رفتن به مطلب

بیوگرافی کاربران فروم لیون کامپیوتر

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

spam نباشه ولی ماشاله میانگین قد ! :))

من به تنهایی میانگین رو کشیده بودم پایین یهو باز قد بلندا اومدن  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به 180 میگی قد بلند ؟ :-?

اگه خودت 164 باشی نسبت به خودت 180 بلند به حساب میاد @};-

لینک به دیدگاه

سعید علیمرادی فرد هستم- متولد شهر زیبایه خرم اباد- مذکر هستم- قد 178-وزن 64- متولد 1364- سرعتم خیلی زیاده- خیلی از زندگی لذت میبرم- خیلی لیون کامپیوتر و کاربرانشونو دوست دارم- همه غذاهارو وقتی گرسنمه دوست دارم-وقتی حموم میرم و به خودم میرسم خیلی جذاب میشم- وقتی به خودم نمیرسم مهربون میشم ولی جذاب نیستم- باور کنید ادمه خوبی هستم و تو یه شرکت کامپیوتری دوازده ساله شاگرد استاد عزیزم اقایه کولیوند هستم-اواتارم هم من و پدرم هستیم که 16 سال از خودم بزرگتره سیبیلاشو عشقه-

ویرایش شده توسط s_saeed2010
لینک به دیدگاه

شاید کم سن و سال ترین کاربر انجمن باشم ...

نام و نام خانوادگی : مهیار قاسمی

متولد :  1378/2/31 متولد تهران  اصلیتم شهرستان شاهرود (استان سمنان)

علایق : مسافرت های خانوادگی و دور همی ، مدل سازی 3Ds Max ، بازی های شبیه ساز (کامیون ، اتوبوس) ، سخت افزار از همه مهم تر لیون کامپیوتر و کاربرای خوبش /// محصولات ASUS

رنگ مورد علاقه : قرمز ، زرد ، سفید ، سبز

غذای مورد علاقه :  همه چی جز غذا های شیرین

ورزش مورد علاقه : دوچرخه ، کوهنوردی ، والیبال ، تنیس

ماه مورد علاقه : 5 ماه اول سال خصوصا اردیبهشت و تیر و مرداد (از شهریور متنفرم به خاطر شروع مدارس :D)

ماشین مورد علاقه : ایرانی پیکان 81 سفید تمیز ، پژو پارس // خارجی : BMW 2002 و BMW E30 و کلیه محصولات ولوو :D

چجور آدمی هستید :  خونسرد و صبور

قد . وزن : قد 187 / وزن 58 :D

وضعیت مالی : فعلا در حد 0 تازه شروع به کار کردم تغریبا :D

از چی بدم میاد : دروغ ، تهمت ، از آدم های پر ادعا ، خیانت ، و. خیلی چیزای دیگه که فعلا تو ذهنم نیستن

کارتون چیه و دوست داشتید چه کاره شوید هنوز شاغل نشدم ، دو سه باری هم موقعیت پیش اومد که متاسفانه نگرفت /// مهدسی برق ، همه کار هایی که مربوط به کامپیوتر و سخت افزار هست ، در نهایت اگر هیچ کاری نبود رانندگی اتوبوس یا تریلر ترانزیت

سطح تحصیلات : 1 سال مونده تا دیپلم ریاضی :D دوست دارم تا فوق لیسانس برق برم :D

در آخر چه آرزویی دارید : اول از همه سلامتی پدر و مادرم ، زندگی خوب و با آرامش برای همه و موفقیت در زندگیم و تحصیلاتم و موفقیت برای همه در همه ی مراحل زندگی

جمله ی زیبا انسان مانند زمین است.برای رسیدن به خوشبختی باید سختی بکشد.زیرا اگر زمین سختی زمستان را نکشد ،بهار نمی شود.

سوالی بود در خدمتم

یا حق

ویرایش شده توسط ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن تشکر مخصوص از جناب حسینی عزیز که همیشه ماها رو با محبتهاشون غافلگیر میکنن 

و تشکر دیگر از تمام مدیران و فعالان و دوستان و عزیزان و همه سرورانی که افتخار دادن و با نوشته هاشون 

تایپیک رو ارزشمند و زیبا کردن 

دست همتونو میبوسم و برای همتون آرزوی سلامتی دارم 

دوستان اصلا اجباری نیست که همون چیزایی که من خواستم رو بفرماین ( من فقط مثال زدم ) 

هر چی دوست داشتین میتونید از خودتون بگین البته  "نه خصوصی " و " نه شخصی " باشه

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

نام : آریان

متولد : 1365.8.9

علایق : لیون کامپیوتر. سخت افزار.اورکلاک.طراحی صنعتی.گیم.بنچمارک.اعتیاد تعویض قطعات سیستمه. خودم.

