خوندم و بهترین حالت ممکن رو تمومش کردم :D .

البته فقط کوئست های مربوط به داستان بازی رو رفتم و جانبی هایی که توی روند داستان تاثیر میزاشتن .

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

امروز بعد 1 هفته تموم کردم ویچر رو . پایان باشکوهی داشت واقعا !! خوشم اومد . مخصوصا اینکه طبق چیزی که خوندم 34 حالت پایان داشت . من با یه کم تقلب رفتم تو سایت خوندم و بهترین حالت ممکن رو تمومش کردم :D .

البته فقط کوئست های مربوط به داستان بازی رو رفتم و جانبی هایی که توی روند داستان تاثیر میزاشتن .

منم دفعه اول همون پایانو داشتم.

دفعه دوم پایان وسطی

دفعه سوم پایان ...

دفعه چهارمو هنوز روش دارم کار میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به لطف کارت گرافیک gigabyte 980Ti G1 ، تنظیمات رو بازی رو ارتقا دادم (قبلش با 980 و 970 باز یکرده بودم)

kugsshtlf9sti8ur3dnv_thumb.jpg

jpzz35ctzrhggn71p5m7_thumb.jpg

i1v7hi1qqfvb111c1gi5_thumb.jpg

oqb8ouxusjxhsnr4j7z7_thumb.jpg

0gh261kbqom08kwfbkay_thumb.jpg

البته از Nvidia control panel هم ambient occlusion رو روی Quality گذاشتم

چندتا هم اسکرین شات از بازی در رزولوشن 2560 در 1080 (حجم عکسها بالای 4-5 مگابایته بعضیاش... البته باز هم اون کیفیتی رو که آدم داره بازی میکنه کاملا منتقل نمیکنه این عکسها)

tzyftqlmy8mu_t.jpg

4z7df6yqteg6_t.jpg

flvdak69d2v1_t.jpg

اینم تاثیر Nvidia hairwork رو دم اسب :دی

ij0g5cvr0dmb_t.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان سلام یه سوالی داشتم عایا این بازی ارزش خرید و بازی کردن داره ؟ من چون یکم سنم بالا رفته ( 26 ) هر بازی بهم نمی چسبه مثل گذشته در حال حاظر این بازی ها رو بازی میکنم dota allstar , call of duty , far cry , جدیدا ryse son of rome گرفتم اما خوشم نیومد بگید این بازی گرگ سفید چطوره ؟ بخرم یا نه با تشکر

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...