رفتن به مطلب

این قطعات ok هستن؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه همچین سیستمی رو من توی مگنوم 2 دیدم، نگران نباش

منظورتون اینه این کیس کافیه؟

لینک به دیدگاه

کیس رو یه چیز بهتر وردار مثلا x3 viper اگه بتونی رم رو هم 16ورداری که دیگه چه بهتر

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

کیس رو یه چیز بهتر وردار مثلا x3 viper اگه بتونی رم رو هم 16ورداری که دیگه چه بهتر

رمو میخام در اینده 2 تا بهش اضافه کنم. این کیس هم فعلا تو هیچ جا موجود نیست. یه کیس حو و حول 150 تومن یا همینو بردارم؟

لینک به دیدگاه

رمو میخام در اینده 2 تا بهش اضافه کنم. این کیس هم فعلا تو هیچ جا موجود نیست. یه کیس حو و حول 150 تومن یا همینو بردارم؟

تا آخر تیر ماه میرسه ... از نظر من کاملا ارزش داره که صبر کنی ...

لینک به دیدگاه

تا آخر تیر ماه میرسه ... از نظر من کاملا ارزش داره که صبر کنی ...

میشه بگین دقیقا چه فرقی با کیسی که گفتم داره؟ کیسی که من گفتم کار نمیده؟ اخه می ترسم صبر کنم همین قطعات هم ناموجود شن

لینک به دیدگاه

یکی از بچه ها قصد فروش اکبند ای کیس و داره.http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=44654

لینک به دیدگاه

میشه بگین دقیقا چه فرقی با کیسی که گفتم داره؟ کیسی که من گفتم کار نمیده؟ اخه می ترسم صبر کنم همین قطعات هم ناموجود شن

فعلا بودجه خرید این کیس رو ندارم .کیسی که گفتم خوب نیست ؟ گفتم اخرش 150 برای کیس برای خرید این باید صبر کنم گرافیک گلکس که ارزونه بیاد پولشو به کیس اضافه کنم.

لینک به دیدگاه

سلام. برای کیس تا 150 تومان کیسهای مگنوم 2 و x1 هست. کیس مگنوم 2 ضخامت ورقش کمی بیشتره و جا برای رایتر نسبت به ایکس1 بیشتر داره ولی مزیت x1 داشتن جای گرافیک بزرگتر هست.

لینک به دیدگاه

سلام این فطعات چطورن؟ ایا کارت گرافیک و فن توی کیس جا میشه؟ بودجه هم 3700

xtuy_tttttttttttttttt.png

سلام

دوست عزیز وقتی پردازنده رو سری k برنداشتید بی معنیه رم فرکانس بالای 1600 بردارید. 

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز وقتی پردازنده رو سری k برنداشتید بی معنیه رم فرکانس بالای 1600 بردارید. 

مگه توسط مادربورد ساپورت نمیشه رم 2400 پس چه ربطی به پردازنده داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجایی که من میدونم کنترل رم تو cpu  هست و این cpu  هم بیشتر از 1600 نمیشناسه و برای فرکانس بالاتر باید اور بشه

http://ark.intel.com/products/80807/Intel-Core-i7-4790K-Processor-8M-Cache-up-to-4_40-GHz

ولی مادربردهای حرفه ای تو بایسشون میتونید رم رو بدون اور به صورت دستی ست کنید

من مادربرد z68  گیگا دارم که تو تنظیمات رم میتونی فرکانس رم رو تغییر بدی البته خودش پیش فرض داره

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

همونطور که دوست‌مون جواب دادن، کنترلر حافظه داخل پردازنده‌ست و بدون اور، نمیشه به فرکانس بالاتر از 1600 برای رم در این پلت‌فرم رسید.

مادربورد ساپورت میکنه اما به شرطی که پردازنده شرایطش رو داشته باشه. مدل‌های با پسوند K چون 

لینک به دیدگاه

همونطور که دوست‌مون جواب دادن، کنترلر حافظه داخل پردازنده‌ست و بدون اور، نمیشه به فرکانس بالاتر از 1600 برای رم در این پلت‌فرم رسید.

مادربورد ساپورت میکنه اما به شرطی که پردازنده شرایطش رو داشته باشه. مدل‌های با پسوند K چون 

لینک به دیدگاه

مادربورد ساپورت میکنه اما به شرطی که پردازنده شرایطش رو داشته باشه. مدل‌های با پسوند K چون ضریب‌شون باز هست، به مادربورد این امکان رو میدن که بدون دستکاری در کلاک پایه‌ی پردازنده، به فرکانس‌های بالاتر از 1600 در رم دست پیدا کنند. 

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

مادربورد ساپورت میکنه اما به شرطی که پردازنده شرایطش رو داشته باشه. مدل‌های با پسوند K چون ضریب‌شون باز هست، به مادربورد این امکان رو میدن که بدون دستکاری در کلاک پایه‌ی پردازنده، به فرکانس‌های بالاتر از 1600 در رم دست پیدا کنند. 

تو سایت اینتل دیدم هردو پردازنده 4690 و 4690k نوشته بود ساپورت رم 1600 1300 جریان چیه؟

لینک به دیدگاه

تو سایت اینتل دیدم هردو پردازنده 4690 و 4690k نوشته بود ساپورت رم 1600 1300 جریان چیه؟

این فرکانس به صورت پیش‌فرض توسط مموری‌کنترلر پردازنده پشتیبانی میشه. 

اگه بخوایم وارد مبحثش بشیم، مفصله. فرکانس بالاتر از استاندارد پردازنده توسط مادربورد بر روی پردازنده‌هایی قابل اعمال خواهد بود که ضریب‌شون باز هست. این پردازنده‌ها با پسوند K یا X در پلت‌فرم‌های اینتل مشخص میشن. 