رنگ مورد علاقه : قرمز قزمز.قرمز.

غذای مورد علاقه : بی نهایت شیرین.

ورزش مورد علاقه : کوهنوردی.دواستقامتی.بدنسازی قدرتی{دوست ندارم گوریلی بشم)

قد . وزن : قد189 وزنمم 92

کار: اسمبل و فروش سیستمهای گیم و گرافیک.خدمات کامپیوتر.آموزش cnc.

تحصیلات : کاردانی معماری.

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

نام :دانیال

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : خرداد 70 مازندران همیشه سبز شهر ساری

چی دوست دارین: نواختن گیتار اسپانیش و فلامنگو,تماشای فیلم ترسناک و داستانی,سخت افزار,گیم ,ورزش

به چه ورزشی علاقمندین: فوتبال و بدنسازی وطرفدار سرسخت تیم بایرمونیخ هستم.

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: سه ماه بهار خیلی دوست دارم به همون اندازه از تابستون به خاطر گرماش بدم میاد.

چه جور آدمی هستین:اهل تنّوع، كنجكاو ، پرانرژي ،در جستجوي مطالب جديد، عاشق كامپيوترومنطقيفوقالعاده هنر دوست (موسیقی)

وضعیت مالیتون چه طوریاست:خدا رو شکر بد نیست

از چی بدتون میاد : دروغ , خیانت , دورزدن

قدتون چقدره :181 قد 85 وزن

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: شغل نجاری فعلا

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره :دانشجوی انصرافی رشته حسابداری

ویرایش شده توسط D҉A҉N҉I҉E҉L҉
لینک به دیدگاه

نام :مجید رضائی سروکلائی

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : شهریور 68 -مازندران شهر شاهی 

چی دوست دارین: DOTA و سخت افزار و ورزش کردن بخصوص فوتبال یعنی در هر شرایطی باید فوتبال رو برم

به چه ورزشی علاقمندینفوتبال و والیبال

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: همه ماه های سال 

چه جور آدمی هستین:کم حرف 

وضعیت مالیتون چه طوریاست:وضع مالی خودمو بگم خوب نیست ولی خانواده متوسط

از چی بدتون میاد : دو رویی

قدتون چقدره :178 وزن 60-63

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: میشه گفت بیکار -خیلی دوست داشتم فوتبالیست بشم تا یه جاییشم رفتم ولی یه سری مشکلات و ار همه مهمتر پارتی نداشتم

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره :دیپلم ریاضی

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم مپسند

آرزوی سلامتی و خوشحالی برای همه 

لینک به دیدگاه

نام :پوریا اکرمی

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : دی 79 مشهد مقدس

چی دوست دارین: گیم فوتبال سخت افزار

به چه ورزشی علاقمندین:فوتبال (به همتون هم لایی میزنم *dry# )

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: تابستون رو چون همش دارم گیم میزنم. گرمایی هم هستم ولی کولر همه چی رو حل میکنه.

چه جور آدمی هستین: پرحرف، دوست باز، خواب آلود، گیمر و ... . 

وضعیت مالیتون چه طوریاست: نه خوب نه بد خدا رو شکر راضیم.

قدتون چقدره : 170 قد 50 وزن (درست خیلی لاغرم ولی فعلا مهم برای من قده)

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: پشت کنکوری !!!

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره : هنوز دارم درس میخونم. دوم دبیرستان.

لینک به دیدگاه

نام و فامیلی: محمد حسن کریمی

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : 68، متولد تهران ،ساکن قم، همیشه سوال بوده که اگه قم 40 کیلومتر اونور تر بود، حالا هر جهتی ،چی میشد؟ (جواب: انقدر هواش افتضاح نمیشد! ).

