رفتن به مطلب

شرکت Mushkin از رم های سری DDR3L خود رونمایی کرد

Recommended Posts

tpw982h7843oej8b8meb.jpg

شرکت نچندان معروف Mushkin (حداقل برای بیشتر ایرانیها از جمله خود مترجم!) که در حوضه ساخت مموری برای کامپیوتر فعالیت دارد، امروز از رم های جدید سری DDR3L خود رونمایی کرد. این رم ها که با اسم ECO2 هم شناخته می شوند،قرار است با این مشخصات وارد بازار شوند: فرکانس 1600MHz ، در مدل های 4 گیگابایتی و 8 گیگابایتی ، در کیت های Dual Channel و Quad Channel ، با تایمینگ CR1 9-9-9-24 و با ولتاژ 1.35v  .

jmej59bvwtlkn4rmwcm.jpg

با آمدن نسل جدید پردازنده های اینتل با نام Skylake ، قرار است DDR3L نقش مهمی در ارتقاع نسل از DDR3 به DDR4 کند، چرا که از یک طرف مصرف کننده دوست ندارد پول خود را صرف خرید رم های گران قیمت DDR4 کند و از طرفی نمی تواند از قیمت ارزان رم های DDR3 دل بکند. اما رم های DDR3L اینجا هستند تا او را نجات دهند! رم های DDR3L مخلوطی از ویژگی های برجسته رم های DDR3 و DDR4 هستند، قیمت مناسب در کنار مصرف و حرارت پایین.

رم های ECO2 تنها یک لباس برتن خواهند داشت و اگر از شکل و شمایل رم های ECO2 خوشتان نمی آید، پس باید صبر کنید تا شرکت های دیگر دست به معرفی رم های DDR3L جدید خود بزنند!

شرکت Mushkin هنوز حرفی در مورد قیمت رم های ECO2 نزده اما مطمعناََ قیمت فضایی رم های DDR4 را نخواهند داشت!

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط Zotac_ MHz
لینک به دیدگاه

درود

در حال حاضر قیمت رم های ddr4 با ddr3 زیاد باهم فرق نمیکنند.اینم نمونه 16 گیگ رم DDR4 فرکانس 2666 595 تومن Gskill Ripjaws 4 16GB 4GBx4 2666Mhz DDR4 Ram

16 گیگ رم DDR3  فرکانس 2400 560 تومان.Corsair Vengeance Pro 16GB 8GBx2 2400Mhz Red

پس با امدن سری پردازنده های اسکایلیک رم های DDR4 ارزش خرید بیشتری دارند.

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

درود

در حال حاضر قیمت رم های ddr4 با ddr3 زیاد باهم فرق نمیکنند.اینم نمونه 16 گیگ رم DDR4 فرکانس 2666 595 تومن Gskill Ripjaws 4 16GB 4GBx4 2666Mhz DDR4 Ram

16 گیگ رم DDR3  فرکانس 2400 560 تومان.Corsair Vengeance Pro 16GB 8GBx2 2400Mhz Red

پس با امدن سری پردازنده های اسکایلیک رم های DDR4 ارزش خرید بیشتری دارند.

سلام و درود

بله در این مورد حق با شماست. اما منظور بنده فرکانس رم ddr3 بود که الان نرمالش 1600 است. 16 گیگ رم ddr3 با فرکانس 1600 حدود 500ت قیمتشه. اما ساده ترین رم ddr4 بدون هیت سینک حدود 775ت هست. همچنین برای استفاده از رم ddr4 هم به مین و هم به پردازنده ای نیاز دارید که ddr4 رو بتونه ساپورت کنه. خوب شما بجای خرج برای رم ddr4، پولتونو صرف خرید مین، سی پی یو یا گرافیک بهتر میکنید. رم dd3 یا dd4 در گیمینگ فرق آنچنانی ندارند (حدود 5% فرق حداکثر) اما بازم بسته به نیاز مصرف کننده، میتونه dd3 بندازه یا ddr4

لینک به دیدگاه

عزیز اون لینکی که من گذاشتم رو خوب ندیدی.16 گیگ DDR4 2666 با هیت سینک خوب 595 تومن.

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

عزیز اون لینکی که من گذاشتم رو خوب ندیدی.16 گیگ DDR4 2666 با هیت سینک خوب 595 تومن.

دوست عزیز شما مقایستون جالب نبوده

DDR4 C15 2666 رو با DDR3 C10 2400 یکی میکنید شما؟ تایم کرس ایر کمتره بمراتب!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مقایستون جالب نبوده

DDR4 C15 2666 رو با DDR3 C10 2400 یکی میکنید شما؟ تایم کرس ایر کمتره بمراتب!

قبول دارم شاید اون 2 تا رمی که نام بردم ddr3  به خاطر تامینگ پایینتر سریعتر باشه امام نمیشه این تفاوت ها رو نادیده گرفت.

1. ولتاژ کمتر مصرفی در هنگام کار
  2. تقویت حالت کم مصرف
  3. افزایش فرکانس کاری
  4. بهبود ابعاد چیپ
لینک به دیدگاه

عزیز منظور من از به صرفه نبودن هزینه بعد از خرید رم ddr4 هست، مثل خرید مین و پردازنده ای که رم ddr4 رو ساپورت کنه. (کم کمش 2.5 میلیون خرج میبره! ولی با همین 2.5 میلیون یه سیستم ddr3 میشه بست راحت!)

لینک به دیدگاه

دوست من تو اولین نظرم نوشتم پس از امدن پردازنده اسکایلیک رم ddr4 ارزش خرید داره.از اون جایی که سری اسکایلیک جایگزین سری هاسول میشوند قیمت ان چنان بالایی ندارند.

لینک به دیدگاه

آخرش ما نفهمیدیم DDR3L شیار های مخصوص خودشو داره یا DDR3  ئه یا DDR4  ؟ :-?

لینک به دیدگاه

سلام،

ناراحت نشي،

من فقط ميخواستم بگم ، ماشكين يك زماني خفنترين كمپاني توليد رم بود و اون كساني كه خيلي تو اين كار قديمي هستند و از قديم با قطعات حرفه اي اشنا بودند اين مارك اون موقع مثل titan x الان بود تو نوع خودش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...