اگه اطلاعات کافی در زمینه اورکلاک دستی ندارید، پیشنهاد می کنم رم‌هایی رو انتخاب کنید که با بورد‌تون تست شده هستند تا مشکل ناپایداری نداشته باشید. 

http://www.gskill.com/en/product/f3-2400c10d-8gtx

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

فضای بزرگتر ... خنک بودن بیشتر ... فضای بیشتر برای مدیریت کابل و خیلی چیزهای دیگه ... من بودم صبر میکردم اما شما اگه نخوای صبر کنی با همون کیس x+ به مشکلی نمیخوری @};- @};-

لینک به دیدگاه

این فرکانس به صورت پیش‌فرض توسط مموری‌کنترلر پردازنده پشتیبانی میشه. 

اگه بخوایم وارد مبحثش بشیم، مفصله. فرکانس بالاتر از استاندارد پردازنده توسط مادربورد بر روی پردازنده‌هایی قابل اعمال خواهد بود که ضریب‌شون باز هست. این پردازنده‌ها با پسوند K یا X در پلت‌فرم‌های اینتل مشخص میشن. 

اگه اطلاعات کافی در زمینه اورکلاک دستی ندارید، پیشنهاد می کنم رم‌هایی رو انتخاب کنید که با بورد‌تون تست شده هستند تا مشکل ناپایداری نداشته باشید. 

http://www.gskill.com/en/product/f3-2400c10d-8gtx

اتفاقا لیون همین بورد رو با همین رم به عنوان باندل به فروش گذاشته حتما سازگاری دارن دیگه درضمن  این رم قیمتش تقریبا با باس 1600 فرقی نداره خوب هیمینو بگیرم دیگه

لینک به دیدگاه

فضای بزرگتر ... خنک بودن بیشتر ... فضای بیشتر برای مدیریت کابل و خیلی چیزهای دیگه ... من بودم صبر میکردم اما شما اگه نخوای صبر کنی با همون کیس x+ به مشکلی نمیخوری @};- @};-

الان این کیس که من گفتم خنک نیست یعنی تو اینده دچار مشکل میشه؟

لینک به دیدگاه

الان این کیس که من گفتم خنک نیست یعنی تو اینده دچار مشکل میشه؟

نه به مشکلی نمیخوری

لینک به دیدگاه

نه به مشکلی نمیخوری

پس اگه همین کافیه هزینه اضافی برای کیس به چه منظوریه؟

لینک به دیدگاه

پس اگه همین کافیه هزینه اضافی برای کیس به چه منظوریه؟

x+ کافیه اما x3+ بهتره

همان طور که نباید برای یک سیستم 1/5 میلیونی یک کیس 500تومنی خرید برای سیستم حرفه ای هم نباید یک کیس متوسط رو به پایین گرفت مگر اینکه خریدار دیگه پول نداشته باشه و اون کیس x+ هم کیس رده پایین به حساب میاد و از نظر من حیفه که همچی سیستمی داخل همچی کیسی بسته شه حتی با وجود اینکه هیچ مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

x+ کافیه اما x3+ بهتره

همان طور که نباید برای یک سیستم 1/5 میلیونی یک کیس 500تومنی خرید برای سیستم حرفه ای هم نباید یک کیس متوسط رو به پایین گرفت مگر اینکه خریدار دیگه پول نداشته باشه و اون کیس x+ هم کیس رده پایین به حساب میاد و از نظر من حیفه که همچی سیستمی داخل همچی کیسی بسته شه حتی با وجود اینکه هیچ مشکلی پیش نیاد

مظنورتون ظاهر کیس هست؟ من اصلا به ظاهر اهمیت نمیدم فقط کارایی. کلا اصلا اگه من یه کیس گران قیمت بخرم چه چیزی عایدم میشه؟

ویرایش شده توسط zoroaster
لینک به دیدگاه

مظنورتون ظاهر کیس هست؟ من اصلا به ظاهر اهمیت نمیدم فقط کارایی. کلا اصلا اگه من یه کیس گران قیمت بخرم چه چیزی عایدم میشه؟

کیس ارزون خنک نیستن جنس بدن اشغالی دارند قطعات بذور توشون جا میشن مثل این میمونه که 6 تا ادم هیکلی بکنی تو یک اتاق 10 متریی بگی فوتبال بازی کنید !

سینی نگهدارند مادربورد نازک هست تو بعضی کیس های ارزان و فضا هم خیلی کمه اعصاب خوردکن هست هنگام تمیز کاریی سیستم 

کیس ارزان فن ندارند روی خودشون به مقدار لازم باید جدا بخرید 

در کل کیس گرون مزیت هخودش داره دلیل گرون بودنش خوشگلی کیس نیست !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کیس ارزون خنک نیستن جنس بدن اشغالی دارند قطعات بذور توشون جا میشن مثل این میمونه که 6 تا ادم هیکلی بکنی تو یک اتاق 10 متریی بگی فوتبال بازی کنید !

سینی نگهدارند مادربورد نازک هست تو بعضی کیس های ارزان و فضا هم خیلی کمه اعصاب خوردکن هست هنگام تمیز کاریی سیستم 

کیس ارزان فن ندارند روی خودشون به مقدار لازم باید جدا بخرید 

در کل کیس گرون مزیت هخودش داره دلیل گرون بودنش خوشگلی کیس نیست !

موفق باشید

باشه می صبرم یه کیس خوب بخرم نظرتون در مورد کارت 970  galax چیه ؟ منتظرم اون موجود شه به بودجم اضافه شه بدم به کیس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...