چی دوست دارین: علم + ثروت ؛ هنر ؛ خواب ؛ فضولی ؛ سخت افزار و لبون ؛ کامپیوتر و شبکه ؛ مداحی ؛ گل و گیاه ؛ فیلم خارجی خوش ساخت .  ربطی هم به هم ندارن! وای مگه میشه ؟ )   :wub:  

به چه ورزشی علاقمندین: موتور سیکلت : همه نوعش, دوچرخه : تفریحی, ماشین : دریفت .

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: فصل بهار + پاییز ، از زمستون هم بیشتر از تابستون

چه جور آدمی هستین: گوشه گیر و کم حرف ، انعطاف پذیر در دوستی

وضعیت مالیتون چه طوریاست: خوبه الحمدلله 

از زندگی راضی هستین: اگه موتور سنگین :Not Worthy:  آزاد بشه بهتر میشه !

از چی بدتون میاد : از وجدانی که مرده و تو بعضی آدما نیست کلا، دروغ و دقل بازی . قیافه حق به جانب ، بی فرهنگی

قدتون چقدره : 178 قد، وزن هم بین 55 - 60

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: سربازی تازه تموم شده و میخوام شبکه کار بشم ، یعنی خوندم و دنبال موقعیتش میگردم .

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره : کارشناسی نرم افزار + مدارک شبکه ..

و در آخر چه آرزویی دارین ؟ دقت ، سرعت ، عاقل به معنای واقعی کلمه ، سلامتی همه صلوات

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟

خبات کریمی : « نقل حرفای قشنگ خیلی آسونه اما مهم اینه که واقعاً تو موقعیت های مختلف همین حرفا به ذهنمون برسه » + امضام 

ویرایش شده توسط Vill
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جعفر معتمدی

سه شنبه 20 آذر 1363 ساعت 6:30 صبح به وقت اصفهان نصف جهان در خانواده ی مذهبی چشم به جهان گشودم.

پدرم ارتشی و مادرم خانه دار.

دو برادر دیگر به نام های مهدی (Mahdi-Lion) و صادق دارم.

به علت وضعیت شغلی پدر در شهر های مشهد ، شیراز ، اصفهان زندگی کرده ام.

از سال 1369 ساکن تهران شدم.

کلاس اول ابتدایی رو در سه مدرسه ی متفاوت درس خواندم.

سال 1377 اولین کامپیوتر رو پدرم برام خرید و از اون موقع مسیر زندگی من عوض شد و وارد دنیای آی تی شدم.

سال 81 کنکور دادم ولی رتبه م خوب نشد و درس رو ول کردم و خواستم برم خدمت که با قانون عدم تناسب قد و وزن معاف شدم. (قد 182 وزن 58 در سال 82)

چند سالی بیزنس خودم رو داشتم خدمات کامپیوتری و گیم نت ولی بعدش رفتم تکنسین فنی شدم در یک شرکت(1385)

سال 86 تصمیم گرفتم دوباره درس بخونم و 87 کنکور دادم مجددا. ایندفعه خواجه نصیر ریاضی کاربردی قبول شدم.

4 ترم اونجا ریاضی خوندم و انتقالی گرفتم به دانشگاه پیام نور مهندسی نرم افزار رو ادامه دادم.

سال 1388 ازدواج کردم و بچه ندارم هنوز.از 87 تا 91 هم مدیر فنی یک شرکت بودم.

سال 1390 با سعید حسینی در یک مهمونی  خانوادگی آشنا شدم و سال 92 با هم همکار شدیم در لیون کامپیوتر.

علاقه ی وحشتناکی به ماشین(مخصوصا Nissan GTR ) ، رانندگی ، اینترنت ، سخت افزار ، اورکلاک ، عکاسی ، تلفن همراه و فیلم دارم.

عاشق فصل های سردم و رنگهای تیره رو دوست دارم.

از زندگیم به شدت راضیم(از همسرم ، از خانوادم ، از دوستام ، از شهرم ، از کشورم ، از موقعیتم ، و.......)

در هر موقعیتی قرار بگیرم دنبال یک چیزی میگردم توش که ازش لذت ببرم.

جمله ی مورد علاقم : "این نیز بگذرد"

@};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

سلام 

اسم و فامیل :   مهدی گلی 

قد : 175 

وزن : 74 

تحصیلات : روم به دیوار دیپلم ریاضی با توجه به تحصیلات دوستان میخواستم ننویسم که نشد  :D

وضعیت ازدواج : مجرد . 

علاقه : شوخی . مسافرت ( فقط جنوب نه ) چون واقعا از گرما بیزار و فراریم  :D استخر . پارک آبی و در حال ترک کامپیوتر هستم چون متاسفانه علاقه شدید به سخت افزار دارم و باعث شده تا حالا کلی ضرر کنم  :D

از چی بدم میاد : سوسک آمریکایی 

از چی متنفرم : سوسک آمریکایی 

چی ببینم میرم بالای درخت : سوسک آمریکایی  :D  :D  :D

ورزش : قبلا عاشق فوتبال بودم الانم هستم ولی دیگه نمیتونم . شنا هم دوست میدارم . 

شغل اصلی : ام دی اف . و ........ اون ..... مهم نیست 

جمله زیبا : خدایا نسل سوسک آمریکایی رو منقرض کن الهی آمین  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان دیگر هم افتخار آشنایی میدن ؟

البته هیچ اجباری نیست

تایپیک رو بروزرسانی کردم تا دوستانی که ندیدن ، ببینن 

مخلص همتونم هستم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر همه دوستان گرامی

نام و نام خانوادگی :علی قاسمی

محل و تاریخ تولد 1363/06/29  استان خراسان شمالی شهرستان شیروان در حال حاضر ساکن مشهد هستم(از سال 72)

شغل :فروشنده قطعات کامپیوتر و خدمات (اما متاسفانه بنا بر دلایلی قصد تغییر شغل رو دارم)

وضعیت تاهل:مجرد اخه مگه میشه با این هزینه ها زن گرفت وضعیت تحصیلات:دیپلم ریاضی بماند که همیشه توی دبیرستان شاگرد اول بودم و معدل کل دیپلمم شد 18.13 اما بازهم بنا به دلایلی نتونستم ادامه تحصیل بدم

وضعیت درامد:دی اگه خوب بود قطعا این شغل رو عوض نمی کردم وضعیت رضایت از خود و زندگی :متاسفانه اصلا از خودم و زندگیم راضی نیستم (بنوعی اصلا خودم رو دوست ندارم شاید بخاطر اشتباهاتی که کردم)

وضعیت جسمانی : قد 167  وزن 65  اهل دود و قلیون و سیگار هم نیستم در واقع بدم میاد

وضعیت علاقه مندی:در دنیای فیزیکی بیشتر به تکنولوژی روز قطعات دنیا علاقه مدم همه ی شرکتها و کارخانه های تولید قطعات رو دوست دارم چون همشون یک حسی به ادم میدند پیشرفت به جلو دواقع تعصب خاصی روی برندی ندارم اما از msi و amd بیشتر خوشم میاد مخصوصا اون مادربردهای اورکلاکینگش

ورزش مورد علاقه :کوهنوردی حتی اگه یک تپه باشد چون همیشه اعتقاد داشتم و دارم که کوه نماد استقامت و ایستادگی انسان در قبال مشکلات رو یاد اوری میکند

وضعیت علاقه مندی به سایر چیزها: به روان شناسی زندگی پس از مرگ تجربه مرگ سکوت در قبرستان تفکر در محلی خلوت و ارتباط با ضمیر ناخوداگاه -عرفان - شبکه شعور کیهانی - موجودات غیر اورگانیک و از این حجور چیزها

بازیهای مورد علاقه:به نظر من فقط سری بازیهای سایلنت هیل  مخصوصا سایلنت هیل 2 بقیه بازیها غیر از گرافیک متاسفانه از لحاظ داستانی ضعیفند (البته نه اینکه بازی نکنم)

وضعیت مطا لعه: ای بد نیست چندتا کتاب رو چند بار خوندم  انسان و معرفت- انسان از منظری دیگر -چرا ما بوجود امده ایم- چرا من مسیحی نیستم- ایا جهان افریدگاری دارد-شبکه شعور کیهانی - خداباور و خداناباور- قران از نگاهی دیگر

وضعیت علاقه به شعر ادب :بسیار زیاد من تازه فهمیدم که در چه  سرزمینی میزسته ام (البته منظورم الان نیست)

وضعیت تنفر: از  خیانت در امانت از وقت هدر دادن از سطحی نگری و کوته بینی از لجاجت با افراد نادان ور از هرصفت پلید دیگری....

وضعیت روحی و روانی:من ادم تو داری هستم تمام مسائل رو درن خودم نگه میدارم اهل معاشرت نیستم زیاد حرف نمیزنم دوستان زیادی البته به غیر از این انجمن ندارنم  زیاد اهل مهمانی نیستم خلاصه یک جورایی از اجتماع گریزانم

وضعیت علاقه به سفر:یکجا روی کره زمین هست که خیلی دوست دارم یک سر به اونجا برم (نقطه سفر زمین قطب جنوب)

دعای هروز :خدايا! آبروي مرا به توانگري نگهدار و ارزش مرا به تنگدستي از بين مبر كه
مجبور شوم به ستايش آنكس كه به من ببخشايد گرفتار آيم و به بدگويي
آنكس كه به من كمك نكند ناچار شوم. آمين ...

و وضعیت ارزو:عملی کردن این بیتحافظ در زندگی شخصی

سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد   وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد

لینک به دیدگاه

ali2424 ببخشید تقلب کردم :cool:  :cool:  :cool:

درود بر همه دوستان گرامی

نام و نام خانوادگی :امیرحسین رحیمی

محل و تاریخ تولد 1380/03/10  استان تهران البته اون دور دورا *dry#  *dry#

مدرسه نمونه دولتی میرم :)  :)  :)

شغل : :D  :D  :D

وضعیت تاهل: =))  =))  =))

وضعیت درامد: :laughing:  :laughing:  :laughing:

وضعیت جسمانی : قد 170  وزن 45  اهل دود و قلیون و سیگار هم نیستم در واقع بدم میاد

وضعیت علاقه مندی:گیم،بد جوری به انگلیسی.طوری که تو چهار سال ترکوندم!!!سی دیم تو کل شهرمون پخش شد چند ماه پیش

ورزش مورد علاقه :بسکتبال

وضعیت علاقه مندی به سایر چیزها: اورکلاک!!!

بازیهای مورد علاقه: Watch dogs,sherlock holmes serious, black mirror serious and .................

وضعیت مطا لعه: پول خرید باشه عاشقشم ^_^  ^_^

وضعیت علاقه به شعر ادب :حالم به هم می خوره =))

وضعیت تنفر: قهر،ادم فروشی،خیانت در امامت،از همه بد تر بی پولی :mad:  :mad:  :mad:

وضعیت روحی و روانی:من ادم تو داری هستم تمام مسائل رو درن خودم نگه میدارم اهل معاشرت نیستم زیاد حرف نمیزنم

وضعیت علاقه به سفر:کل جهان البته اگه پول باشه :x

دعای هروز :خدایا یه گرافیک باحال به ما بده که از شر این Hd 4400 خلاص شیم :wacko: 

و وضعیت ارزو:خدایا یه گرافیک باحال به ما بده که از شر این Hd 4400 خلاص شیم :wacko: 

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

سلام و درود

بنده مجتبی حیدرزاده هستم، ولی منو مشتبی هم صدا میزنن

متولد 77/7/1 یا به عبارتی اولین روز مهر ماه سال 1377 ، اولین روز مدرسه. زادگاه بنده، شهر گرگان هست. تا دو سالگی ساکن گرگان بودیم ولی الان ساکن شهر شاهرود، واقع در استان سمنان هستم.

اصلیت من تهرانی - نعیم آبادی (روستایی در نزدیکی شهر دامغان) است.

قد بالای 190 ، وزن 72 ، مو بلند، وضعیت ظاهری مناسب.

شغل من در حال حاظر خبرنگار و مترجم و صد البته خدمتگزار سایت بسیار عالی لیون کامپیوتر می باشد.

وضغیت تحصیلی هم خوبه خدا رو شکر، امسال وارد مقطع سوم دبیرستان در رشته تجربی می شوم.

وضعیت مالیم هم مناسبه خدا رو شکر. دستم تو جیب خودمه که واقعا عالیه.

به هیچ ورزشی علاقه فلبی ندارم ولی از شطرنج خوشم میاد.

به رنگ سبز و آبی علاقه فراوانی دارم.

همیشه اخبار دنیای تکنولوژی، بخصوص IT رو دنبال میکنم.

هیچ علاقه ای به بچه و زن گرفتن و GF و سایر وارد ندارم، یعنی نه اعصابشو دارم و نه وقتشو. درضمن بیشتر دخترها و زن های امروزی سو استفادگر هستند و فقط بخاطر پول و سایر عوامل بچگانه ازدواج می کنند. اصلا هم اهل مباشرت با نا محرم یا دختر بازی نیستم و اعتقاد دارم آدم به دیوار سفید نگاه کنه، بهتر از دختر بازی است.

به خانواده اهمیت زیادی میدم. همینطور به دوستام و فامیلام. من همه ی انسان ها و جانداران را دوست دارم، بغیر از موارد بالا.

بیشتر غداهارو دوست دارم، البته بجز کله پاچه.

بازی های مورد علاقه من بیشتر بازی های قدیمی و نوستالژیکی است و علاقع زیادی به بازی های امروزی ندارم، چونکه این بازی ها دارن از مسیر اصلیشون که سرگرمی باشه، عبور می کنن و دارن به یک اعتیاد شدید تبدیل میشن. بازی های قدیمی واقعا بازی بودند، ولی بازی های امروزی بیشتر به فیلم سینمایی تبدیل شدند و خلاقیتی در آنها بکار نرفته، ولی گهگاهی بازی های خیلی خوبی هم پیدا میشن.

مطالعه من بیشتر در مورد خبر، داستان ، نقد و بررسی است و علاقه ای به شعر ندارم. سبک آهنگ مورد علاقه من، House و پاپ است.

در آخر آرزو میکنم هرکس به چیزی/شخصی که می خواد، برسه، البته اگه نیت خیری توش باشه.

سخن آخر: کار کن مگو چیست کار/که سرمایه ی جاودانیست کار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود

بنده مجتبی حیدرزاده هستم، ولی منو مشتبی هم صدا میزنن

متولد 77/7/1 یا به عبارتی اولین روز مهر ماه سال 1377 ، اولین روز مدرسه. زادگاه بنده، شهر گرگان هست. تا دو سالگی ساکن گرگان بودیم ولی الان ساکن شهر شاهرود، واقع در استان سمنان هستم.

اصلیت من تهرانی - نعیم آبادی (روستایی در نزدیکی شهر دامغان) است.

قد بالای 190 ، وزن 72 ، مو بلند، وضعیت ظاهری مناسب.

شغل من در حال حاظر خبرنگار و مترجم و صد البته خدمتگزار سایت بسیار عالی لیون کامپیوتر می باشد.

وضغیت تحصیلی هم خوبه خدا رو شکر، امسال وارد مقطع سوم دبیرستان در رشته تجربی می شوم.

وضعیت مالیم هم مناسبه خدا رو شکر. دستم تو جیب خودمه که واقعا عالیه.

به هیچ ورزشی علاقه فلبی ندارم ولی از شطرنج خوشم میاد.

به رنگ سبز و آبی علاقه فراوانی دارم.

همیشه اخبار دنیای تکنولوژی، بخصوص IT رو دنبال میکنم.

هیچ علاقه ای به بچه و زن گرفتن و GF و سایر وارد ندارم، یعنی نه اعصابشو دارم و نه وقتشو. درضمن بیشتر دخترها و زن های امروزی سو استفادگر هستند و فقط بخاطر پول و سایر عوامل بچگانه ازدواج می کنند. اصلا هم اهل مباشرت با نا محرم یا دختر بازی نیستم و اعتقاد دارم آدم به دیوار سفید نگاه کنه، بهتر از دختر بازی است.

به خانواده اهمیت زیادی میدم. همینطور به دوستام و فامیلام. من همه ی انسان ها و جانداران را دوست دارم، بغیر از موارد بالا.

بیشتر غداهارو دوست دارم، البته بجز کله پاچه.

بازی های مورد علاقه من بیشتر بازی های قدیمی و نوستالژیکی است و علاقع زیادی به بازی های امروزی ندارم، چونکه این بازی ها دارن از مسیر اصلیشون که سرگرمی باشه، عبور می کنن و دارن به یک اعتیاد شدید تبدیل میشن. بازی های قدیمی واقعا بازی بودند، ولی بازی های امروزی بیشتر به فیلم سینمایی تبدیل شدند و خلاقیتی در آنها بکار نرفته، ولی گهگاهی بازی های خیلی خوبی هم پیدا میشن.

مطالعه من بیشتر در مورد خبر، داستان ، نقد و بررسی است و علاقه ای به شعر ندارم. سبک آهنگ مورد علاقه من، House و پاپ است.

در آخر آرزو میکنم هرکس به چیزی/شخصی که می خواد، برسه، البته اگه نیت خیری توش باشه.

سخن آخر: کار کن مگو چیست کار/که سرمایه ی جاودانیست کار

low testosterone level

مجتبی جان17=77-94 هنوز زوده برادر به موقش :D

@};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

low testosterone level

مجتبی جان17=77-94 هنوز زوده برادر به موقش :D

@};-

:D

ممنون بابت نظر، ولی خدا رو شکر خودمو خوب میشناسم، من شاید حرفم حرف نباشه، ولی در این زمینه کاملا جدیم. هزچی هم بخواد بشه، بزار بشه. خدا رو شکر به پسری که ازدواج نکنه نمیگن ترشیده :D پس هیچ ترسی از رن نگرفتن ندارم. در یک جمله، هیچ دختر و زنی مناسب من نیست. خبات جان، هر وفت دید کف دستت مو در اورد، اون موقع است که من با یک دختر/ زن غریبه به قصد دوستی و سایر مسائل مربوط به اون دهن به دهن شدم!

درضمن دستت درد نکنه، زدی منو بیمار هم کردی! :D

ویرایش شده توسط Zotac_ MHz
لینک به دیدگاه

نام و فامیلی: وحید کریمی رامشه

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : فروردین 72 اصفهان

چی دوست دارین: pc . شعر و ادب فارسی ( شاهنامه . دیوان حافظ و پروین اعتصامی و .... . ) . موسیقی که معناگرا باشه ( چرت و پرت نخونه مثل این رپ و مپ و نمیدونم این چرندیات ، یه چیز تو مایه های معین یا شهرام ناظری )

به چه ورزشی علاقمندین: هیچ کدوم

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: ماه های گرم !!! از اسفند تا شهریور

چه جور آدمی هستین: ادم گوشه گیری نیستم اما معمولا حال و حوصله ندارم!

وضعیت مالیتون چه طوریاست: فعلا بیکارم

از زندگی راضی هستین: بله !

از چی بدتون میاد :کنسول های ماکروسافت و سونی و....  . آرایش های شدید . سوراخ لایه اوزون :D  . رژیم غاصب صهیونیستی  :laughing:  . شخصیت کبری تو کمبت 7 =))  . کودکان بی گناه یمن ..... ا اشتب شد :eek:  ..... دیگه بسه :D

قدتون چقدره : نمیدونم گمونم حدود  177 تا 187 

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: بیکارم ، شغل پدر پول دار رو دوست دارم که ..... .

و در آخر چه آرزویی دارین ؟ ادبون سر عقل بیاد و انقدر سابزیرو رو جلو این اسکورپیون ضایع نکنه :( ...........     @};-  ظهور امام زمان @};-

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟ مادر! @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان از خوندن این تاپیک و بیوگرافی کاربران به شدت لذت بردم.

نام و نام خانوادگی: مهدی رجائی

تاریخ تولد و محل زندگی : 1373/10/3.در مشهد به دنیا اومدم و همچنان ساکن مشهد هستم

قد و وزنمو خیلی وقته اندازه نگرفتم :دی ولی قدم یچیزی حدود 175 وزنم هم بزور به 50 میرسه :(

وضعیت شغلی: در حال حاظر در کتابخانه کار میکنم

وضعیت مالی:به شدت داغون ولی خوب از ما بدتر خیلی زیاده (پس شکر خدا)

وضعیت تاهل:مجرد(هنوز یکمی زوده واسه من) :D

وضعیت تحصیلی:فوق دیپلم نرم افزار به امید خدا از مهر واسه لیسانس میخونم

عاشق هوای سرد ابری و مرطوبم، فصل پاییز و زمستونو اوایل بهارو دوست دارم.

خیلی اجتماعی نیستم ولی گوشه گیرم نیستم.از چت روم های اجتماعی شبکه های اجتماعی مثل لاین و وایبر بیزارم

عاشق سخت افزار اورکلاک(بلد نیستم ممنون میشم اگه کسی بهم یاد )هک و امنیت شبکه هستم

از زیر آب زنی و آب زیر کاهی خیلی متنفرم از کسایی که دیگرانو احمق فرض میکنند و به چشم تمسخر نگاه میکنند بیزارم

ارزو میکنم همه عاقبت به خیر بشند

سخن اخر:همچو باران باش غم جدا شدن از آسمان را در سبز کردن زمین جبران کن

لینک به دیدگاه

نام و فامیلی: وحید کریمی رامشه

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : فروردین 72 اصفهان

چی دوست دارین: pc . شعر و ادب فارسی ( شاهنامه . دیوان حافظ و پروین اعتصامی و .... . ) . موسیقی که معناگرا باشه ( چرت و پرت نخونه مثل این رپ و مپ و نمیدونم این چرندیات ، یه چیز تو مایه های معین یا شهرام ناظری )

به چه ورزشی علاقمندین: هیچ کدوم

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: ماه های گرم !!! از اسفند تا شهریور

چه جور آدمی هستین: ادم گوشه گیری نیستم اما معمولا حال و حوصله ندارم!

وضعیت مالیتون چه طوریاست: فعلا بیکارم

از زندگی راضی هستین: بله !

از چی بدتون میاد :کنسول های ماکروسافت و سونی و....  . آرایش های شدید . سوراخ لایه اوزون :D  . رژیم غاصب صهیونیستی  :laughing:  . شخصیت کبری تو کمبت 7 =))  . کودکان بی گناه یمن ..... ا اشتب شد :eek:  ..... دیگه بسه :D

قدتون چقدره : نمیدونم گمونم حدود  177 تا 187 

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: بیکارم ، شغل پدر پول دار رو دوست دارم که ..... .

و در آخر چه آرزویی دارین ؟ ادبون سر عقل بیاد و انقدر سابزیرو رو جلو این اسکورپیون ضایع نکنه :( ...........     @};-  ظهور امام زمان @};-

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟ مادر! @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

با ارزوتون حال کردم... بنده خدا ساب زیرو مثل اسکورپیون پارتی نداره. اد بون خودش یبار گفت من شخصیت اسکورپیون رو بیشتر از همه دوست دارم. اما خوب، همیشه خشم (اسکورپیون) پیروز میشه. یعنی من اون کوانچی رو پیدا کنم... :D

ویرایش شده توسط Zotac_ MHz
لینک به دیدگاه

به نام خدا هستم اسمم ام اس جیه چن ساله متولد شدم چن سال سن دارم تو خونمون که در شهرمون واقع هست زندگی میکنم خیلی ممنون :cool:  :laughing:  =))

لینک به دیدگاه

-نام و فامیلی: مسعود اقبالی

-متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : 23 آبان ماه1369-استان اردبیل شهرستان پارس آباد مغان(نقطه صفر مرزی با آذربایجان)

-وضعیت تاهل:متاهل سال92

-تحصیلات:سوم انسانیو با معدل 19/13تموم کردم ولی خب زندگی بعد اون روی بدشو بهم نشون داد تا الانم...شکر

-چی دوست دارین: کامپیوتر و سخت افزار-پی سی گیمینگ-فوتبال(نتونسم ادامه بدم :( هم بازیم تو استانی اکبر ایمانی هافبک ذوب اهن بود که الان...)

-به چه ورزشی علاقمندین: فوتبال(نتونسم ادامه بدم :( هم بازیم تو استانی اکبر ایمانی هافبک ذوب اهن بود که الان...)

-کدوم ماه از سال رو دوست دارین:همه ماهها زیبایی خودشونو دارن...

-چه جور آدمی هستین: خیلی سست عنصر :mellow: بی اراده :mellow: درون گرا :mellow: مهربون

-وضعیت مالیتون چه طوریاست: میگذره...

-از زندگی راضی هستین: نه متاسفانه ولی بازم شکر...

-از چی بدتون میاد :آدمهای سست عنصر و بی اراده :-SS- دورو-فخرفروش-

-قدتون چقدره : 175وزنم 66

-کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: نرم افزاری دارم-دوس داشتم مترجم زبان-فوتبالیست-روانشناس بشم

-و در آخر چه آرزویی دارین ؟ همه هر چی آرزو دارن  ان شاالله بهش برسن و مارم دعا کنن.آخه میگن اگه کس دیگه ای در حقت دعا کنه زودتر مستجاب میشه...

-یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟ کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

ویرایش شده توسط √Yakamoz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...